Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
104
Like
2.750
Πόντοι
7.016
Πως μετρατε τις ωθησεις κυριε πυραυλε? :cheesy: :cheesy:

Όπως το σφυγμό, δηλ. μετράμε ωθήσεις στα 10 δευτερόλεπτα, μετά μετράμε το χρόνο συνουσίας και εκτελούμε το σχετικό πολλαπλασιασμό.
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
104
Like
2.750
Πόντοι
7.016
Με χαρά διαβάζω κ.Πύραυλε οτι παραθέτετε τεχνικές λεπτομέρειες για τα δρώμενα.
Αλλά εσείς το παρακάνατε!
Εγκαταλείψατε την μυθιστορηματική ενατένιση των πραγμάτων και υπολογίζετε "ωμά" αριθμητικά στοιχεία ωθήσεων και προωθήσεων!
Τα οποία βέβαια είναι άκρως αφροδισιακά καθ'ότι όλοι οι άντρες, πύραυλοι αισθανόμαστε εκείνη την ώρα.Και αυτόν τον σκοπό έχουν.Βρείτε μία μέση οδό όμως, παρουσιάζοντας λεπτομέρειες επί του έργου και όχι ποσοτικά στατιστικά στοιχεία.

Αυτή στην Αριστοτέλους,έχει πλάκα να ήταν η Κιμ-Βριλλησού 36...

1. Κάθε προσδιορισμός, είτε ποιοτικός είτε ποσοτικός, έχει τη χάρη του.

2. Στην Αριστοτέλους, πιθανόν να έχετε δίκιο.
Λυπάμαι, αλλά παρά το ότι την Κιμ την έχουμε αντικρύσει μια τουλάχιστον φορά, και παρά το ότι η χθεσινή εκδιδόμενη συστήθηκε, δυστυχώς δεν μπορούμε να θυμηθούμε ούτε αν ήταν η Κιμ, ούτε ποιο όνομα ανέφερε.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.239
Πόντοι
7.045
Θησέως 40: Πήγα κατά τις 11 και κάτι. Κάτω ήταν μία Ρόζα, μελαμψή αλλά προς το γυφτέξ μου έκανε (όχι πολλά πράγματα) και μία Ξένια (αξιόλογη εμφανισιακά, αλλά ότι και κανένα τούρμπο). Πάνω δούλευε μία Μαρία, μελαχροινή, σκέτη καύλ...Αλλα πριν από μένα μπήκε ήδη ένας άλλος στο δωμάτιο (πρέπει να πήρε πρόγραμμα) και δεν έλεγε να περιμένω. Γενικά δεν τη μπορώ την αναμονή, αλλά η συγκεκριμένη μπήκε στα υπόψη.
Aπ' όσες ήταν εκεί μόνο η Ξένια μου άρεσε, γλυκούλικο κοντοπουτανέξ
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Αριστοτέλους 6: Κιμ. Μελαχροινό, αρκετά καλό εργαλείο

Αυτή στην Αριστοτέλους,έχει πλάκα να ήταν η Κιμ-Βριλλησού 36...

Η Κιμ στο Βριλησσου 46 (και οχι 36) ειναι ξανθια.
Η Κιμ που αναφερει ο συναγωνιστης mmarios ειναι μελαχροινη, επομενως δεν προκειται για την ιδια κοπελα.
Eκτος αυτου, η Κιμ απο το Βρ. 46 θα λειπει για δυο εβδομαδες περιπου, οπως μας ειπε στην τσαρκα της Παρασκευης η ευγενεστατη υπηρεσια τυ ιδρυματος.
 

Studio Paradise

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
245
Like
0
Πόντοι
1
καλημέρα!

σήμερα δουλεύουν Σοφία- Νίκη- Κάρμεν :-* :-* :-*
 

AnalLoverGGG

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
6
Ρε παίδες, ξερει κανεις η Σαρα στο Καρεα τι ωραριο παιζει ?
 

MaRiA_

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.398
Like
1.821
Με καποια κοριτσια που εχω γνωριστει καλυτερα και εχουμε συζητησει το ολο θεμα, μου εχουν πει οτι οι οικογενειες τους δεν ξερουν το επαγγελμα τους.

Δεν εχω λογο να μην τις πιστεψω.

Αν μου ειπανε ψεμματα, τοτε ανακριβιες γραφω και εγω............
Συμπληρώνω και εγώ μικρο σχόλιο σαν εκδιδομένη ιεροδουλος του χορού!!!

Οι κοπέλες που εργάζονται σε αυτό το χορό; 99%το 100, δεν γνωρίζουν οι οικογένειές το επαγκελμα  που ασκούμε!!!


Γεια αυτό μην πάμε στο βαθιά νερά... υπάρχουν πολλοί λαγοί..!!!!! 
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Συμπληρώνω και εγώ μικρο σχόλιο σαν εκδιδομένη ιεροδουλος του χορού!!!

Οι κοπέλες που εργάζονται σε αυτό το χορό; 99%το 100, δεν γνωρίζουν οι οικογένειές το επαγκελμα  που ασκούμε!!!


Γεια αυτό μην πάμε στο βαθιά νερά... υπάρχουν πολλοί λαγοί..!!!!!  

Από τον τρόπο που ντύνεστε και συμπεριφέρεστε, θα υποθέτουν ότι είστε τραπεζικοί υπάλληλοι!!!
 

MaRiA_

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.398
Like
1.821
Από τον τρόπο που ντύνεστε και συμπεριφέρεστε, θα υποθέτουν ότι είστε τραπεζικοί υπάλληλοι!!!

Ο κάνονας έχει και την εξαιρέσεις του!!!

Συμφωνώ μαζί σου σε αυτά που λες, όμως δεν είμαστε όλες το ίδιο!!!



"Τα ρούχα δεν κάνουν τον ΠΑΠΑ!" 
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.482
Κριτικές
4
Like
153
Πόντοι
16
Από τον τρόπο που ντύνεστε και συμπεριφέρεστε, θα υποθέτουν ότι είστε τραπεζικοί υπάλληλοι!!!
Η Μαρία με ρούχα είναι μια καθημερινή κοπέλα η γειτόνισσα της διπλανής σας πόρτας θα λεγα:)
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Λαικο προσκυνημα γινοτανε για την Αλινα, το απογευμα σημερα...ακολουθει κριτικη μου..... για το κορυφαιο εργαζομενο κοριτσι.... κατα την εκτιμηση μου, σε στουντιο την εποχη αυτη!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

aris63

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
616
Λαικο προσκυνημα γινοτανε για την Αλινα, το απογευμα σημερα...ακολουθει κριτικη μου..... για το κορυφαιο εργαζομενο κοριτσι.... κατα την εκτιμηση μου, σε στουντιο την εποχη αυτη!!!!!!!!!!!!!!!!!
ολων των εποχων θα'λεγα εγω! :thumbsup:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Παιχτουρας μαζι σου αλλα πεσαμε σε οροσειρα και εχει πολλες κορυφες !!! ;)
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Η Κιμ στο Βριλησσου 46 (και οχι 36) ειναι ξανθια.
Η Κιμ που αναφερει ο συναγωνιστης mmarios ειναι μελαχροινη, επομενως δεν προκειται για την ιδια κοπελα.
Eκτος αυτου, η Κιμ απο το Βρ. 46 θα λειπει για δυο εβδομαδες περιπου, οπως μας ειπε στην τσαρκα της Παρασκευης η ευγενεστατη υπηρεσια τυ ιδρυματος.
Μηπως ηταν η Σασα Παολα? :think:
Εχει κανει πολλες φορες βαρια σε αυτο το μαγαζι ως Κιμ!!!
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Παιχτουρας μαζι σου αλλα πεσαμε σε οροσειρα και εχει πολλες κορυφες !!! ;)
Συμφωνω μαζι σου...αλλα επειδη ειμαι αποκλειστικος πελατης σε στουντιο και εχω παει με πολλες πιστευω οτι η Αλινα(αυτη που ειναι τωρα στο Ερως) ειναι μια κατηγορια μονη της...ανωτερη αν θες και απο Ρομινα..τυγχαια την εγραψα γιατι και αυτη ειναι μια κατηγορια μονη της!!!!!!!!!!!(Ισως... και απο την Παολα, που εχει σταματησει τωρα...η Αλινα να ειναι ανωτερη)!!!!!!!!!!!!
 

Studio Paradise

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
245
Like
0
Πόντοι
1
παιδιά, σας έχω καλό νέο! η Ζλάτα έχει επιστρέψει και θα δουλέψει άυριο το απόγευμα και κυριακή πρωί!!! :-*
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Κυριακή πρωί

Τριγγέτα 3
Αλεξάνδρα, νεαρά αλλοδαπή, Τσέχα κατά δήλωση, με μαύρο ίσιο μαλλί και έντονα λευκό δέρμα, στρογγυλοπρόσωπη, σχετικά εύσωμη, με καμπύλες και καμάρες, με ουλή εγχειρητικής τομής στη βουβωνική χώρα και με λίγα παραπάνω κιλά.
Καλή στις προκαταρκτικές θωπείες και μαλάξεις, στενός κόλπος.
Δέχθηκε περί τις 600 ωθήσεις.

Αριστοτέλους 6
Νεαρά αλλοδαπή, με μαύρο σπαστό μαλλί, λεπτή, βραχύσωμη.
Ο στηθόδεσμός της ήταν διογκωτικός, ώστε να δείχνει μεγαλύτερους τους μικροσκοπικούς μαστούς. 
Μάλλον δεν την εμπνεύσαμε, καθότι δεν εκτέλεσε προκαταρκτικές θωπείες και μαλάξεις.
Στενός κόλπος, συνεπικουρούντος του ότι της κάναμε σεφτέ.
Δέχθηκε περί τις 500 ωθήσεις.


€100 για περίπου 1100 ωθήσεις = περίπου 10 ευρωλεπτά ανά ώθηση.
Πα μαλ...
:2funny: :2funny: :2funny:
Θεός !
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Λαικο προσκυνημα γινοτανε για την Αλινα, το απογευμα σημερα...ακολουθει κριτικη μου..... για το κορυφαιο εργαζομενο κοριτσι.... κατα την εκτιμηση μου, σε στουντιο την εποχη αυτη!!!!!!!!!!!!!!!!!
Και τις προάλλες είχε λαϊκό προσκύνημα που την επισκέφτηκα. Θεά όπως πάντα. Και πρέπει να έκατσε κάνα μισάωρο μέσα. Με βρήκε down (λόγω προσωπικών προβλημάτων) αλλά με μασάζ κουβεντούλα και τα ...δικά μας , με έκανε up.
Αλίνα WE LOVE YOU !
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Και τις προάλλες είχε λαϊκό προσκύνημα που την επισκέφτηκα. Θεά όπως πάντα. Και πρέπει να έκατσε κάνα μισάωρο μέσα. Με βρήκε down (λόγω προσωπικών προβλημάτων) αλλά με μασάζ κουβεντούλα και τα ...δικά μας , με έκανε up.
Αλίνα WE LOVE YOU !
Ειναι καταπληκτικη και ατελειωτη σε κεφι και σε φαντασια στο δωματιο μεσα..αλλα και σε χιουμορ....μου ειπε οτι δεν την αγαπαμε γιατι κανεις μας, δεν σκεφτηκε να τις παμε την κασετα με την Τζουλια!!!!!!!!(εκανε πλακα φυσικα..και της απαντησα οτι την Τζουλια την βαζει κατα πολυ κατω σε τεχνικες!!!!!!!!!!!!!!!).
 

MaRiA_

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.398
Like
1.821
Η Μαρία με ρούχα είναι μια καθημερινή κοπέλα η γειτόνισσα της διπλανής σας πόρτας θα λεγα:)

Μήπως είσαι ο γείτονάς μου διπλανής πόρτας και δεν το ξέρω :think: :think: :think: :think: :think:.........
:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

   
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom