Νέα

Εγχειρισμένες τρασέξουαλ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gmakro
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 109
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.187
Κριτικές
55
Like
367
Πόντοι
1.016

DIMFUST

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2007
Μηνύματα
305
Like
24
Πόντοι
1
Αγαπητέ DIMFUST, Δεν έχω αντίρρηση σε αυτά που γράφεις αλλά ο μεγάλος Αλέξης Καρρελ έγραφε σε κάποιο βιβλίο του ότι ο άντρας καί η γυναίκα καί στο παραμικρό κυτταρό τους φερουν την σφραγίδα ότι είναι άντρας 100%  καί γυναίκα 100%.SERAPIS
φιλεεγω μιλαω εμπειρικα...και απο την εμπειρια απεκτησα πειρα.ναι υποκειμενικα!αλλα αφου εχω αυτην την υποκειμενικη πειρα ολες αυτες τις θεωριες των διαφορων προσωπικα δεν με αγγιζουν.αυτο που ειπα μπορουν να το καταλαβουν μονο οσοι εχουν δοκιμασει.
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.436
Like
4.850
φιλεεγω μιλαω εμπειρικα...και απο την εμπειρια απεκτησα πειρα.ναι υποκειμενικα!αλλα αφου εχω αυτην την υποκειμενικη πειρα ολες αυτες τις θεωριες των διαφορων προσωπικα δεν με αγγιζουν.αυτο που ειπα μπορουν να το καταλαβουν μονο οσοι εχουν δοκιμασει.
ετσι ειναι...δεν εξηγειται ο ποθος με τη λογικη.Καποτε αναρωτιομουν πως τη βρισκαν οι γυναικες μεταξυ τους ωσπου καταλαβα πως ηταν ανοησια να προσπαθω να εξηγησω λογικα την ελξη αυτη...
 

DIMFUST

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2007
Μηνύματα
305
Like
24
Πόντοι
1
ετσι ειναι...δεν εξηγειται ο ποθος με τη λογικη.Καποτε αναρωτιομουν πως τη βρισκαν οι γυναικες μεταξυ τους ωσπου καταλαβα πως ηταν ανοησια να προσπαθω να εξηγησω λογικα την ελξη αυτη...
ετσι ειναι τζουλη και οσο δοκιμαζεις τοσο πιο πολυ θες!!ανεξηγητο για τους μη μυημενους σε τετοια αλλα απολυτως λογικο για μενα...
 
OP
OP
gmakro

gmakro

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2012
Μηνύματα
1.197
Like
10
Πόντοι
16
φιλε θα σου πω τη γνωμη μου μπορει να ειναι υποκειμενικη αλλα το χω συζητησει και με αλλους που πανε με εγχειρισμενες γενικα.εγω ειδικα τα χρονια που μου εξωτερικο πηγαινα αρκετα συχνα με τετοιες γυναικες (εδω τωρα που εχω γυρισει λογω καποιων υποχρεωσεων δεν ειναι τοσο εφικτο)πιστεψε κανουν αυτες οι γυναικες πολυ καλυτερο σεξ!!καταρχην ειναι οι πιο πολλες σεξομβοβες και δευτερον με αυτες ερχεσαι σε αλλεπαλληλους οργασμους.ασε που ειναι καταπληκτικα ατομα για παρεα και για σοβαρη κουβεντα επειδη κατεχουν και τις 2 κατεμε ψυχολογιες των φυλων.εν τελει πιστευω οτι ξερουν να χαριζουν αληθινη ηδονη.αποψη μου αυτη ειναι...
Τύπε κι εγώ δοκίμασα και έχω περίπου την ίδια άποψη με σένα..Ξέρουν να σου χαρίσουν ηδονή!!Κάποιες βέβαια χάνουν λίγο στη συμπεριφορά,λόγω ψυχοσύνθεσης ή κακής παρέας..Ή εγώ απλά έπεσα στην περίπτωση!!Η αλήθεια βέβαια είναι ότι στην Ελλάδα δεν υπάρχουν πολλές τέτοιες κοπέλες και αυτές που υπάρχουν δουλεύουν κυρίως στη βίζιτα..Μαγκιά τους βέβαια,ο καθένας κάνει ό,τι γουστάρει στη ζωή του!
Όταν όμως μπαίνει το € στη μέση,οι συμπεριφορές είναι περίεργες..Θα ήθελα πολύ να δοκιμάσω εδώ στην Ελλάδα μια τέτοια κοπέλα (με βάση τα στάνταρ μου φυσικά) χωρίς να υπάρχει στη μέση οικονομική συνδιαλλαγή..Πιο φιλικά ας πούμε!Όχι πάρε 50,80,100 ή δεν ξέρω κι εγώ πόσα € για να μου κάτσεις για τόση ώρα ή για τόσες φορές..Ελπίζω να γίνομαι κατανοητός!!
 

DIMFUST

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2007
Μηνύματα
305
Like
24
Πόντοι
1
Τύπε κι εγώ δοκίμασα και έχω περίπου την ίδια άποψη με σένα..Ξέρουν να χαρίσουν ηδονή!!Κάποιες βέβαια χάνουν λίγο στη συμπεριφορά,λόγω ψυχοσύνθεσης ή κακής παρέας..Ή εγώ απλά έπεσα στην περίπτωση!!Η αλήθεια βέβαια είναι ότι στην Ελλάδα δεν υπάρχουν πολλές τέτοιες κοπέλες και αυτές που υπάρχουν δουλεύουν κυρίως στη βίζιτα..Μαγκιά τους βέβαια,ο καθένας κάνει ό,τι γουστάρει στη ζωή του!
Όταν όμως μπαίνει το € στη μέση,οι συμπεριφορές είναι περίεργες..Θα ήθελα πολύ να δοκιμάσω εδώ στην Ελλάδα μια τέτοια κοπέλα (με βάση τα στάνταρ μου φυσικά) χωρίς να υπάρχει στη μέση οικονομική συνδιαλλαγή..Πιο φιλικά ας πούμε!Όχι πάρε 50,80,100 ή δεν ξέρω κι εγώ πόσα € για να μου κάτσεις..Ελπίζω να γίνομαι κατανοητός!!
φιλε συμφωνω μαζι σου...εξαλου εγω να σου πω οτι ξεκινησα με αυτες οταν ημουν εξω για σπουδες συνεβη κατι προσωπικα ασχημο και κατα τυχη γνωρισα μια τετοια κοπελα που με συμπαρασταθηκε σαν αδερφη μου...και φυσικα ηταν η αρχη στο να μυηθω στον ερωτα με τετοιες κοπελες και μετα γνωρισα και αλλες και ερωτικα αλλα και φιλικα.γιαυτο εγραψα την προσωπικη εμπειρια μου
 
OP
OP
gmakro

gmakro

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2012
Μηνύματα
1.197
Like
10
Πόντοι
16
Καμιά καινούρια πρόταση που να αξίζει τον κόπο;
 
OP
OP
gmakro

gmakro

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2012
Μηνύματα
1.197
Like
10
Πόντοι
16
Ας δώσω λίγη ζωή σε αυτό το παλιό thread.Υπάρχει καμιά καινούρια ΚΑΛΗ εγχειρισμένη trans?
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
Ζετα απο συγγρου
 

zinentin

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2011
Μηνύματα
525
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
6
Ας δώσω λίγη ζωή σε αυτό το παλιό thread.Υπάρχει καμιά καινούρια ΚΑΛΗ εγχειρισμένη trans?
Ρε Γιωργαρα ...γιατι ξυνεις πληγες ...
        υπαρχει η Καλυτερη !!!!!!!!!!!!!
        το θεμα που τη βρισκεις
        και φυσικα μιλαμε για τη ΕΥΑ,ενοειται την ΕΥΑ απο τον περαμο!!! :dancing:
 

ta

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
761
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
6
μυρτώ-ζωή που τη βρίσκουμε?
 

mitsios

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2008
Μηνύματα
391
Κριτικές
1
Like
62
Πόντοι
1
Μια Μυρτω λες που ειχε ενα C3 καμπριο παλιοτερα?
 

ola2012

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2012
Μηνύματα
179
Like
11
Πόντοι
1
δεν μου λετε ποιος ο λογος να πας με εγχεισισμενη τρανς??? σαν να γαμας γυναικα απομιμιση δεν ειναι????  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

zinentin

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2011
Μηνύματα
525
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
6
δεν μου λετε ποιος ο λογος να πας με εγχεισισμενη τρανς??? σαν να γαμας γυναικα απομιμιση δεν ειναι????  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ενοειται αρχηγε μου ....ο μπακαλιαρος εχει αλλη αισθηση :rockon: αλλα γουστα ειναι αυτα! :rockon:
 

cojara

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2014
Μηνύματα
50
Like
35
Πόντοι
0
μάγκες μου καλησπέρα.Μήπως ξέρετε αν νικόλ,η ιερόδουλη που φωτογραφιζόταν με την κοκκινη την φεράρι είναι εγχειρισμένο?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom