Νέα

Την Μεγάλη Εβδομάδα! Γιατη είναι ανοιχτα τα ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ???

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ippotis69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 153
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kotsoskotsos

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2010
Μηνύματα
113
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Σημασία δεν έχει τι εισέρχεται αλλά τι εξέρχεται. Το άτομο δεν πρέπει να είναι θρησκευτικό :priest: αλλά πνευματικό :woldman:. Τι σημαίνει αυτό? Σημασία δεν έχει άμα θα φας ένα πιτόγυρο αλλά το αν μπορείς να τιθασεύεις τις ορμές και ανάγκες σου στα θέλω σου δηλαδή να γίνεις κυρίαρχος του εαυτού σου. Όσοι δεν έχουν εγκράτεια είναι απλά πιόνια στις ορμές τους. Τώρα όσοι είναι κατά της αποχής ας το δούνε και από άλλη σκοπιά.
Άμα κάνεις λίγη αποχή ίσως καταφέρεις να ρίξεις και τις τιμές.
Καλό Πάσχα σε όλους     
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
:police:Α! Μάλιστα! Κατάλαβα ιδιοκτήτης Μπουρδελου, είσαι? Σωστά έχεις και έξοδα!
Αλυσιδας καταστηματων εκτονωσης,οχι ψιλικατζης.....σημερα δε που ειναι το τροπαριο της κασιανης περιμενω γερη εισπραξη.....
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
σανιμ καβλιαρη τι εγινε?
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.968
Πόντοι
6.955
Mεγαλο ζορι τρωνε και ο σουβλατζηδες αυτες τις μερες.
Τα εξοδα τρεχουν πποιος θα πληρωσει τα νοικια?
Ο Αρχιεπισκοπος?
Η καλύτερη περίοδος για ανακαίνιση, ή για διακοπές.
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Ερωτηση : Την Μεγάλη Εβδομάδα! Γιατη είναι ανοιχτα τα ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ???


Απαντηση : Γιατι την ''μασα'' δεν την αφηνει κανεις, οταν προκειται για δουλεια.
 
OP
OP
Ippotis69

Ippotis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.746
Κριτικές
16
Like
30
Πόντοι
246
Ξανά βάζω το ερώτημα.. δεν ξέρω.. πάντως αν πρέπει… χωρείς να έχω τίποτα με τα κορίτσια.. αλλά δυο ημέρες κλειστά δεν θα έβλαπτε…. :tickedoff: >:cheesy: >:cheesy: >:cheesy: >:cheesy: >:cheesy: >:cheesy: >:cheesy: >:cheesy: >:cheesy: >:cheesy: >:cheesy: >:cheesy:
 

agios69

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.141
Κριτικές
6
Like
123
Πόντοι
16
Ξανά βάζω το ερώτημα.. δεν ξέρω.. πάντως αν πρέπει… χωρείς να έχω τίποτα με τα κορίτσια.. αλλά δυο ημέρες κλειστά δεν θα έβλαπτε…. :tickedoff: >:cheesy: >:cheesy: >:cheesy: >:cheesy: >:cheesy: >:cheesy: >:cheesy: >:cheesy: >:cheesy: >:cheesy: >:cheesy: >:cheesy:

Δεν έχει σημασία τι κάνουν τα μπουρδέλα,,σημασία έχει τι κάνεις εσύ(και ο καθένας)..
Οι πειρασμοί πάντα υπάρχουν....
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
Ρε τυπε εδω επαρχια κλεινουν κανα 2 μερες νομιζω τη μεγαλη βδομαδα παρασκευη κ σαββατο,αθηνα  δν ξερω τι γινεται.Παντως εγω μια φορα πηγα Μεγαλη Τριτη.
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.786
Like
4.381
Πόντοι
506
Σημασία δεν έχει τι εισέρχεται αλλά τι εξέρχεται. Το άτομο δεν πρέπει να είναι θρησκευτικό :priest: αλλά πνευματικό :woldman:. Τι σημαίνει αυτό? Σημασία δεν έχει άμα θα φας ένα πιτόγυρο αλλά το αν μπορείς να τιθασεύεις τις ορμές και ανάγκες σου στα θέλω σου δηλαδή να γίνεις κυρίαρχος του εαυτού σου. Όσοι δεν έχουν εγκράτεια είναι απλά πιόνια στις ορμές τους. Τώρα όσοι είναι κατά της αποχής ας το δούνε και από άλλη σκοπιά.
Άμα κάνεις λίγη αποχή ίσως καταφέρεις να ρίξεις και τις τιμές.
Καλό Πάσχα σε όλους       
Αμα φας πιτσα με τυρί εισαι αμαρτωλος και θα πας στην κόλαση αμα κανεις πουστια και φας πιτσα με φυτικό τυρί θα πας στον παράδεισο...
 
OP
OP
Ippotis69

Ippotis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.746
Κριτικές
16
Like
30
Πόντοι
246
Ρε τυπε εδω επαρχια κλεινουν κανα 2 μερες νομιζω τη μεγαλη βδομαδα παρασκευη κ σαββατο,αθηνα  δν ξερω τι γινεται.Παντως εγω μια φορα πηγα Μεγαλη Τριτη.
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Μα και εγώ, για της δυο αυτές ημέρες λέω.. Μ. Πέμπτη. και Μ. Παρασκευή.. έλεος! χριστιανοί είμαστε.. δεν θα πάθουμε και τίποτα, ούτε οι πατρονοι, και πατρόνες, θα πεινάσουν… :think: :tickedoff: :think: :tickedoff: :think: :tickedoff:
 

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.100
Κριτικές
26
Like
1.296
Πόντοι
1.720
Μα και εγώ, για της δυο αυτές ημέρες λέω.. Μ. Πέμπτη. και Μ. Παρασκευή.. έλεος! χριστιανοί είμαστε.. δεν θα πάθουμε και τίποτα, ούτε οι πατρονοι, και πατρόνες, θα πεινάσουν… :think: :tickedoff: :think: :tickedoff: :think: :tickedoff:

πανε και τα αναρχοκουμουνια στα μπουρδελα που ειναι αθεοι τυπε
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
πανε πανε και αυτοι εχουν ορμες
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Για να αεριζονται τα σεντονια απο τις αλβανογυφτοπακικες οσμες....
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
:jerking:Δεν κάνω τον Θρησκευόμενο. Αλλά πιστευω,ότι αυτές της Μερες. Οι ποιο ιερές του ΧρόνουΤην Μεγάλη Εβδομάδα! Γιατη  είναι ανοιχτα τα ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ? Σαν Χριστιανοι, που ειμασται. Και οι Κοπελλες που εργαζωνται καλλα θα ειταναι, αυτές της μερες να είναι κλειστα. Και εμεις να μην γυρναμαι, τσαρκα. Αν όχι ολλες της μερες, εστω,ας σεβαστουν της δυο ημερες.Μ.Πεμπτη και Μ.Παρασκευη. Ελεος! Μην το παρακάνουμε! >:cheesy:
σωστος ο ιπποτης.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom