Νέα

Σχέση με «επαγγελματία»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα poutis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 125K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Krang

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2016
Μηνύματα
1.535
Κριτικές
11
Like
392
Πόντοι
306
Να προσθέσω κάτι σχετικά με το πόσο αρέσουν στις πουτάνες οι πελάτες τους, μια και το συζητάτε.


Ας ξεκινήσουμε από 3 παραδοχές πέραν αμφισβήτησης.

Πρώτον οι γυναίκες αυτές αγαπούν πολύ το χρήμα.

Δεύτερον κάνουν ένα επάγγελμα που ελάχιστες γυναίκες στατιστικά έχουν το ψυχικό απόθεμα να το κάνουν, και έχουν φάει πολλές σφαλιάρες στη ζωή τους πράγμα που τις κάνει σκληρές ρεαλίστριες.

Τρίτον και κυριότερον, το 1 και το 2 δεν σημαίνει ότι παύουν να είναι και αυτές άνθρωποι.  Μέσα λοιπον στη μιζέρια τους θέλουν και αυτές να έχουν τη ψεύδαίσθηση και τη φαντασίωση ότι θα μπορούσαν με κάποιους απο εμάς να είχαν μια ''φυσιολογική'' ζωή.

Με τον ίδιο ακριβώς τρόπο που και εμείς έχουμε τη ψευδαίσθηση ότι μια πολύ όμορφη γυναίκα σαν και αυτές θα μας καψουρευόταν. Ναι περνάει από το μυαλό τους καμμιά φορά ότι να ένα τέτοιο άνδρα θα ήθελα δίπλα μου.

Ομως αμέσως μετά ( λογω του 2, είπαμε είναι ρεαλίστριες) θυμούνται ότι ποιός θα δεχόταν για σύντροφό του μια πουτάνα η έστω μια πρώην πουτάνα ?? Και εκεί η ψευδαίσηση θολώνει.

Ερχεται καπάκι και το 1 ( περισσότερο πιστεύω σαν δικός τους αμυντικός μηχανισμός ) λεφτά έχει ?? μάλλον όχι, ελάχιστοι άλλωστε έχουν.

Και εκεί η ψεύδαίσθηση διαλύεται. Και γυρίζουν στη μόνιμη επωδό του μάζεψε ότι μπορείς να μαζέψεις όσο περνάει η μπογία σου, και γύρνα στο τόπο σου όπου δεν ξέρουν τι επάγγελμα έκανες στο εξωτερικό.

Μόνο που  οι περισσότερες είναι πολύ νέες και δεν καταλαβαίνουν ότι τα λεφτά ποτέ δεν είναι αρκετά, και ότι ''δεύτερη ζωή δεν έχει''. Είναι σκληρές ρεαλίστριες, αλλά έμπειρες δεν είναι, παραστάσεις δεν έχουν, συνήθως δυστυχώς δεν έχουν καλή κατάληξη.

Αλλά επειδή το απόλυτο είναι εχθρός της αλήθειας να προσθέσω ότι μου έχει τύχει να γνωρίσω  δύο περιπτώσεις τέτοιων γυναικών, απο το χώρο των στριπτηζάδικων όχι της πορνείας, που όταν βρήκαν την ευκαιρία την άρπαξαν από τα μαλλιά και ξέφυγαν απο τη παραπάνω πορεία. Κοινό τους χαρακτηριστικό αγαπούσαν το χρήμα αλλά όχι σε υπέρμετρο βαθμό.

Κάπου υπάρχει και μυαλό !!! Απλά οι περιπτώσεις είναι ελάχιστες !!!
Τα είπες όλα Mindreader!
 
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
5.819
Like
453
Να προσθέσω κάτι σχετικά με το πόσο αρέσουν στις πουτάνες οι πελάτες τους, μια και το συζητάτε.


Ας ξεκινήσουμε από 3 παραδοχές πέραν αμφισβήτησης.

Πρώτον οι γυναίκες αυτές αγαπούν πολύ το χρήμα.

Δεύτερον κάνουν ένα επάγγελμα που ελάχιστες γυναίκες στατιστικά έχουν το ψυχικό απόθεμα να το κάνουν, και έχουν φάει πολλές σφαλιάρες στη ζωή τους πράγμα που τις κάνει σκληρές ρεαλίστριες.

Τρίτον και κυριότερον, το 1 και το 2 δεν σημαίνει ότι παύουν να είναι και αυτές άνθρωποι.  Μέσα λοιπον στη μιζέρια τους θ[/color      :s&m_1: :s&m_2: :lheel:]έλουν και αυτές να έχουν τη ψεύδαίσθηση και τη φαντασίωση ότι θα μπορούσαν με κάποιους απο εμάς να είχαν μια ''φυσιολογική'' ζωή.

Με τον ίδιο ακριβώς τρόπο που και εμείς έχουμε τη ψευδαίσθηση ότι μια πολύ όμορφη γυναίκα σαν και αυτές θα μας καψουρευόταν. Ναι περνάει από το μυαλό τους καμμιά φορά ότι να ένα τέτοιο άνδρα θα ήθελα δίπλα μου.

Ομως αμέσως μετά ( λογω του 2, είπαμε είναι ρεαλίστριες) θυμούνται ότι ποιός θα δεχόταν για σύντροφό του μια πουτάνα η έστω μια πρώην πουτάνα ?? Και εκεί η ψευδαίσηση θολώνει.

Ερχεται καπάκι και το 1 ( περισσότερο πιστεύω σαν δικός τους αμυντικός μηχανισμός ) λεφτά έχει ?? μάλλον όχι, ελάχιστοι άλλωστε έχουν.

Και εκεί η ψεύδαίσθηση διαλύεται. Και γυρίζουν στη μόνιμη επωδό του μάζεψε ότι μπορείς να μαζέψεις όσο περνάει η μπογία σου, και γύρνα στο τόπο σου όπου δεν ξέρουν τι επάγγελμα έκανες στο εξωτερικό.

Μόνο που  οι περισσότερες είναι πολύ νέες και δεν καταλαβαίνουν ότι τα λεφτά ποτέ δεν είναι αρκετά, και ότι ''δεύτερη ζωή δεν έχει''. Είναι σκληρές ρεαλίστριες, αλλά έμπειρες δεν είναι, παραστάσεις δεν έχουν, συνήθως δυστυχώς δεν έχουν καλή κατάληξη.

Αλλά επειδή το απόλυτο είναι εχθρός της αλήθειας να προσθέσω ότι μου έχει τύχει να γνωρίσω  δύο περιπτώσεις τέτοιων γυναικών, απο το χώρο των στριπτηζάδικων όχι της πορνείας, που όταν βρήκαν την ευκαιρία την άρπαξαν από τα μαλλιά και ξέφυγαν απο τη παραπάνω πορεία. Κοινό τους χαρακτηριστικό αγαπούσαν το χρήμα αλλά όχι σε υπέρμετρο βαθμό.

Κάπου υπάρχει και μυαλό !!! Απλά οι περιπτώσεις είναι ελάχιστες !!!



η λεξη μιζερος πολυ αστοχη .κι επι πλεον δεν ψαχνουν ολες να κουκουλωθουνε....κ ιδιαιτερα με ατομα του δουναι και λαβειν....χαλαρωσε.....κατα τ αλλα οντως ορθη η προσεγγιση
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.053
Like
2.912
Πόντοι
456
Ετυχε με μια γυναίκα του χώρου -μασαζ και όχι μόνο- που έχω φιλικές σχέσεις να γνωρίσω πολλές πρωην ανατολικές-κυρίως απο τον χώρο του στριπ απο τις πρώτες που αφίχθησαν- καλοπαντρεμένες και σχετικά ευτυχισμένες ,χαρακτηριστικό τους, όλες μένουν Γλυφάδα!!! οι δε άντρες με λεφτά συνήθως αρκετά εμφανίσιμοι και συνομήλικοί τους πάνω κάτω.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
η λεξη μιζερος πολυ αστοχη .κι επι πλεον δεν ψαχνουν ολες να κουκουλωθουνε....κ ιδιαιτερα με ατομα του δουναι και λαβειν....χαλαρωσε.....κατα τ αλλα οντως ορθη η προσεγγιση

Τη δέχομαι την επισήμανση !!! Ισως λίγο υπερβολικό το επίθετο !!!  :hi: :hi:

Ομως όποτε μίλησα με κάποιες απο τις κοπέλες του χώρου ειλικρινά κάτι τέτοιο τελικά μου απέπνεαν. Πιθανόν σαν αιτιολόγηση της επιλογής τους να κάνουν ένα επάγγελμα που έρχεται κόντρα στην κοινώς εδραιωμένη ''ηθική''.

Χαλαρός πάντως είμαι !! Μην ανησυχείς !!  :grin: :grin:
Δεν φαίνεται ??  :grin: :grin:
 
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
5.819
Like
453
Τη δέχομαι την επισήμανση !!! Ισως λίγο υπερβολικό το επίθετο !!!  :hi: :hi:

Ομως όποτε μίλησα με κάποιες απο τις κοπέλες του χώρου ειλικρινά κάτι τέτοιο τελικά μου απέπνεαν. Πιθανόν σαν αιτιολόγηση της επιλογής τους να κάνουν ένα επάγγελμα που έρχεται κόντρα στην κοινώς εδραιωμένη ''ηθική''.

Χαλαρός πάντως είμαι !! Μην ανησυχείς !!  :grin: :grin:
Δεν φαίνεται ??  :grin: :grin:
..το ξερω και φινεται κι απο τις απαντησεις σου προσωπικα χαιρομαι να τις διαβαζω δειχνουν πολιτισμενο ανθρωπο με συγκροτημενο νου...γι αυτο και σου εκανα την επισημανση αλλωστε
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
..το ξερω και φινεται κι απο τις απαντησεις σου προσωπικα χαιρομαι να τις διαβαζω δειχνουν πολιτισμενο ανθρωπο με συγκροτημενο νου...γι αυτο και σου εκανα την επισημανση λλωστε

:hi: :hi: :hi:
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Μαλάκα zigfried καμία σχέση δεν έχει ο Picker με τη συγκεκριμένη περίπτωση. Ο Picker σκέφτεται πάντα με το πάνω κεφάλι και δεν επιδιώκει ποτέ σχέσεις με πουτάνες. Το μόνο που κάνει πέρα από το να τις γαμάει είναι να τους στέλνει κανένα καψουρο-μήνυμα στο facebook. Το αν η άλλη είναι χαζή και το παίρνει στα σοβαρά αντιδρώντας με την απόρριψή του από πελάτη-γαμιά της είναι άλλο θέμα.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Polax δεν υπάρχει καμία ουσιαστική διαφορά μεταξύ του "κάνω σεξ" και του "κάνω έρωτα". Έχω γαμήσει 6 γκόμενες τζάμπα αλλά τα καλύτερα και πιο παθιασμένα γαμήσια μου τα έχω κάνει επί πληρωμή. Αυτά που λέτε είναι χαζομάρες για να τα ακούνε τίποτα παιδάκια ή φλώροι που δεν μπορεί με τίποτα να τους σηκωθεί. Όσο για το "ζιγκολίκι" που λες, είναι μια πολύ σπάνια περίπτωση - σχεδόν μύθος.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Επίσης έχω πει πολλές φορές ότι δεν θεωρώ καν την πορνεία επάγγελμα. Επάγγελμα το θεωρούν οι πουτάνες γιατί έτσι τις βολεύει.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Οι πουτάνες στα μπουρδέλα κάνουν 10-λεπτες ερωτικές σχέσεις για τις οποίες πληρώνονται. Οι "πελάτες" τους είναι εραστές τους. Δεν έχει καμία σημασία αν το γουστάρουν ή όχι. Από τη στιγμή που γαμιούνται, αυτό που κάνουν δεν είναι επάγγελμα αλλά προσωπική ζωή.
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Μαλάκα zigfried καμία σχέση δεν έχει ο Picker με τη συγκεκριμένη περίπτωση. Ο Picker σκέφτεται πάντα με το πάνω κεφάλι και δεν επιδιώκει ποτέ σχέσεις με πουτάνες. Το μόνο που κάνει πέρα από το να τις γαμάει είναι να τους στέλνει κανένα καψουρο-μήνυμα στο facebook. Το αν η άλλη είναι χαζή και το παίρνει στα σοβαρά αντιδρώντας με την απόρριψή του από πελάτη-γαμιά της είναι άλλο θέμα.
Γιατι λες ψεματα στο εαυτο σου ρε φιλε;
Δεν στελνεις ενα μηνυμα απλα γιατι βαριεσαι. Προφανως εστω και ενδομυχα επιδιωκεις κατι.
Τωρα αμα λες ψεματα  σε εμας, νταξει ποιος χεστηκε. Αλλα πολυ φοβαμαι οτι το ψεμα το λες πρωτα στον ιδιο σου τον εαυτο.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Μάριε στέλνω μηνύματα στις πουτάνες γιατί γουστάρω την ερωτική ατμόσφαιρα με αυτές που γαμάω. Δεν θέλω τίποτα παραπάνω από αυτό. Είμαι πάρα πολύ λογικός και εγκρατής στη ζωή μου, δεν θα έκανα ποτέ μια τόσο μεγάλη μαλακία - να "τα φτιάξω" με εκδιδόμενη.
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Δηλαδη τι ατμοσφαιρα φτιαχνεις; Τους αφηνεις συνεχως σεξουαλικα υπονοουμενα η απλα μιλας μαζι τους οπως θα εκανε ενα ζευγαρι πχ.
Εγω πονταρω στο δευτερο παντως. Μια ασφαλης σχεση ψαχνεις πικερ με τις πουτανες. Να κανεις οτι θα εκανε και ενας γκομενος, αλλα απο την ασφαλεια του πσ σου, και φυσικα να μπορεις να τις γαμας οποτε θες με δεκα ευρω.
Διαστρεβλωμενα και ανορθοδοξα,  πραγματα πικερ.
Μια γκομενα ψαχνεις και εσυ αλλα χωρις πολλες ευθυνες και παντα διαθεσιμη.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Τους στέλνω ερωτικά μηνύματα και κοπλιμέντα χωρίς να περιμένω απάντηση. Το κάνω για να περνάει η ώρα όπως γράφω και εδώ.
 

polax

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.067
Κριτικές
57
Like
704
Πόντοι
3.995
Polax δεν υπάρχει καμία ουσιαστική διαφορά μεταξύ του "κάνω σεξ" και του "κάνω έρωτα". Έχω γαμήσει 6 γκόμενες τζάμπα αλλά τα καλύτερα και πιο παθιασμένα γαμήσια μου τα έχω κάνει επί πληρωμή. Αυτά που λέτε είναι χαζομάρες για να τα ακούνε τίποτα παιδάκια ή φλώροι που δεν μπορεί με τίποτα να τους σηκωθεί. Όσο για το "ζιγκολίκι" που λες, είναι μια πολύ σπάνια περίπτωση - σχεδόν μύθος.


Ο καθένας εχει μια άποψη σεβαστή. Χαρακτήρας και βιώματα συνθέτουν τα "πιστευω" του καθενός. Καλο ειναι να μην αποδομεις τις θεςεις των άλλων με βαςη τα οςα εσυ πιστεύεις. Σεξ και έρωτας ειναι δυο πολυ διαφορετικές περιπτωςεις και δεν πρεπει να συγχέεις πάθος με γκαβλα. Όσο για το ζιγκολικι που λες οτι ειναι μύθος επέτρεψε μου να σου πω  απο ίδια πείρα οτι εχεις μαύρα μεσάνυχτα. Εποχες 2002 με 2006 στα μπαρ  σε δυο τρία 5στερα ξενοδοχειο του κέντρου παιζόταν χοντρό παιχνιδι και με μεγάλα ακομα και σημερα ποσα για να βολευτούν μεγάλο πιασμένες αλλοδαπές και εγχώριες  πουραντζες. Μεσάζοντες, εκτός έδρας ταξίδια και αλλα Πολλα.... Ας όψεται η ανάγκη καμια φορα...
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.058
Κριτικές
52
Like
16.743
Πόντοι
10.686
Άσχετο με το θέμα του thread,αν οι άντρες δεν υστερούσαμε βιολογικά σε σχέση με τις γυναίκες στο να κάνουμε σεξ αδιάκοπα,ποσοστιαία έχουμε τα ίδια ψυχικά προσόντα για αυτήν τη δουλειά;
 

polax

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.067
Κριτικές
57
Like
704
Πόντοι
3.995
Επίσης έχω πει πολλές φορές ότι δεν θεωρώ καν την πορνεία επάγγελμα. Επάγγελμα το θεωρούν οι πουτάνες γιατί έτσι τις βολεύει.



Είναι το αρχαιότερο επάγγελμα και λέγε εσυ οτι νομίζεις. Η συντριπτική πλειοψηφία των πουτανων το εξασκεί για συγκεκριμένο και περιορισμένο αρκετές φορές χρονο. Η πουτανα δε διαλέγει το πελάτη και αρα δεν το κανει απο καβλαντα. Εχω την αιςθηςη οτι εχεις μια εμπάθεια με τις πουτάνες.  :think:
 

mavro_fidi

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2016
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
Είναι το αρχαιότερο επάγγελμα

Απ' όσα έχω διαβάσει δεν θα το έλεγα επάγγελμα αλλά συνθήκη του ανθρώπινου είδους που ανάγεται στη βαθιά προϊστορία.
Ήδη από τα πρωτεύοντα θηλαστικά ο πιο δυνατός αρσενικός -το alfa male, αυτός που κυριαρχούσε πάνω στους υπόλοιπους- γαμούσε όσες και όποιες θηλυκές ήθελε. Σε αντάλλαγμα τους παρείχε τροφή για επιβίωση αυτών και των μικρών τους. Ένα είδος αντιπραγματισμού δηλαδή είναι βαθιά ριζωμένο στο σεξ από την εποχή που ήμασταν πίθηκοι. Το σταματάω εδώ γιατί μετά τα πράγματα περιπλέκονται.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Απ' όσα έχω διαβάσει δεν θα το έλεγα επάγγελμα αλλά συνθήκη του ανθρώπινου είδους που ανάγεται στη βαθιά προϊστορία.
Ήδη από τα πρωτεύοντα θηλαστικά ο πιο δυνατός αρσενικός -το alfa male, αυτός που κυριαρχούσε πάνω στους υπόλοιπους- γαμούσε όσες και όποιες θηλυκές ήθελε. Σε αντάλλαγμα τους παρείχε τροφή για επιβίωση αυτών και των μικρών τους. Ένα είδος αντιπραγματισμού δηλαδή είναι βαθιά ριζωμένο στο σεξ από την εποχή που ήμασταν πίθηκοι. Το σταματάω εδώ γιατί μετά τα πράγματα περιπλέκονται.

Μπά !!! Μη νομίζεις ότι έχουμε εξελιχθεί και πάρα πολύ !!!  :grin: :grin: :grin:
 

Συνημμένα

  • 11781862_737520749712041_8712077959437030551_n.jpg
    11781862_737520749712041_8712077959437030551_n.jpg
    47,9 KB · Εμφανίσεις: 21

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom