Νέα

ΜΑΥΡΟ στα μπουρδέλα που βάζουν ξένους (ΟNLY GREEKS)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 484
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

andreoug

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
22
Like
375
Πόντοι
6.055
Μου αρεσουν τα quotes. Αφου τονισω οτι

ΖΗΤΩ ο ΒΑΣΙΛΕΥΣ!!!!!  τι να γινεται αυτη η ψυχη

The fanatic is incorruptible: if he kills
for an idea, he can just as well get
himself killed for one; in either case,
tyrant or martyr, he is a monster.
?E. M. Cioran


Wisdom becomes nonsense
in the mouth of a fanatic.
?Otto Schuwdrmer


A fanatic is one who can't change his
mind and won't change the subject.
?Sir Winston Churchill


There is no place in a fanatic's head
where reason can enter.
?Napoleon Bonaparte

 

Επισκέπτης
εγώ θα στο πώ πιο λαϊκα:
Ισα ρε νούμερο!
Ο μόνος λόγος που πραγματικά σε αφήνουμε να υπάρχεις στο σαιτ είναι οτι μας χαρίζεις τσάμπα ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ. Μόνο αυτός.
Σε ευχαριστούμε για αυτό!

Καταρχήν εσύ μόνο λαικά είσαι θέση να μιλήσεις.
Το μορφωτικό/πνευματικό επίπεδο καθενός φαίνεται και από μικρά posts
λίγων γραμμών. Εσύ έχεις αρκετά περισσότερα για να δώσεις ξεκάθαρο δείγμα γραφής.
Με αφήνετε;

Νοιώθεις σπουδαίος; Αισθάνεσαι εξουσία που σε έκαναν mod στο φόρουμ;

Πρέπει να είσαι πολύ χαμηλά φίλε και να έχεις φάει απίστευτες ήττες στη ζωή σου για να αποκτά νόημα με τέτοιες τρίχες και να νοιώθεις ισχυρός που είσαι ... mod στο μπουρδέλα!

Σχετικά με όσα γράφεις, είναι εύκολο να εκτοξεύεις κατηγορίες για άτομα που αγνοείς. Δεν έχω δει κάποιο δικό σου πολιτικό post ή άλλο που να δείχνει ότι έχεις κάποια ενημέρωση σε αντίστοιχα θέματα. Ότι έχεις διαβάσει κάτι στην τελική ...
Δεν μιλάμε για βιβλία (!) , για καμιά εφημερίδα έστω ...

Πάντως μην κάνεις χάρες. Μην με αφήνεις. Χωρίς αφορμή με έκανες mute για μια εβδομάδα. Φαντάζομαι όσοι είναι σε θέση να με ψυχογραφήσουν θα κατάλαβαν πόσο πολύ στεναχωρήθηκα . Στεναχώρια ανάλογη με την αξία σου .
Προχώρα λοιπόν. Ενώ με έβριζαν άλλοι , το θεώρησες αφορμή για να με κάνεις mute. Εύκολα θα βρείς μια άλλη για οριστικό ban.Θα νοιώσεις ακόμη πιο σπουδαίος και θα ξεχάσεις για λίγο τη ζωή σου. Μην το σκέφτεσαι. Μην κάθεσαι. Προχώρα !
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
..Προχώρα λοιπόν. Ενώ με έβριζαν άλλοι , το θεώρησες αφορμή για να με κάνεις mute. Εύκολα θα βρείς μια άλλη για οριστικό ban.Θα νοιώσεις ακόμη πιο σπουδαίος και θα ξεχάσεις για λίγο τη ζωή σου. Μην το σκέφτεσαι. Μην κάθεσαι. Προχώρα !

ρε λακη, μη λες τετοια γαμω την καταδικη μου..
μ επιασαν τα κλαματα.. (γαμωτο)..  :'( :'( :'( :'(
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
laki πολύ συγκηνητικό το ποστ σου.

 

Επισκέπτης
ρε λακη, μη λες τετοια γαμω την καταδικη μου..
μ επιασαν τα κλαματα.. (γαμωτο)..  :'( :'( :'( :'(
πάτερ προσευχή σου στον Άγιο Πέτρο όταν κάποτε μας πάρει τον Λάκη κοντά του να του δείξει ολίγον κατανόηση και να το προσέχει το παιδί.
 

TheBlade

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.258
Like
0
Πόντοι
16
Καταρχήν εσύ μόνο λαικά είσαι θέση να μιλήσεις.
Το μορφωτικό/πνευματικό επίπεδο καθενός φαίνεται και από μικρά posts
λίγων γραμμών. Εσύ έχεις αρκετά περισσότερα για να δώσεις ξεκάθαρο δείγμα γραφής.
Με αφήνετε;

Νοιώθεις σπουδαίος; Αισθάνεσαι εξουσία που σε έκαναν mod στο φόρουμ;

Πρέπει να είσαι πολύ χαμηλά φίλε και να έχεις φάει απίστευτες ήττες στη ζωή σου για να αποκτά νόημα με τέτοιες τρίχες και να νοιώθεις ισχυρός που είσαι ... mod στο μπουρδέλα!

Σχετικά με όσα γράφεις, είναι εύκολο να εκτοξεύεις κατηγορίες για άτομα που αγνοείς. Δεν έχω δει κάποιο δικό σου πολιτικό post ή άλλο που να δείχνει ότι έχεις κάποια ενημέρωση σε αντίστοιχα θέματα. Ότι έχεις διαβάσει κάτι στην τελική ...
Δεν μιλάμε για βιβλία (!) , για καμιά εφημερίδα έστω ...

Πάντως μην κάνεις χάρες. Μην με αφήνεις. Χωρίς αφορμή με έκανες mute για μια εβδομάδα. Φαντάζομαι όσοι είναι σε θέση να με ψυχογραφήσουν θα κατάλαβαν πόσο πολύ στεναχωρήθηκα . Στεναχώρια ανάλογη με την αξία σου .
Προχώρα λοιπόν. Ενώ με έβριζαν άλλοι , το θεώρησες αφορμή για να με κάνεις mute. Εύκολα θα βρείς μια άλλη για οριστικό ban.Θα νοιώσεις ακόμη πιο σπουδαίος και θα ξεχάσεις για λίγο τη ζωή σου. Μην το σκέφτεσαι. Μην κάθεσαι. Προχώρα !

Με τον zero, έχω κοντραριστεί στο παρελθόν....και η αιτία είναι ότι θεώρησα τον τρόπο που ασκεί το moderating αυστηρό.
Στη δική σου περίπτωση ρε Λάκη.....ο άνθρωπος είπε λίγο πιο "χοντρά" ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΑΣ.

Ώρα να την κάνεις από δω.....αυτό το αισχρό και σιχαμένο σάιτ...με αυτούς τους υπάνθρωπους για Admins....χωρίς το παραμικρό δείγμα επίπεδου...(που εσύ διαθέτεις άφθονο).....ΤΙ ΚΑΘΕΣΑΙ ΚΑΙ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ;
Βάλε πλώρη γι αλλού......τί έρχεσαι και ξανάρχεσαι ;
Το μόνο που καταφέρνεις με το να επιστρέφεις...και να λές τα ίδια και τα ίδια.....[size=13pt]ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΞΕΦΤΙΛΙΖΕΣΑΙ[/size]
 

andreoug

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
22
Like
375
Πόντοι
6.055
Γελά ο μωρός, καν τι μη γελοίον η (Μένανδρος) ...

Ρε συ zero. Κοιταω το λεξικο γιατι ειμαι και αγραμματος σαν κι εσενα και βλεπω

Μωρος = βρεφος, νηπιο, μικρος , μπεμπης

Δηλαδη σε ειπε μωρο του?   γουτσου γουτσου βρε!
 

Επισκέπτης
ρε λακη, μη λες τετοια γαμω την καταδικη μου..
μ επιασαν τα κλαματα.. (γαμωτο)..  :'( :'( :'( :'(

Κακώς. Εγώ όποτε γράφω σε φόρουμ, είμαι πάντα χαμογελαστός.
Γι'αυτό το κάνω άλλωστε.Ξεχνάω το καθημερινό άγχος.

Αυτός ο zero tolerance είναι απολαυστική περίπτωση.
Μοτ φέρνει στο νού κάτι τυπάκια σε μπακουροπαρέες ηλικίας γύρω στα 25
που διαβάζουν βελτιωσάδικα περιοδικά αυτοκινήτων τύπου max power και τους
τρέχουν τα σάλια , όχι για τα αμάξια βέβαια, αλλά για τις γκόμενες!
Αν και το διαβάζουν δεν ταιριάζει και πολύ σε αυτή την περίπτωση
γιατί με το άθλημα δεν τα πάνε και πολύ καλά ...
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.953
Κριτικές
490
Like
36.507
Πόντοι
41.447
Καταρχήν εσύ μόνο λαικά είσαι θέση να μιλήσεις.
Το μορφωτικό/πνευματικό επίπεδο καθενός φαίνεται και από μικρά posts
λίγων γραμμών. Εσύ έχεις αρκετά περισσότερα για να δώσεις ξεκάθαρο δείγμα γραφής.
Με αφήνετε;

Νοιώθεις σπουδαίος; Αισθάνεσαι εξουσία που σε έκαναν mod στο φόρουμ;

Πρέπει να είσαι πολύ χαμηλά φίλε και να έχεις φάει απίστευτες ήττες στη ζωή σου για να αποκτά νόημα με τέτοιες τρίχες και να νοιώθεις ισχυρός που είσαι ... mod στο μπουρδέλα!

Σχετικά με όσα γράφεις, είναι εύκολο να εκτοξεύεις κατηγορίες για άτομα που αγνοείς. Δεν έχω δει κάποιο δικό σου πολιτικό post ή άλλο που να δείχνει ότι έχεις κάποια ενημέρωση σε αντίστοιχα θέματα. Ότι έχεις διαβάσει κάτι στην τελική ...
Δεν μιλάμε για βιβλία (!) , για καμιά εφημερίδα έστω ...

Πάντως μην κάνεις χάρες. Μην με αφήνεις. Χωρίς αφορμή με έκανες mute για μια εβδομάδα. Φαντάζομαι όσοι είναι σε θέση να με ψυχογραφήσουν θα κατάλαβαν πόσο πολύ στεναχωρήθηκα . Στεναχώρια ανάλογη με την αξία σου .
Προχώρα λοιπόν. Ενώ με έβριζαν άλλοι , το θεώρησες αφορμή για να με κάνεις mute. Εύκολα θα βρείς μια άλλη για οριστικό ban.Θα νοιώσεις ακόμη πιο σπουδαίος και θα ξεχάσεις για λίγο τη ζωή σου. Μην το σκέφτεσαι. Μην κάθεσαι. Προχώρα !

κοίτα βασικά εγώ μόνο το δημοτικό έχω τελειώσει, οσο για βιβλια διαβάζω Ποπάι. Λουκι Λουκ κτλ.
Για όλα τα υπόλοιπα εχω άγνοια.
Μοναδικός σκοπός της μίζερης ζωής μου είναι τα μπουρδέλα.
Ευτυχώς βρήκα στέγη και χαρα σε αυτό το σαιτ και η ζωη μου αποκτησε κάποιο νόημα επιτέλους!
Α, μου δώσανε επίσης εξουσία και λεφτά οι αντμινς και τώρα μπορώ και πουλαω και λίγο μαγγιά εδώ που με παιρνει γιατι στην προσωπική μου ζωή ειμαι ένας κακομοίρης μιση μερίδα που μέχρι και απο γυναικες τρώω ξυλο.
Ενα δράμα σκέτο.
Όσο για την πολιτική δεν είχα σκεφθει ακόμα πως μπορώ σε ανα σαιτ για μπουρδέλα να προσπαθώ να επιβάλω τις πολιτικές μου απόψεις κάθε μέρε στους υπόλοιπους μπουρδελιαριδες.
Αλλά τώρα που το ξανασκέφτομαι ουτε αυτό μπορω να κάνω μιας και δεν έχω καν πολιτικές απόψεις.
Το αφήνω σε έσένα.

Ενα τεράστιο ρεσπεκτ λοιπόν απο εμένα σε εσένα!
Τον Άνθρωπο.
Τον Επιστήμονα.
Τον Λόγιο.
Τον Μεγαλόψυχο.
ΛΑΚΗΣ33!
Απότελεις εθνικό κεφάλαιο για τον τόπο αγαπητε.
Εισαι τεράστιος.
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
laki μάλλον δεν κατάλαβες

Το θέμα δεν είναι προσωπικό - δεν είναι ανάμεσα σε σένα και τον Zero

Λόγω του ανώτερου νου που διαθέτεις και των καλών τρόπων που σε χαρακτηρίζουν είσαι ιδιαίτερα αντιπαθής

Πάρε μπούλο ρε
 

Επισκέπτης
Ρε συ zero. Κοιταω το λεξικο γιατι ειμαι και αγραμματος σαν κι εσενα και βλεπω

Μωρος = βρεφος, νηπιο, μικρος , μπεμπης


Μην τον μπερδεύεις!

Θα ήθελά πολύ πάντως να διάβαζα δικό του post για οποιδήποτε θέμα.
Μου φέρνει στο μυαλό τον Σωτήρη Καλιβάτση (λέω καλά το όνομα; δεν είμαι σίγουρος) στους ΑΜΑΝ όταν έκανε το χουλιγκάνι!
Πιστεύω θα ήταν απολαυστικό!
 

TheBlade

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.258
Like
0
Πόντοι
16
laki μάλλον δεν κατάλαβες

Το θέμα δεν είναι προσωπικό - δεν είναι ανάμεσα σε σένα και τον Zero

Λόγω του ανώτερου νου που διαθέτεις και των καλών τρόπων που σε χαρακτηρίζουν είσαι ιδιαίτερα αντιπαθής

Πάρε μπούλο ρε

Α να αγιάσει το στόμα σου !

:2funny: :2funny: :2funny: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

andreoug

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
22
Like
375
Πόντοι
6.055
ΖΗΤΩ ο ΒΑΣΙΛΕΥΣ!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
παντως λακη, οι φιλοι σου πρεπει να ειναι ΜΕΓΑΛΟΙ ΜΑΛΑΚΕΣ, αν οταν σε βγαζουν εξω ΔΕΝ  κοβουν εισιτηρια..

θες να βγουμε βολτα ????  :)
 

Επισκέπτης
Όσο για την πολιτική δεν είχα σκεφθει ακόμα πως μπορώ σε ανα σαιτ για μπουρδέλα να προσπαθώ να επιβάλω τις πολιτικές μου απόψεις κάθε μέρε στους υπόλοιπους μπουρδελιαριδες.

Το παραπάνω post ομολογουμένως θα με έβρισκε απολύτως σύμφωνο, υπό άλλες συνθήκες.
Αν δηλαδή έδειχνες αντίστοιχη ενόχληση και για τα πολλαπλάσια των δικών μου σχόλια του ariona. Αν δηλαδή τηρούσες έστω και προσχηματικά ίσες αποστάσεις. Θα συμφωνούσα απόλυτα ειλικρινά και θα σου έβγαζα το καπέλο.

Είναι όντως λογικότατη η άποψη:
"Ρε μαλάκες στο φόρουμ για τα μπουρδέλα θα πλακωθείτε για τα πολιτικά την Ελλάδας από το 1920 μέχρι τώρα; Αί στο διάολο παλιομαλακες."

Θα ήταν μια απολύτως ξεκάθαρη , έντιμη , λογική και αντρίκια αντίδραση.


Τώρα όμως, στις δεδομένες συνθήκες είναι ακριβώς τα αντίθετα όλων των ανωτέρω. Εξηγώ. Όταν ο arion έχει κάνει 4900 πολιτικά posts μέσα σε λίγους μήνες , τα 500 δικά μου σε 1 χρόνο είναι ελάχιστα. Όταν λοιπόν εσύ την υπό άλλες συνθήκες λογική αντίδραση την εκδηλώσεις μόνο για τα δικά μου σχόλια και του ariona (και τόσων άλλων του συναφιού του) δείχνεις ότι δεν τα βλέπεις καν, τότε απλώς φαίνεσαι αστείος.
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
παντως λακη, οι φιλοι σου πρεπει να ειναι ΜΕΓΑΛΟΙ ΜΑΛΑΚΕΣ, αν οταν σε βγαζουν εξω ΔΕΝ  κοβουν εισιτηρια..
Μιας και βάζεις ιδέες, δεν ξεκινάτε την εμπορική εκμετάλευση των ποστ του? Κάντε κανένα Lakis section (επι πληρωμή) στο φόρουμ.
 

Επισκέπτης
παντως λακη, οι φιλοι σου

Τα τελευταία 15 χρόνια σπανίως κυκλοφορώ με φίλους. Προτιμώ τις γκόμενες.Τι με πέρασες για ΚΝΙΤΗ ή αντιεξουσιαστή να είμαι μια ζωή με αντροπαρέες;
Θα μαντεύεις φαντάζομαι ότι με τις γκόμενες σπανίως μιλάμε για ... πολιτικά!
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
768
Πόντοι
96
 Σε ενε thread σαν και αυτο που εχουν γραφτει απιστευτες ραπαριες λογικο ηταν να μπει και λακης33 να αρχισει τα δικά του!!!! Μην του την πεφτετε τωρα ολοι μαζί!

 Με αφορμη το νημα να πω ενα προβλημα που εχω! Στο φουρνο που καιω ολους τους αλλοδαπους και΄αλλοθρησκους ενω οι Εβραιο και οι Αλβανοι ροδοκοκκινίζουν και τους βγαζω ωραι ψημενους, οι γυφτοι και οι Πακιστανοι ειναι πιο μαυριδεροι δεν καταλαβαινω ποτε ψηθηκαν και μου καιγονται!! Τελος τους μαυρους τους φοβαμαι και μου βγαινουν αψητοι!!

 ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom