Νέα

Ανεπιβεβαίωτες φήμες για βλεννόρροια στο Φυλής 109β

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα acab 1987
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 208
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
δυσκολη εγγραφη σωματικη κουραση δεν ειχατε ουτε και ψυχικη.

Πχ δεν θα σε έχωνε κάποιος μέσα επειδη δεν έστρωσες καλα το κρεβάτι σου ουτε επειδη πηγες βάδιν.
βρήκες νέο τροπάριο ζαβέ;
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.129
Πόντοι
17.436
Δηλαδη τι έκανες?

Δε λεω οτι πολεμησα, αλλα αυτα που εχω δει να γραφεις τα εκανα (ισως και περισσοτερα), πρωινο ξυπνημα, γυμναστικη, σκοπιες, αγγαρειες, βολες, ασκησεις, πορειες. Εχω περασει και ΛΥΒ  :grin:


δυσκολη εγγραφη σωματικη κουραση δεν ειχατε ουτε και ψυχικη.

Πχ δεν θα σε έχωνε κάποιος μέσα επειδη δεν έστρωσες καλα το κρεβάτι σου ουτε επειδη πηγες βάδιν.

Πως δεν ειχαμε ρε τυπε, σοβαρολογεις; Και σωματικη και ψυχολογικη, τουλαχιστον μεχρι να παλιωσουμε.



Τι ΕΣΣΟ ηταν; Στο νησι πηγε οντως; Σε ποια μοναδα;
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Δε λεω οτι πολεμησα, αλλα αυτα που εχω δει να γραφεις τα εκανα (ισως και περισσοτερα), πρωινο ξυπνημα, γυμναστικη, σκοπιες, αγγαρειες, βολες, ασκησεις, πορειες. Εχω περασει και ΛΥΒ  :grin:

Περισσοτερα αποκλειεται να έκανες  

βασικα δεν συγκρινεται το φανταριλικι με την εκπαιδευση σε παραγωγικη σχολη αξιωματικων  
Δεν ξερω που πηγες και τι ειναι το ΛΥΒ παντως.

Σαν να μου λες οτι έκανες περισσοτερα απο κάποιον στην Ευελπιδων  :2funny:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
άσχετος. Τον ξεγύμνωσες.
μαλάκας , ανίατη περίπτωση  :jerking:

και τότε τι έχουμε κολλήσει όλοι και λέτε ότι είναι αδύνατη η μετάδοση απ'το ακάποτο τσιμπούκι;επειδἠ το γράφουν τα ιατρικά βιβλία;τα ιατρικά βιβλία δεν έχουν έχουν υπολογίσει το ενδεχόμενο το στόμα που τσιμπουκώνει να το χουν χύσει άλλες 10 πούτσες το προηγούμενο δίωρο.

:new_shocked:
Μετάδοση

Με πρωκτική, κολπική ή στοματική σεξουαλική επαφή χωρίς προφυλακτικό. Τα μικρόβια μεταφέρονται και με χέρια που ήρθαν σε επαφή με μολυσμένο πέος, κόλπο ή ορθό έντερο /πρωκτό.

είναι πιθανό όντως να υπάρχει γονόκοκκος ασυμπτωματικός στο στόμα ή στο ορθό:

Gonococcal infection of urogenital sites are more frequently symptomatic than asymptomatic; however, asymptomatic infections may occur. Gonococcal infections of the oro- and nasopharynx (throat) and the rectum may be asymptomatic more frequently than symptomatic

καλή η θεωρία μέν , αλλά δεν μπορώ να εκφέρω εμπειρική άποψη , δεν ξέρω κατα πόσο είναι συχνό να μεταδώσει
κάποια γυναίκα ένα γονόκοκκο που βρίσκεται στο στόμα της χωρίς να της προκαλεί κανένα σύμπτωμα

δεν ξέρω , δεν έχω εμπειρία :dunno: :dunno:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Μπόλντι....μου,το γάμησες και αυτό το θρεντάκι.... :S
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
:tooth:
Δε λεω οτι πολεμησα, αλλα αυτα που εχω δει να γραφεις τα εκανα (ισως και περισσοτερα), πρωινο ξυπνημα, γυμναστικη, σκοπιες, αγγαρειες, βολες, ασκησεις, πορειες. Εχω περασει και ΛΥΒ  :grin:


Πως δεν ειχαμε ρε τυπε, σοβαρολογεις; Και σωματικη και ψυχολογικη, τουλαχιστον μεχρι να παλιωσουμε.


Τι ΕΣΣΟ ηταν; Στο νησι πηγε οντως; Σε ποια μοναδα;
mhn grapseis tpt allo
[7:04:10 AM] : postare icon me xesimo

:shit:
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.129
Πόντοι
17.436
Περισσοτερα αποκλειεται να έκανες 

βασικα δεν συγκρινεται το φανταριλικι με την εκπαιδευση σε παραγωγικη σχολη αξιωματικων 
Δεν ξερω που πηγες και τι ειναι το ΛΥΒ παντως.

ΕΛΔΥΚ (ΕΛληνικη ΔΥναμη Κυπρου) υπηρετησα. Το ΛΥΒ ειναι Λοχος Υποψηφιων Βαθμοφορων. Δε θα τις βγαλουμε και να τις μετρησουμε ρε τυπε, απλα σου λεω οτι εμεις 2-3 πρωινα την εβδομαδα ειχαμε πρωινη γυμναστικη, τα μεσημερια αναλογα με τις καυλες του ΑΥΔΜ ειχαμε παραγγελματα και αγγαρειες, βολη ειχαμε τουλαχιστον καθε 2 εβδομαδες, πορειες επισης.


:tooth:mhn grapseis tpt allo
[7:04:10 AM] : postare icon me xesimo

:shit:

Γιατι δεν ποσταρει στο φορουμ πια, το παιζει ντιβα;
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
ΕΛΔΥΚ (ΕΛληνικη ΔΥναμη Κυπρου) υπηρετησα. Το ΛΥΒ ειναι Λοχος Υποψηφιων Βαθμοφορων. Δε θα τις βγαλουμε και να τις μετρησουμε ρε τυπε, απλα σου λεω οτι εμεις 2-3 πρωινα την εβδομαδα ειχαμε πρωινη γυμναστικη, τα μεσημερια αναλογα με τις καυλες του ΑΥΔΜ ειχαμε παραγγελματα και αγγαρειες, βολη ειχαμε τουλαχιστον καθε 2 εβδομαδες, πορειες επισης.

αααα πηγες δηλαδη σε συγκεκριμενη μονάδα οκ. Γιατι νομιζα οτι μου μιλας για τους απλους φαντάρους που αμα τους βγάλεις να κανουν 2-3 γυρους αρχιζουν τα τηλέφωνα οτι κουράζονται.


 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
ρε boltemort δεν πάς πουθενά αλλού να πείς τις μαλακίες σου ?
πάνω στο θρέντ με το γονόκοκο μας αμολάς τις παπαριές με τον γαμωστρατό σου  :tickedoff:

άντε τον φαλό  :s&m_1:
 

_hayabusas

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.052
Like
8
Πόντοι
16
μπόλντη σε κάθε θέμα μιλάς για τις ασκήσεις που κάνεις.
for god sake δηλαδή  :P
 
Εγγρ.
17 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.434
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
δυσκολη εγγραφη σωματικη κουραση δεν ειχατε ουτε και ψυχικη.

Πχ δεν θα σε έχωνε κάποιος μέσα επειδη δεν έστρωσες καλα το κρεβάτι σου ουτε επειδη πηγες βάδιν.

Oυτε επειδη ησουν ασυγχρονος σε ένα παραγγελμα. Τελοςπαντων για μενα κακως υπάρχει στρατιωτικη υποχρεωτικη θητεια καλυτερα μικρος στρατος και απο λιγους οσους θέλουν να πάνε.

είχα φάει 4 μέρες στέρηση (όχι κράτηση) για τη κακοφτιαγμένη γωνία του κρεββατιού...  :rolleyes:
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.129
Πόντοι
17.436
αααα πηγες δηλαδη σε συγκεκριμενη μονάδα οκ. Γιατι νομιζα οτι μου μιλας για τους απλους φαντάρους που αμα τους βγάλεις να κανουν 2-3 γυρους αρχιζουν τα τηλέφωνα οτι κουράζονται.

Η ΕΛΔΥΚ ειναι σωμα στρατου, δεν ειναι μοναδα. Στη wikipedia γραφει: Ανέκαθεν η ΕΛΔΥΚ εθεωρείτο και συνεχίζει να θεωρείται μέχρι σήμερα, αν όχι το πιο μάχιμο, ένα από τα μαχιμότερα τμήματα του ελληνικού Στρατού  :grin:   βασικα αυτοι που οντως τρωνε πολυ πουτσα στο νησι ειναι στην 35 ΜΚ (Μοιρα Καταδρομων).

Και για να μη θεωρηθει και οτι σπαμαρω να πω σχετικα με τη βλεννορροια το εξης: Οποιος φοβαται πεφτει και κοιμαται.
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
είχα περάσει ουρεόπλασμα πρίν κάποια χρόνια που είναι παρόμοια κατάσταση. Όντως δυσάρεστο αλλά περνάει με αντιβίωση. Μάλλον πρέπει να κάνεις και καλλιέργεια ουρεοπλάσματος που είναι επίσης δυσάρεστο αφού σου βάζουν μπατονέτα στην ουρήρθα για να πάρουν δείγμα.

Δεν ανιχνεύεται στην καλλιεργεια σπέρματος;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom