Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 85 άτομα (0 μέλη και 85 επισκέπτες)

Panas1980

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2009
Μηνύματα
127
Κριτικές
14
Like
14
Πόντοι
11
μολις περασα μαζι της,γλωσσοφιλα δαχτυλιασματα 69 ακα τελειωτικο στο στομα κ λιγο προσωπο ποκυ παθος κ συμμετοχη με ωραια στησιματα,βασικα οτι ηθελα την εκανα.
Κανει κ αυταρχικο αλλα δεν ειμαι φαν

κι εγώ την έφαγα χθές και συμφωνώ απόλυτα με όσα λέει ο σμύρνης...
φαίνεται η αλλαγή χώρου της άλλαξε το κέφι πρός το καλύτερο.
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.877
Κριτικές
91
Like
2.854
Πόντοι
5.195
Μόλις επέστρεψα από την Αθηνά και το Δ20
Για 3η φορά ήταν πάρα πολύ καλή, χαμογελαστή ευγενική, ξέρει τι πρέπει να κάνει για να περάσεις καλά, και με άνεση χρόνου. Αυτή τη στιγμή πρέπει να είναι από τις καλύτερες στα 20€. Εμφανίστηκε με μαύρο ολόσωμο εσώρουχο που έκρυβε τα απαραίτητα. Τι να λέμε τώρα, έγινε μέσα η μάχη του Δράμαλη.
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
140
Πόντοι
16
Μόλις επέστρεψα από την Αθηνά και το Δ20
Για 3η φορά ήταν πάρα πολύ καλή, χαμογελαστή ευγενική, ξέρει τι πρέπει να κάνει για να περάσεις καλά, και με άνεση χρόνου. Αυτή τη στιγμή πρέπει να είναι από τις καλύτερες στα 20€. Εμφανίστηκε με μαύρο ολόσωμο εσώρουχο που έκρυβε τα απαραίτητα. Τι να λέμε τώρα, έγινε μέσα η μάχη του Δράμαλη.

Να υποθέσω ότι αυτή που την περιγράφεις τόσο γλαφυρά, είναι της πρωϊνής βάρδιας.
Επομένως και τώρα να ξεκίναγα, δεν θα την προλάβαινα. Είμαι και μακρυά, βλέπεις.
(Έχω φάει, έχω πιεί, έτοιμος είμαι για έναν, πριν από τον ύπνο).
Αλλά δε με παίρνει. Χρονικώς.

Άλλη φορά.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.648
Κριτικές
61
Like
39.921
Πόντοι
22.785
Τώρα εφυγα απο χωματιανου 11 ισογειο...
Προλαβενετε τό Μαράκι . για τους λατρεις του pse....
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
42
Πόντοι
1.456
κι εγώ την έφαγα χθές και συμφωνώ απόλυτα με όσα λέει ο σμύρνης...
φαίνεται η αλλαγή χώρου της άλλαξε το κέφι πρός το καλύτερο.
kαλησπερα συναγωνιστες και εγω ειχα παρει την Αλεξανδρα πριν εναμιση χρονο στο Διδυμου20 και ηταν πολυ μετρια τωρα αν εχει βελτιωθει σιγουρα θα οφειλετε και στην αναδουλεια που υπαρχει καλο απογευμα σε ολους και ειδικα σε αυτους που ετοιμαζονται για βραδυνη γυρα ελπιζω να μας αφησει ο καιρος μην πιασει καμια βροχη
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.877
Κριτικές
91
Like
2.854
Πόντοι
5.195
Να υποθέσω ότι αυτή που την περιγράφεις τόσο γλαφυρά, είναι της πρωϊνής βάρδιας.
Επομένως και τώρα να ξεκίναγα, δεν θα την προλάβαινα. Είμαι και μακρυά, βλέπεις.
(Έχω φάει, έχω πιεί, έτοιμος είμαι για έναν, πριν από τον ύπνο).
Αλλά δε με παίρνει. Χρονικώς.

Άλλη φορά.
Ναι φίλε μου. Πρωινή βάρδια. Και αύριο μέρα είναι.
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.016
Αυτή είναι η σελίδα 4.000.
Φέρνει στο νου τον αλήστου μνήμης Νόμο 4000 περί τεντυ-μποϋσμού...

Σήμερα το πρωί, στο ισόγειο μπουρδέλο Περγάμου 27, επεδείχθησαν η Εύα και η Αλύσσα.
Αμφότερες προγκιλφ, ή ας πούμε νεαρές γκιλφ...

Η Εύα είναι χονδρή και ροζ. Μοιάζει με γουρουνίτσα.

Η Αλύσσα είναι λεπτή, με ασιατικά χαρακτηριστικά προσώπου. Μοιάζει με εσκιμώα.
Το στερητικό "Α" στο όνομα Α-λύσσα, σημαίνει ότι δεν έχει λύσσα.
Ένεκα τούτου, της εμπιστευτήκαμε το πέος μας σε πεοθηλασμό άνευ περικαυλίδος και εν συνεχεία την καταγαμήσαμε...

Στο Αλκα113, η εξαιρετική σοβιετική μεσόκοπη Σίλβια, μαζί με την απογοητευτική ημεδαπή Αλεξάνδρα.
Αμφότερες ξανθότατες...
Η Αλεξάνδρα πάσχει από νόσο, ένεκα της οποίας, δυσοσμούν τα γεννητικά της όργανα...
Άμα τη επιδείξει των ξανθοτάτων θηλέων, έτερος πελάτης, ο οποίος εφόρει πηλίκιον τύπου "τζόκευ", ετράπει εις φυγήν, οπότε η Σίλβια τον καραμούζιασε, φωνάζοντάς του, "θα σε πιάσω κάποτε, και τότε θα σου κάνω σωματικό έλεγχο"...

Στο Αλκα117, η βραχύσωμη σοβιετική Σάντρα...
Κοντοπίθαρη, με ωραία χαρακτηριστικά, τα οποία δυστυχώς αδικούνται από τον βραχύτατο κορμό της...
Το εν λόγω μπουρδέλο θα είναι κλειστό το Σάββατο...
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
βόλτα(23.15-00.00) μαζί με συναγωνιστή απο άλλο σάιτ , στην 3η βάρδια Βέργας και Εξηκίου.

Βέργας 3 αριστερά Σαμπρίνα ξανθιά νταρντάνα με 2άρι βυζί και υπέροχη κωλάρα , με ακα.

στην απογευματινη 2η βαρδια την πετυχες (23.15-00.00) ? ή 3η βραδινη μετα τις 00.00 ;
με μπερδεψες ...
εχω παει 100000 φορες σε απογευματινες και βραδινες βαρδιες και δεν την εχω πετυχει ποτε , ολο αυτο το τσατσο με το ομορφο μαλλι πετυχαινω που ειναι θεμα χρονου να με καραμουζιασει
 

ionas1980

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2011
Μηνύματα
237
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Συναγωνιστές μια παράκληση. Αν περάσει κάποιος απο Αχαρνων 85 και είναι η βικτώρια (που τόσα εχω διαβάσει) ενημερώστε παρακάλω
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.016
Συναγωνιστές μια παράκληση. Αν περάσει κάποιος απο Αχαρνων 85 και είναι η βικτώρια (που τόσα εχω διαβάσει) ενημερώστε παρακάλω
Προσωπική άποψη: Πρόκειται για ξεχαρβαλωμένη μεταμιλφ, που προσποιείται ότι είναι γυμνασμένη παιδούλα.
Προσπάθησα να τη γαμήσωμ, και τελικά την απέβαλλα ευγενικά...
 

ionas1980

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2011
Μηνύματα
237
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Προσωπική άποψη: Πρόκειται για ξεχαρβαλωμένη μεταμιλφ, που προσποιείται ότι είναι γυμνασμένη παιδούλα.
Προσπάθησα να τη γαμήσωμ, και τελικά την απέβαλλα ευγενικά...
Με μπέρδεψες τώρα φίλε μου.Είμαι και μάκρια
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Απογευματινή περίπολος:

Τροφωνίου 13: στον όροφο συνάντησα το γνωστό σκληρό gilf Όλγα. Πρόκειται για gilf, ξανθιά που βγήκε με (τι άλλο;) μαύρο μεσοφόρι και με κάποια έξτρα κιλάκια λόγω ηλικίας. Στο ισόγειο συνάντησα δύο σκληρά gilf, την γεματούλα Αγάπη, πάντα ευγενική και γλυκεία και την Ειρήνη με το σκούρο δέρμα, τα άσπρα εσώρουχα και τις πανάδες στο δέρμα.
Τροφωνίου 11: συνάντησα στον όροφο το σκληρό gilf Ιωάννα. Πρόκειται για κοντούλα gilf με καστανό μαλλί και μεσοφόρι.
Βέργας 3: στο δεξί σπίτι συνάντησα το σκληρό milf Πατρίτσια. Πρόκειται για ξανθιά κοπέλα με κοντό αγορίστικο μαλλί και τρομακτικό βλέμμα. Στο αριστερό σπίτι συνάντησα την μουνάρα Σαμπρίνα. Πρόκειται για ψηλός, ξανθός μούναρος με κορμάρα. Στον όροφο συνάντησα δύο κοπέλες την πετίτ Χρύσα με το ξανθό μαλλάκι και το όμορφο δροσερό κορμί και την Γιάννα μια νεαρή κοπέλα που βλέποντας με έπαθε έντονο συναισθηματικό σόκ και είπε ότι δεν θα δουλέψει (δεν είχε γδυθεί καλά, καλά).
Βέργας 2: συνάντησα την Νάντια, μια γεματούλα κοπέλα για την οποία δεν θυμάμαι απολύτως τίποτα άλλο!  :rockon:
Εξηκίου 18 συνάντησα μια γεματούλα κοντή ξανθιά κοπέλα με μητρικό βυζί. Ψιλοαδιάφορη.
Εξηκίου 18Β συνάντησα την Ξένια, ένα νεαρό δροσερό προκλητικό ξανθό πιπίνι.
Λιοσίων 79Β συνάντησα μια γεματούλα ξανθιά pro-milf την οποία είχα ξαναδεί στον όροφο στο Εξηκίου.
Λιοσίων 76 συνάντησα το γνωστό αχτύπητο δίδυμο Μελίνα και Ναταλία. Τις έχω πάρει και τις δύο, οπότε όποιος ενδιαφέρεται να διαβάσει τις κριτικές μου.
Λιοσίων 76Β συνάντησα την Ναταλί, μια όμορφη Ρωσσίδα pro-milf, κοντούλα σχετικά με ξανθό μαλλάκι.

Αχαρνών 85: συνάντησα το γνωστό σκληρό milf Βικτώρια. Πρόκειται για Ρωσσίδα μουνάρα με σφιχτό κορμί, πιθανών πρώην αθλήτρια. Ξανθιά με εντυπωσιακό σώμα.
Φυλής 69Α: συνάντησα την μουνάρα Καζακστανή Χριστίνα που είναι πλεόν παλιά καραβάνα στο χώρο. Ότι καλύτερο σε κινεζοειδές, την έχω πάρει πάνω από 50 φορές, την ξαναπήρα και σήμερα.
Φυλής 69Β: συνάντησα την όμορφη (αν θυμάμαι καλά) Λάουρα με τα τατουάζ στο χέρι, το κοντό μαλλάκι και την άγρια εμφάνιση. Είναι στα πολύ υπόψιν.
Φυλής 67: συνάντησα δύο ψηλές ξερακιανές ξανθιές και τις ρώτησα αν είναι αδελφούλες. Μου είπαν πως είναι (μούφα!!) και ότι κάνουν και παρτούζα!
Φυλής 65Β: συνάντησα το δροσερί πιπίνι Μάγια. Πρόκειται για αδύνατη νεαρή κοπέλα, μικροκαμωμένη με κοντό μαλλάκι.
Φυλής 65Α: συνάντησα μια ψηλή μελαχρινή κοπέλα με ωραίο στήθος. Από τις πιο όμορφες παρουσίες στο χώρο, σαφώς καλύτερη από την κάτω. Στα υπόψιν και αυτή.
Φυλής 80: συνάντησα την Αντέλα, μια όμορφη νεαρή μελαχρινή κοπέλα. Έχει ωραίο πρόσωπο, δερματάκι απαλό και άσπρο σαν την κρεμούλα και σώμα ωραίο με πιασίματα και βγάζει κάτι αρχοντικό.
Φυλής 59: ο τσάτσος μα παρουσίασε με διθυράμβους μια ψηλή, λυγερόκορμη μελαχρινή κοπέλα. Εικάζω ότι είναι η Ιζαμπέλλα από την Φωκαίας αλλά μπορεί να κάνω λάθος. Α ρε που είναι η ορίτζιναλ Ιζαμπέλα!
Φυλής 56: συνάντησα το γνωστό κοντοπούτανο με βυζάρες Ωρόρα. Μέτρια πράγματα
Φυλής 54Β: συνάντησα την μουνάρα Άννα από Χωματιανού. Δυστυχώς δεν την πήρα, το μετάνοιωσα, μπορεί να αναπληρώσω αύριο!
Διδύμου 7Α: συνάντησα μια ψηλή ξανθιά αρχοντοκοπέλα με μοντελέ στυλ.
Διδύμου 7Β: συνάντησα την Τζωρτζινα μια μικροκαμωμένη δροσερή μουνίτσα που περιφερόταν στο σαλόνι τελείως τσίτσιδη. Με γκαύλωσε το άτιμο θα την έχω υπόψιν.
Διδύμου 8Α: συνάντησα το άτακτο δροσερό πιπίνι, Αλεξάνδρα που δουλεύει συνήθως εκεί εδώ και πολύ καιρό.
Διδύμου 8Β: συνάντησα δύο κοπέλες, μια κοντούλα κοκκινομάλλα μετρίας εμφάνισης (σαν ψηφοφόρος της ΚΝΕ ήταν) και μια ψηλότερη με έντονο κόκκινο μαλλί και κάπως καλύτερο σώμα με κάποια πιασίματα.
Μαγνησίας 11: συνάντησα το γνωστό σκληρό milf Χριστίνα. Την έχω ξαναδεί στο Διδύμου 18Β, Εξηκίου 18 και στο Αλκαμένους 117 όπου και έχω κριτική για αυτήν.

αυτά από εμένα φίλοι μου. Μικρή βόλτα σήμερα, αλλά δεν είχα πολύ όρεξη. Αν προλάβω θα πάρω την Άννα, αύριο. Καλά να περνάτε και καλές καταθέσεις! Επιπλέον πολλά μπράβο σε όλους τους δυναμικούς ενημερωτές: Προφέσσορ, Φανούρης, ΝέαΣμύρνη, Καταγκαυλωμένος, Τόμυ ΝτεΒίτο κ.α. ελπίζω να μην ξέχασα κανέναν! Καλές καταθέσεις σε όλους!


Στο Αλκα117, η βραχύσωμη σοβιετική Σάντρα...
Κοντοπίθαρη, με ωραία χαρακτηριστικά, τα οποία δυστυχώς αδικούνται από τον βραχύτατο κορμό της...
Το εν λόγω μπουρδέλο θα είναι κλειστό το Σάββατο...

να τονίσουμε ότι σύμφωνα με ανεπιβεβαίωτες (για μένα) πληροφορίες κάνει και ακάποτο γαμήσι οπότε ΠΡΟΣΟΧΗ!
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
42
Πόντοι
1.456
Kαλησπερα συνοδοιποροι βραδυνη γυρα λιγο μετα της 21.00 και ειπα να πιασω καποιους ναους περιφερειακα φυλης και περιξ οποτε ξεκινησα απο
Δροσοπουλου και θασου13 οπου ηταν η μαυριδερη παχουλη Ατζελινα μαζι με μια πιο νεαρη μελαχρινη την Αλεξια
Δροσοπουλου98 Eιρηνη καστανοξανθη προμιλφ
Δροσοπουλου97 που συνηθως ειναι η Ντιανα δεν ανοιξαν
Φυλης200 Ελενα
Περγαμου 1 ανακαινισμενο μια καινουργια οπως ειπε η τσατσα την ελεγαν τζουλια
Ρεμουνδου 21 Αντριαννα με τα γυαλακια νευριασμενη και χωρις διαθεση στο σαλονι
Περγαμου27Β Αναστασια γκιλφ απο καλυμνου μαζι με μια αλλη που δεν εκατσα να δω
Αλκαμενους 117 Σαντρα
Αλκαμενους113 Η Μιλφ Βαλερια γνωστη σε ολους με βαμενο μαλλι καστανο μαζι με την γκιλφ Νικη
Αγιου πετρου 7 Η πολυ γλυκεια αδυνατη ξανθουλα Λαβινια παντα χαμογελαστη μαζι με την χριστινα που εχει δουλεψει αλκιβιαδου16Β,Γ και Διδυμου8α κανουν παρτουζα και οι δυο μαζι στα30ευροπουλα
Αγκυρας12Β Εβελινα
Αγκυρας12Α Ελενα
Διδυμου16Α Ειρηνη γκιλφ σπασμενη ξανθια με κοντο μαλλι και μια Μαρια
Διδυμου20 η καλιτερη μακραν απο οσες ειδα η Ολγα ελευθερο στοματικο
Διδυμου7Β Τζωρτζιανα
Διδυμου7Α  Ντενισα η Ψηλη ειχε καιρο να εμφανιστει σαν αγαλμα ηταν
Διδυμου8Α Δυο κοπελες μια συμπαθητικη αφρατη κοκινομαλα ονομα δεν συγκρατησα παρεα με ενα πιπινι ονοματι Ντανα δεν την εχω δει παλι
Διδυμου8Β η Αλεξανδρα παρουσια του ολιγον τι κοπανου τσατσου
αυτα προς το παρον απο μενα παιδια γενικοτερα πολυ πεσμενη η κινηση εξω γενικα στους δρομους καλη συνεχεια μπορει να συνεχισω τη γυρα οποτε θα ακολουθησει ενημερωση για τριτη βαρδια
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.967
Κριτικές
490
Like
36.582
Πόντοι
41.447
Προσωπική άποψη: Πρόκειται για ξεχαρβαλωμένη μεταμιλφ, που προσποιείται ότι είναι γυμνασμένη παιδούλα.
Προσπάθησα να τη γαμήσωμ, και τελικά την απέβαλλα ευγενικά...

εισαι απο τους λιγους που δεν έδεσε το γλυκο με Βικτώρια... :2funny:

να σου πω εγω κυριε τι πηγε στραβά λοιπον!!!
που πάτε κύριε εσείς ένας απλός και ταπεινός "τιμημένος" χρήστης του τοιούτου ιστιοτοπου να γαμήσετε εκει οπου γαμούν αξιοτιμοι πορνορεπορτερς
και μοντεράτορες???

ε?? :sunglasses:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.967
Κριτικές
490
Like
36.582
Πόντοι
41.447
πολύ όμορφες ενημερώσεις απο αόραρο και Dawn! :rockon:

να αναφέρω επίσης και τον ακουραστο νεα σμυρνη που έκανε πολλες και συνεχεις ενημερωσεις (live) ολες αυτες τις ημερες!
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
εισαι απο τους λιγους που δεν έδεσε το γλυκο με Βικτώρια... :2funny:

να σου πω εγω κυριε τι πηγε στραβά λοιπον!!!
που πάτε κύριε εσείς ένας απλός και ταπεινός "τιμημένος" χρήστης του τοιούτου ιστιοτοπου να γαμήσετε εκει οπου γαμούν αξιοτιμοι πορνορεπορτερς
και μοντεράτορες???

ε?? :sunglasses:

Φαντάσου να πάω εγώ.... :)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom