Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Και κυριως, πολλες κοπελες κρατουν κρυφο απο τις οικογενειες τους το επαγγελμα τους.
τα πιστευετε αυτα που λετε ??

edit: θελω να πω για να γινω σαφεστερος, πιστευετε οτι ο μπαμπας και η μαμα στη ρωσια-ουκρανια-ή ό,τι αλλο, νομιζουν οτι η κορουλα δουλευει σκαλες ή σουβλατζιδικο ??
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
τα πιστευετε αυτα που λετε ??

edit: θελω να πω για να γινω σαφεστερος, πιστευετε οτι ο μπαμπας και η μαμα στη ρωσια-ουκρανια-ή ό,τι αλλο, νομιζουν οτι η κορουλα δουλευει σκαλες ή σουβλατζιδικο ??
Με καποια κοριτσια που εχω γνωριστει καλυτερα και εχουμε συζητησει το ολο θεμα, μου εχουν πει οτι οι οικογενειες τους δεν ξερουν το επαγγελμα τους.

Δεν εχω λογο να μην τις πιστεψω.

Αν μου ειπανε ψεμματα, τοτε ανακριβιες γραφω και εγω............
 

sex-commando

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
442
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
τα πιστευετε αυτα που λετε ??

edit: θελω να πω για να γινω σαφεστερος, πιστευετε οτι ο μπαμπας και η μαμα στη ρωσια-ουκρανια-ή ό,τι αλλο, νομιζουν οτι η κορουλα δουλευει σκαλες ή σουβλατζιδικο ??

Γνωστή πουτάνα που έχει φύγει πλέον από την Ελλάδα, είχε πει στους γονείς της και στα παιδιά της ότι δούλευε λουλουδού σε μπουζούκια. Τώρα αν το φάγανε άγνωστο, γιατί τρία διαμερίσματα στην Ουκρανία και ένα στην Ελλάδα που αγόρασε δεν καταπίνονται εύκολα, αλλά σε τελική ανάλυση άμα δουν το χρώμα του γιούρο...  ;)
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Με καποια κοριτσια που εχω γνωριστει καλυτερα και εχουμε συζητησει το ολο θεμα, μου εχουν πει οτι οι οικογενειες τους δεν ξερουν το επαγγελμα τους.

Δεν εχω λογο να μην τις πιστεψω.

Αν μου ειπανε ψεμματα, τοτε ανακριβιες γραφω και εγω............

Γνωστή πουτάνα που έχει φύγει πλέον από την Ελλάδα, είχε πει στους γονείς της και στα παιδιά της ότι δούλευε λουλουδού σε μπουζούκια. Τώρα αν το φάγανε άγνωστο, γιατί τρία διαμερίσματα στην Ουκρανία και ένα στην Ελλάδα που αγόρασε δεν καταπίνονται εύκολα, αλλά σε τελική ανάλυση άμα δουν το χρώμα του γιούρο...  ;)

μην μπερδευεστε, άλλο τί λενε στη μαμα κι αλλο τι ξερει-πιστευει βαθυτερα αυτη (η μαμα)..
 

mkaposan

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
τα πιστευετε αυτα που λετε ??

edit: θελω να πω για να γινω σαφεστερος, πιστευετε οτι ο μπαμπας και η μαμα στη ρωσια-ουκρανια-ή ό,τι αλλο, νομιζουν οτι η κορουλα δουλευει σκαλες ή σουβλατζιδικο ??
Οταν ειχα παει καποια στιγμη στην Ρουμανια για δουλεια, εμαθα οτι εκει ο μηνιαιος μισθος ειναι 100 ευρω.
Εγω περασα ΠΑΣΑΣ για 3 μερες με 15 ευρω. και δεν τα χαλασα ολα.
Αρα καταλαβαινεις οτι μπορουν να ξεγελασουν τους δικους τους εαν θελουν.
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
τα πιστευετε αυτα που λετε ??

edit: θελω να πω για να γινω σαφεστερος, πιστευετε οτι ο μπαμπας και η μαμα στη ρωσια-ουκρανια-ή ό,τι αλλο, νομιζουν οτι η κορουλα δουλευει σκαλες ή σουβλατζιδικο ??
Συμφωνώ. Εγώ από ότι έχω καταλάβει , πρέπει η όλη υπόθεση να είναι κάτι σαν θέατρο αμφότερων των πλευρών. Ούτε η κοπέλα λέει τί κάνει , αλλά ούτε οι δικοί της θα της πουνε ότι το έχουν καταλάβει. Και κατά βάθος πιστεύω ότι και η κοπέλα ξέρει ότι ξέρουν... 
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Οταν ειχα παει καποια στιγμη στην Ρουμανια για δουλεια, εμαθα οτι εκει ο μηνιαιος μισθος ειναι 100 ευρω.
Εγω περασα ΠΑΣΑΣ για 3 μερες με 15 ευρω. και δεν τα χαλασα ολα.
Αρα καταλαβαινεις οτι μπορουν να ξεγελασουν τους δικους τους εαν θελουν.
καλα, περαστικά..
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Συμφωνώ. Εγώ από ότι έχω καταλάβει , πρέπει η όλη υπόθεση να είναι κάτι σαν θέατρο αμφότερων των πλευρών. Ούτε η κοπέλα λέει τί κάνει , αλλά ούτε οι δικοί της θα της πουνε ότι το έχουν καταλάβει. Και κατά βάθος πιστεύω ότι και η κοπέλα ξέρει ότι ξέρουν... 
ε τωρα πλακα κανουμε ή σωνει και καλα να γραφουμε κατι ? (δεν το λεω για σενα)

η εκαστοτε κορουλα ειναι η μοναδικη που ξενιτευτηκε απο τον κυκλο της εκαστοτε οικογενειας ?? πλλλλλλλλλλλλλλλλακα κανουμε ?????????????????????????????????????????????????????

εδω ενα χρονο πριν, παιζανε αυτοκολητα σε δημοσιους χώρους σε χωρα της πρωην ΕΣΣΔ που προέτρεπαν τον κοσμο να ΜΗΝ ξενιτευεται..

''ο κοσμος το χει τουμπανο κι εμεις κρυφο καμάρι..''
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Οταν ειχα παει καποια στιγμη στην Ρουμανια για δουλεια, εμαθα οτι εκει ο μηνιαιος μισθος ειναι 100 ευρω.
Εγω περασα ΠΑΣΑΣ για 3 μερες με 15 ευρω. και δεν τα χαλασα ολα.
Αρα καταλαβαινεις οτι μπορουν να ξεγελασουν τους δικους τους εαν θελουν.
Τον πρώτο καιρό αμέσως μετά την πτώση των καθεστώτων ίσως να το έχαφταν οι γονείς. Τώρα πια απίθανο. Όταν παγκοσμίως η λέξη ουκρανή, σλοβάκα, τσέχα κλπ. έχει ταυτιστεί με την λέξη ιερόδουλος (ή έστω με κάτι ροζ...) τότε δεν νομίζω να υπάρχει κάποιος τόσο αφελής.
 

sex-commando

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
442
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
Οταν ειχα παει καποια στιγμη στην Ρουμανια για δουλεια, εμαθα οτι εκει ο μηνιαιος μισθος ειναι 100 ευρω.
Εγω περασα ΠΑΣΑΣ για 3 μερες με 15 ευρω. και δεν τα χαλασα ολα.
Αρα καταλαβαινεις οτι μπορουν να ξεγελασουν τους δικους τους εαν θελουν.

Ώπα!!! Μας βλέπουνε!!!
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
ρε παιδια τι θεμα ειναι και αυτο τωρα;
καταρχας ολα αυτα ειναι off topic και καλο θα ηταν να καθαριστουν.
ετσι πιστευω. χωρις να βγαζω απ'εξω μερικες απαντησεις δικες μου βεβαια...

απο εκει και περα ΣΙΓΟΥΡΑ υπαρχουν περιπτωσεις και απο τις δυο πλευρες. απο κοπελες που γνωριζουν οι γονεις και απο αλλες που δεν γνωριζουν.

παντως να πω και ενα μπραβο (ασχετα με το αν το προτεινα εγω η οχι) για την ανακοινωση στην κεντρικη σελιδα!
:thumbsup:
 

mkaposan

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
Ώπα!!! Μας βλέπουνε!!!
Δεν μιλαω για οικους ανοχης, αλλα για το ζωτικο επιπεδο εκει.
Αυτο που λες εσυ, ναι σιγουρα δεν ειναι ετσι, και συγνωμη αν δεν καταφερα απο την αρχη να σου το δωσω να το καταλαβεις σωστα.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Βολτιτσα στον Βοτανικό:

Ιάκχου 7Α: Ρανια. Νεαρή Ξανθιά με σγουρά κοντά μαλλιά. Ωραία παρουσία με τατουάζ στην μέση.

Μεγάλου Αλεξάνδρου 133: Ευα. Μελαχρινή, σγουρομάλλα με μακριά μαλλιά.

Κωνσταντινουπόλεως 61: Νίκη. Το γνωστό milf από την Ουγγαρία με τα ίσια ξανθά μακριά μαλλιά και ίσως τα μεγαλύτερα στήθη που κυκλοφορούν σε studio. Γνωστή και από Βουρβαχη 19

Κωνσταντινουπόλεως 80: Πεννυ. Γνωστή παρουσία. Mignon, ναζιάρα, Ξανθιά με μακριά μαλλιά. Το πιθανότερο να είναι η…..«επόμενη»

Σπύρου Πατση 40: Τζεσσικα. Καστανόξανθη σγουρομάλλα με σαρκώδη χείλη και ανατολίτικα χαρακτηριστικά τολμώ να πω.

Κασσάνδρας 3 (πάνω) : Νινα. Νεαρή κοπελίτσα, με σγουρά ξανθά μαλλιά με ανταύγειες. Έντονο σιλικονατο στήθος, αρκετα ναζιάρα και πολύ ωραιο σαλόνι.

Κασσάνδρας 3 (κάτω) : Μονικα. Αδύνατη μελαχρινή, με σιλικονουχα (επίσης) τεραστία στήθη ειδικά σε σχέση με το υπόλοιπο σώμα της.

Κασσάνδρας  6: Κάτια. Γνωστή πλέον στον ομιλο. Ξανθια εντυπωσιακή, ίσια μαλλιά, ωραίο σώμα, ωραία κοπέλα. Με φουλ προγράμματα, όπως εξ’ άλλου τα περισσότερα κορίτσια της οδού Κασσάνδρας.

Κασσάνδρας 4 (κάτω) : Ιρενα. Όμορφη κοπέλα, με ωραίες αναλογίες. Καστανή με ανταύγειες ίσα μαλλιά λίγο πιο κάτω από τον ώμο.

Κασσάνδρας 4 (πάνω) Δυο κοπέλες. Λαουρα.Ψηλη, μελαχρινή, ίσια μαλλιά, όμορφα ματιά. Ντυμένη σε δυκτιωτο σύνολο., και Σαντρα για την οποία λεπτομέρειες θα διαβάσετε στην κριτική μου, μιας και η τσάρκα τελείωσε εδώ………
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Ρε τύπε, πολύ γαβ γαβ μου φάνηκε αυτή η Σάντρα. Με Friskies την ταίζουνε;
:2funny:
Δεν ξερω τι την ταιζουν, παντως στο δωματιο ηταν αξια των προσδοκιων.

Περασα αρκετα καλα μαζι της.
Λιγες εχουν τετοιο στηθος............

Με λιγη φαντασια μπορω να πω οτι μου θυμιζει την Μαγκυ Χαραλαμπιδου.......
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Βέβαια η Μάγκυ δεν έγινε γνωστή για το στήθος της. ;)

Επιπλέον πολύ ξινισμένη μου φάνηκε όταν την είδα. Έτσι είναι το στυλ της ή την πέτυχα σε άσχημη στιγμή;
Τι να σου πω. Οσες φορες την ειχα πετυχει, ηταν χαμογελαστη.

Μαλλον θα την πετυχες σε ασχημη στιγμη.
Επαναλαμβανω σημερα ηταν αρκετα καλη.

Η αναφορα μου στην Μαγκυ ηταν για το προσωπο της.
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Από τη στιγμή που η εν λόγω κορασίδα έχει την περιζήτητη CHEYENNE'S Seal of Approval, θα της δώσω άλλη μια ευκαιρία. :grin:
να της δωσουμε τοτε και το αναλογο εγγραφο να το κορνιζαρει στο σαλονι του στουντιο... :grin:
 

mmarios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2008
Μηνύματα
726
Κριτικές
9
Like
4
Πόντοι
606
Τώρα γύρισα σπίτι. Εκανα τσάρκα, η οποία ξεκίνησε κατά τις 10 και κάτι το βράδυ...Μικρή, όμως, γιατί με περίμενε παρέα για ποτό και απλά γέμιζα την ώρα μου, δίχως να έχω κατασταλάξει αν θα τιμήσω κάποια

Συγγρού 144: Ηταν μία ξανθιά, δεν συγκράτησα καν όνομα

Αριστοτέλους 6: Κιμ. Μελαχροινό, αρκετά καλό εργαλείο

Θησέως 35: Ηταν μία μαύρη, η τσατσά δεν μου είπε όνομα (δεν επέμεινα να μάθω).

Θησέως 40: Πήγα κατά τις 11 και κάτι. Κάτω ήταν μία Ρόζα, μελαμψή αλλά προς το γυφτέξ μου έκανε (όχι πολλά πράγματα) και μία Ξένια (αξιόλογη εμφανισιακά, αλλά ότι και κανένα τούρμπο). Πάνω δούλευε μία Μαρία, μελαχροινή, σκέτη καύλ...Αλλα πριν από μένα μπήκε ήδη ένας άλλος στο δωμάτιο (πρέπει να πήρε πρόγραμμα) και δεν έλεγε να περιμένω. Γενικά δεν τη μπορώ την αναμονή, αλλά η συγκεκριμένη μπήκε στα υπόψη.
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
104
Like
2.750
Πόντοι
7.016
Κυριακή πρωί

Τριγγέτα 3
Αλεξάνδρα, νεαρά αλλοδαπή, Τσέχα κατά δήλωση, με μαύρο ίσιο μαλλί και έντονα λευκό δέρμα, στρογγυλοπρόσωπη, σχετικά εύσωμη, με καμπύλες και καμάρες, με ουλή εγχειρητικής τομής στη βουβωνική χώρα και με λίγα παραπάνω κιλά.
Καλή στις προκαταρκτικές θωπείες και μαλάξεις, στενός κόλπος.
Δέχθηκε περί τις 600 ωθήσεις.

Αριστοτέλους 6
Νεαρά αλλοδαπή, με μαύρο σπαστό μαλλί, λεπτή, βραχύσωμη.
Ο στηθόδεσμός της ήταν διογκωτικός, ώστε να δείχνει μεγαλύτερους τους μικροσκοπικούς μαστούς. 
Μάλλον δεν την εμπνεύσαμε, καθότι δεν εκτέλεσε προκαταρκτικές θωπείες και μαλάξεις.
Στενός κόλπος, συνεπικουρούντος του ότι της κάναμε σεφτέ.
Δέχθηκε περί τις 500 ωθήσεις.


€100 για περίπου 1100 ωθήσεις = περίπου 10 ευρωλεπτά ανά ώθηση.
Πα μαλ...
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
3.007
Πως μετρατε τις ωθησεις κυριε πυραυλε? :cheesy: :cheesy:

 

Επισκέπτης
Με χαρά διαβάζω κ.Πύραυλε οτι παραθέτετε τεχνικές λεπτομέρειες για τα δρώμενα.
Αλλά εσείς το παρακάνατε!
Εγκαταλείψατε την μυθιστορηματική ενατένιση των πραγμάτων και υπολογίζετε "ωμά" αριθμητικά στοιχεία ωθήσεων και προωθήσεων!
Τα οποία βέβαια είναι άκρως αφροδισιακά καθ'ότι όλοι οι άντρες, πύραυλοι αισθανόμαστε εκείνη την ώρα.Και αυτόν τον σκοπό έχουν.Βρείτε μία μέση οδό όμως, παρουσιάζοντας λεπτομέρειες επί του έργου και όχι ποσοτικά στατιστικά στοιχεία.

Αυτή στην Αριστοτέλους,έχει πλάκα να ήταν η Κιμ-Βριλλησού 36...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom