Νέα

μικτοι γαμοι..γιατι συμβαινει αυτο το αισχος?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 374
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

θα παντρευοσασταν αλλοδαπη?

  • οχι με τιποτα..παππουτσι απ τον τοπο σου κι ας ειναι μπαλωμενο

    Ψήφοι: 15 16,0%
  • ναι αμε γιατι οχι..

    Ψήφοι: 64 68,1%
  • αναλογα..αν ηταν απο ανεπτυγμενη χωρα ναι..

    Ψήφοι: 15 16,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    94

Επισκέπτης
Ο Έλληνας ΔΕΝ κλέβει ούτε σκοτώνει όταν βρεθεί στην ανάγκη και πεινάσει αυτός και η οικογένειά του. Απλά ΕΤΥΧΕ στο Αμέρικα τη δεκαετία του 20 να κλέβει και να σφάζει για να μπορέσει να ταϊσει την οικογένειά του.
Οι Ελληνίδες ΔΕ γίνονται πουτάνες, εκτός αν είναι ναρκωμανείς, άσχετα που μια από τις διασημότερες πουτάνες της ιστορίας ήταν αρχαιοελληνίδα και την έλεγαν Ασπασία, για τον Περικλή Άσπα. Αλλά μάλλον κένταγε και αυτή τις φλέβες της με βελόνα. Για να μη πούμε για το τι έκαναν οι Ελληνιδες στο Αμέρικα και πόσοι σουμιέδες αναστέναζαν στα οτελ της Αμερικής τους πρώτους αιώνες του προηγούμενου αιώνα. Όσο για όλες τις Ελληνίδες κολ γκιρλς και σιτουρίστριες του μπου; Μεγαλόβελόνια. Διπλοτριπλοβελονιά με τις φλέβες τους κάνουν κάθε μέρα
Όσο για τ Ελληνικό δνα; Πεντάκαθαρο. Λα ντόρνα σε λέω δικέ μου. Αυτό δεν είναι δνα είναι βελούδο. Τι Πέρσες, τι Ρωμαίοι, τι Γαλάτες, τι Γότθοι, Οστρογότθοι και δε ξέρω και γω τι άλλο Γότθοι, τι Άραβες, τι Τούρκοι, τι τι τι. Αυτό εκεί. Ανέπαφο.
Και πάμε και κάνουμε παιδιά με Ρωσσίδες; Ντροπή μας. Φτού μας.

Υ.Γ Ρε μαλάκες άλλαξε το πρόγραμμα; Αυτό το θέμα δε θα έπρεπε ν ανοίξει κανονικά τη Κυριακή;  >:(
σε ολους τους κανονες υπαρχουν εξαιρεσεις φιλε συναγωνιστη..και ο κανονας εδω ειναι οτι οι Ελληνιδες ειναι μεγαλωμενες με αρχες...
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
Προδότες που δεν παντρεύεστε Ελληνίδες!
 

Συνημμένα

  • ellehnides_panteyteite_mas.jpg
    ellehnides_panteyteite_mas.jpg
    29,6 KB · Εμφανίσεις: 12

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
αγαπανε την πατριδα τους δεν λεω οχι..οι Ελληνες κομμουνιστες ομως στους οποιους και αναφερομαι θελουν να την ξεπουλησουν..οταν χασαμε την μικρα ασια ο ριζοσπαστης εγραψε ευτυχως γιατι η Ελλαδα θα γινοτανε μεγαλη και η Τουρκια θα καταστρεφοτανε..σου λεει τιποτα αυτο(α και μην μιλας στον πληθυντικο..ολοι ενα ειμαστε εδω μεσα) ;)
Πες μου ότι πίσω από τη πώληση της ΔΕΗ βρίσκεται το ΚΚΕ! Πες μας ότι πίσω από τη καταπάτηση του Αιγιαλού από Ολλανδούς βασιλείς βρίσκεται ΕΠΙΣΗΣ το ΚΚΕ. Πες μου ότι πίσω από τη μελλοντική πώληση των υδάτινων πόρων βρίσκεται ΠΑΛΙ το ΚΚΕ. Πες τα μας όλα αυτά και σε βλέπω για βασικό υποψήφιο
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.863
Κριτικές
90
Like
33.766
Πόντοι
24.700
αγαπανε την πατριδα τους δεν λεω οχι..οι Ελληνες κομμουνιστες ομως στους οποιους και αναφερομαι θελουν να την ξεπουλησουν..οταν χασαμε την μικρα ασια ο ριζοσπαστης εγραψε ευτυχως γιατι η Ελλαδα θα γινοτανε μεγαλη και η Τουρκια θα καταστρεφοτανε..σου λεει τιποτα αυτο(α και μην μιλας στον πληθυντικο..ολοι ενα ειμαστε εδω μεσα) ;)

Μάλιστα.

Από "κομμουνιστές", γενικώς, καταφύγατε στο υποσύνολο "Έλληνες κομμουνιστές".
 

Επισκέπτης
Πες μου ότι πίσω από τη πώληση της ΔΕΗ βρίσκεται το ΚΚΕ! Πες μας ότι πίσω από τη καταπάτηση του Αιγιαλού από Ολλανδούς βασιλείς βρίσκεται ΕΠΙΣΗΣ το ΚΚΕ. Πες μου ότι πίσω από τη μελλοντική πώληση των υδάτινων πόρων βρίσκεται ΠΑΛΙ το ΚΚΕ. Πες τα μας όλα αυτά και σε βλέπω για βασικό υποψήφιο
πισω απο ολα αυτα βρισκεται η βλακεια των Ελληνων που ψηφιζαν ΠΑΣΟΚ χρονια τωρα..τι να περισωσεις τωρα απο την λαιλαπα του πασοκ? θυμησου ΜΙΝΙΟΝ, ΚΑΤΡΑΤΖΟΣ, ΔΡΑΓΩΝΑΣ καηκαν ολως τυχαιως..μετα χρωπει αιγαιον ιζολα και ολη η ελληνικη βιομηχανια και το εμποριο καταστραφηκαν..εκανε καλη δουλεια ο Αντρικος..τι να περισωσεις τωρα?
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
σε ολους τους κανονες υπαρχουν εξαιρεσεις φιλε συναγωνιστη..και ο κανονας εδω ειναι οτι οι Ελληνιδες ειναι μεγαλωμενες με αρχες...
Ναι ναι. Μ αρχές. Πατρίς θρησκεία οικογένεια. Ελλάς Ελλήνων χριστιανών. Ρε δε με χέζετε εσείς και το πουλί σας. Προ κρίσης δε οι αρχές τους επίσης ήταν να έχεις ΔΙΚΟ σου σπίτι, ΔΙΚΟ σου αμάξι, να βγάζεις πάνω απο 1500 ΚΑΘΑΡΑ το μήνα και "Γιώργο η Μαρία με τον δικό της πήγαν Σπέτσες το καλοκαίρι και μετά Μύκονο. Κανόνισεεεε. Δε με νοιάζει, πάρε δάνειο, δε θα έχω εγώ την καρακατάλκα να μου το τρίβει στη μούρη όλο το χειμώναααααααααααα". ΚΑΙ ΓΑΜΩ τις αρχές σε λέω δικέ μου. (φυσικά υπάρχουν και οι εξαιρέσεις)
Ποιες είναι οι αρχές ρε; Είσαι σοβαρός; 4 στους 10 γάμους μεταξύ Ελλήνων και Ελλεηνλιδων πάνε σε διαζύγιο. Στους μικτούς πέφτει κατά πολύ.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.710
Κριτικές
1
Like
31.474
Πόντοι
8.006
Ναι ναι. Μ αρχές. Πατρίς θρησκεία οικογένεια. Ελλάς Ελλήνων χριστιανών. Ρε δε με χέζετε εσείς και το πουλί σας. Προ κρίσης δε οι αρχές τους επίσης ήταν να έχεις ΔΙΚΟ σου σπίτι, ΔΙΚΟ σου αμάξι, να βγάζεις πάνω απο 1500 ΚΑΘΑΡΑ το μήνα και "Γιώργο η Μαρία με τον δικό της πήγαν Σπέτσες το καλοκαίρι και μετά Μύκονο. Κανόνισεεεε. Δε με νοιάζει, πάρε δάνειο, δε θα έχω εγώ την καρακατάλκα να μου το τρίβει στη μούρη όλο το χειμώναααααααααααα". ΚΑΙ ΓΑΜΩ τις αρχές σε λέω δικέ μου. (φυσικά υπάρχουν και οι εξαιρέσεις)
Ποιες είναι οι αρχές ρε; Είσαι σοβαρός; 4 στους 10 γάμους μεταξύ Ελλήνων και Ελλεηνλιδων πάνε σε διαζύγιο. Στους μικτούς πέφτει κατά πολύ.
Τύπε πολύ πόνο βγαζεις. Τι συμβαινει? Σου τα επρηξε?
 

Επισκέπτης
Ναι ναι. Μ αρχές. Πατρίς θρησκεία οικογένεια. Ελλάς Ελλήνων χριστιανών. Ρε δε με χέζετε εσείς και το πουλί σας. Προ κρίσης δε οι αρχές τους επίσης ήταν να έχεις ΔΙΚΟ σου σπίτι, ΔΙΚΟ σου αμάξι, να βγάζεις πάνω απο 1500 ΚΑΘΑΡΑ το μήνα και "Γιώργο η Μαρία με τον δικό της πήγαν Σπέτσες το καλοκαίρι και μετά Μύκονο. Κανόνισεεεε. Δε με νοιάζει, πάρε δάνειο, δε θα έχω εγώ την καρακατάλκα να μου το τρίβει στη μούρη όλο το χειμώναααααααααααα". ΚΑΙ ΓΑΜΩ τις αρχές σε λέω δικέ μου. (φυσικά υπάρχουν και οι εξαιρέσεις)
Ποιες είναι οι αρχές ρε; Είσαι σοβαρός; 4 στους 10 γάμους μεταξύ Ελλήνων και Ελλεηνλιδων πάνε σε διαζύγιο. Στους μικτούς πέφτει κατά πολύ.
φιλε δεν ειπα οτι αν παρεις ελληνιδα θα πετυχει ο γαμος σιγουρα..ακομα κι αν χωρισεις ομως τα παιδια σου θα εχουν μια θρησκεια μια γλωσσα και την ελληνικη παιδεια..επισης θαχουν παππου και γιαγια ελληνες με οτι αυτο συνεπαγεται
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
πισω απο ολα αυτα βρισκεται η βλακεια των Ελληνων που ψηφιζαν ΠΑΣΟΚ χρονια τωρα..τι να περισωσεις τωρα απο την λαιλαπα του πασοκ? θυμησου ΜΙΝΙΟΝ, ΚΑΤΡΑΤΖΟΣ, ΔΡΑΓΩΝΑΣ καηκαν ολως τυχαιως..μετα χρωπει αιγαιον ιζολα και ολη η ελληνικη βιομηχανια και το εμποριο καταστραφηκαν..εκανε καλη δουλεια ο Αντρικος..τι να περισωσεις τωρα?
Μάλιστα. Οπότε η λογική σου είναι "αφού δε σώζεται τίποτα τους γαμάμε τη μάνα και σ αυτά που σώζονται για να μην υπάρξει άλλος Αντρίκος". Ελληναρααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα μου εσύ
πες μου μια χωρα που ειχε κομμουνισμο και πηγε μπροστα...δες τι γινεται στην Κουβα
Η Κούβα έχει ή είχε μέχρι πρόσφατα, καλύτερο σύστημα υγείας. Όχι μόνο απ αυτό της Ελλάδας αλλά και των ΗΠΑ (υπάρχει και σχετικο ντοκιμαντέρ). Στις δε εγχειρήσεις αλλαγής φύλλου  είναι ΤΟΠ. Επίσης λόγο κρίσης αναγκάστηκαν ν απολύσουν κάποιους χιλιάδες δημοσίους υπαλλήλους ΑΛΛΑ μετά από 1 χρόνο αξιολόγησης (ξέρεις απ αυτό που ΔΕ ΚΑΝΑΜΕ στην Ελλάδα). Και οοοοοοοοοοοοοοολα αυτά και τόσα ακόμα ενώ είναι επί 50 χρόνια σε εμπάργκο από τις ΗΠΑ.
Αλλά να σου πω μια κουμμουνιστική χώρα που όχι μόνο έχει παει μπροστά αλλά μπορεί άνετα να "αγοράσει" όλες τις χώρες της Ν Ευρώπης; ΚΙΝΑ.  :sunglasses:
 

Επισκέπτης
Μάλιστα. Οπότε η λογική σου είναι "αφού δε σώζεται τίποτα τους γαμάμε τη μάνα και σ αυτά που σώζονται για να μην υπάρξει άλλος Αντρίκος". Ελληναρααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα μου εσύΗ Κούβα έχει ή είχε μέχρι πρόσφατα, καλύτερο σύστημα υγείας. Όχι μόνο απ αυτό της Ελλάδας αλλά και των ΗΠΑ (υπάρχει και σχετικο ντοκιμαντέρ). Στις δε εγχειρήσεις αλλαγής φύλλου  είναι ΤΟΠ. Επίσης λόγο κρίσης αναγκάστηκαν ν απολύσουν κάποιους χιλιάδες δημοσίους υπαλλήλους ΑΛΛΑ μετά από 1 χρόνο αξιολόγησης (ξέρεις απ αυτό που ΔΕ ΚΑΝΑΜΕ στην Ελλάδα). Και οοοοοοοοοοοοοοολα αυτά και τόσα ακόμα ενώ είναι επί 50 χρόνια σε εμπάργκο από τις ΗΠΑ.
Αλλά να σου πω μια κουμμουνιστική χώρα που όχι μόνο έχει παει μπροστά αλλά μπορεί άνετα να "αγοράσει" όλες τις χώρες της Ν Ευρώπης; ΚΙΝΑ.  :sunglasses:
KINA??εκει που δουλευουν και παιδακια? για 2 ευρω τον μηνα? να χαρω εγω πολιτισμο..οσο για το αλλο ειπα οτι αφου το πασοκ διελυσε την ελλαδα για να σωθουμε τωρα ετσι οπως μας καταντησαν πρεπει να πουλησουμε αναγκαστικα πλεον..
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.710
Κριτικές
1
Like
31.474
Πόντοι
8.006
Μάλιστα. Οπότε η λογική σου είναι "αφού δε σώζεται τίποτα τους γαμάμε τη μάνα και σ αυτά που σώζονται για να μην υπάρξει άλλος Αντρίκος". Ελληναρααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα μου εσύΗ Κούβα έχει ή είχε μέχρι πρόσφατα, καλύτερο σύστημα υγείας. Όχι μόνο απ αυτό της Ελλάδας αλλά και των ΗΠΑ (υπάρχει και σχετικο ντοκιμαντέρ). Στις δε εγχειρήσεις αλλαγής φύλλου  είναι ΤΟΠ. Επίσης λόγο κρίσης αναγκάστηκαν ν απολύσουν κάποιους χιλιάδες δημοσίους υπαλλήλους ΑΛΛΑ μετά από 1 χρόνο αξιολόγησης (ξέρεις απ αυτό που ΔΕ ΚΑΝΑΜΕ στην Ελλάδα). Και οοοοοοοοοοοοοοολα αυτά και τόσα ακόμα ενώ είναι επί 50 χρόνια σε εμπάργκο από τις ΗΠΑ.
Αλλά να σου πω μια κουμμουνιστική χώρα που όχι μόνο έχει παει μπροστά αλλά μπορεί άνετα να "αγοράσει" όλες τις χώρες της Ν Ευρώπης; ΚΙΝΑ.  :sunglasses:
1) Είναι συστημα υγείας οι αλλαγές φύλου?
2) Ε βεβαια, μια χαρα αξιολογηση εκαναν επι ένα χρονο. Προφανως εκει δεν υπηρχε συνδικαλιστικο σωματειο να διαμαρτυρηθεί για τις αξιολογήσεις. Ούτε καμια απεργία φανταζομαι θα εγινε.Για καποιον περιεργο λογο βεβαια τις θεωρεις οπωσδήποτε ακριβοδίκαιες τις αξιολογήσεις.
3) Η Κινα εγινε κρατος μονο όταν αρχισε να εισαγει καπιταλισμο.
 

Επισκέπτης
αν τηρουσατε το "πας μη Ελλην βαρβαρος"δεν θα ειχατε ανεβασει την οικογενεια Παπανδρεου στην εξουσια(δεν ειναι καθαροαιμοι Ελληνες) τωρα ψευτοεκσυγχρονιστες και προοδευτικοι οπαδοι της παγκοσμιοποιησης φατετην και μην διαμαρτυρεστε..
 

Επισκέπτης
Προσωπικα και επειδη ο παππους μου πολεμησε στην Μικρα Ασια και εχει τιμηθει ως ηρωας(μαντεψτε ποιος τιμησε τους ηρωες της Μ.Ασιας) δεν ανεχομαι καποια κ Ρεπουση να λεει οτι το εγκλημα κατα της ανθρωποτητος και οχι μονο κατα του Ελληνισμου που εκαναν οι Τουρκοι στην Σμυρνη ηταν απλα ενα στριμωξιδι..ειναι υβρις και προδοσια αυτο κατα της ιστοριας της πατριδος μου
 

Επισκέπτης
Επειδη πολλοι δεν το ξερετε θα σας το πω εγω..τους ηρωες που πολεμησαν στο Μικρασιατικο επος τους τιμησε δινοντας τους βαθμους τιμης ενεκεν αλλα και μεταλλια ο αειμνηστος Γεωργιος Παπαδοπουλος..οσοι δεν το ξερετε απλα δεν ειστε ενημερωμενοι..και οχι μην βιαστειτε να βγαλετε συμπερασμα..δεν ειμαι χουντικος..απλα λεω την αληθεια
 

wilde rose

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
10.405
Like
0
Πόντοι
166
Επειδη πολλοι δεν το ξερετε θα σας το πω εγω..τους ηρωες που πολεμησαν στο Μικρασιατικο επος τους τιμησε δινοντας τους βαθμους τιμης ενεκεν αλλα και μεταλλια ο αειμνηστος Γεωργιος Παπαδοπουλος..οσοι δεν το ξερετε απλα δεν ειστε ενημερωμενοι..και οχι μην βιαστειτε να βγαλετε συμπερασμα..δεν ειμαι χουντικος..απλα λεω την αληθεια
Μπραβο, τωρα πες μας οτι εκανε κ δρομους και τα γνωστα περαιτερω...
 

Επισκέπτης
Μάλιστα. Οπότε η λογική σου είναι "αφού δε σώζεται τίποτα τους γαμάμε τη μάνα και σ αυτά που σώζονται για να μην υπάρξει άλλος Αντρίκος". Ελληναρααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα μου εσύΗ Κούβα έχει ή είχε μέχρι πρόσφατα, καλύτερο σύστημα υγείας. Όχι μόνο απ αυτό της Ελλάδας αλλά και των ΗΠΑ (υπάρχει και σχετικο ντοκιμαντέρ). Στις δε εγχειρήσεις αλλαγής φύλλου  είναι ΤΟΠ. Επίσης λόγο κρίσης αναγκάστηκαν ν απολύσουν κάποιους χιλιάδες δημοσίους υπαλλήλους ΑΛΛΑ μετά από 1 χρόνο αξιολόγησης (ξέρεις απ αυτό που ΔΕ ΚΑΝΑΜΕ στην Ελλάδα). Και οοοοοοοοοοοοοοολα αυτά και τόσα ακόμα ενώ είναι επί 50 χρόνια σε εμπάργκο από τις ΗΠΑ.
Αλλά να σου πω μια κουμμουνιστική χώρα που όχι μόνο έχει παει μπροστά αλλά μπορεί άνετα να "αγοράσει" όλες τις χώρες της Ν Ευρώπης; ΚΙΝΑ.  :sunglasses:
:2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:
 

Επισκέπτης
Μπραβο, τωρα πες μας οτι εκανε κ δρομους και τα γνωστα περαιτερω...
δεν ειμαι οπαδος της χουντας ειλικρινα..απλα κρινω σωστα χωρις φανατισμο και εμπαθεια..ξερεις οτι εδωσε δανεια με τον ορο τα σπιτια που θα κτιστουν ναχουν την τουαλετα μεσα..μας εκπολιτισε ως ενα σημειο..εκανε ομως και μεγαλα λαθη
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
:2funny: :jerking:

Τυπε ακολουθα τη συμβουλη μου και δε θα χασεις, στο εγγυωμαι. Αν δε σ'αρεσουν οι μικτοι γαμοι ... μην κανεις μικτο γαμο. Ευκολακι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom