Νέα

Tι σας εξιτάρει στο σεξ με μία τράνς ή CD

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmakis19868686
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 141
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kazanas

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
341
Like
4
Πόντοι
1
Ξαναβάζω εδώ ένα δικό μου ποστ που σβήστηκε. Για να υπάρχει.
-------------------Κι από μένα φιλικά (και όχι φιλάκια), και στα γρήγορα απαντάω σε όσες μαλακίες διάβασα εδώ νωρίτερα:
Κανένα. Μακριά ‘π τον κώλο μου κι όπου θέλει ας μπει.
Ποιός ρε? Εγώ κοιτάω να ξεχωρίσω?   Δεν είσαι εσύ που συνεχώς προβάλλεις τη "διαφορετικότητα" σου?
Το φόρουμ είναι για πουτάνες, ξέρεις. Μάλλον το έχεις παρεξηγήσει.
Ναι, με χαλάει. Όπως με χαλάει όταν βλέπω κάποιον να ξερνάει, ή να χέζει, ή να πετάει τη σακούλα με τα σκουπίδια στο δρόμο. Είναι αισθητικό το θέμα. Το λέω, όπως και θα το πω όταν μια ταινία που είδα είναι μάπα. Αν είναι καλή, θα το πω κι αυτό.
Ψωλή με ψωλή, όχι. Θα ‘πρεπε?
Και της φύσης μου.
Δεν είναι θέμα αντρικής ζωής. Αν ήταν (για μένα), θα ήταν για σένα της γυναικείας σου?
Όχι. Ούτε και μένα μου αρέσει θηλυκό καγκουρώ. Αλλά πάω στο ζωολογικό κήπο να το δω.
Σχολιάζω τον καπνό που βγάζει καθώς καίγεται.
Και άλλο κροκόδειλος με μουλάρι.
Δεν είπα κάτι τέτοιο. Αν υπήρχε θέμα ζημιάς, θα ζήταγα αποζημίωση.
Όχι, ούτε εκεί το πάω, ούτε στα θρησκευτικά. Άλλωσε κι εγώ με καπότα γαμάω, οπότε η διαιώνιση πάει περίπατο. Ότι σου κατέβει γράφεις για να δικαιολογήσεις τα αδικαιολόγητα.
Ναι, ε?  Θα τεκνοποιήσεις?
Εγώ έχω πάει. Και σε πληροφορώ ότι έχει μπουρδέλα με βιτρίνες (Κοπεγχάγη) τύπου Αμστερνταμ, τουλάχιστον τότε που πήγα. Θυμάμαι και το δρόμο: Istegade.
Το ξαναείπα. Χαλάει την αισθητική μου. Και το λέω.
Γηράσκω αεί διδασκόμενος. Και είναι και τσάμπα. Εσένα τι σε χαλάει?
Κοίτα, αν δεν προσβάλλεσαι όταν παίρνεις πίπες ο ίδιος, νομίζω ότι το να σε πει κάποιος λούγκρα δεν είναι κάτι σπουδαίο. Σε χαλάει?  Είναι κακό το "λούγκρα"? Πως θα 'θελες?  Πεοθηλαστής?
Αισθάνεσαι ότι σε κοροϊδεύουν? Στο κάτω-κάτω αυτό που κάνεις λέμε. Με άλλες λέξεις, τις δικές μας. Αν σε χαλάνε, μην τις διαβάζεις.
Σωστό. Αλλά δεν είπα αυτό. Είπα ότι κάποιος που τον παίρνει/κώλο ή ρουφάει πίπες, είναι.
Δεν λέω το αντίθετο. Δεν τον ξέρω, αλλά δεν έχω λόγο να μη σε πιστέψω. Εξαιρετικό παιδί, και ολίγον λούγκρα. Είπα κάτι κακό?
Όχι, ούτε κι αυτός όμως θα έλεγε πως παίρνει πίπες.
Ξαναρωράω: Το "λούγκρα" και το "ψωλορουφήχτρα" είναι υποτιμητικό? Πες εσύ μια λέξη.
Αληθεύει.
Το ξαναλέω: Σχολιάζω αυτά που διαβάζω. Και τα ονοματίζω με λέξεις, που είναι γενικώς αποδεκτές και κοινώς κατανοητές. Γιατί σε χαλάει αυτό?

Συμπέρασμα:
Στην ερώτηση του θέματος (Tι σας εξιτάρει στο σεξ με μία τράνς ή CD?), η απάντηση είναι:  Δεν με εξιτάρει. Μήπως είμαι off-topic? Πες στους admin να με μπανάρουν.


...σωστό σε βρίσκω... να μήν σε μπανιάρει κανένας
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.919
Κριτικές
14
Like
3.696
Πόντοι
2.777


          τα BPM και το Pitch Control
 

trelakias121

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2012
Μηνύματα
44
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ωραιος κωλος ομορφα βυζια και μια εντυπωσιακη πουτσα!ο τελειος συνδυασμος επισης η τρανς ειναι πιο απελευθερομενες και βγαζεις πεισσοτερα γουστα και πιο πολυ καυλα μαζι τους...οπως και να το κανουμε κανενας αντρας δεν κοιταει το μουνι της γυναικας πολυ σπανια ολοι κοιτανε βυζια κωλο και φατσα....ε αν προσθεσουμε και μια ωραια ατριχη ψωλη ολα γινονται ομορφοτερα
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
ωραιος κωλος ομορφα βυζια και μια εντυπωσιακη πουτσα!ο τελειος συνδυασμος επισης η τρανς ειναι πιο απελευθερομενες και βγαζεις πεισσοτερα γουστα και πιο πολυ καυλα μαζι τους...οπως και να το κανουμε κανενας αντρας δεν κοιταει το μουνι της γυναικας πολυ σπανια ολοι κοιτανε βυζια κωλο και φατσα....ε αν προσθεσουμε και μια ωραια ατριχη ψωλη ολα γινονται ομορφοτερα

σωστος ο νικολας. +1
 

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
καλα ντε στον δυκο σου μπενει......
Όχι βέβαια.
Αυτό αποκλειότανε.
Αλλά λέμε τώρα, κουβέντα να γίνεται.
Έχω και μια υποψία πάντως, μήπως και κάνουν πλάκα τα παιδιά.
Άκου εκεί "με μια ωραια ατριχη ψωλη ολα γινονται ομορφοτερα"!
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
3
Πόντοι
16
Όχι βέβαια.
Αυτό αποκλειότανε.
Αλλά λέμε τώρα, κουβέντα να γίνεται.
Έχω και μια υποψία πάντως, μήπως και κάνουν πλάκα τα παιδιά.
Άκου εκεί "με μια ωραια ατριχη ψωλη ολα γινονται ομορφοτερα"!

Ετσι νομιζα και εγω στην αρχη που πεσα τυχαια πανω στα εν λογω θρεντς φιλε Samsung νομιζα οτι κανουν χαβαλε ολοι και τρολαρουν ασυστολα και ψιλοασχοληθηκα οχι για να τη πω σε κανεναν ή να σχολιασω τις σεξ.του προτιμησεις απλα ετσι για χαβαλοτρολαρισμα οπως κανει το 99% εδω στο φορουμ αλλα απ'τη στιγμη που καταλαβα οτι ασχολουντε σοβαρα με το σπορ και ψαχνουν να βρουν τη καλυτερη ψωλη σε τρανς οπως εμεις το καλυτερο μουνι τοτε παω πασο και σεβομαι απολυτα τις προτιμησεις τους και τους προσανατολισμους τους...στο κατω κατω...Μακρια απ'τον κωλο μας και οπου θελει ας μπει... ;) :cheesy: :grin: :dancing: :dancing: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
Όχι βέβαια.
Αυτό αποκλειότανε.
Αλλά λέμε τώρα, κουβέντα να γίνεται.
Έχω και μια υποψία πάντως, μήπως και κάνουν πλάκα τα παιδιά.
Άκου εκεί "με μια ωραια ατριχη ψωλη ολα γινονται ομορφοτερα"!


οτι κ να κανουν ειναι θεμα δυκο τους απλα ....
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
Ετσι νομιζα και εγω στην αρχη που πεσα τυχαια πανω στα εν λογω θρεντς φιλε Samsung νομιζα οτι κανουν χαβαλε ολοι και τρολαρουν ασυστολα και ψιλοασχοληθηκα οχι για να τη πω σε κανεναν ή να σχολιασω τις σεξ.του προτιμησεις απλα ετσι για χαβαλοτρολαρισμα οπως κανει το 99% εδω στο φορουμ αλλα απ'τη στιγμη που καταλαβα οτι ασχολουντε σοβαρα με το σπορ και ψαχνουν να βρουν τη καλυτερη ψωλη σε τρανς οπως εμεις το καλυτερο μουνι τοτε παω πασο και σεβομαι απολυτα τις προτιμησεις τους και τους προσανατολισμους τους...στο κατω κατω...Μακρια απ'τον κωλο μας και οπου θελει ας μπει... ;) :cheesy: :grin: :dancing: :dancing: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



οπως το πες μακρια απο μας ....να σε ρωτησω φιλε εχεις μπει ποτε στο τριπακι να πας με μια τρανς????
οι απλος φερεις γνωμη γιατι για κατι το οποιο δεν εχεις δοκιμασει.. απλα τραβα καμια βολτα να δεις τη πεζει .....ετσι νομηζα κ γω κ ξαφνηκα μια μερα εχασα τη μπαλα κατω απο τα ποδια μου ....
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
οποιος παει με τρανς και CD γενικα εχει ομοφυλοφυλικες τασεις..


 
OP
OP
N

nmakis19868686

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.048
Like
2
Πόντοι
16
οπως το πες μακρια απο μας ....να σε ρωτησω φιλε εχεις μπει ποτε στο τριπακι να πας με μια τρανς????
οι απλος φερεις γνωμη γιατι για κατι το οποιο δεν εχεις δοκιμασει.. απλα τραβα καμια βολτα να δεις τη πεζει .....ετσι νομηζα κ γω κ ξαφνηκα μια μερα εχασα τη μπαλα κατω απο τα ποδια μου ....

ενταξει αυτο που του λες τωρα δεν εχει βαση βατραχακι γιατι αν σου θεσω εγω ερωτημα αν σε εχει πηδηξει καποιος πραγμα που δεν το γουσταρεις και σου πω μετα δεν ξερεις τι χανεις θα με βρισεις...εγω πιστευω απλα οτι ο καθενας εχει κανει σε γενικες γραμμες τις επιλογες του και ξερει τι τον φτιαχνει και τι οχι..
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
ενταξει αυτο που του λες τωρα δεν εχει βαση βατραχακι γιατι αν σου θεσω εγω ερωτημα αν σε εχει πηδηξει καποιος πραγμα που δεν το γουσταρεις και σου πω μετα δεν ξερεις τι χανεις θα με βρισεις...εγω πιστευω απλα οτι ο καθενας εχει κανει σε γενικες γραμμες τις επιλογες του και ξερει τι τον φτιαχνει και τι οχι..


εισαι μαλακας ξερω εχω δοκοιμασει κ δεν γουσταρα απλα για να ξερω που ανηκω
τι ετση απλα καποια μερα ειπα ειμαι εδω  κ θελω αυτο.....δεν υπαρχει
 

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
παω πασο και σεβομαι απολυτα τις προτιμησεις τους και τους προσανατολισμους τους
Μα προφανώς, δεν τίθεται θέμα "μη σεβασμού", άλλωστε το τι κάνει ο καθένας με τον κώλο του ή το πουλί του δεν αφορά κανέναν άλλο, παρά μόνο τον ίδιο.
Άλλο ο χαβαλές, άλλο η πλάκα, άλλο η έκφραση αντίρησης σε θεωρητικό επίπεδο, άλλο η έκφραση αρνητικού γούστου (δεν μου αρέσει αυτό ή το άλλο) και άλλο η έλλειψη σεβασμού. Τα δικαιώματα όλων είναι απαραβίαστα.
Άλλωστε πολλοί ομοφυλόφυλοι είναι εξαιρετικά παιδιά (και έχω φίλους τέτοιους - όπως και πολλοί ΜΗ ομοφυλόφυλοι είναι καθήκια).

Αυτό όμως που συμβαίνει εδώ (και νομίζω ότι σε μεγάλο βαθμό οφείλεται στην δυνατότητα της ανωνυμίας που προσφέρει το internet) είναι ότι μερικοί εξανίστανται όταν βλέπουν πράματα να αποκαλούνται απλώς με το όνομα τους.
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
3
Πόντοι
16
Μα προφανώς, δεν τίθεται θέμα "μη σεβασμού", άλλωστε το τι κάνει ο καθένας με τον κώλο του ή το πουλί του δεν αφορά κανέναν άλλο, παρά μόνο τον ίδιο.
Άλλο ο χαβαλές, άλλο η πλάκα, άλλο η έκφραση αντίρησης σε θεωρητικό επίπεδο, άλλο η έκφραση αρνητικού γούστου (δεν μου αρέσει αυτό ή το άλλο) και άλλο η έλλειψη σεβασμού. Τα δικαιώματα όλων είναι απαραβίαστα.
Άλλωστε πολλοί ομοφυλόφυλοι είναι εξαιρετικά παιδιά (και έχω φίλους τέτοιους - όπως και πολλοί ΜΗ ομοφυλόφυλοι είναι καθήκια).

[size=25pt]Αυτό όμως που συμβαίνει εδώ (και νομίζω ότι σε μεγάλο βαθμό οφείλεται στην δυνατότητα της ανωνυμίας που προσφέρει το internet) είναι ότι μερικοί εξανίστανται όταν βλέπουν πράματα να αποκαλούνται απλώς με το όνομα τους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/size]

Δε θα μπορουσες να το θεσεις καλυτερα φιλε σαμσουνγκ με το θεικο αβαταρ εισαι μεγας :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom