Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 201 άτομα (14 μέλη και 187 επισκέπτες)

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205
τρελος και καβλωμένος.......

κυριακή πρωι ξεκινάω γεματος σπερμα στον εγκεφαλο...
Φυλης 136 ηταν η Τζανετ μιλφο ρωσιδι γεματη (στα υπόψην)
Φ 134 ισογειο ξανθο λεπτο με γλυκια φατσουλα και πλαστικα βυζια... μου φαινεται ξεπετα.
υπογειο κλειστο....
στα απέναντι 109 στεκεται μια χοντρη τσατσα στην εισοδο και με αποτρεπει να περασω απέναντι!! :birdman:
αγκυρας αριστερα μια πρωην πορνοσταρ (για τα ματια μου) που δεν περασα γιατι δεν ηξερα...
δεξια η ελενα ρωσιδι με χορταστικους βυζους φυσικους το οποιο την μια και μοναδικη φορα που πηρα δεν με αφηνε να την γαμησω λες και την  βιαζα...
ηταν να παω και δδυμου 20 αλλα με σταματησε η ανιτα στο 8 κατω που ηταν εκει με την χριστινααπο Φ24.... αφου της προκαλεσα προωρη περιοδο εφυγα ευτυχισμένος για μερικες ωρες βεβαια!!

δευτερα πρωι παλι απλα περασα απο βεργας 3 και στο δεξι ηταν αλεξανδρα και στελλα καστανη και μαυριδερη αντιστοιχα μπαμπατσικες κοπελες γυρω στα 30 ...φανηκαν προθυμες!!
στο αριστερο ηθεα να δω ελενη ουκρα αλλα ειδα την χρυσα που μαλλον γυφτοφερνει...
στο αχαρνων 85 το λαμπακι ηταν ανοιχτο...
και τριτη απογιωμα φωκαιας 17 ψηλολιγνη μαυριδερη ιζαμπέλα ... στο πανω βρωμαγε ο τοπος και η κοπελ ηταν στο δωματιο οποτε ...
φωκ 25 η λαουρα η τσεχα... ηθελα να παρτουζα με τον υπερβαρο φιλο μου!!
φωκ κατω κλειστο...
υπόγειο βικτωρια
φυλής 54 μια μελαχρινη καλιγραμμη με βαμενα ξανθα μαλλια που η τσα μαςειπε πως ειναι ρωσιδα/...
στο 56 ενα κοντοπουτανο ξανθο καυλωτικο..
δεν περιγραφω αλλο αφου με ξεζουμισε η εβελινα απο αγκυρας .... στο δεξιο η ελενα που φαινεται οτι πλεον ειναι το σπιτι της εκει!!!!
σορρυ για τις ετερορονισμενες ενημερωσεις αλλα τρεχω και δεν φτάνω... :P












 

ionas1980

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2011
Μηνύματα
237
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Σήμερα μεσημέρι πέρασμα απο Αχαρνών 85. Κοπέλα,αλεξάνδρα, καθόλου καλές εντυπώσεις.Απο αυτά που είπε η τσατσά, τίποτα δεν έκανε. Η βικτωρία,μου είπε η τσατσά είχε πάρει άδεια και άυριο θα δουλέψει απόγευμα.
 

Naruto

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
749
Κριτικές
17
Like
1.300
Πόντοι
2.290
Ερώτηση προς τους έμπιστους πορνορεπόρτερ...το σάββατο θα με βγάλει όλως τυχαίος ο δρόμος μου Φυλής μετά από μια διακοπή λίγων μηνών.Στις τότε μου εξορμήσεις είχα ως αγαπημένη μια ξανθούλα τερέζα από το Φ.74 με αδύνατο σώμα και απίστευτους βύζους.Με μια πρόχειρη ματιά καμια δεκαριά σελίδες πίσω δεν βρήκα να αναφερεται κάτι για την εν λόγω κορασίδα.Ξέρετε αν δουλεύει ακόμα ή αν έχει αλλάξει οίκο;Θα την κάνω έτσι κι αλλίως την τσάρκα μου αλλα αν ήταν εκεί θα πήγαινα για μια γρήγορη πρώτη κατάθεση.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.361
Πόντοι
45.465
Μολις καταγαμησα το ξανθο κοντοπουτανο ζυμαρακι Αλεξανδρα στο Αχαρνων 85(θα ακολουθησει κριτικη),καμια σχεση με το διστακτικο κ μαζεμενω κοριτσι που ηταν οταν την ειχα παρει στο Διδυμου 20,η μερα με την νυχτα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.361
Πόντοι
45.465
Σήμερα μεσημέρι πέρασμα απο Αχαρνών 85. Κοπέλα,αλεξάνδρα, καθόλου καλές εντυπώσεις.Απο αυτά που είπε η τσατσά, τίποτα δεν έκανε. Η βικτωρία,μου είπε η τσατσά είχε πάρει άδεια και άυριο θα δουλέψει απόγευμα.

μολις περασα μαζι της,γλωσσοφιλα δαχτυλιασματα 69 ακα τελειωτικο στο στομα κ λιγο προσωπο ποκυ παθος κ συμμετοχη με ωραια στησιματα,βασικα οτι ηθελα την εκανα.
Κανει κ αυταρχικο αλλα δεν ειμαι φαν
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
Ελεύθερο τελειωτικό πάντα έκανε. Τα υπόλοιπα δεν ξέρω, τα αποφεύγω. :zombie:


Μολις καταγαμησα το ξανθο κοντοπουτανο ζυμαρακι Αλεξανδρα στο Αχαρνων 85(θα ακολουθησει κριτικη),καμια σχεση με το διστακτικο κ μαζεμενω κοριτσι που ηταν οταν την ειχα παρει στο Διδυμου 20,η μερα με την νυχτα.

Δεν τη θυμάμαι "διστακτική και μαζεμένη" στο Δ20.  :rolleyes:
Είχε χαλαρωτική διάθεση που ελπίζω να τη διατήρησε.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.361
Πόντοι
45.465
σφυνακι live...
Αχαρνων 85 Αλεξανδρα ξανθο ζυμαρακιμε 1.5 βυζι τατου χσμηλα στη μεση κ στον αυχενα,ακα τελειωτικο κ αυταρχικο.
Φωκαιας 19 καστανη πολυ λεπτη με μικρο βυζι κ μελαχρινη με το μαλλι κοντο φρατζα κοντη κανονικο σωμα 1.5 αρι βυζι κ οι δυο με ακα.
Φωκαιας 17β πολυ ενδιαφερουσα παρουσια μελαχρινη με κανονικο σωμα ωραιοκωλο κ 2.5αρι βυζι,απλο προγραμμα.
Φωκαιας 17α Ιζαμπελα η καστανοξανθη μουναρα με τα τατου,κανονικο σωμα ψραιο κωλο 2αρι βυζι,απλο προγραμμα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.361
Πόντοι
45.465
Ελεύθερο τελειωτικό πάντα έκανε. Τα υπόλοιπα δεν ξέρω, τα αποφεύγω. :zombie:


Δεν τη θυμάμαι "διστακτική και μαζεμένη" στο Δ20.  :rolleyes:
Είχε χαλαρωτική διάθεση που ελπίζω να τη διατήρησε.

Αχ αχ αχ πολυαγαπημενε μου νικ,ανεφερα πουθενα οτι πσλιαδεν εκανε ακα τελειωτικο?

οσο για το αλλο που λες οπως τοσες φορες εχω γραψει ο καθενας εχει την δικη του εμπειρια με καποια κοπελα
Καλο βραδυ
 

koyiot1312

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.898
Κριτικές
14
Like
79
Πόντοι
26
Περασα σημερα μετα απο δυο μηνες που ειχα να παω Μεταξουργειο και μου ειπε με υφος  αυτο το ζωο που παριστανει την Κολομβιανη πως ολο κανω βολτα και ποτε δεν περναω.
Τι στον πουτσο ρε φιλε; Εχουν χαζεψει.
ριχτης κανα καντηλι και συ..
 

PITSILIARIS

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2009
Μηνύματα
402
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
Ερώτηση προς τους έμπιστους πορνορεπόρτερ...το σάββατο θα με βγάλει όλως τυχαίος ο δρόμος μου Φυλής μετά από μια διακοπή λίγων μηνών.Στις τότε μου εξορμήσεις είχα ως αγαπημένη μια ξανθούλα τερέζα από το Φ.74 με αδύνατο σώμα και απίστευτους βύζους.Με μια πρόχειρη ματιά καμια δεκαριά σελίδες πίσω δεν βρήκα να αναφερεται κάτι για την εν λόγω κορασίδα.Ξέρετε αν δουλεύει ακόμα ή αν έχει αλλάξει οίκο;Θα την κάνω έτσι κι αλλίως την τσάρκα μου αλλα αν ήταν εκεί θα πήγαινα για μια γρήγορη πρώτη κατάθεση.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
η τερεζα οπως εγραψε καποιος παντρευτηκε και σταματησε τη δουλεια
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.361
Πόντοι
45.465
βόλτα(23.15-00.00) μαζί με συναγωνιστή απο άλλο σάιτ , στην 3η βάρδια Βέργας και Εξηκίου.
Σκοπός της βόλτας να δώ την Ξένια που δουλεύει Εξηκίου , την ανακάλυψαν και μου την πρότεινα
οι μέγιστοι pitsilistis και  crazy ivan , την πέτυχα και την δοκίμασα μέ πάρα μα πάρα πολύ καλές εντυπώσεις.

Βέργας 6β Σοφία το μιλφογκίλφ που παλίοτερα δούλευε Αγκύρας 12β Κολωνού 53 κλπ , ξανθιά πια με κοντά μαλλιά χοντρή με 3.5άρια βυζιά πεσμένα , με ακα τελειωτικό.

Βέργας 6α Όλγα ξανθό γκράνι με πιασηματάκια και 2άρια βυζιά , με σπέσιαλ πίπα....

Βέργας 2 Κατερίνα ξανθό γκίλφ χοντρό με 3.5άρια βυζιά , με ακα.

Βέργας 3 αριστερά Σαμπρίνα ξανθιά νταρντάνα με 2άρι βυζί και υπέροχη κωλάρα , με ακα.

Βέργας 3 δεξιά Πατρίτσια(απο Αλκιβιάδου 16α κλπ)ξανθιά μίλφ με κοντό μαλλί με πιασήματα και 2.5άρια βυζιά , με ακα και κώλο.

Βέργας 3 πάνω Χρύσα πρίν έρθει εδώ την έχω πετύχει στα στουντέλα Ιωαννίνων  3 και Λέλας Καραγιάννη 35 , ξανθιά με κανονικό σώμα πολύ ωραίο κώλο και μικρό βυζί ,απλό πρόγραμμα.

Εξηκίου 18β Χριστίνα(απο Αλκαμένους 117 , Διδύμου 18 , Βέργας 3 κλπ)μελαχρινή ψηλή με κανονικό σώμα ανοιχτή περιφέρεια 3.5άρια βυζιά , με ακα.

Εξηκίου 18 Μιράντα η Βραζιλιανά ξανθιά χοντρή μελαμψή χοντρή με 2άρια βυζιά , με ακα.

Εξηκίου 18γ Ξένια ξανθιά με αντάυγιες φοράει γυαλάκια λεπτή με 1.5άρι βυζί , τατού πάρα πολύ χαμηλά στο στομάχι ένα σκορπίο και στον αυχένα ένα μάτι με ένα γράμμα ,με ακα(τιμήθηκε θα ακολουθήσει κριτική)

καλό βράδυ και καλό ξημέρωμα.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Αφού έχω δεχτεί πάνω από 20 πμ,να πω ότι δεν σταμάτησα το σπορ..... Την Δευτέρα που μας πέρασε πήρα την Άντζελα στο Ιάσωνος 1Α (από Κολωνού 15 δεξιά).....την Τρίτη την Μπάρμπαρα-Λάουρα/Μάγια Φυλής 65Β (έπεσε τρελό γαμήσι για ακόμα μια φορά...δεν την προτείνω διότι είναι επιρρεπής στην ξεπέτα)....και προχθές ένα σούπερ μουνάκι.....την οποία καταγάμησα αν και δεν είχα πολύ όρεξη (μου πήρε ένα εξαίσιο μπούκι-τσι  :rockon: )......τη Αλεξάνδρα από Ιάσωνος 37Α (Γενικά κάνει ωραία στησίματα,τον παίρνει ωραία τον πούτσο...προτείνεται για μια φορά)... Μάλλον θα γράψω και κριτικές που χρωστώ τις επόμενες μέρες...ίσως και αύριο αν προλάβω....  :zfuck:
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
Αφού έχω δεχτεί πάνω από 20 πμ,να πω ότι δεν σταμάτησα το σπορ..... Την Δευτέρα που μας πέρασε πήρα την Άντζελα στο Ιάσωνος 1Α (από Κολωνού 15 δεξιά).....την Τρίτη την Μπάρμπαρα-Λάουρα/Μάγια Φυλής 65Β (έπεσε τρελό γαμήσι για ακόμα μια φορά...δεν την προτείνω διότι είναι επιρρεπής στην ξεπέτα)....και προχθές ένα σούπερ μουνάκι.....την οποία καταγάμησα αν και δεν είχα πολύ όρεξη (μου πήρε ένα εξαίσιο μπούκι-τσι  :rockon: )......τη Αλεξάνδρα από Ιάσωνος 37Α (Γενικά κάνει ωραία στησίματα,τον παίρνει ωραία τον πούτσο...προτείνεται για μια φορά)... Μάλλον θα γράψω και κριτικές που χρωστώ τις επόμενες μέρες...ίσως και αύριο αν προλάβω....  :zfuck:

:thumbsup:
 

Naruto

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
749
Κριτικές
17
Like
1.300
Πόντοι
2.290
η τερεζα οπως εγραψε καποιος παντρευτηκε και σταματησε τη δουλεια

:( 

Μάλιστα,δεν μου φαίνεται παράξενο....τέσπα όλο και κάτι αντίστοιχο θα βρεθεί. ευχαριστώ και πάλι.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.759
Κριτικές
183
Like
3.138
Πόντοι
8.535
Αφού έχω δεχτεί πάνω από 20 πμ,να πω ότι δεν σταμάτησα το σπορ..... Την Δευτέρα που μας πέρασε πήρα την Άντζελα στο Ιάσωνος 1Α (από Κολωνού 15 δεξιά).....την Τρίτη την Μπάρμπαρα-Λάουρα/Μάγια Φυλής 65Β (έπεσε τρελό γαμήσι για ακόμα μια φορά...δεν την προτείνω διότι είναι επιρρεπής στην ξεπέτα)....και προχθές ένα σούπερ μουνάκι.....την οποία καταγάμησα αν και δεν είχα πολύ όρεξη (μου πήρε ένα εξαίσιο μπούκι-τσι  :rockon: )......τη Αλεξάνδρα από Ιάσωνος 37Α (Γενικά κάνει ωραία στησίματα,τον παίρνει ωραία τον πούτσο...προτείνεται για μια φορά)... Μάλλον θα γράψω και κριτικές που χρωστώ τις επόμενες μέρες...ίσως και αύριο αν προλάβω....  :zfuck:
:rockon: :rockon: :rockon:
welcome back.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom