Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

nikos32p

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2006
Μηνύματα
405
Κριτικές
8
Like
60
Πόντοι
1
Μια ερώτηση προς οποιον γνωρίζει. Η Ροζα και η Βικυ της γερμανοαλυσίδας Συγγρου-τριγγετα ειναι τρανς?
Οπως και η Μισελ από Ηλία Ηλιου? thanks
 

Επισκέπτης
Σήμερα το πρωί στο Αριστομένους 72 ήταν μια Νάνσυ.
Ξανθιά βαμμένη καυλόφατσα προς το νταρντανοειδές με ωραία κωλάρα.Ας μας πούνε οι στουντιακοί για τις υπηρεσίες της.
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Πηγαινω να :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: την Τσεχα σεξομηχανη Σαμπρινα!!!!!!!!!!!
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Σήμερα το πρωί στο Αριστομένους 72 ήταν μια Νάνσυ.
Ξανθιά βαμμένη καυλόφατσα προς το νταρντανοειδές με ωραία κωλάρα.Ας μας πούνε οι στουντιακοί για τις υπηρεσίες της.

Πρέπει να είναι η Νάνσυ από Βριλησσού. Δεν την έχω τεστάρει, αλλά μπορείς να διαβάσεις εδώ σχετικές κριτικές:
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
15
Πόντοι
616
Πρέπει να είναι η Νάνσυ από Βριλησσού. Δεν την έχω τεστάρει, αλλά μπορείς να διαβάσεις εδώ σχετικές κριτικές:

Κάπου διάβαζα τις προάλλες οτι η Νανσάρα (βριλησού) κανει καρριέρα στα εξωτερικά,.... :think:
 

kritonas

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2007
Μηνύματα
101
Κριτικές
17
Like
0
Πόντοι
11
Κάπου διάβαζα τις προάλλες οτι η Νανσάρα (βριλησού) κανει καρριέρα στα εξωτερικά,.... :think:
[/quot




Κουφό ! Η κοπέλα είναι Ρωσιδάκι όπως γνωρίζετε και οχι Ελληνοσουηδέζα όπως πλασάρεται. Την πρώτη φορά που την συνάντησα της μιλούσα Σουηδικά και δεν καταλάβαινε τίποτα. Μου είπε "Γιατί μου μιλάς Σουηδικά ? Θέλεις να αρχίσω και εγώ στα Ρώσσικα ?". Τελικά τα πήγαμε μια χαρά...

Για διεθνή καριέρα δηλαδή πού ? Στη Δυτική Ευρώπη ? Ουαού !
 

Dikaios_gamias

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.208
Like
0
Πόντοι
16
Γυρναγα χθές βράδυ από ξενίχτι καυλωμένος και λέω δεν μπουκάρω βουλιαγμένης στη γοργόνα να ρίξω ένα.. η ώρα ήταν 4.55 ξημερώματα.. Δυστηχώς ήταν η ρομίνα την οποιά έχω ξαναπάρει και επειδή δέν σκοπευω να την παντρευτώ αποχώρησα.. Συνεχίζω λοιπόν στο ισμήνης πίσω από το χόντο και ήταν κλειστά.... Ρε παύστη μου λέω κοίτα να δεις τώρα ατυχιά.. Κατάρτι ο πούτσος.. Πάω μετά εκεί στον τυπά που έχει δυό τρεις κάθε φορά απέναντι από το μαγαζί του ΣΑΚΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ.... δυό αλβανοί μέσα αντάλαζαν απόψης στη γλώσσα τους.. Κάνω μεταβολή και δεν περιμένω κάν να δώ τι έχει..

5.10 η ώρα.. Ξέροντας οτί η ρομίνα έιναι εγγύηση και οτι οι γοργόνες κλείνουν 6.00 πάω να τον ρίξω.. Αλλά δυστυχώ ή λογο αναδουλειών ή λόγο πολύ δουλειάς είχε κλείσει πρόωρα...

Άποτέλεμα?? Μια παχιά.. δυνατή αισθησιακή, με αφοσιωση και μεράκι ΜΑΛΑΚΙΑ στο σπίτι!

Υ.Γ δεν άκουσα τον pathos gia temachia που μου δώσε τα φώτα του πως να κίνηθώ να γαμίσω σε κανα στρίπ και να τα αποτελέσματα! :grin: :grin: :grin:
 

fireman30

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2009
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
Παιδες υπάρχει studio που να έχει μαύρη γαζέλα..????? στείλτε και με πμ αν θέλετε...
 

Dikaios_gamias

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.208
Like
0
Πόντοι
16
Παιδες υπάρχει studio που να έχει μαύρη γαζέλα..????? στείλτε και με πμ αν θέλετε...

Χωρίς να είμαι σίγουρος 100% δεν νομίζω να υπάρχει.. Για το λόγο ότι το μαύρο χρωμα έχει υποτιμιθεί για να ρουφάει 50άρια..
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Παιδες υπάρχει studio που να έχει μαύρη γαζέλα..????? στείλτε και με πμ αν θέλετε...
εχει παρει το αυτι μου για ενα που εχει βραζιλιανες κτλ οποτε σιγουρα θα υπαρχουν γαζελες εκει.
περισσοτερα δεν ξερω ομως. σιγουρα τα παιδια θα σε ενημερωσουν σχετικα... ;)
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
εχει παρει το αυτι μου για ενα που εχει βραζιλιανες κτλ οποτε σιγουρα θα υπαρχουν γαζελες εκει.
περισσοτερα δεν ξερω ομως. σιγουρα τα παιδια θα σε ενημερωσουν σχετικα... ;)
brazilian house, κωνσταντινουπολεως..
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
10
Πόντοι
16
εχει παρει το αυτι μου για ενα που εχει βραζιλιανες κτλ οποτε σιγουρα θα υπαρχουν γαζελες εκει.
περισσοτερα δεν ξερω ομως. σιγουρα τα παιδια θα σε ενημερωσουν σχετικα... ;)

Πολυ πολυ δυσκολο να βρεις εδω μαυρη που να αξιζει.........
 

Dikaios_gamias

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.208
Like
0
Πόντοι
16
Αν και είμαι φανατικός ΚΑΤΑ της μαυροπιάτσας στην αθηνάς.. Υπάρχουν κάτι κομμάτια κατά διατήματα που εάν μπούνε σε στούντιο για δουλειά οργανωμένα με τα απαραίτητα υγειονομικά χαρτιά- μανατζμεντ και φυσικά εκτος από το να λένε "τελις πιπα αμάξι τέλις πίπα αμάξι" να μαθουνε και 5 ακόμα λέξουλες στα ελληνικά θα κλείσουνε σπίτια και θα φάνε περιουσιές!!!
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
brazilian house, κωνσταντινουπολεως..
α μπραβο. ουτε που θυμομουν που ειναι...

Πολυ πολυ δυσκολο να βρεις εδω μαυρη που να αξιζει.........
ουτε εχω παει ουτε εχω παρει για να ξερω.
ο φιλος ρωτησε αν ξερουμε κανενα στουντιο και απλα του ειπα οτι υπαρχει. αυτος θα κρινει τι θα κανει.
εμενα προσωπικα δεν μου κανουν το κλικ οι γαζελες οποτε..
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Πρέπει να είναι η Νάνσυ από Βριλησσού. Δεν την έχω τεστάρει, αλλά μπορείς να διαβάσεις εδώ σχετικές κριτικές:
Δεν ειναι η ιδια φιλτατε
Αυτη απο το Αριστομενους πρεπει να ειναι νεα στο στουντιοκουρμπετι!Ωραιοτατο ξανθο χαμογελαστο μιλφ με τροφαντη πατουρα!Μου φανηκε καλη περιπτωση
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Αν και είμαι φανατικός ΚΑΤΑ της μαυροπιάτσας στην αθηνάς.. Υπάρχουν κάτι κομμάτια κατά διατήματα που εάν μπούνε σε στούντιο για δουλειά οργανωμένα με τα απαραίτητα υγειονομικά χαρτιά- μανατζμεντ και φυσικά εκτος από το να λένε "τελις πιπα αμάξι τέλις πίπα αμάξι" να μαθουνε και 5 ακόμα λέξουλες στα ελληνικά θα κλείσουνε σπίτια και θα φάνε περιουσιές!!!

:2funny: :2funny: :2funny:τί μαλέας! :2funny:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.958
Κριτικές
490
Like
36.539
Πόντοι
41.447
Σήμερα το πρωί στο Αριστομένους 72 ήταν μια Νάνσυ.
Ξανθιά βαμμένη καυλόφατσα προς το νταρντανοειδές με ωραία κωλάρα.Ας μας πούνε οι στουντιακοί για τις υπηρεσίες της.

πηγα σημερα να την δω το απογευμα υστερα απο προτροπη του Μεγιτου ΠΙΑΤΣΑ, αλλα στη θεση της βρηκα μια αξιόλογη μαυρομάλλα ομορφη "ελληνιδα" την Αλίκη, αν θυμαμαι καλα το ονομα.
Πολυ τσαχπινα και με καλό σωμα και κωλο. Δεν περασα ομως
Θα επανελθω για Νανσυ...
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
πηγα σημερα να την δω το απογευμα υστερα απο προτροπη του Μεγιτου ΠΙΑΤΣΑ, αλλα στη θεση της βρηκα μια αξιόλογη μαυρομάλλα ομορφη "ελληνιδα" την Αλίκη, αν θυμαμαι καλα το ονομα.
Πολυ τσαχπινα και με καλό σωμα και κωλο. Δεν περασα ομως
Θα επανελθω για Νανσυ...

Την Αλικη την εχω παρει στο κοντινο Πιπινου 118
Ομορφη κοπελα, αλλα οχι κατι αξιολογο απο υπηρεσιες.

Καλα εκανες και αποχωρησες.........

Συστηνω Αφροδιτη στο 118.
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Οπως εγραψε και ο lex80 :
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.958
Κριτικές
490
Like
36.539
Πόντοι
41.447
Την Αλικη την εχω παρει στο κοντινο Πιπινου 118
Ομορφη κοπελα, αλλα οχι κατι αξιολογο απο υπηρεσιες.

Καλα εκανες και αποχωρησες.........

Συστηνω Αφροδιτη στο 118.
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Οπως εγραψε και ο lex80 :
ευχαριστώ
θα την εχω στα υπόψη...
τωρα εχει κλειδωσει ο στοχος μιλφ Νανση....
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Την Αλικη την εχω παρει στο κοντινο Πιπινου 118
Ομορφη κοπελα, αλλα οχι κατι αξιολογο απο υπηρεσιες.

Καλα εκανες και αποχωρησες.........

Συστηνω Αφροδιτη στο 118.
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Οπως εγραψε και ο lex80 :
;) ;) ;)

:2funny: :2funny:
ηταν ενας φορος τιμης προς τον μεγα περιπατητη των αθηνων! :grin:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom