Νέα

Ελληνίδα vs ξένης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xristos1000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ελληνιδα εναντιον Αλλοδαπης. Ποια τα λεει καλυτερα?

  • Ελληνιδα?

    Ψήφοι: 1 16,7%
  • Αλλοδαπη?

    Ψήφοι: 2 33,3%
  • καμια απο τις δυο?

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • και οι δυο ?

    Ψήφοι: 2 33,3%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 1 16,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    6

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
4 χρονια ζω στο βελγιο δλδ απο τα 16 πριν ημουνα στην ελλαδα. βεβαια η μανα μου δεν ειναι μεγαλωμενη στην ελλαδα οποτε μπρει κι αυτο να παιζει ρολο. παντως δεν θελω να θυμαμαι ουτε καν πως με αντιμετωπιζαν οι ανθρωποι οσο ημουνα στην ελλαδα στο βλαχοχωρι
οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια!
 

Επισκέπτης

Ρε σύντροφοι οι Ελλεεινίδες στην υποκρισία παίρνουν χρυσό μετάλλιο!!! :rockon: :rockon: :rockon: :headbang: :headbang: :headbang:
Απορώ γιατί το θέμα τίθεται σε συζήτηση. :think: :jerking:
 

Επισκέπτης
τι να σου πω. εγω οποτε ερχομαι ελλαδα βλεπω αρκετες ομορφες κοπελες. εσυ στραβωμαρα εχεις;

Στραβωμαρα θα αποκτησω με τα μπαζα που βλεπω στον δρομο και δολοφονουν την αισθητικη του χωρου.Κατσε τωρα Βελγιο και ασε την πολυ αναλυση και φιλοσοφια γιατι στα σκατα μεσα δεν ζεις οπως εμεις τωρα...
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
παντως δεν θελω να θυμαμαι ουτε καν πως με αντιμετωπιζαν οι ανθρωποι οσο ημουνα στην ελλαδα στο βλαχοχωρι!!! τα λεγομενα σου!!
το να σε αντιμετοπιζουνε 2,3 ατομα χαλια μπορει να μην ταιριαζεις μαζι τους η να μην τα βρισκετα η δεν ξερω και γω τι αλλο!! αλλα το να σου φταινε οι περισσοτεροι μαλον εσυ το χεις το προβλημα και οχι εμεις στην ελλαδα!!
αυτο ενος οτι οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια!
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Δεν ειπα οτι υποκρινομαι, αντιθετος, απλα αυτο εχω καταλαβει οτι σε πολλους αρεσει η υποκρισια

Ναι την γουσταρουν αρκετοι μαζοχες.
Δεν μπορω να το καταλαβω αυτο το πραγμα!
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
Στραβωμαρα θα αποκτησω με τα μπαζα που βλεπω στον δρομο και δολοφονουν την αισθητικη του χωρου.Κατσε τωρα Βελγιο και ασε την πολυ αναλυση και φιλοσοφια γιατι στα σκατα μεσα δεν ζεις οπως εμεις τωρα...
ο καθενας man δεν μπορεις να ξερεις το ποσο καλα ειναι η οχι εκει που ειναι!!

αστο!!
το τι λεει ο καθενας!αν πιστευαμε το καθε τι απο τον καθεναν θα χαμε καει!

δεν εχω τπτ με την Ευα!
αλλα ετσι ειναι! αν σου πω οτι ειμαι αστροναυτης και σου γραφω απο την σεληνη θα με πιστεψεις?και γιατι οχι?ασε φιλε γαμω κατι εξωγηινες!! αστα να παν! τι ελληνιδες και γηινες!εδω.............
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Ρε σύντροφοι οι Ελλεεινίδες στην υποκρισία παίρνουν χρυσό μετάλλιο!!! :rockon: :rockon: :rockon: :headbang: :headbang: :headbang:
Απορώ γιατί το θέμα τίθεται σε συζήτηση. :think: :jerking:

Για να αλαξουν νοοτροποια οσες παρακολουθουν (μελη ΚΑΙ επισκεπτες).
 

Επισκέπτης
ο καθενας man δεν μπορεις να ξερεις το ποσο καλα ειναι η οχι εκει που ειναι!!

αστο!!
το τι λεει ο καθενας!αν πιστευαμε το καθε τι απο τον καθεναν θα χαμε καει!

δεν εχω τπτ με την Ευα!
αλλα ετσι ειναι! αν σου πω οτι ειμαι αστροναυτης και σου γραφω απο την σεληνη θα με πιστεψεις?και γιατι οχι?ασε φιλε γαμω κατι εξωγηινες!! αστα να παν! τι ελληνιδες και γηινες!εδω.............

Σε αυτο συμφωνω αλλα μιλαμε για ενα συγκεκριμενο θεμα στο θρεντ που δεν εχει να κανει με υποκειμενικες καταστασεις  :rockon:
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
καλα κ η ξενη οντως εχει κ καποια θετικα που η ελληνιδα δεν τα εχει,ενα απο αυτα που εγω το εχω εκτιμησει πολυ σε αυτες τις γυναικες ειναι οτι σου λενε οτι σκεφτονται,μπορει να ειναι πουταναρες,μπορει σκατοψυχες αλλα ειναι καθαρες στα λεγομενα τους...σου λενε σε γουσταρω σε γουσταρω,μπορει κ οι ελληνιδες να ειναι ετσι αλλα οσες φορες εχω συναναστραφει ποτε δεν μου ελεγε καμια σε γουσταρω,μου αρεσεις τιποτα ενω κ εκεινες με ειχαν επιλεξει,παντα προσπαθουσαν να μην φανει οτι με γουσταρουν,γιατι μαλλον πιστευαν οτι εαν μου το λεγανε θα ειχαν ηττηθει κ θα τις εκανα οτι ηθελα...επισης ενα αλλο σημαντικο στοιχειο ειναι ο εγωισμος που η ελληνιδα τον εχει φουυυυυυυλ ενω η ξενη αμα σε γουσταρει δεν εχει τετοια θα σε παρει που λεει ο λογος ολη μερα τηλεφωνα ενω η ελληνιδα κ σε αυτο εχει κολλημα...τελος παντων υπαρχουν κ τα καλα κ τα κακα κ στις δυο ασημασια εχει να περνεις μονο τα καλα με οτι γυναικα συναναστρεφεσαι
εν μερη εχεις δικιο!!
οντας και γω στο εξωτερικο!και ζωντας τις ξενες!
αλλα και παλι παιζει ρολο το ποσο ξηγημενη ειναι μια κοπελα,τοχαρακτηρα της πως ειναι μεγαλωμενη και πολλα αλλα!
δεν μπορουμε να μαστε απολυτοι!
μα ρουμανες μα τσεχες μα αμερικανες θα μου πεις ενα θα σου πω!!
ΟΛΕΣ γυναικες ειναι!!πανω κατω τα ιδια θα συναντησεις παντου!και απο καλες και απο σκαρτες!και αυτο μου το χει πει Γυναικα 40+++ χρονων (και οχι Ελληνιδα) δεν ειχε κανενα απολυτως συμφερον)
και μην δινετε τραγικα παραδειγματα!!!απο το ενα ακρο στο αλο!
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
παντως δεν θελω να θυμαμαι ουτε καν πως με αντιμετωπιζαν οι ανθρωποι οσο ημουνα στην ελλαδα στο βλαχοχωρι!!! τα λεγομενα σου!!
το να σε αντιμετοπιζουνε 2,3 ατομα χαλια μπορει να μην ταιριαζεις μαζι τους η να μην τα βρισκετα η δεν ξερω και γω τι αλλο!! αλλα το να σου φταινε οι περισσοτεροι μαλον εσυ το χεις το προβλημα και οχι εμεις στην ελλαδα!!
αυτο ενος οτι οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια!

Καλα τωρα πλακα κανεις.
Δεν μπορει να μιλας σοβαρα.
Απο τον πρωτο μεχρι και τον τελευταιο Ελληναρα, κατι θα βρουν να πουν για τον ΜΑΛΑΚΑ ΕΛΛΗΝΑ που πηγε και δουλευει-ζει στο εξωτερικο και εχει αφομιωσει την νοοτροποια του Γερμανου (για μενα) Του Βελγου (για την Ευα) του Αγγλου (Για τον Χ).
Πλακα κανεις. Δεν μιλας σοβαρα.
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
Καλα τωρα πλακα κανεις.
Δεν μπορει να μιλας σοβαρα.
Απο τον πρωτο μεχρι και τον τελευταιο Ελληναρα, κατι θα βρουν να πουν για τον ΜΑΛΑΚΑ ΕΛΛΗΝΑ που πηγε και δουλευει-ζει στο εξωτερικο και εχει αφομιωσει την νοοτροποια του Γερμανου (για μενα) Του Βελγου (για την Ευα) του Αγγλου (Για τον Χ).
Πλακα κανεις. Δεν μιλας σοβαρα.
εγω ρε φιλε δεν εχω αφομιωσει καμια νοοτροπια π.χ!
στα @@@@@@ μου τι κανει ο καθενας!!
εδω αλλος παει απο την επαρχια στην αθηνα και αλαζει στυλ και αλλα πολα!
δεν θα αλλαξει απο το εξωτερικο!
και καλο ειναι να κοιταμε και 5 καλα στοιχεια οχι μονο τα αρνητικα!
αλλα οχι επειδη φυγαμε στο εξωτερικο να λεμε και τα χιλια μυρια για την ελλαδα επειδη δεν μας συμφερει!!
τελοσπαντων επειδη εχω κανει παρομοιες συζητησεις και με αλους απο το εξωτερικο και επειδη εχω δει οτι δεν βγαζει πουθενα το σταματαω εδω!! λεμε λεμε για τις ελληνιδες σορυ ελλεινιδες αλλα για τα μαυρα μας τα χαλια (βαζω και τον ευατο μου μεσα) δεν λεμε! οι μισοι που καθονται και κατηγορουνε η αγαμητοι ειναι η γκομενα δεν βρισκουν και την πεφτουνε στις ξενες (και κατηγορουνε τις ελληνιδες) και αλλα πολλα!
επειδη θα παραφερθουμε και θα πεσει και το μισο σαιτ να μας φαει! ξαναλεω οτι αυτες οι συζητησεις δεν βγαζουνε πουθενα!κατι φιλαρακια μου (παλι στο εξωτερικο) μου λενε και μου λεγανε.....τι ασχολεισαι ρε μαλακα?τσαμπα τα λες και χαλας και την ζαχαρενια σου!
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
ξαφνικα ολες οι ελληνιδες στον καιαδα!
να ζησει η Ρωσια!!
ε δεν παει ετσι!!

δεν μπορω να καθομαι και να κλαιγομαι και να κατηγορω το 99% των ελληνιδων γιατι επειδη ειμαι εγω π.χ ενας αχρηστος και μισος και δεν εχω βρει την καταληλη κοπελα που να χουμε χημεια!



γαμαμε εμεις 2 μουνια ταυτοχρονα --------->μαγκες!
γαμιουνται οι γκομενες με 2---------> ΠΟΥΤΑΕΣ! δεν παει ετσι!
δεν μας ταιριαξε εμας μια κοπελα! κατευθειαν-------->γαμιολα και ολα τα ξεφτυλιστικα!
 

Επισκέπτης
ξαφνικα ολες οι ελληνιδες στον καιαδα!
να ζησει η Ρωσια!!
ε δεν παει ετσι!!

δεν μπορω να καθομαι και να κλαιγομαι και να κατηγορω το 99% των ελληνιδων γιατι επειδη ειμαι εγω π.χ ενας αχρηστος και μισος και δεν εχω βρει την καταληλη κοπελα που να χουμε χημεια!



γαμαμε εμεις 2 μουνια ταυτοχρονα --------->μαγκες!
γαμιουνται οι γκομενες με 2---------> ΠΟΥΤΑΕΣ! δεν παει ετσι!
δεν μας ταιριαξε εμας μια κοπελα! κατευθειαν-------->γαμιολα και ολα τα ξεφτυλιστικα!

Τι αχρηστους μας λες ρε θανο?
Καταρχην εδω λεμε για τα βασικα.Για την χοντροκωλιαση των ελεινιδων , τις τραβελοφατσες τους και την μαλακισμενη νοοτροπια που εχουν και νομιζουν οτι απο μπετονιερες ειναι και γκομενες!
Και σου αρεσει η οχι το 99% των Ρωσιδων ειναι πολυ αξιοπρεπεστατες σε εμφανιση.
Και τι ξαφνικα?Εδω και χρονια τα λεμε!χαχα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom