Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 51 άτομα (0 μέλη και 51 επισκέπτες)

Εκλεκτικός

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.154
Κριτικές
12
Like
6.278
Πόντοι
2.046
[size=11pt]Ωραία ενημέρωση μύστη!

Αλήθεια, σε τάισε εσένα προσωπικά φόλα ή έτσι έχεις ακούσει στην πιάτσα?[/size]
Εχω προσωπικη εμπειρια μαζι της, και μπορω να εχω αποψη. Η συγκεκριμενη για μενα είναι ΦΟΛΑ.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Πριν από 2 ώρες στο Μετάξι:

- Ιάσωνος 37 κάτω: Μίκι. Πανέμορφο πλάσμα που λατρεύω.

Το σημερινό μου γαμήσι είναι αφιερωμένο στο μουνάκι του kostakis_ss.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Η πιάτσα στο μετάξι, είναι σήμερα γεμάτη μουσουλμάνους, επειδή χθες έληξε το γαμω- ραμαζάνι :uglystupid:

Δουλεψτε να βγαλετε λεφτα να τους ξεπερασετε και να μη γαματε μαζι τους. Γιατι τωρα ειστε ισοι, για να μην πω κατωτεροι.
 

Junis

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2013
Μηνύματα
734
Κριτικές
2
Like
40
Πόντοι
6
Εχω προσωπικη εμπειρια μαζι της, και μπορω να εχω αποψη. Η συγκεκριμενη για μενα είναι ΦΟΛΑ.
[size=11pt]Σεβαστή η άποψη...

Εγώ έχω θετικότατη εμπειρία με το Ολγάκι, παρόλο που δεν ενδίδει πια στον Ρομαντισμό...  :(

Τελικά, για να περάσει κάποιος καλά με τη συγκεκριμένη, πρέπει να είναι νέος και να βλέπεται...  :)[/size]
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.665
Κριτικές
11
Like
12.495
Πόντοι
5.060
[size=11pt]Σεβαστή η άποψη...

Εγώ έχω θετικότατη εμπειρία με το Ολγάκι, παρόλο που δεν ενδίδει πια στον Ρομαντισμό...  :(

Τελικά, για να περάσει κάποιος καλά με τη συγκεκριμένη, πρέπει να είναι νέος και να βλέπεται...   :)[/size]
Έχεις παράδειγμα γνωστού σου που να πέρασε καλά με την Όλγα; Ακόμα και ο Παράκμας λέει ότι φόλεψε.
 

Junis

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2013
Μηνύματα
734
Κριτικές
2
Like
40
Πόντοι
6
Έχεις παράδειγμα γνωστού σου που να πέρασε καλά με την Όλγα; Ακόμα και ο Παράκμας λέει ότι φόλεψε.
[size=12pt]ΘΕΡΜΗ ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ:

Καλά κάνατε και διαγράψατε τα ανώφελα ποστ, αλλά παρακαλώ να το κάνετε με σύνεση ώστε να μην αλλοιώνεται το νόημα των λεγομένων!
[/size]
[size=11pt]
Αρχάγγελε Γαβριήλ, στην δικιά μου εμπειρία βασίζομαι.
Η τελευταία συνεύρεση με το Ολγάκι έγινε αυτή τη Δευτέρα.
Περιλάμβανε γλωσσόφιλα, γλύψιμο σε σημεία που μου τίναξαν το νευρικό σύστημα από την καύλα και λαρυγγωτή πίπα που έπιανε πάτο.
Το γαμήσι έγινε ιεραποστολικά με αληθοφανή βογγητά και γλωσσόφιλα, ενώ στα 4 με διόρθωσε στη στάση ώστε να τον τρώει πιο βαθειά.
Με τελείωσε με τη λαρυγγάτη πίπα της πάνω στο τέταρτο και αφού είχε βαρέσει η βλαμμένη τσα2 δεύτερη φορά με άδειο σαλόνι.

Ακολουθούν φωτός του δωματίου:[/size]
WP_20150114_06_27_33_Pro.jpg


WP_20150114_06_26_37_Pro.jpg
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.054
Κριτικές
1.245
Like
191.761
Πόντοι
45.465
στην σημερινή μου βόλτα αρχικά Φυλής και περί σε ότι ήταν ανοιχτό είπα να δώσω μια ευκαιρία στην Μαριαλενα στο Φυλής 200 καστανοξανθη με πιασιματακια 2.5αρι βυζι, με ακά τελειωτικο στο σώμα, είναι η πρώην Μαρίνα, πρώην Ιζαμπελα από Φυλής 71,Φυλής84 α και Αγίου Πέτρου 7, θα ακολουθήσει κριτική.
Στη συνέχεια πριν από λίγο μετά από βόλτα στη Λιοσίων και περίξ δοκίμασα στο Βεργας 3 δεξιά την Νταιανα καστανή κατσαρομαλλα χοντρουλα με 4αρια συν βυζι, απλό πρόγραμμα όπου με πέντε ευρώ μετατράπηκε σε ισπανική τελειωτικη δηλώνει Ιταλίδα.... 24 ετών, μαζί και η Εύα που προσφερθηκε να έρθει στο δωμάτιο να μου μεταφράζει αλλά την πήρε πελάτης, θα ακολουθήσει κριτική καθώς και μπόνους φωτός των βυζιων της αχυστα και χυμενα...

καλό βράδυ

Υ Γ παρακμιακε καλά να περνάς εκεί μακριά 
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.054
Κριτικές
1.245
Like
191.761
Πόντοι
45.465
αυτό το πόστ γιατί δεν μεταφέρθηκε ?  όπως τα άλλα , αλλά τι ρωτάω ...
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: γελάει ο κόσμος ρεεεεεεε
 

tsingiringi

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2015
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
παιδια σημερα λεω να παω το βραδι απο φυλης, ψαχνω ωραια στιτα βυζια καλη φατσουλα κ χυσιμο στο στομα.. εχετε να προτεινετε τιποτα?
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.637
Κριτικές
61
Like
39.890
Πόντοι
22.785
.........

.......... Επίσκεψη πρίν λίγο ...... Αγκύρας 1.......

.... Ίέρεια Μαριάννννννα.......  δεν ξερω άν παραβιάζω έσωτερικο κανονισμό γραπτό ή και άγραφο...άκουσιως..πάντως μέχρι σήμερα  έπιμένω , άμετανόητος.....
Αν υπάρχει καλύτερος τρόπος για να πεθάνεις αύτός είναι πάνω στο σέξ , όπως έγραφε ό καταραμένος γραφιάς του έρωτα, Ζορζ Μπατάιγ ............. :hi:
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Άκρως ερωτικη και αισθησιακή η μαριαννα
Ελπίζω να παραμένει ακόμη έτσι αν και πιστεύω οτι ίσως να είναι και καλύτερη ακόμη
Πραγματικη ιερεια,θυμίζει την μαντάμ Μπατερφλαι
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.871
Κριτικές
24
Like
11.297
Πόντοι
9.477
.........

.......... Επίσκεψη πρίν λίγο ...... Αγκύρας 1.......

.... Ίέρεια Μαριάννννννα.......  δεν ξερω άν παραβιάζω έσωτερικο κανονισμό γραπτό ή και άγραφο...άκουσιως..πάντως μέχρι σήμερα  έπιμένω , άμετανόητος.....
Αν υπάρχει καλύτερος τρόπος για να πεθάνεις αύτός είναι πάνω στο σέξ , όπως έγραφε ό καταραμένος γραφιάς του έρωτα, Ζορζ Μπατάιγ ............. :hi:
:rockon:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.637
Κριτικές
61
Like
39.890
Πόντοι
22.785
Άκρως ερωτικη και αισθησιακή η μαριαννα
Ελπίζω να παραμένει ακόμη έτσι αν και πιστεύω οτι ίσως να είναι και καλύτερη ακόμη
Πραγματικη ιερεια,θυμίζει την μαντάμ Μπατερφλαι

..........

............... Μακάρι νά μπορουσα νά βρω λέξεις καί νά μπορούσα νά έκθειάσω αύτό τό έπικινδυνο & άκρως έρωτεύσιμο πλασματάκι......

........ παραμένω άναυδος νά έξυμνώ σιωπηλά !!
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.871
Κριτικές
24
Like
11.297
Πόντοι
9.477
Πρωί στη γωνία Περγάμου και Αλκαμένους, προς αναζήτηση αγοραίων αιδοίων.

Περ27
Δύο μεγαλοκοπέλες, Εύα και Άννα.
Σοβιετικές μιλφογκιλφ, Άννα μελαχρινή κοντό μαλλί πλαστικά βυζιά, Εύα ξανθή ευτραφής.

Αλκα113
Αλίνα και Τατιάνα.
Σοβιετικές μιλφ με βυζάρες και κωλάρες.
Η ξανθή Τατιάνα έχει μουτράκι που θυμίζει Πούτιν.
Η ξανθοβαμμένη Αλίνα φέρνει σε Μπρεζνιεφ.

Στο Αλκα117 δεν πήγα, γιατί είναι άθλια τα δωμάτια και ο φωτισμός.

Ο χύστης των μπουρδέλων δεν επιθυμεί αυστηρά συγκεκριμένη εμφάνιση γυναίκας.
Αντιθέτως, τον ενθουσιάζει η βιοποικιλότητα.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.220
Κριτικές
255
Like
10.862
Πόντοι
19.505
.........

.......... Επίσκεψη πρίν λίγο ...... Αγκύρας 1.......

.... Ίέρεια Μαριάννννννα.......  δεν ξερω άν παραβιάζω έσωτερικο κανονισμό γραπτό ή και άγραφο...άκουσιως..πάντως μέχρι σήμερα  έπιμένω , άμετανόητος.....
Αν υπάρχει καλύτερος τρόπος για να πεθάνεις αύτός είναι πάνω στο σέξ , όπως έγραφε ό καταραμένος γραφιάς του έρωτα, Ζορζ Μπατάιγ ............. :hi:

Είσθε Ποιητής. Τέλος!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom