Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 171 άτομα (2 μέλη και 169 επισκέπτες)

kolanteros

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2015
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
Αφού δεν βρήκα αυτές που έψαχνα και τίποτα άλλο να με συγκινήσει είπα να πάω στο 109 κάτω να δω την Ροδίκα στην κυλότα της οποίας σφάζονται παλικάρια.Όντως ήταν εκεί ως Σάντρα.Όμορφο εώς πολύ όμορφο πρόσωπο μικρό βυζί πλαδαρός κώλος.Εάν ο Φρανκεστάιν έπαιρνε το πρόσωπο της και το έβαζε στο σώμα της Αντζελίνας φερ ειπείν παίζει να έφτιαχνε την μις Φυλής 2016.Μαζί της ήταν μια μιλφ ονόματι Ντιάνα.Μελαχρινή με ωραία βυζιά και ελεύθερο στοματικό.Τελικά δοκίμασα αυτήν με καλές εντυπώσεις.

ωραια ενημερωση.  :hi: 
πολυ ντορος βλεπω γινεται με αυτη την ροδικα.
δηλαδη οσο ηταν στο εντεκατο κολοναδικο ηταν ολα καλα και τωρα οπως διαβασα αλλου κρεμασε και βρωμισε.?  :huh:
και περασε κι απο κολγκερλ εστω συντομα.
δηλαδη τι.? να μην κοιταξει την ανοδο της.?
αντι να χερεστε που εχει ξεπατωθει η φυλης
στο απλο προγραμα  :2funny: κι οι μουναρες εδωσαν την θεση τους στα μετριογυφτακια  :o εχετε και παραπονο. τρεχω να προλαβω στο αγκυρας 12 την ηρα των 250 κιλων που δουλευε στο κολωνου 23 και στο ακομινατου 2 τις μαγαζαρες.

:2funny: :2funny:

 

Naruto

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
749
Κριτικές
17
Like
1.300
Πόντοι
2.290
αλλοι καυλωνουνοταν ακουν τηνν πουτανα απο το διπλανο δωματιο να γαμιεται  η  να ακουυωε  τα βυματα  απο τα τακουνια σημαινει οτι ερχεται στο  δωματιο τους   και φτιαχνονται     

εχει τυχει παλια να κοντευω να χυσω επειδη ακουγα την αλλη απο το διπλα δωματιο να ξεσκιζεται.οχι σε μπουρδελακι αλλα σε ξενοδοχειο οπως περιμενα cg....και ειχα και το αγχος μην παει χαμενη η πρωτη πιστολια πριν καν ερθει η αλλη....οσο για τα τακουνια δεν ξερω αν με φτιαχνει στα μπουρδελακια...αλλα σιγουρα ειναι κατι που μου κανει αισθηση.
 

dagger rough

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2015
Μηνύματα
414
Κριτικές
14
Like
39
Πόντοι
11
δεν τον ειδα να απαντα σε αυτο που ειπες.
αρα ο χυστης αυτος μας δουλευει.  :rolleyes:
ασε που τις βλεπει ολες καλες.  :2funny:
κατι τετοιοι χαλασαν την πιατσα.
τα αλβανορουμανια και τα πακιστανακια εχουν απαιτησεις και καλα κανουνε.
οχι σαν τους δικους μας που πανε στο δωματιο και χαιδευουν τα μαλλια απαγκελοντας καβαφη.
παμε μετα οι υπολοιποι και η τανα σκεφτεται τι καλα που θα αραξει παλι. και να η φολα στο αποτελεσμα.  :S
εγω ειμαι πολυ απαιτητικος πελατης αλλα ευτυχως οχι με το λαθος τροπο.δηλαδη οχι να ζηταω ακαποτα οπως κατι ναυαγια και τελειωμενα ανθρωπακια.εγω εχω απαιτηση να ιδρωνη η κοπελα το στριγκακι της και οι πιο πολλες με μενα το ιδρωνουν γιατι σεβονται που ζηταω καθαριοτητα και τηρω επισης τη καθαριοτητα.θα σ πω μονο και δεν ειναι μπαρουφες οτι δυο κοριτσια της φυλης οποτε παω μου δινουν το κωλαρακι τους ενω δεν ειναι ποτε στο προγραμμα τους.και χωρις να ξερουν οτι γραφω εδω
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.117
Πόντοι
606
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
πολλες φορες τυπε οι ιδιοι οι συναγωνιστες κανουν την ζημια και δεν γαμανε πιο πολυ για ματι κραζανε να δουν και να φυγουν παρα οτ ι θα γαμουσανε   την κοπελα
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.169
Κριτικές
1.245
Like
195.621
Πόντοι
45.465
πριν λίγη ώρα μετά από από βόλτα σε καμια 15αρια σπίτια δοκίμασα στο Διδύμου 7α την Βικτόρια (με κακές εντυπώσεις αν και δεν της το είχα)θα ακολουθήσει κριτική
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Αύριο πρωί στο Φωκαίας 27 η Αθηνά στο πόστο της...
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
μας εφτιαξες την ημερα φιλε σου  το ειπε η τσατσα με την ποδια 
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.169
Κριτικές
1.245
Like
195.621
Πόντοι
45.465
πριν από λίγο στοχευμενη επίσκεψη στο Φυλής 109β με σκοπο να τιμήσω την Σαντρα ,Σαντρα αφαντη και σύμφωνα με  την υπηρεσία δεν ξέρει πότε και αν ξαναδουλεψει εδω.. .είχε δύο κοπελες την Ντιανα μελαχρινή μεκανονικό σώμα αλλά ταυτόχρονα τουμπανιασμενη κοιλιά με μεγάλο τατού και 2.5αρια πεσμενα βυζια, με ακα και αυταρχικό, δεύτερη κοπέλα η Ζανα μελαχρινή με κανονικο σώμα 1.5αρι βυζι ωραίο κωλο, με ακα τελειωτικο και αυταρχικο, τιμήθηκε η Ζανα θα ακολουθήσει κριτική.
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.872
Κριτικές
24
Like
11.309
Πόντοι
9.477

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Στην Πελοπόννησο ετοιμάζεται πούλμαν για να μεταφέρει συναγωνιστές από Τρίπολη, Άργος, Κόρινθο και Λουτράκι.
Έχουν και καπνογόνα βεγγαλικά.

Έχω πληροφόρηση,ότι έχουν ναυλωθεί και ιδιωτικά τζέτ ανά την επικράτεια...με προορισμό το ελ..βενιζέλος..και από κεί δυόροφα πούλμαν με προορισμό τη Φωκαίας..
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.872
Κριτικές
24
Like
11.309
Πόντοι
9.477

apwer

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2016
Μηνύματα
174
Like
16
Πόντοι
1
Κλεοβουλος είσαι ο ήρωας μου. Πάω να βγάλω λεφτά για να πληρώσω την Αθηνά  :zfuck:
Αυτές είναι πληροφορίες
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
537
Πόντοι
7.065
Το Ιουλιανου 71 πρεπει να εφερε 2 καινουργια κοριτσια η εγω τουλαχιστον δε τα εχω ξαναδει αλλου.Η τσατσα μου ανεφερε οτι ειναι απο Μολδαβια.Η πρωτη ειχε ομορφα πρασινα ματια,μαυρα μακρια μαλλια και μαυρα εσωρουχα(ονομα Γιαννα αν θυμαμαι καλα)και η δευτερη η Ξενια,πρασινα ματια,ξανθουλα,λιγο γεματουλα με ομορφες βυζαρες
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
και εγω πηρα αδεια απο την δουλεια  για  αυριο να παω να γαμησω την αθηνα την πειραιωτισα   η πουτσα μου ειναι ετοιμη      να  την  σκισει
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
εγω ειμαι πολυ απαιτητικος πελατης αλλα ευτυχως οχι με το λαθος τροπο.δηλαδη οχι να ζηταω ακαποτα οπως κατι ναυαγια και τελειωμενα ανθρωπακια.εγω εχω απαιτηση να ιδρωνη η κοπελα το στριγκακι της και οι πιο πολλες με μενα το ιδρωνουν γιατι σεβονται που ζηταω καθαριοτητα και τηρω επισης τη καθαριοτητα.θα σ πω μονο και δεν ειναι μπαρουφες οτι δυο κοριτσια της φυλης οποτε παω μου δινουν το κωλαρακι τους ενω δεν ειναι ποτε στο προγραμμα τους.και χωρις να ξερουν οτι γραφω εδω

Φιλε ποιες ειναι οι πιο τιμιες και εργατικες κοπελες των μπουρδελων κατα τη γνωμη σου;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom