Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (0 μέλη και 45 επισκέπτες)

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Στο Μαραθώνος 59 ισόγειο (το δεξί) πρέπει να είδες την (Γι)άννα,
την γνωστή, απλά η βουλγαρα τσα2 το 'τρώει' το (Γι)...χεχεχε
Η Γιάννα έχει στητο βυζακι, και γενικά κορμαρα, εκτός από
τη μαγική γλώσσα της.


Δεν ειμαι σιγουρος.... δεν ειναι η σκουροδερμη ασχημοφατσα που δουλευε και στο μεσαιο παντως.

Για το φιλο που ρωτησε η Ντιανα ειναι αλλη ενα δυνατο ξανθο μιλφ.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Στα στούντιο το 50άρι όμως ακατέβατο. Δεν πειράζει, ας κλείσουν να έρθουν όλες Φυλής.

Η Ντιάνα όντως είναι πολύ καλή, μουναρομούναρος και δε βιάζεται στο δωμάτιο. Απλά έχει αυτό το κακό ότι είναι σοβαρή και το social time της είναι ανύπακτο.

Εχουν τη δικη τους σταθερη πελατεια τα στουντιο. Τον κοσμο που δεν καταλαβαινει απο κριση και πληρωνει top dollar (δηλαδη "προγραμμα") για δυνατα κομματια. (Συν οσους παμε περιστασιακα για τα ντουζ και την καθαριοτητα και την απουσια Πακιστανων).
 

BudapestGuy

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2014
Μηνύματα
35
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
H Ντιανα δουλευε σε στουντιο πριν από τέσσερα χρονια στη γνωστη γερμανικη αλυσιδα, αλλα για καποιους λογους, υποβιβαστηκε στο εικοσαρικο.
Πραγματικα είναι πολυτελεια για τη Φυλης...

Αυτη η Ντιανα που αναφερεστε ειναι μια κοπελα ξανθια με μεγαλο στηθος που δουλευε de paris, ισμηνης κλπ? Ελεγε οτι ηταν απο ρουμανια
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
11
Πόντοι
16
η σημερινη καταθεση στεφτηκε με ακρας αποτυχιας χααχχαχααχαχα !

το που και με ποια δεν το αναφερω , μιας και πιστευω οτι ετυχε να γινει ετσι μιας και η κοπελα εχει γενικοτερα αριστες κριτικες (επι το πλειστον) !

απλως το αναφερω για χαβαλε και πω λιγο τον πονο μου που λενε !

κοπελα συμπαθιομαστε και μετα απο καιρο αποφασισα περασω στα ενδωτερα , την οποια αποφαση καταλαβαινα οτι την πηρα λαθος ωρα που λενε αχαχαχαχααχ ! (μιας και ουτε εγω ημουν στην πρεπουσα διαθεση και εκεινη ηταν λιγο καταβεβλημενη , κουρασμενη οπως θες πες το)

ηρθε , ξεκινησαμε καπως αλλα πολυ γρηγορα σταματησα να λειτουργω .... την ενιωθα οτι δεν αισθανετε ανετα μαζι μου και ετσι καπως ενιωθα και εγω ...


βεβαιως θα ξαναδοκιμασω και μου το προτεινε και η ιδια .... αλλα προς στιγμην αστα να πανε μειον ενα παραβολο χαχαχααχαχ ! (τουλαχιστον στο μεσοδιαστημα της φασης επεσε λιγο γελιο με ατακες) χααααχχα

 

todor

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2006
Μηνύματα
176
Like
377
Πόντοι
21
η σημερινη καταθεση στεφτηκε με ακρας αποτυχιας χααχχαχααχαχα !

το που και με ποια δεν το αναφερω , μιας και πιστευω οτι ετυχε να γινει ετσι μιας και η κοπελα εχει γενικοτερα αριστες κριτικες (επι το πλειστον) !


απλως το αναφερω για χαβαλε και πω λιγο τον πονο μου που λενε !

κοπελα συμπαθιομαστε και μετα απο καιρο αποφασισα περασω στα ενδωτερα , την οποια αποφαση καταλαβαινα οτι την πηρα λαθος ωρα που λενε αχαχαχαχααχ ! (μιας και ουτε εγω ημουν στην πρεπουσα διαθεση και εκεινη ηταν λιγο καταβεβλημενη , κουρασμενη οπως θες πες το)

ηρθε , ξεκινησαμε καπως αλλα πολυ γρηγορα σταματησα να λειτουργω .... την ενιωθα οτι δεν αισθανετε ανετα μαζι μου και ετσι καπως ενιωθα και εγω ...


βεβαιως θα ξαναδοκιμασω και μου το προτεινε και η ιδια .... αλλα προς στιγμην αστα να πανε μειον ενα παραβολο χαχαχααχαχ ! (τουλαχιστον στο μεσοδιαστημα της φασης επεσε λιγο γελιο με ατακες) χααααχχα
μια χαρα, δεν πειράζει , αφου πέρασες καλα , μια χαρα.Μου θυμίζει το παρακάτω τραγούδι:

Στις τρεις χαράματα Ομόνοια Hellas Hotel στην Αθηνάς
για πόσο πάει και όχι πως θες να πας κι όμως ρωτάς, ξαναρωτάς
για πόσο πάει και όχι πως θες να πας, έτσι με κάποιον να μιλάς

α ρε Βασιλη Παπακωνσταντινου Αθάνατε!!
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.059
Κριτικές
52
Like
16.761
Πόντοι
10.686
η σημερινη καταθεση στεφτηκε με ακρας αποτυχιας χααχχαχααχαχα !

το που και με ποια δεν το αναφερω , μιας και πιστευω οτι ετυχε να γινει ετσι μιας και η κοπελα εχει γενικοτερα αριστες κριτικες (επι το πλειστον) !

απλως το αναφερω για χαβαλε και πω λιγο τον πονο μου που λενε !

κοπελα συμπαθιομαστε και μετα απο καιρο αποφασισα περασω στα ενδωτερα , την οποια αποφαση καταλαβαινα οτι την πηρα λαθος ωρα που λενε αχαχαχαχααχ ! (μιας και ουτε εγω ημουν στην πρεπουσα διαθεση και εκεινη ηταν λιγο καταβεβλημενη , κουρασμενη οπως θες πες το)

ηρθε , ξεκινησαμε καπως αλλα πολυ γρηγορα σταματησα να λειτουργω .... την ενιωθα οτι δεν αισθανετε ανετα μαζι μου και ετσι καπως ενιωθα και εγω ...


βεβαιως θα ξαναδοκιμασω και μου το προτεινε και η ιδια .... αλλα προς στιγμην αστα να πανε μειον ενα παραβολο χαχαχααχαχ ! (τουλαχιστον στο μεσοδιαστημα της φασης επεσε λιγο γελιο με ατακες) χααααχχα
Είσαι παλιός στο κουρμπέτι και θα'πρεπε να το'χεις υποψιαστεί:δεν φταίει ούτε η κούραση ούτε η κακή διάθεση,αλλά ότι το ξεκινήσατε ανάποδα,δηλαδή πρώτα γνωριμία και μετά γαμήσι,κάτι που είναι η συνηθισμένη διαδικασία με τις συμβατικές μη εκδιδόμενες γυναίκες,αλλά με τις ιερόδουλες οδηγεί σε βέβαιη αποτυχία...
 

seducer

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
685
Κριτικές
78
Like
738
Πόντοι
6.135
Μαύρες βρίσκεις... χοντρές βρίσκεις... κινεζουλες όμως μπορείς ν βρεις;;; Συγγνώμη παιδιά αλλά χρειάζομαι επειγόντως την βοήθεια σας! Θέλω ν μου φύγει κ αυτός ο καημός!!!   :pipa3: :wanker:
Μαύρες που να ΣΤΗΝΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΓΑΜΗΣΙ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΙΣ;!;
Όσες έχω βρει είναι ψοφήμια στο σεξ.
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.229
Κριτικές
40
Like
2.185
Πόντοι
1.796
Αυτη η Ντιανα που αναφερεστε ειναι μια κοπελα ξανθια με μεγαλο στηθος που δουλευε de paris, ισμηνης κλπ? Ελεγε οτι ηταν απο ρουμανια
Όχι, αυτή που περιγράφεις είναι άλλη. Η Ντιάνα της φυλής στα στούντιο εμφανιζόταν ως Μπιάνκα.
 

Μακελάρης

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2015
Μηνύματα
171
Κριτικές
2
Like
39
Πόντοι
1
Μαλλιά μπαμπάκι, ψωλή φαρμάκι.
Ή αντίστροφα "άσπρα μαλλιά στην κεφαλή, κακά μαντάτα στην ψωλή" λέει ο λαός μας που κατάφερε να βρει παραθυράκι ακόμα και στις παροιμίες, ώστε να χρησιμοποιήσει προς όφελος του όσες δεν τον συνέφεραν.
Έτσι κι εγώ κόντρα στην θέληση μου για παρτούζα (είχα δει χθες ντουέτο την Αλίνα με μια ξανθιά υποδεέστερης εμφάνισης στο Φ71 ισόγειο) έσυρα το γέρικο σαρκίο μου στην γυμνή αγκαλιά της δεσποινίδος Άννυς στο Φ27 το μεσαίο. Μέτριο πρόσωπο, ωραίο κορμί και κυρίως βυζί και καλή πίπα με ευσεβείς αλλά μάταιες προσπάθειες για deepthroat...
Μακελεύτηκε στα τέσσερα, στα τρία, στα δύο, στην πλάτη με συνολικό χρόνο συμβάντος κοντά στο εικοσάλεπτο. Αν μη τι άλλο θα ξαναπροτιμηθεί.
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Επισκεπτομαι την Αθηνα και θελω να μου πει καποιος ειτε στο φορουμ ειτε με πμ ορισμενες κοπελες που δουλευουν στην φυλης και περιξ που ειναι καλες και εμπειρες στο πρωκτικο σεξ. Δεν ξερω αν ειναι το σωστο θρεντ που βαζω αυτην την ερωτηση.
 

g82m

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2007
Μηνύματα
108
Like
4
Πόντοι
1
Αυτη η γκαμπι απο αλκιβιαδου ξερει κανεις τι βαρδια ειναι?? 2 φορες εχω περασει απογευμα κ βρισκω μονο την σονια
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.904
Πόντοι
19.505
Αυτη η γκαμπι απο αλκιβιαδου ξερει κανεις τι βαρδια ειναι?? 2 φορες εχω περασει απογευμα κ βρισκω μονο την σονια

Η Γκάμπι δουλεύει πλέον στο Χωματιανού 11Β
 

g82m

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2007
Μηνύματα
108
Like
4
Πόντοι
1
Βαρδια ξερουμε?? Κανει φουλ προγραμμα κ εκει?
 

magic0

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2016
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1
Απογευματινή βάρδια φιλιππιδου ποιες είναι?
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
25
Like
1.821
Πόντοι
2.537
Προ ολιγου:

Τιμησα την Ελληνιδα ΜΙΛΦΑΡΑ (35 - 38) Λιλιαν.
Μια μελαχρινη νταρντανα με ραστα, ματάρες και σωμα - ζυμαρακι.

Μου αφησε καλες εντυπωσεις, χωρις να κανει και τιποτα το ιδιαιτερο.

Ηταν πολυ χαλαρη (σ' αντιθεση με διαφορες βιαστικες - υστερικες πουτανες), εκανε ο,τι της ελεγες, στηνοταν καλά.

Δυστυχως εχυσα σε χρονο-dt, αλλά γυρισα σπιτι καυλωμενος και βαρεσα μια μαλακια.
Και τωρα, ξανακαυλωσα, παλι  :cheesy:

Πολυ ερωτικη γυναικα.

Πανηψυλη, με πλαδαρο σωμα που, ομως δεν του ελειπε τιποτα (βυζαρες, κωλαρες κλπ). Αυτη η χαλαρωση με καυλωσε ακομα περισσοτερο.

Σκεφτομαι να την ξανατιμησω καποια στιγμη, με την καταλληλη προεργασια (  :jerking: ), ωστε ν' αντεξω περισσοτερο.

Ο χωρος ηταν ΟΚ.
Η ηλικιωμενη τσατσα, αμιλητη - ρομποτικη.

ΥΓ - Η κοπελα ειχε μεγαλες μελανιες στα μπουτια και το γονατο.
Ελπιζω να μην την βαραει κανεις  :think:
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
25
Like
1.821
Πόντοι
2.537

Με μια συντομη ερευνα:

71Β.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom