Νέα

μικτοι γαμοι..γιατι συμβαινει αυτο το αισχος?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 374
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

θα παντρευοσασταν αλλοδαπη?

  • οχι με τιποτα..παππουτσι απ τον τοπο σου κι ας ειναι μπαλωμενο

    Ψήφοι: 15 16,0%
  • ναι αμε γιατι οχι..

    Ψήφοι: 64 68,1%
  • αναλογα..αν ηταν απο ανεπτυγμενη χωρα ναι..

    Ψήφοι: 15 16,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    94

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
Εγώ πάντως ξέρω προσωπικά μια ''οικογένεια'' που ο ένας μεν είναι μπούλης,τρόμπας αλλά τίμιος και εισοδηματίας και η άλλη είναι μια μέτρια Ελληνίδα που πριν την γνωρίσει ήταν μια φτωχή Ελληνίδα απλά.Η τύπησα του έχει σπάσει τον πούτσο τόσο που έφτασε σε σημείο να τσακωθούν άγρια.Αλλά επειδή το τύπος είναι μπαγλαμάς και αυτή καλό πουτανάκι τον τούμπαρε και τώρα τον απηλεί ότι για να μη του πάρει το παιδί του και φύγει πρέπει να αλλάξει δικηγώρο και λογιστή..καταλάβατε? Γαμώ τις αξιοπρέπειες η Ελληνίδα.. :jerking:

ας τη ριξει μια φολα..εγω εχω σπιτι μου αν θες πες διευθυνση να του τη στειλω μετα χαρας  :grin: :grin:
 

Επισκέπτης
Γαμήστε επίσης και αυτον τον πούστη που έκοψε τις επιδοτήσεις από τις παιδικές κατασκηνώσεις και τα μούλικα ξημεροβραδιαζονται στον υπολογιστή...
γαμω επισης κι αυτον που μειωσε τις συνταξεις και οι κωλογεροι μπαινουν ολη μερα εδω μη μπορωντας να πανε ουτε διακοπες ουτε στο καφενειο..
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
195
Πόντοι
166
ας τη ριξει μια φολα..εγω εχω σπιτι μου αν θες πες διευθυνση να του τη στειλω μετα χαρας  :grin: :grin:
Ας πρόσεχε να μην έκανε παιδί μαζί της ρε τύπε.Τώρα καλά να πάθει.Απλά λέω...ότι η αξιοπρέπεια δεν έχει ούτε χρώμα ούτε φυλή ούτε διαβατήριο ούτε φύλο.Είναι όποιος την έχει.Και δεν πρέπει να βιαζόμαστε να κρίνουμε άτομα που γεννίθηκαν άτυχα και ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑΝ να την χάσουν με το ζόρι...
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.863
Κριτικές
90
Like
33.764
Πόντοι
24.700
οι βορειοκορεατες γι αυτο περνανε αυτα που περνανε και εχουν αυτον τον ηγετη που σκοτωνει οποιον δεν γουσταρει ακομα και τους συγγενεις του..ωραιο παραδειγμα μας εδωσες

Άλλο σας ρώτησα. Αν αγαπάνε την πατρίδα τους ή όχι. Δεν σας ρώτησα αν αγαπούν τον ανισόρροπο "ηγέτη" τους.
 

karamba

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2009
Μηνύματα
560
Like
12
Πόντοι
6
γαμω επισης κι αυτον που μειωσε τις συνταξεις και οι κωλογεροι μπαινουν ολη μερα εδω μη μπορωντας να πανε ουτε διακοπες ουτε στο καφενειο..
Δεν είναι από τη μείωση των συντάξεων. Τους τα φάγαν οι αλανιάρες οι αλλοδαπές...
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
Ας πρόσεχε να μην έκανε παιδί μαζί της ρε τύπε.Τώρα καλά να πάθει.Απλά λέω...ότι η αξιοπρέπεια δεν έχει ούτε χρώμα ούτε φυλή ούτε διαβατήριο ούτε φύλο.Είναι όποιος την έχει.Και δεν πρέπει να βιαζόμαστε να κρίνουμε άτομα που γεννίθηκαν άτυχα και ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑΝ να την χάσουν με το ζόρι...

σωστος
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.863
Κριτικές
90
Like
33.764
Πόντοι
24.700
γαμω επισης κι αυτον που μειωσε τις συνταξεις και οι κωλογεροι μπαινουν ολη μερα εδω μη μπορωντας να πανε ουτε διακοπες ουτε στο καφενειο..

Βάλαμε "ρεφενέ" και εφοδιάσαμε το ΚΑΠΗ με Wifi.  :grin:
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
195
Πόντοι
166
Καληνύχτες και προσοχή στις μυστήριες Ελληνίδες και ξένες.Και να θυμάστε πάντα: Σημασία έχουν τα βυζιά και οι καλοί τρόποι.  :rockon: :rockon: :rockon:
:grin: :grin:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.692
Κριτικές
1
Like
31.463
Πόντοι
8.006
Δεν είναι από τη μείωση των συντάξεων. Τους τα φάγαν οι αλανιάρες οι αλλοδαπές...
Και το ΚΙΝΟ.
Παρατηρησε την ημερα πληρωμης των συνταξεων.
Ολοι είναι εξω από τις τράπεζες από τις 6 το πρωι.
Και μετα αφου παρουν τη συνταξη αναστεναζουν τα πρακτορεια του ΚΙΝΟ.
 

Επισκέπτης
Και το ΚΙΝΟ.
Παρατηρησε την ημερα πληρωμης των συνταξεων.
Ολοι είναι εξω από τις τράπεζες από τις 6 το πρωι.
Και μετα αφου παρουν τη συνταξη αναστεναζουν τα πρακτορεια του ΚΙΝΟ.
ηλεκτρονικος τζογος οτι χειροτερο..
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.863
Κριτικές
90
Like
33.764
Πόντοι
24.700
ολοι οι κομμουνιστες ηγετες ηταν ανισορροποι (σταλιν πχ)

Βρε πείτε ότι εγώ συμφωνώ όσον αφορά τους "ηγέτες".

Στην ερώτηση μου όμως δεν σας βλέπω να απαντάτε.  :)
 

Επισκέπτης
Βρε πείτε ότι εγώ συμφωνώ όσον αφορά τους "ηγέτες".

Στην ερώτηση μου όμως δεν σας βλέπω να απαντάτε.   :)
αγαπανε την πατριδα τους δεν λεω οχι..οι Ελληνες κομμουνιστες ομως στους οποιους και αναφερομαι θελουν να την ξεπουλησουν..οταν χασαμε την μικρα ασια ο ριζοσπαστης εγραψε ευτυχως γιατι η Ελλαδα θα γινοτανε μεγαλη και η Τουρκια θα καταστρεφοτανε..σου λεει τιποτα αυτο(α και μην μιλας στον πληθυντικο..ολοι ενα ειμαστε εδω μεσα) ;)
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Ο Έλληνας ΔΕΝ κλέβει ούτε σκοτώνει όταν βρεθεί στην ανάγκη και πεινάσει αυτός και η οικογένειά του. Απλά ΕΤΥΧΕ στο Αμέρικα τη δεκαετία του 20 να κλέβει και να σφάζει για να μπορέσει να ταϊσει την οικογένειά του.
Οι Ελληνίδες ΔΕ γίνονται πουτάνες, εκτός αν είναι ναρκωμανείς, άσχετα που μια από τις διασημότερες πουτάνες της ιστορίας ήταν αρχαιοελληνίδα και την έλεγαν Ασπασία, για τον Περικλή Άσπα. Αλλά μάλλον κένταγε και αυτή τις φλέβες της με βελόνα. Για να μη πούμε για το τι έκαναν οι Ελληνιδες στο Αμέρικα και πόσοι σουμιέδες αναστέναζαν στα οτελ της Αμερικής τους πρώτους αιώνες του προηγούμενου αιώνα. Όσο για όλες τις Ελληνίδες κολ γκιρλς και σιτουρίστριες του μπου; Μεγαλόβελόνια. Διπλοτριπλοβελονιά με τις φλέβες τους κάνουν κάθε μέρα
Όσο για τ Ελληνικό δνα; Πεντάκαθαρο. Λα ντόρνα σε λέω δικέ μου. Αυτό δεν είναι δνα είναι βελούδο. Τι Πέρσες, τι Ρωμαίοι, τι Γαλάτες, τι Γότθοι, Οστρογότθοι και δε ξέρω και γω τι άλλο Γότθοι, τι Άραβες, τι Τούρκοι, τι τι τι. Αυτό εκεί. Ανέπαφο.
Και πάμε και κάνουμε παιδιά με Ρωσσίδες; Ντροπή μας. Φτού μας.

Υ.Γ Ρε μαλάκες άλλαξε το πρόγραμμα; Αυτό το θέμα δε θα έπρεπε ν ανοίξει κανονικά τη Κυριακή;  >:(
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom