Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 339 άτομα (24 μέλη και 315 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.187
Πόντοι
45.465
βόλτα(19.55-21.10) με μια κατάθεση στη 2η βάρδια που "τρέχει" τώρα στο Μεταξουργείο

Καλλέργη 33 Αλίνα μελαχρινή κοντή με κανονικό σώμα μικρό βυζί , με ακα.

Κολωνού 53 Κατερινα ξανθό γκράνι κανονικό σώμα 2άρι βυζί , με ακα και Μαρία μελαχρινή χοντρούλα , με ακα κάνουν και παρτούζα.

Κολωνού 48 Αννα ξανθιά χοντρή με 2.5αρια , απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 47 κάτω Ζανα το βασιλικο τσιμπούκι ξανθό γκράνι χοντό με 2άρια , με ακα τελειωτικό.

Κολωνού 47 πάνω Αριστέα ελληνίδα!!! ξανθιά χοντρή με 1.5άρι βυζί , απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 32α ξανθιά με ατσούμπαλο σώμα με πιασήματα και 3άρια  βυζιά ,απλό πρόγραμμα.

Κολωνου 32γ Ντάνα μελαχρινή με μακρύ μαλλί κανονικό σώμα 2.5 ,απλό προγραμμα , η κοπέλα έχει αρχίσει να παχαίνει.

Κολωνού 30α Έλενη μιά ξανθιά στρογγυλοπροσώπη με λεπτά πόδια και 1.5άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 27α Ντόρα μελαχρινή χοντρή με 1.5άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 27β Ρωξάνη/Λολα , όταν ανέβηκα η τσα τσα είπε ότι δουλεύει η Ρωξάνη..όταν ήρθε στο σαλονι η κοπέλα την είπε Λόλα , μελαχρινή χοντρή με 3άρια , με ακα.

Κολωνού 23α Έλενα μελαχρινό βυζοτούμπανο , κανονικό σώμα 3.5άρια βυζιά πίρσινγκ κάτω απο τα χείλη ,απλό πρόγραμμα(τιμήθηκε θα ακολουθήσει κριτικη)

Κολωνού 23 Σούζη μελαχρινή κορμάρα , κανονικό σώμα ωραίο κώλο μικρό βυζί ,απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 15α Λαρίσα μελαχρινή χοντρή με 2άρια βυζιά ,απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 15β Αλίνα μελαχρινή με κανονικό ωραίο κορμί ωραίο κώλο και 2άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 11β Αντρίαννα το μελαχρινό κατσαρομάλλικο πιπίνι απο Κολωνού 15α , λέπτη με 2άρια βυζιά ,απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 11α δεξιά Αννα ξανθιά λεπτή με ωραίο κωλαράκι και 1.5άρι στητό βυζί ,απλό πρόγραμμα.

Λεωνίδου 28 πάνω Λειλά μελαχρινή με κανονικό σώμα ωραίο κώλο και 1.5άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα.

Λεωνίδου 28 κάτω Νατάσα ξανθιά λεπτή ασπρουλίαρα με 2άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 19α Αλίνα μελαχρινή ψιλόλιγνη με μικρό βυζί ,απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 19β Μόνικα ξανθιά με κανονικό σώμα μικρό βυζί ,απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 20γ Άντζέλα ξανθιά πολύ λεπτή κοντή με μικρό βυζί ,απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 30β Τζούλια μαυρούλα με κανονικό σώμα ωραίο κώλο και 2άρι βυζί(αυτή που πήρε ο lust) ,απλό πρόγραμμα και Σόνια ξανθιά παχουλή με μικρό βυζί τατού χαμηλά στο στομάχι πίρσινγκ στον αφαλό και κάτω απο τα χείλη ,απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 44 Σόνια ξανθιά λεπτή ωραίο κορμί και 2άρια βυζιά ,απλό πρόγραμμα.

αυτά τα λίγα.  
 

ionas1980

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2011
Μηνύματα
237
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Γνωρίζει κάποιος συναγωνιστής αν η βικτωρία απο Αχαρνών 85 δουλέυει μόνο πρωί.?
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.883
Κριτικές
91
Like
3.044
Πόντοι
5.435

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.187
Πόντοι
45.465
Ναι . Απογευμα μονο μια φορα την εχω πετυχει
τωρα τα απογεύματα δουλεύει η πετιτ ξανθια μιλφ Αλεξάνδρα απο Διδύμου 20 ,Αγκυρας 12β κ Αλκαμενους 113,
πρόγραμμα ακα  τελειωτικό κ αυταρχικό ...
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Περασα σημερα μετα απο δυο μηνες που ειχα να παω Μεταξουργειο και μου ειπε με υφος  αυτο το ζωο που παριστανει την Κολομβιανη πως ολο κανω βολτα και ποτε δεν περναω.
Τι στον πουτσο ρε φιλε; Εχουν χαζεψει.
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Μα σε τρεις μηνες, εχω περασει τρεις φορες (σημερα η τριτη) και την μια φορα ειχα παει με αυτο το ζωο.
Και εγω ειμαι και λιγο σπανιος επισκεπτης, εσεις που πηγαινετε καθε μερα τι θα ακουτε.
 

denexwonoma

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2013
Μηνύματα
382
Like
1
Πόντοι
1
Περασα σημερα μετα απο δυο μηνες που ειχα να παω Μεταξουργειο και μου ειπε με υφος  αυτο το ζωο που παριστανει την Κολομβιανη πως ολο κανω βολτα και ποτε δεν περναω.
Τι στον πουτσο ρε φιλε; Εχουν χαζεψει.
τι ωρα ειχες παει φιλε?
 

Επισκέπτης
Ἐχθὲς ἑσπέρας Ἀλκιβιάδου 16Γ κα Κατερίνα εἰς μεγάλην ἡμέραν!
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
42
Πόντοι
1.456
Μα σε τρεις μηνες, εχω περασει τρεις φορες (σημερα η τριτη) και την μια φορα ειχα παει με αυτο το ζωο.
Και εγω ειμαι και λιγο σπανιος επισκεπτης, εσεις που πηγαινετε καθε μερα τι θα ακουτε.
καλησπερα αυτο το φαινομενο ειναι συνηθες να κραζουν κοσμο που περναει βολτα και κοπελες και υπηρεσιες αλλα δεν χρειαζεται να τους δινει σημασια κανεις γιατι δεν μπορουν να φερθουν με επαγγελματισμο σε αυτο που κανουν ασε που και το επιπεδο στην πλειονοτητα των εργαζομενων στο χωρο ειναι πατος λιγοστες κοπελες,τσατσαδες ειναι μορφωμενες με τροπους οπως αναφερει σωστα και ο ΒΜWPOWER oι κοπελες ειναι για λυπηση εφυγαν απο τις χωρες τους για να κανουν αυτη τη δουλεια ανασφαλιστες χωρις αδεια  προφανως γιατι δεν ειχαν αλλη επιλογη και μαλλον δεν εχουν και πολλες δυνατοτητες,να κανουν κατι αλλο οποτε φιλε μονο με χιουμορ και χαβαλε αντιμετωπιζεις το κραξιμο που πεφτει μην μασας συνεχισε τις γυρες σου κανονικα
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
Εκτακτη καταδρομικη στα τελη της 1η βαρδια Μεταξι οπου εγινε καταθεση στο Κοντεινερ Ιασωνος 43 στη Σοφια, μια καστανοξανθη αλβανδα προμιλφ που δινει και κωλο στο 10ρικο.
Την ειχα ξαναπαρει πριν 2-3 βδομαδες με μετριες εντυπωσεις.

Σημερα ενω ξεκινησε παρα πολυ καλα(ευδιαθετη, με καλη συμμετοχη, γλωσσοφιλα, κλπ κλπ), προς το τελος μου τα χαλασε πολυ.
Πριν καλα καλα κλεισουμε 7-8 λεπτα αρχισε να μου λεει οτι πρεπει να φυγει και πρεπει να τελειωσω και τετοια και αλλαξε τελειως η συμπεριφορα της. Ουτε συμμετοχη ουτε φιλια ουτε τιποτα.
Για να την τιμωρησω τη γυρισα στα 4 και ξεσκισα το κωλαντερο της.
Στο δωματιο εκατσα συνολικα 12-13 και μολις εχυσα και πηγε να φυγει, πηγε να παρει μαζι της ενα 10ρικο που ειχα αφημενο στο τραπεζι με τη δικαιολογια οτι την κρατησα πολυ ωρα!
Φυσικα πηρε τα @@ μου...

σαν πολύ έξυπνη η κυρία .. άκου εκεί .. καραμούζα άγρια

εγώ λεφτά μέσα στο παντελόνι τα αφήνω ποτέ σε φανερά σημεία για παν ενδεχόμενο
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
καλησπερα αυτο το φαινομενο ειναι συνηθες να κραζουν κοσμο που περναει βολτα και κοπελες και υπηρεσιες αλλα δεν χρειαζεται να τους δινει σημασια κανεις γιατι δεν μπορουν να φερθουν με επαγγελματισμο σε αυτο που κανουν ασε που και το επιπεδο στην πλειονοτητα των εργαζομενων στο χωρο ειναι πατος λιγοστες κοπελες,τσατσαδες ειναι μορφωμενες με τροπους οπως αναφερει σωστα και ο ΒΜWPOWER oι κοπελες ειναι για λυπηση εφυγαν απο τις χωρες τους για να κανουν αυτη τη δουλεια ανασφαλιστες χωρις αδεια  προφανως γιατι δεν ειχαν αλλη επιλογη και μαλλον δεν εχουν και πολλες δυνατοτητες,να κανουν κατι αλλο οποτε φιλε μονο με χιουμορ και χαβαλε αντιμετωπιζεις το κραξιμο που πεφτει μην μασας συνεχισε τις γυρες σου κανονικα

έτσι είναι τύπε μη ψάχνεις να βρεις καθηγήτριες πανεπιστημίου σε αυτούς τους χώρους ... καλή συμπεριφορά έχουν ορισμένες σε στούντιο στο γκαζι και γενικά σε στούντιο .. επίσης και φυλής έιχα καλή επαφή με μια υπηρεσια στο 74 αλλά η πλειοψηφία είναι όπως λες
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
Αναδουλεια...

Τρωω και γω πολυ καραμουζα, αλλα δεν μπαινω στον κοπο να απαντησω γιατι πραγματικα τις λυπαμαι τις κοπελες...
Εφυγαν απ την πατριδα τους για να γαμιουνται σε αθλιες συνθηκες με τον καθε βρωμιαρη για 4 ευρω και με το ζορι κανουν μεροκαματο.

Σημερα 3η βαρδια το Μεταξουργειο ηταν ΑΔΕΙΟ!

έτσι είναι για 4-5 ευρώ γαμιούνται στο μεταξουργείο, ίσα τα τσιγάρα τους  ... εντάξει όσο πιο χαμηλά πέφτει η ταρίφα της αγοράς σου  θα δεις περισσότερο ''βόθρο '' σαν πελάτης ...
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
Περασα σημερα μετα απο δυο μηνες που ειχα να παω Μεταξουργειο και μου ειπε με υφος  αυτο το ζωο που παριστανει την Κολομβιανη πως ολο κανω βολτα και ποτε δεν περναω.
Τι στον πουτσο ρε φιλε; Εχουν χαζεψει.

αναδουλειά .. ό,τι και να ακούς στα [size=10pt]Π  Α Π Α Ρ Ι Α [/size]σου
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom