Νέα

Σεξουαλικες δραστηριοτητες του Παιχτουρα!!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 434
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Τζαμπα μου φαίνεται σε προτείνω για μόντ... :headbang: :headbang: :headbang:
Δεν με προτεινεις τζαμπα γτιατι εχω πει οτι αμα γινω ,θα κανω εισηγηση στον Αντισθενη για ολα τα Αρσενικα μελη...... να εχουν εκπτωση στα στουντια... τουλαχιστον 40% αναλογα με την συχνοτητα που πηγαινουν!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Pumpik

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Αυτος ειναι ο Τιτανοτεραστιος...ο Ανεπαναληπτος....ο Τιτανομεγιστος....ο Αρχοντας...Παιχτουρας σας...μολις τωρα το πρωτο δελτιο εγραψε δηλαδη τα παιχνιδια τελειωσαν με επιτυχια για μενα της ταξεως των 725 ευρω...τοση ωρα που σας εγραφα βρισκοντουσαν σε εξελιξη...εχω ομως σημερα το αστρο...εχω και δευτερο δελτιο τα ιδια ακριβως παιχνιδια πανω σε ενα βραδυνο, αμα γινει που θα γινει και αυτο ειναι ζυγη η μερα σημερα, τους τσεπωνω αλλα 2.400 περιπου ευρουλακια...Παω τωρα στο παιδακι(στο πρακτορειο), με δυο σωβρακα πανω μου.. γιατι την ωρα που θα μου μετραει τα χρηματα, θα εκσπερματωνω απο αγρια ηδονη εγω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Γεια σας δεν ξερω ποτε θα εχετε νεα μου παλι.Μετα τιμης ο Παιχτουρας.

Mπραβο στον ιδιοκτητη του site,προσφερει λειτουργημα.Αμα δεν υπηρχε το site ο Παιχτουρας θα κυκλοφορουσε αναμεσα μας.
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Δεν με προτεινεις τζαμπα γτιατι εχω πει οτι αμα γινω ,θα κανω εισηγηση στον Αντισθενη για ολα τα Αρσενικα μελη...... να εχουν εκπτωση στα στουντια... τουλαχιστον 40% αναλογα με την συχνοτητα που πηγαινουν!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

όταν λέω εγώ ότι το προεκλογικό σου πρόγραμμα είναι τρομερό...δεν με πιστεύουν!!! :rockon: :rockon:

Λεs να μην παταει καθολου στο....γραφειο??
Ειπαμε ....δ/ντηs αλλα οχι κι ετσι

όχι ρε...θα ασχοληθεί σοβαρά...εγώ το πιστεύω...καταρχήν  ο άνθρωπος έχει ήθος και ύφος...άσε σου λέω... :rockon:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Δεν με προτεινεις τζαμπα γτιατι εχω πει οτι αμα γινω ,θα κανω εισηγηση στον Αντισθενη για ολα τα Αρσενικα μελη...... να εχουν εκπτωση στα στουντια... τουλαχιστον 40% αναλογα με την συχνοτητα που πηγαινουν!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Χρειαζεται να το πω?????....Βαλε και 5-6  τζαμπε επισκεψειs στα ...σωληνουργεια καθοτι ειμεθα φαν.......ριξε και καμμια δεκαρια μασαζο-μαγαζα   γιατι εμειs οι ανα-σφαλιστοι τοχουμε αναγκη για τα λουμπαγκα μαs....Oλα τα αιτηματα με την μια να περασουνε
:2funny: :2funny: :2funny:
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Mπραβο στον ιδιοκτητη του site,προσφερει λειτουργημα.Αμα δεν υπηρχε το site ο Παιχτουρας θα κυκλοφορουσε αναμεσα μας.

:2funny: :2funny:

φαντάζεσαι τύπε να περνάς απο κανένα μπαλκόνι...και να σε πιτσιλίσει ο Παιχτούρας??? :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Mπραβο στον ιδιοκτητη του site,προσφερει λειτουργημα.Αμα δεν υπηρχε το site ο Παιχτουρας θα κυκλοφορουσε αναμεσα μας.
Μπραβο και σε σενα που με διαβαζεις....!!!!!!!!!!!
 

Pumpik

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Εγω 2 λεπτα σε διαβασα.Εσυ ολη σου η ζωη ειναι αυτο που κανεις εδω.Οποτε σε αφηνω στην μιζερια σου.Εισαι για λυπηση.
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Χρειαζεται να το πω?????....Βαλε και 5-6  τζαμπε επισκεψειs στα ...σωληνουργεια καθοτι ειμεθα φαν.......ριξε και καμμια δεκαρια μασαζο-μαγαζα   γιατι εμειs οι ανα-σφαλιστοι τοχουμε αναγκη για τα λουμπαγκα μαs....Oλα τα αιτηματα με την μια να περασουνε
:2funny: :2funny: :2funny:
Μακαρι να ηταν πραγματικοτητα και να μπορουσαμε να κανουμε τζαμπα επισκεψεις...θα ηταν οτι το καλυτερο αλλα εστω και υπο την μορφη αστειου....ας το ζουμε στην φαντασια μας!!! :2funny:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Εγω 2 λεπτα σε διαβασα.Εσυ ολη σου η ζωη ειναι αυτο που κανεις εδω.Οποτε σε αφηνω στην μιζερια σου.Εισαι για λυπηση.
Σε ευχαριστω που με αφηνεις στην μιζερια μου....καλη συνεχεια σε εσενα, ο Θεος σου ευχομαι να σε προστατευει.
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Μακαρι να ηταν πραγματικοτητα και να μπορουσαμε να κανουμε τζαμπα επισκεψεις...θα ηταν οτι το καλυτερο αλλα εστω και υπο την μορφη αστειου....ας το ζουμε στην φαντασια μας!!! :2funny:

Eλα ντε..........Κατι θαπρεπε να διοργανωθει παντωs ....τουλαχιστον για τα μελη.....πχ  βραδια με μιση τιμη κτλ....Τεσπα ..Αυτοσχεδιαζω
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
παιχτουρα τελικά τα κέρδισες τα 2.400€ προχθές?
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Eλα ντε..........Κατι θαπρεπε να διοργανωθει παντωs ....τουλαχιστον για τα μελη.....πχ  βραδια με μιση τιμη κτλ....Τεσπα ..Αυτοσχεδιαζω
 Εγω προτεινω να νοικιασουμε μια αιθουσα και να κανουμε ενα παρτυ...καλεσμενοι θα ειναι ολοι και τα εργαζομενα κοριτσια που ειναι εδω μελη.Τα εξοδα της ενοικιασης της αιθουσας θα τα καλυψει ο σεβαστος διαχειριστης του site!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
 Εγω προτεινω να νοικιασουμε μια αιθουσα και να κανουμε ενα παρτυ...καλεσμενοι θα ειναι ολοι και τα εργαζομενα κοριτσια που ειναι εδω μελη.Τα εξοδα της ενοικιασης της αιθουσας θα τα καλυψει ο σεβαστος διαχειριστης του site!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Eγκρινωμεν!!!!!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
παιχτουρα τελικά τα κέρδισες τα 2.400€ προχθές?
Ναι και τα περισσοτερα τα εχω βαλει μονοκουκι σε ενα μονο αποδεκτο παιχνιδι σημερινο.........Αμα τους ξαναπιασω θα ειμαι μαγκας...αν πεταχτω εξω θα παρει πισω ο Ο.Π.Α.Π, ενα σεβαστο μερος του πανω ποσου!!!!!!!!
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Ναι και τα περισσοτερα τα εχω βαλει μονοκουκι σε ενα μονο αποδεκτο παιχνιδι σημερινο.........Αμα τους ξαναπιασω θα ειμαι μαγκας...αν πεταχτω εξω θα παρει πισω ο Ο.Π.Α.Π, ενα σεβαστο μερος του πανω ποσου!!!!!!!!

πότε κερνάς...ρωσσιδάκι είπαμε??? :rockon: :rockon: :rockon:
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
Ναι και τα περισσοτερα τα εχω βαλει μονοκουκι σε ενα μονο αποδεκτο παιχνιδι σημερινο.........Αμα τους ξαναπιασω θα ειμαι μαγκας...αν πεταχτω εξω θα παρει πισω ο Ο.Π.Α.Π, ενα σεβαστο μερος του πανω ποσου!!!!!!!!
δηλ. το σαββατοκύριακο πήρες 2.400+700=3.100€

καλό βδομαδιάτικο έβγαλες ε?
έχεις υπολογίσει πόσα βγάζεις (μείον του πόσα ξοδεύεις) ανά μήνα?
είσαι συνήθως συν?
παίζεις κάνα σύστημα ή στην τύχη και στο ένστικτο μόνο?
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
Ναι και τα περισσοτερα τα εχω βαλει μονοκουκι σε ενα μονο αποδεκτο παιχνιδι σημερινο.........Αμα τους ξαναπιασω θα ειμαι μαγκας...αν πεταχτω εξω θα παρει πισω ο Ο.Π.Α.Π, ενα σεβαστο μερος του πανω ποσου!!!!!!!!
Ρεαλ....Α ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom