Νέα

Σεξουαλικες δραστηριοτητες του Παιχτουρα!!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 434
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
ρε μαλακα εισαι απιστευτος νομιζεις οτι γαμας μεσω ιντρενετ!!μιλαμε το πολυ ξυλο σε εχει χαζεψει!!!!
Κουλαρε ρε φιλαρακι την πλακα μας κανουμε...σε ενοχλουμε????????
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
ρε μαλακα εισαι απιστευτος νομιζεις οτι γαμας μεσω ιντρενετ!!μιλαμε το πολυ ξυλο σε εχει χαζεψει!!!!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

δεν σε προλαβαίνω...αυτό δεν σου λέω ρε???Ότι δεν (σε) γαμάω...εσύ εκεί...τί φετίχ έχεις ρε πούστη μου... :helpplea:

ξεκόλλα...στο νετ είσαι... :grin: :grin: :grin: :grin:

μπετόβλακα.... :tooth: :tooth: :tooth:

Κουλαρε ρε φιλαρακι την πλακα μας κανουμε...σε ενοχλουμε????????

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

χαχαχα...δεν τον ξέρεις ρε???τσιμπούρι απο τα λίγα εδώ μέσα.... :grin: :grin: :grin:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Ενα ομορφο αμαξι με δυο αλογα να μου φερετε τα ματια μου σα κλεισω..το τουνια με τα στραβα και τα παραλογα καβαλαρης.. μια φορα να σεριανισω...το ενα τ'αλογο να ειναι ασπρο οπως τα ονειρα που εκανα παιδι...τα αλλο τ'αλογο να ειναι μαυρο σαν την πικρη μου την καταμαυρη ζωη............ Αφιερωση απο τον Παιχτουρα σας!!!!!!!!!!!!!1
 

Επισκέπτης
Ενα ομορφο αμαξι με δυο αλογα να μου φερετε τα ματια μου σα κλεισω..το τουνια με τα στραβα και τα παραλογα καβαλαρης.. μια φορα να σεριανισω...το ενα τ'αλογο να ειναι ασπρο οπως τα ονειρα που εκανα παιδι...τα αλλο τ'αλογο να ειναι μαυρο σαν την πικρη μου την καταμαυρη ζωη............ Αφιερωση απο τον Παιχτουρα σας!!!!!!!!!!!!!1
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Ενα ομορφο αμαξι με δυο αλογα να μου φερετε τα ματια μου σα κλεισω..το τουνια με τα στραβα και τα παραλογα καβαλαρης.. μια φορα να σεριανισω...το ενα τ'αλογο να ειναι ασπρο οπως τα ονειρα που εκανα παιδι...τα αλλο τ'αλογο να ειναι μαυρο σαν την πικρη μου την καταμαυρη ζωη............ Αφιερωση απο τον Παιχτουρα σας!!!!!!!!!!!!!1
Na βαρω με το καμουτσικι μου το απονο
σαν τηs μοιραs μου τ αβασταχτα χαστουκια
και ν ακουγεται την νυχτα σαν παραπονο
σαν πενια λυπητερη απο μπουζουκια
Μπιθικωτσηs!!
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Na βαρω με το καμουτσικι μου το απονο
σαν τηs μοιραs μου τ αβασταχτα χαστουκια
και ν ακουγεται την νυχτα σαν παραπονο
σαν πενια λυπητερη απο μπουζουκια
Μπιθικωτσηs!!
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Κερναω ενα μπουκαλι ουισκι σε μαγαζι φιλου μου στα Πατησια τον Νωντα...το life 97...I am back.. στειλτε μου μηνυμα να σας δωσω το κινητο μου...αν ειναι συντομα γιατι σε μιση ωρα φευγω να εξαργυρωσω το δελτιο και μετα να αλητεψω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Επισκέπτης
Κερναω ενα μπουκαλι ουισκι σε μαγαζι φιλου μου στα Πατησια τον Νωντα...το life 97...I am back.. στειλτε μου μηνυμα να σας δωσω το κινητο μου...αν ειναι συντομα γιατι σε μιση ωρα φευγω να εξαργυρωσω το δελτιο και μετα να αλητεψω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:2funny:

δασκαλε θα μαι βαλεντινος αποψε :fuck1:

υ.γ.αν ποτε συναντιομουν με καποιον εκτος σαιτ θα σουν ο πρωτος :rockon:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Αυτος ειναι ο Τιτανοτεραστιος...ο Ανεπαναληπτος....ο Τιτανομεγιστος....ο Αρχοντας...Παιχτουρας σας...μολις τωρα το πρωτο δελτιο εγραψε δηλαδη τα παιχνιδια τελειωσαν με επιτυχια για μενα της ταξεως των 725 ευρω...τοση ωρα που σας εγραφα βρισκοντουσαν σε εξελιξη...εχω ομως σημερα το αστρο...εχω και δευτερο δελτιο τα ιδια ακριβως παιχνιδια πανω σε ενα βραδυνο, αμα γινει που θα γινει και αυτο ειναι ζυγη η μερα σημερα, τους τσεπωνω αλλα 2.400 περιπου ευρουλακια...Παω τωρα στο παιδακι(στο πρακτορειο), με δυο σωβρακα πανω μου.. γιατι την ωρα που θα μου μετραει τα χρηματα, θα εκσπερματωνω απο αγρια ηδονη εγω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Γεια σας δεν ξερω ποτε θα εχετε νεα μου παλι.Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Ενας ειναι ο εργολαβος παιχτικων κηδειων του Ο.Π.Α.Π...Ο Παιχτουρας...καθε αλλος που το ισχυριζεται ειναι απομιμηση κακιστου ειδους.Μετα τιμης ο Παιχτουρας...Υ.Σ. δεν ξερω ποτε θα εχετε νεα μου παλι!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom