Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 211 άτομα (13 μέλη και 198 επισκέπτες)

kokobikos30

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
453
Πόντοι
36
Καλησπέρα. Το γράφω εδω γιατί δεν ξέρω που να ρωτήσω. Το πρωί κάποιος ανέβασε λινκ με 2-3 βίντεο της Sirina. Τώρα ψάχνω αλλά δεν τα βρίσκω. Υπάρχουν καπου;μεταφέρθηκαν ή απλά διαγράφηκε το thread λόγω πνευματικών δικαιωματων;ευχαριστω
Θα μου απαντήσει κάποιος;
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.389
Κριτικές
15
Like
5.993
Πόντοι
1.496
Απογευματινη βαρδια  22.00 η ωρα πηγα στο Περγαμου 27 για να βρω την Ευα.Απουσιαζε.Η υπηρεσια με ενημερωσε οτι θα δουλευει αυριο απο το πρωι ολη μερα,για οποιον ενδιαφερεται.Οσο μιλουσα με τη τσατσα,απο μεσα ακουστηκε μια φωνη,-Εμεις δε σου κανουμε;-Ελα να σε δω ,της ειπα,που να σε δω,μεσα απο τον τοιχο;Και τοτε εμφανιστηκαν κατα σειρα μια Αννα,Βανα,κατι τετοιο.Κοντο μαυρο μαλλι,ψηλη,2αρι βυζι που παραδοξως,αν και βυζολαγνος και ειδικος επι του θεματος,δε μπορεσα να καταλαβω αν ηταν σιλικονατο.Το δυνατο της σημειο η αφρατη κωλαρα,οχι ομως μεγαλη περιφερεια αλλα μπουταρες,κυταριτιδα,μονοκοματο κορμι .Εμενα δε με χαλαει καθολου,αλλα επειδη ειχα στοχο την Ευα και δεδομενου του επιθετικου χαρακτηρα της κοπελας,πραμα σπανιο για Ρωσιδα,δε το σκεφτηκα να περασω.Εν συνεχεια εμφανιστηκε η δευτερη κοπελα του οικου.Προκειται για την Αλικη,γνωστη gilf απο Προυσης 22.Ασχημη κατ εμε,απορω πως περνανε μερικοι,παρ ολες τις καλες υπηρεσιες,δεν αμφιβαλω.Η Αλικη παραδοξως ηταν περισσοτερο πιεστικη απο τη προηγουμενη.Μου ειπε μαλιστα για να με πεισει να περασω,Πρεπει πριν πας για υπνο,να παρεις μια απ τις δυο μας για να κοιμηθεις ησυχος ,χωρις καυλες.-Θα δω και καμια αλλη πρωτα,της ειπα και εφυγε απογοητευμενη.Τα επιπεδα απελπισιας και αναδουλειας πρεπει να εχουν πιασει κοκκινο.Κατοπιν τραβηξα για το Βιργινιας Μπενακη οπου ειχα ακουσει οτι τα απογευματα ειναι εκει η Λιζα,η Ελληνιδα ξανθια milf.Εχω ως αρχη να μη παιρνω Ελληνιδες γιατι οποτε το κανω μου βγαινει σε κακο,αλλα ηθελα να ξαναδω τις βυζαρες της Λιζας,καθως λογω του οτι Μεταξουργειο δε πολυκινουμαι,ειχα χρονια να τις δω.Αν και τη τελευταια φορα που ειχα παρει τη Λιζα,δεν ειχα περασει καλα,πολυ μπουρ μπουρ και ουσια καθολου,εντουτοις θα ηθελα να ξαναπερναγα.Το απομερο μπουρδελο ομως ηταν με κλειστα φωτα.Στο Κωνσταντινουπολεως 166α,το αριστερο,εμφανιστηκε μια μελαχρινη τσουπωτη με 2,5 αρι βυζι.Καθως αρχιζε να ψιχαλιζει κι επειδη ειχα μολις σχολασει απ τη δουλεια,ειπα να παω σπιτι και να δοκιμασω αυριο στην Ευα.Στο γυρισμο,στη πλατεια Καραισκακη-Μεταξουργειου,ηταν κατι φορτηγακια με επιγραφη Βοηθα τον πλησιον σου,κατι τετοιο,και ξεφορτωναν πολλες σακουλες δεματα με φαγητο και τις μοιραζαν σε λιγους αλλοδαπους που ηταν εκεινη την ωρα.Για μια στιγμη,σκεφτηκα να σταματησω να παρω κι εγω αφου πειναγα και ηταν και  πολυ το φαγητο.Ομως σκεφτηκα επειδη ειμαι καστανος ανοιχτοχρωμος,δε θα μου διναν,κι εφυγα.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.444
Κριτικές
124
Like
6.748
Πόντοι
5.097
Καλησπέρα,ξέρετε που παίζουν μαύρες (όχι πιάτσα); Γιατί από call-girls απ'ότι βλέπω δεν υπάρχει τίποτα.

Mύστη τσέκαρε τα μασατζίδικα γιατί οι μαύρες έχουν χαθεί πλέον από τα τσαρδιά  :S :S :tickedoff: :headbang: :headbang:.Στις αρχές της μπουρδελο-καριέρας μου έτρωγα την σοκολάτα μου Φ65,είχε πάντα μαύρες και αρκετά καλές σε εμφάνιση  :erection: :erection:
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.064
Πόντοι
8.175
Απόγευμα στην Φυλής σε λίγα που μπήκα:

Φυλ. 67: η ξανθιά Μαρία με το φουλ.
Φυλ. 65 1ος: η Εμμανουέλα
Φυλ. 86 1ος: η Κατερίνα με τα τατουάζ
Φυλ. 84 ισ.: μια καινούργια μέτρια.

Φιλιπ. 11: η Άντζυ

Φωκ. 24: η όλγα
Φωκ. 25 ισ.: το τσίτσιδο ζυμαράκι
Φωκ. 27 υπ.: η ξανθιά "ουκρανή" Χριστίνα
Φωκ. 27 ισ.: η Γκάμπυ και η Σιμόνα
Φωκ. 27 1ος: η γυφτο-Χριστίνα και η Καρολίνα

Διδ 27: η Άννα και η Βαλεντίνα
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
11
Πόντοι
16
επετειακο ποστ μιας και το προφιλ μου μετραει 10 χρονια και μερικες μερες παρουσιας ! (συν ενα αλλο ξεχασμενο προφιλ στο παλιο φορουμ που δεν υπαρχει βαλε +1 χρονο επιπλεον !)

αυτο με καθιστα απο τα παλιοτερα ενεργα μελη της παρον κοινοτητας !

λοιπον για σημερα η κινηση στα τσαρδια ηταν σχεδον μηδενικη ... και μιας και χθες και προχθες ειχε τα ποδοσφαιρα ... οι κοπελες ρωτουσαν αν παλι σημερα ειχε ποδοσφαιρα ... !

 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.205
Κριτικές
35
Like
5.853
Πόντοι
6.796
επετειακο ποστ μιας και το προφιλ μου μετραει 10 χρονια και μερικες μερες παρουσιας ! (συν ενα αλλο ξεχασμενο προφιλ στο παλιο φορουμ που δεν υπαρχει βαλε +1 χρονο επιπλεον !)

αυτο με καθιστα απο τα παλιοτερα ενεργα μελη της παρον κοινοτητας !

λοιπον για σημερα η κινηση στα τσαρδια ηταν σχεδον μηδενικη ... και μιας και χθες και προχθες ειχε τα ποδοσφαιρα ... οι κοπελες ρωτουσαν αν παλι σημερα ειχε ποδοσφαιρα ... !


:thumbsup:
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
11
Πόντοι
16
Η σονια ειναι στανταρ πρωι στο αλκιβιαδου??
Ναι, μέχρι τις 17:00 και ΔΕΝ ΧΡΕΩΝΕΙ ΕΞΤΡΑ για το πρωκτικό.

ωραια περιπτωση αλλα λιγο κυκλοθυμικη ... μια ετσι μια αλλιως ...
αξιζει δοκιμης αλλα με φοβο χαθει το 20αρικο ...

αλλα αν σας κατσει καλα θα σας γινει στανταρακι ... αν οχι απλα χασατε ενα 20αρικο και πατε για αλλα !
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.059
Κριτικές
52
Like
16.761
Πόντοι
10.686
Ιασωνος 30β απογευματινή βαρδια ηΤζούλια.μαυρη με βυζαρες και κωλαρα που δίνει σχεδόν εγγύηση.
Κάνει κώλο η Τζούλια;(Δίνει κώλο;διορθώνω).
από ότι ξέρω οχι ;)
:think:
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Tωρα το πρωί στη Φώκαιας
27 ισόγειο Καρολίνα,ξανθιά ζουμερή κοντοπουτανη κοπελίτσα με ωραία λευκή επιδερμίδα
27 όροφος δυο κοπέλες
Η καστανή πιπινα ρομπερτα με κανονικό κορμί και ωραίο δυαρακι χυτό στηθος και η καστανή Χριστίνα με φουλ πρόγραμμα και ωραίο σέξι κορμι
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.059
Κριτικές
52
Like
16.761
Πόντοι
10.686
Ανέβηκα στο Ιάσονος 2 πάνω για τη Ρωσίδα μελαχρινή pre-milf Βίκυ,βρήκα την επίσης Ρωσίδα ξανθιά πληθωρική pre-gilf Μαργαρίτα,με ακά τελειωτικό και αυταρχικό στο πρόγραμμά της,επέστρεψε από την πατρίδα της μετά από τετράμηνη απουσία,την καταβρήκαμε και οι δύο,στο τέλος αναρωτήθηκε ποιός πληρώνει ποιόν... Προτείνεται ανεπιφύλακτα σε μη μοντελοπιπινοπνίχτες.
 

ta

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
761
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
6
Tωρα το πρωί στη Φώκαιας
27 ισόγειο Καρολίνα,ξανθιά ζουμερή κοντοπουτανη κοπελίτσα με ωραία λευκή επιδερμίδα
27 όροφος δυο κοπέλες
Η καστανή πιπινα ρομπερτα με κανονικό κορμί και ωραίο δυαρακι χυτό στηθος και η καστανή Χριστίνα με φουλ πρόγραμμα και ωραίο σέξι κορμι
η ολγα φωκ 24 ειναι πρωί ή απόγευμα σήμερα?
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Nαι δουλευει τωρα το πρωι εκει,λεπτη μινιον ξανθουλα
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Μόνο σκέτες ανωμαλίες κάνει
17 ισόγειο δυο κοπέλες,η μελαγχροινη λεπτή κοντοπουτανη με τσιγγανορουμανικα χαρακτηριστικά αλινα και η μελαγχροινη Ελένη ,σχετικά ψηλη με λευκή επιδερμίδα
Και οι δυο κοπέλες,νέες και ελαφρώς αμηχανες στο σαλόνι
17 όροφος μιχαελα,λεπτή μελαγχροινη κοπελα με γλυκά χαρακτηριστικά στο πρόσωπο,ωραία οπίσθια
 

ta

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
761
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
6
Μόνο σκέτες ανωμαλίες κάνει
17 ισόγειο δυο κοπέλες,η μελαγχροινη λεπτή κοντοπουτανη με τσιγγανορουμανικα χαρακτηριστικά αλινα και η μελαγχροινη Ελένη ,σχετικά ψηλη με λευκή επιδερμίδα
Και οι δυο κοπέλες,νέες και ελαφρώς αμηχανες στο σαλόνι
17 όροφος μιχαελα,λεπτή μελαγχροινη κοπελα με γλυκά χαρακτηριστικά στο πρόσωπο,ωραία οπίσθια
μιχαελα ξεπέτα για μένα
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Φωκαιας
19 σονια,πανέμορφο λεπτό μελαγχροινο μωρο με καταπληκτικο κωλο,ισπανικό και ελεύθερο τελειωτικό στα βυζακια
25 όροφος λουιζα,λεπτή μελαγχροινη κοντοπουτανη κοπέλα με χαρακτηριστική ψεύτικη γλυκοπουτανιαρικη ομιλία
27 υπόγειο βιολετα,μελαγχροινη κοπέλα με σώμα με πιασιματακια,γλυκο πρόσωπο,όμορφα ματια,φουλ πρόγραμμα
24 ολγα

Κωνσταντινουπόλεως 166 υπόγειο ευα από ευνειδων 5
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.904
Πόντοι
19.505
Φωκαιας
19 σονια,πανέμορφο λεπτό μελαγχροινο μωρο με καταπληκτικο κωλο,ισπανικό και ελεύθερο τελειωτικό στα βυζακια
25 όροφος λουιζα,λεπτή μελαγχροινη κοντοπουτανη κοπέλα με χαρακτηριστική ψεύτικη γλυκοπουτανιαρικη ομιλία
27 υπόγειο βιολετα,μελαγχροινη κοπέλα με σώμα με πιασιματακια,γλυκο πρόσωπο,όμορφα ματια,φουλ πρόγραμμα
24 ολγα

Κωνσταντινουπόλεως 166 υπόγειο ευα από ευνειδων 5

είσθε μια όαση στην έρημο της ενημέρωσης. έχουμε καμμιά άποψη για τη Βιολέτα στο 27 κάτω;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom