Νέα

Αλεξανδρούπολη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pyrinikos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 326
  • Εμφανίσεις 92K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

palikaros

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
66
Like
34
Πόντοι
0
Πού ακριβώς βρίσκεται το μαγαζί δώστε περισσότερες πληροφορίες?
 

daniella.veronica

Ιερόδουλη
Εγγρ.
14 Μαρ 2012
Μηνύματα
8
Like
0
Helloooo :)

Sorry , but I'm dont speak greek yet , I'm just understand a little your language :)
I'm Veronica, and I'm arrived to the Studio 23. I came to my girlfriend , Daniella :)
I'm just want to tell to you, we waiting you here :)  :-*
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Καλως ορισες στο Φορουμ Ντανιελα/Βερονικα απο το Στουντιο 23  :smitten: :-* :-* :-* :-*

σε ανοιξα θρεντ μπορειτε εκει να μιλαμε ελευθερα να μας λετε το προγραμμα σας τις υπηρεσιες σας κλπ

click here

 

vicepresident

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
180
Κριτικές
26
Like
0
Πόντοι
11

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
γεια συν αγωνιστές επίσκεψη στο 23 προχθές και είδα την ντανιελα ζουμπουλουδικο μωρό με βυζαρες για πολλά κωλοσκαμπιλα και ανωμαλιες.την επομενη που θα παω θα γραψω κριτικη
 

apos74

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2010
Μηνύματα
240
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
:dancing: παιζει καμια φωτο να δουμε το μωρο???
 

DM

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2011
Μηνύματα
937
Like
80
Πόντοι
6
περασμα απο τα studio της Αλεξανδρουπολης:

studio 23. χωρος υπερλουξ δεν το συζηταω. 12.00-20.00 δουλευει η daniella και 20.00-04.00 η veronica και οι 2 απο ουγγαρια. εγω ειδα την veronica, οσο προλαβα δλδ γιατι εμφανιστηκε μπροστα μου για 3 δευτερολεπτα και εξαφανιστηκε...(καλη μου φανηκε). τιμες απο 40 ευρω το απλο και ανεβαινει. δεν κατεθεσα οποτε δεν εχω περεταιρω αποψη...

studio eros house nicol. δουλευει 15.00-03.00. ο χωρος ειναι πολυ καλος. εχει ενα ξανθο πιπινι 20 ετων απο ρουμανια την αννα. κατεθεσα και δεν το μετανιωσα καθολου. πολυ ενθερμη συμμετοχη και γενικα πολυ κ@υλιαρικο μωρο η αννουλα. το απλο ξεκιναει απο 30 ευρω και ανεβαινει.
 

vicepresident

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
180
Κριτικές
26
Like
0
Πόντοι
11
Ναι, υπάρχει ακόμα. Στα στενά της Άβαντος!
Που ρε τύπε? απο δεξιά ή απο αριστερά έτσι όπως ανεβαίνεις? Εχει πρόσβαση το αμάξι ή πρέπει να πας ποδαράτος, γιατί είδα και κάτι στενάκια που δεν χωράει κάρο.

 

vicepresident

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
180
Κριτικές
26
Like
0
Πόντοι
11
:dancing: Το μαγαζι ειναι ανοιχτο απο τον Νοεμβριο ( ετσι μου ειπε) το τεμαχιο ειναι δυνατο στο κορμι, μετριο στο προσωπο και το σημαντικοτερο ΕΙΝΑΙ ΕΓΧΕΙΡΗΣΜΕΝΟ ΟΝΟΜΑΤΙ ΡΟΥΛΑ .Στα του αγωνα παιζει  Champions League αυτο τα λεει ΟΛΑ.

Οπως είπα παραπάνω αφού ειδα τα στενάκια της οδού Αβαντος, έψαξα το νεό μαγαζί παρακάτω.  Ειναι ορατό απο τον δρόμο αλλά η πρόσβαση είναι λίγο δύσκολη γιατί περνάς αφύλακτη διάβαση σιδ/κών γραμμών και το στενάκι που διαβαίνεις είναι χώμα σε άσχημη κατάσταση ή σίγουρα θα γίνει με την πρώτη βροχή.
Ονομα love studio, κάπως ετσι. Ενα όμορφο προκάτ και με πάρκιγκ το οποίο είναι ορατό από τον δρόμο  :o
Μπήκα μέσα και ήταν πολύ σκοτεινά με μπλακ λαιτ κλπ. Με το που μπαίνεις τσακ πετάγεται απο πίσω και δεξιά η κοπέλα. Εγχειρισμένη γύρω στα 35 (ετσι μου φάνηκε) απο φάτσα και μαλλί δεν μου άρεσε (υποκειμενικό) το σώμα καλούτσικο, αδύνατο με τα πλαστικά αξαρτήματα και η φωνή αλλά Αμάντα Ληρ.
Μου ειπε το μενου αλλά μόλις μου είπε κανω και ακάποτο με 50€, την έκανα.
Τι λενε ρε, το καινούργιο μάρμαρο εμείς θα το πληρώσουμε; Εδώ με τόσα λεφτά δίνουν φουλ πρόγραμμα με κώλο.

Μετά πήρα τηλ το 23 για να πάρω την καινούργια αλλά ήταν βραδυνη και έπρεπε να συνεχίσω τη δουλειά και είχα και δρόμο, οπότε απογοητεύτηκα και εφυγα άπραγος.


 

vicepresident

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
180
Κριτικές
26
Like
0
Πόντοι
11

Οπως είπα σε ποστ της Αλεξανδρούπολης (και δεν κατάλαβα γιατί μπερδευτήκαμε έτσι - να συζηταμε για Αλεξ/πολη σε θρεντ Κομοτηνής)  αφού ειδα τα στενάκια της οδού Αβαντος, έψαξα το νεό μαγαζί παρακάτω.  Ειναι ορατό απο τον δρόμο αλλά η πρόσβαση είναι λίγο δύσκολη γιατί περνάς αφύλακτη διάβαση σιδ/κών γραμμών και το στενάκι που διαβαίνεις είναι χώμα σε άσχημη κατάσταση ή σίγουρα θα γίνει με την πρώτη βροχή.
Ονομα love studio, κάπως ετσι. Ενα όμορφο προκάτ και με πάρκιγκ το οποίο είναι ορατό από τον δρόμο  Shocked
Μπήκα μέσα και ήταν πολύ σκοτεινά με μπλακ λαιτ κλπ. Με το που μπαίνεις τσακ πετάγεται απο πίσω και δεξιά η κοπέλα. Εγχειρισμένη γύρω στα 35 (ετσι μου φάνηκε) απο φάτσα και μαλλί δεν μου άρεσε (υποκειμενικό) το σώμα καλούτσικο, αδύνατο με τα πλαστικά αξαρτήματα και η φωνή αλλά Αμάντα Ληρ.
Μου ειπε το μενου αλλά μόλις μου είπε κανω και ακάποτο με 50€, την έκανα.
Τι λενε ρε, το καινούργιο μάρμαρο εμείς θα το πληρώσουμε; Εδώ με τόσα λεφτά δίνουν φουλ πρόγραμμα με κώλο.
Μου είπε η κοπέλα Σόνια ή Σούλα ότι δούλεψε και Ξάνθη πριν 4-5 χρόνια, ...μπορούν να βοηθήσουν οι Ξανθιώτες;

και κάτι για τα εγχειρισμένα αγόρια... γούστα είναι αυτά αλλά με 2 εμπειρίες ως τώρα δεν είχα κατι καλό να πω, λέτε να δοκίμαζα για τριτη και φαρμακερή;

Μετά πήρα τηλ το 23 για να πάρω την καινούργια που τόσο την παινεύουν τα καρντάσια αλλά ήταν βραδυνη και έπρεπε να συνεχίσω τη δουλειά και είχα και δρόμο, οπότε απογοητεύτηκα και εφυγα άπραγος.
 

apos74

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2010
Μηνύματα
240
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
:dancing: ΚΑΛΗΜΕΡΑ  :dancing:
Προχθεσινη επισκεψη στα σπιτακια της  Αλεξ/πολης ,λοιπον  στο ΤΕΡΜΑ ΤΗΣ ΑΒΑΝΤΟΣ το εγχειρισμένο σταθερη αξια με λιγα νευρακια  λογω αναδουλειας.
Στο 23 απογευματινη βαρδια δεν συγκρατισα το ονομα ηταν ενα μετριο σε υψος μελαχρινο με τατου στο δεξι χερι , πολυ αδυνατο και απο γουστα απλα καλο.
Στο στουντιο ΕΡΩΣ ειχε μια απο τα ιδια μετριο υψος μελαχρινο  , πολυ αδυνατο, δυο μερες στο σπιτι και απο γουστα μετρια .
Αυτα τα ολιγα.
 

vicepresident

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
180
Κριτικές
26
Like
0
Πόντοι
11
:dancing: ΚΑΛΗΜΕΡΑ   :dancing:
Προχθεσινη επισκεψη στα σπιτακια της  Αλεξ/πολης ,λοιπον  στο ΤΕΡΜΑ ΤΗΣ ΑΒΑΝΤΟΣ το εγχειρισμένο σταθερη αξια με λιγα νευρακια  λογω αναδουλειας.
Στο 23 απογευματινη βαρδια δεν συγκρατισα το ονομα ηταν ενα μετριο σε υψος μελαχρινο με τατου στο δεξι χερι , πολυ αδυνατο και απο γουστα απλα καλο.
Στο στουντιο ΕΡΩΣ ειχε μια απο τα ιδια μετριο υψος μελαχρινο  , πολυ αδυνατο, δυο μερες στο σπιτι και απο γουστα μετρια .
Αυτα τα ολιγα.
Ποια τεμάχια δοκίμασες; Ολα; και λες μέτρια γούστα; ή δοκίμασες το εγχειρισμένο;
 

gamikas

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
222
Like
10
Πόντοι
1
γεια σας παιδια...οταν ημουν πανε στο στρατο πηγα κανα 2 φορες καπου στην αβαντως....ειχε ενα σπιτακι που ειχε μονο μαυρουλες....ακομα υπαρχει???θυμαμαι οτι απο την πολη ανεβαινα και περνουσα τις γραμμες του τρενου....λιγο πιο πανω και δεξιαα μεσα σε ενα στενο ηταν....διπλα στα 10 μετρα ειχε ενα αλλο που ειχε μεσα μια χοντρουλα ξανθια.....μιλαμε πριν 6 χρονια περιπου....
 

vicepresident

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
180
Κριτικές
26
Like
0
Πόντοι
11
Βιαστικό πέρασμα απο Αλεξ/πολη χτές.
Το 23 έχει μια ρουμάνα μελαχροινή με 2-3 τουφες βαμένες εντονα ξανθές, πολύ αδύνατο, βυζί πλάκα αλλά κωλαράκι άψογο και πεταχτό.
Την είχα δοκιμάσει παλιά και δεν ήθελα να την ξαναπάρω γιατί και απο συμμετοχή και απο ομορφιά ειναι μέτρια-συνηθισμένα.
Η τσα[sup]2[/sup] μου είπε οτι βραδυνή είναι μια βουλγάρα... καλή ,τηνοποία δεν είδα, όποιος πάει ας μας πει.

Στο ερως μετά το αεροδρόμιο είχαμε μια έκπληξη μια όμορφη τουρκάλα Ζεχρα-Ζεχραζατ κάπως έτσι με καλό σώμα αλλά αγύμναστο και σούπερ βύζους αλλά πεσμένους γι΄αυτό και δε βγάζει το στηθόδεσμο, παρα μόνο τα αμολάει πάνω απο αυτό. Επιδερμίδα ασπρη-άσπρη απαλή και μυρωδάτη αλλά λίγο χαλαρή για την ηλικία της. Μου είπε 24, εγώ της ειπα 27 από πριν για μαντεψιά... και να σκεφτεις ήθελα να πω 29!!!
Το μαύρο μαλλί, το εντυπωσιακό μπούστο αλλά και η συνολική παρουσια της με έκανε να μπω αμέσως αλλά κυρίως αυτό το Τουρκάλα... με εφτιαξε,... λέτε να φταίνε τα σηριαλ?
Απο δράση τίποτα το ιδιαίτερο, δεν αφήνει φιλιά στο πρόσωπο ούτε χέρια στα επιμαχα σημεία, πίπα απλά καλή και με διάθεση για γρήγορη διεκπεραίωση μόνο. Μόλις τελείωσα τραβήχτηκε και εξαφανίστηκε σε ένα λεπτό. Εντάξει ωραία γκόμενα είναι καλό κορμί είναι κατέχει το άθλημα αλλά με 30 ευρώ παίρνουμε πολύ καλύτερο σέρβις και σε ποιότητα και σε ποσότητα και σε χρόνο.
Μου είπε ότι ήταν Πάτρα και φεύγει την επομένη για Ορεστιάδα στο αδελφό παράρτημα εκεί.  Θα έρθουν 2 κοπέλες μου είπε η Τσα2 , η Αννα (έχει ξαναδουλέξει εδω) που την τίμησα στο πρόσφατο παρελθόν και σίγουρα θα την ξανατιμήσω και μια πιο νέα που θα κάνει για αρχή τα πρωινά από τις 9-10πμ έως μεσημέρι 3-4μμ!!

καλό βόλι
 

vicepresident

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
180
Κριτικές
26
Like
0
Πόντοι
11
Λοιπόν, δεν άντεξα μετά την αποτυχημένη βόλτα στην Κομοτηνή, με το που πάτησα το πόδι μου στη διπλανή πόλη της Αλεξ/πολης κια μόλις βρήκα ευκαιρία από τις δουλειές, έκανα στουντιότσαρκα... βασικά στα δύο πήγα.
Στο 23 πέτυχα τη Βουλγάρα που δεν είχα δει την προηγούμενη φορά και περίμενα κάτι καλό γιατί την παίνεψε η τσατσα. Ανθρακας ο θυσαυρός. Μέτρια κοπέλα με μικρό βυζί και μεγάλη λεκάνη. Το μόνο που με τράβηξε είναι η κρυφοκαυλιάρικη φάτσα που είχε. Εφυγα και πήγα στο άλλο μετά το αεροδρόμιο.
Εκεί είδα την Ερρικα. Βγήκε τοπλες και απο μακριά έδειχνε πανέμορφο με το χαμόγελο που φορούσε (μέσα το βγάζει). Σωματάκι καλό με βυζάκι 2αράκι θεόστητο! (γλωσσοπλάστη μου!). Ξανθιά Ρουμάνα, ειπε η τσατσα ότι είναι η μικρότερη αδελφή της Αννας που θήτευσε εδώ και μαλλον θα ξαναέρθει. Ετών 18, ειπε η τσατσα όμως η κοπέλα, μέσα μου ειπε 20, αν και εχω την εντύπωση ότι δεν μπορούσε να μου δώσει να καταλάβω, οποτε το στρογγυλοποίησε. Δηλαδή δε μιλάει Ελληνικά ούτε Αγγλικά!!! και η συνεννόηση είναι μπουζούκι.
Δεν κατέχει το άθλημα έμαθα οτι ειναι η πρώτη φορά που δουλεύει και όταν εκανα σχόλιο για την κρέμα (βάζει πολύ) μου είπε η τσατσα "είναι μικρή θα μάθει... τις πρώτες μέρες δεν έβαζε και μετά πονούσε, τώρα το παρακάνει !". Πρέπει να την κατευθύνεις και να τη δείξεις και λίγο, απο συμμετοχή πολύ λίγα πράγματα φοβισμένα. Αν θα έρθει η αδελφή της και της μάθει την τέχνη της θα γίνει αστέρι.  Ειναι ενα δροσερό πιπίνι που δεν φιλάει και δεν δέχεται φιλιά στο στόμα, δεν αφήνει δακτυλισμό (ευγενικά) και από κοντά έχει άσχημο δέρμα στο πρόσωπο (κοκκινα σπυράκια) και τη χαλάει αρκετά σε σχέση με την εικόνα που έχει βλέποντάς την απο μακριά.
Πολύ καθαρή και δέρμα για δάγκωμα και το βυζί της δε χόρταινα να το γλύφω... τέλειο.  Ηταν μια εμπειρία με την άβγαλτη φοιτήτρια της διπλανής πόρτας και έτσι δεν κλαίω τα λεφτά μου, ομως θα αφήσω αρκετό καιρό, να πάρει εμπειρίες, για να την ξαναεπισκεπτώ.

τα προγράμματα ειναι 30 απλό, 50 γυμνο, 70 γυμνό γλύψιμο και μασάζ, και 100 ή 1120 τζακούζι

Η τσατσά δεν δέχτηκε παζάρια όσο και αν της ειπα ότι πέσανε παντού οι τιμές.


καλό βόλι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom