Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (5 μέλη και 33 επισκέπτες)

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.183
Κριτικές
293
Like
9.428
Πόντοι
12.525
Με το που την βλέπεις καταλαβαίνεις πόσο πολύ βαριέται ... υπάρχουν πολύ καλύτερες επιλογές.
Μας έπεισες... γράφτηκες σήμερα για να κατηγορήσεις στο πρώτο σου μήνυμα μια κοπέλα με πρόσχημα τους Πακιστανούς.
Αλλά υπάρχουν πολύ καλύτερες που δε μας λες ποιες είναι όμως να μάθουμε κι εμείς
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
756
Κριτικές
14
Like
1.479
Πόντοι
496
, εξωτερικά πως είναι η Χρύσα;
 

Matokos

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2024
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Όλοι ήταν μη γραμμένοι στο σαιτ, πριν έρθει η μέρα να γραφτούν. Πάντα υπάρχει μία αφορμή για να γραφτεί κάποιος. Για μένα ήταν η συζήτηση που είχε γίνει τελευταία για ένα συγκεκριμένο μαγαζί που μαζεύει Πακιστάν. Επειδή δεν μου αρέσει η συγκεκριμένη κατάσταση, γι' αυτό το λόγο όταν έγινε αναφορά για κάποιο άλλο μαγαζί/κοπέλα, που το έχω επιβεβαιώσει επανειλημμένα ότι μαζεύει αβέρτα Πακιστάν, γράφτηκα για να το πω. Έτσι απλά. Προφανώς η παρουσία του Πακιστάν και άλλων τέτοιων χωρών στην Ευρώπη έχει αυξήσει την παρουσία ασθενειών που είχαν μειωθεί πολύ. Δεν είναι κι απ' τα καλύτερα αυτό.

Εξωτερικά η Χρύσα είναι πολύ μα πολύ κοντή, με μονοκόμματο σώμα και με πολλή βαρεμάρα. Για το πόσο σούπερ είναι το στήθος, πάνε δες το πρώτα και μετά θα δεις και μας λες ... Δεν θα σου σπάσει τα νεύρα αλλά και δεν θα σε ανεβάσει καθόλου. Αυτό που σίγουρα θα σε ενοχλήσει είναι η υπηρεσία με την οποία δουλεύει ... Όποιος ψάχνει "συμμετοχή" σαν κι αυτά που διαβάζετε που κάνουν κάποιες, θα περιμένει πολύ και δεν θα έρθει ποτέ αυτή η συμμετοχή.

Το θέμα με τις υπηρεσίες είναι σχετικό. Κάποιος πάει σε κάποια απλώς επειδή του αρέσει και δεν τον νοιάζουν οι υπηρεσίες. Κάποιος δεν έχει ιδέα τι σημαίνουν καλές υπηρεσίες και χαίρεται και μόνο που η άλλη κάθεται όπως της πει να κάτσει. Κάποιος άλλος θέλει κάποια χωρίς συμμετοχή. Το πραγματικό θέμα είναι το Πακιστάν. Όποιος γουστάρει σώμα με διάφορα "υγρά" κτλ. από Πακιστάν πάνω του, με Πακιστάν μέρα νύχτα να περνάει από πάνω του, καλή τύχη ! Το κερασάκι στην τούρτα πάνω σε αυτά θα είναι η ξινίλα της υπηρεσίας !
Εγώ ενημέρωσα ... τον νου σας !
 

Nikos00@

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2023
Μηνύματα
227
Like
680
Πόντοι
81
Όλοι ήταν μη γραμμένοι στο σαιτ, πριν έρθει η μέρα να γραφτούν. Πάντα υπάρχει μία αφορμή για να γραφτεί κάποιος. Για μένα ήταν η συζήτηση που είχε γίνει τελευταία για ένα συγκεκριμένο μαγαζί που μαζεύει Πακιστάν. Επειδή δεν μου αρέσει η συγκεκριμένη κατάσταση, γι' αυτό το λόγο όταν έγινε αναφορά για κάποιο άλλο μαγαζί/κοπέλα, που το έχω επιβεβαιώσει επανειλημμένα ότι μαζεύει αβέρτα Πακιστάν, γράφτηκα για να το πω. Έτσι απλά. Προφανώς η παρουσία του Πακιστάν και άλλων τέτοιων χωρών στην Ευρώπη έχει αυξήσει την παρουσία ασθενειών που είχαν μειωθεί πολύ. Δεν είναι κι απ' τα καλύτερα αυτό.

Εξωτερικά η Χρύσα είναι πολύ μα πολύ κοντή, με μονοκόμματο σώμα και με πολλή βαρεμάρα. Για το πόσο σούπερ είναι το στήθος, πάνε δες το πρώτα και μετά θα δεις και μας λες ... Δεν θα σου σπάσει τα νεύρα αλλά και δεν θα σε ανεβάσει καθόλου. Αυτό που σίγουρα θα σε ενοχλήσει είναι η υπηρεσία με την οποία δουλεύει ... Όποιος ψάχνει "συμμετοχή" σαν κι αυτά που διαβάζετε που κάνουν κάποιες, θα περιμένει πολύ και δεν θα έρθει ποτέ αυτή η συμμετοχή.

Το θέμα με τις υπηρεσίες είναι σχετικό. Κάποιος πάει σε κάποια απλώς επειδή του αρέσει και δεν τον νοιάζουν οι υπηρεσίες. Κάποιος δεν έχει ιδέα τι σημαίνουν καλές υπηρεσίες και χαίρεται και μόνο που η άλλη κάθεται όπως της πει να κάτσει. Κάποιος άλλος θέλει κάποια χωρίς συμμετοχή. Το πραγματικό θέμα είναι το Πακιστάν. Όποιος γουστάρει σώμα με διάφορα "υγρά" κτλ. από Πακιστάν πάνω του, με Πακιστάν μέρα νύχτα να περνάει από πάνω του, καλή τύχη ! Το κερασάκι στην τούρτα πάνω σε αυτά θα είναι η ξινίλα της υπηρεσίας !
Εγώ ενημέρωσα ... τον νου σας !
Φίλε αλήθεια τώρα θέλω να μου πεις όμως.... Έχεις πάει με την Χρύσα η μήπως μιλάς για κάποια άλλη...Σου είπα για το θέμα Πακιστάν ίσως έχεις δίκιο για όλα τα υπόλοιπα είσαι εκτός θέματος ... Βέβαια αν εσύ για κάποιο λόγο την χάλασες και δεν σου έβγαλε γούστα είτε αυτό είναι θέμα καθαριότητας η μπορεί επίσης να την πετύχες σε κακη διάθεση ...οι γυναίκες αυτές είναι ανθρώποι όπως εμείς δεν είναι κάτι διαφορετικό ξέρεις... Γι'αυτό σου λέω άσε τις άκυρες κριτικές για την Χρύσα γιατί θα εκτεθείς ...και όποιος έχει πάει μαζί τής καταλαβαίνει τι εννοώ οπότε μήν το συνεχίζεις γιατί απλά θα εκτεθείς
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.453
Κριτικές
22
Like
6.606
Πόντοι
3.346
Και ομως ξερω μπουρδελο που δεν πανε πακιστανοι.. πλεροφοριες ιν μποξ :coffee:
 

toymoii

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2011
Μηνύματα
182
Κριτικές
9
Like
658
Πόντοι
301
Πέρασμα με το απλό με την Αφροδίτη πριν μέρες στους παραδείσους σώμα παρά πολύ καλό για τα δικά μου γούστα! ωραίο πρόσωπο και ωραίο δέρμα! Τώρα πάμε στα άσχημα στα 6 με 8 λεπτά μου λέει να τελειώσω, δηλαδή με έκανε πίπα ξάπλωσε μου άνοιξε τα πόδια μπήκα κάμια 10ρια φορές και μου λέει πρέπει να τελειώσεις! Φυσικά η ξινίλα μου φάνηκε την γύρισα στα 4 και έχυσα. Παιδιά κολάρα στα 4 (10/10) προσπάθησε να κλέψει αλλά έχυσα και δεν έδωσα σημασία ! Κρίμα γτ είναι πολύ όμορφη, πίπα κεφαλάκι και λίγο ακόμα. Προκαταρκτικά 0. Από τι βλέπω ανά καιρούς από αλλουσ που γράφουν για τα παρανταις έχουν δίκαιο δύστυχος! Καλά γαμησια !
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
285
Like
1.332
Πόντοι
201
Πέρασμα με το απλό με την Αφροδίτη πριν μέρες στους παραδείσους σώμα παρά πολύ καλό για τα δικά μου γούστα! ωραίο πρόσωπο και ωραίο δέρμα! Τώρα πάμε στα άσχημα στα 6 με 8 λεπτά μου λέει να τελειώσω, δηλαδή με έκανε πίπα ξάπλωσε μου άνοιξε τα πόδια μπήκα κάμια 10ρια φορές και μου λέει πρέπει να τελειώσεις! Φυσικά η ξινίλα μου φάνηκε την γύρισα στα 4 και έχυσα. Παιδιά κολάρα στα 4 (10/10) προσπάθησε να κλέψει αλλά έχυσα και δεν έδωσα σημασία ! Κρίμα γτ είναι πολύ όμορφη, πίπα κεφαλάκι και λίγο ακόμα. Προκαταρκτικά 0. Από τι βλέπω ανά καιρούς από αλλουσ που γράφουν για τα παρανταις έχουν δίκαιο δύστυχος! Καλά γαμησια !
Σωμα ναι ρε συναγωνιστή θα συμφωνησω ειναι τοπ. Αλλα προσωπο ωραιο δε νομιζω. Παντως σε μενα με το απλο ηταν κομπλε. Δε παραπονεθηκε για ωρα κτλ και ηταν δεκτικη.
 

toymoii

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2011
Μηνύματα
182
Κριτικές
9
Like
658
Πόντοι
301
Σωμα ναι ρε συναγωνιστή θα συμφωνησω ειναι τοπ. Αλλα προσωπο ωραιο δε νομιζω. Παντως σε μενα με το απλο ηταν κομπλε. Δε παραπονεθηκε για ωρα κτλ και ηταν δεκτικη.
Και πρόσωπο και σώμα μου άρεσε κ γιαυτο μπήκα από υπηριεσιες κοπέλας χάλια , από τσατσα ευγενική μέχρι που βγήκα και την έκανα παράπονα !
 

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
284
Κριτικές
2
Like
335
Πόντοι
21
Πέρασμα με το απλό με την Αφροδίτη πριν μέρες στους παραδείσους σώμα παρά πολύ καλό για τα δικά μου γούστα! ωραίο πρόσωπο και ωραίο δέρμα! Τώρα πάμε στα άσχημα στα 6 με 8 λεπτά μου λέει να τελειώσω, δηλαδή με έκανε πίπα ξάπλωσε μου άνοιξε τα πόδια μπήκα κάμια 10ρια φορές και μου λέει πρέπει να τελειώσεις! Φυσικά η ξινίλα μου φάνηκε την γύρισα στα 4 και έχυσα. Παιδιά κολάρα στα 4 (10/10) προσπάθησε να κλέψει αλλά έχυσα και δεν έδωσα σημασία ! Κρίμα γτ είναι πολύ όμορφη, πίπα κεφαλάκι και λίγο ακόμα. Προκαταρκτικά 0. Από τι βλέπω ανά καιρούς από αλλουσ που γράφουν για τα παρανταις έχουν δίκαιο δύστυχος! Καλά γαμησια !
Εμφανισιακά είναι καλή αλλά γκρινιάζει για το χρόνο. Και νομίζω δεν είναι μόνο αυτή. Ακόμα και πρόγραμμα μισής ώρας να πάρεις στα 20 λεπτά θα ανεβοκατεβαζουν τη μουσικη για να τελειώνεις ή θα γκρινιαζει η κοπελα. Η τακτική τους στα παρανταις αυτή είναι γι αυτό και αποφεύγω να πηγαίνω εκεί.
 

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
399
Κριτικές
7
Like
976
Πόντοι
361
Ρε παιδιά στο άλλο Σιτέ βάλανε μια Βανέσα η οποία γράφει ότι παίζει σε τσόντες έχουμε κάνα link ή άλλο ένα σάπιο marketing τρικ
 

Akisssssss

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2023
Μηνύματα
36
Like
38
Πόντοι
0
ΧΑΜΟΣΣΣΣΣ......
 

Συνημμένα

  • IMG_20240326_215159.jpg
    IMG_20240326_215159.jpg
    71,9 KB · Εμφανίσεις: 29
  • IMG_20240326_215347.jpg
    IMG_20240326_215347.jpg
    140,2 KB · Εμφανίσεις: 31

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
990
Like
4.258
Πόντοι
446
Φτάνει ρε φτάνει... Αηδία κατάντησες!
Ρε κάνας μαλακας που θα τον δάγκωσε η πουτανα είναι. Θα νόμιζε την είχε γκομενα όταν δεν δούλευε στα δελα και του έφαγε φράγκα,και τον πουλουσε αγάπες και ονειρα
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
1.984
Κριτικές
9
Like
3.289
Πόντοι
456
Γκαβλιαρηδες Παρασκευη απογευμα στο τριδυμα,στο πρωτο δεξια (ηταν το μονο ανοιχτο).Στην υποδοχη μια μικροκαμωμενη κυρια που ειχα να δω 2-3 χρονια.Μου λεει εχω την Κατερινα.Σκεφτηκα πως ειναι αυτη που λετε πως ειχε παλια παπαρι,ωραια λεω,θα της σκισω το στομα.Εμφανιζεται μια ξανθια με κοτσιδακια,στα ορια της ανορεξιας..Μπηκα,την εχυσα στα μικρα βυζια της και τελος.Η συγκεκριμενη κυρια κατα το παρελθον με απετρεψε να περασω κανοντας μου νοημα,θεωρω πως αν η κοπελα ηταν υποπτη θα μου εκανε σινιαλο (φαινοταν και ακουγοταν σαν χαμενη..).
ΜΑΛΑΚΙΑ μου που περασα,απεφυγα να την αγγιξω και να με αγγιξει.Λεει πως της αρεσει να τα καταπινει.Δηλωνει Ελληνιδα απο κεντρο Θεσσαλονικης.
 

Gaulobarber!

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2024
Μηνύματα
10
Like
22
Πόντοι
0
Ρε παιδιά αυτή η Ρόζα στου ερημίτη το μεσαίο στουντιο αριστερά δεν είναι σαν όρθιο χιλιόμετρο ?
Δε λέω ότι είναι άσχημη στο πρόσωπο η κοπέλα ,την είδα αλλά δε μπήκα κάπου κολησα.
Αν έχει πάει κάποιος ας δώσει αναφορα
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
215
Like
17.216
Πόντοι
35.697
Ρε παιδιά αυτή η Ρόζα στου ερημίτη το μεσαίο στουντιο αριστερά δεν είναι σαν όρθιο χιλιόμετρο ?
Δε λέω ότι είναι άσχημη στο πρόσωπο η κοπέλα ,την είδα αλλά δε μπήκα κάπου κολησα.
Αν έχει πάει κάποιος ας δώσει αναφορα
Τυπική Ρουμάνα τίποτα περισσότερο
 

Mick7

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2024
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
66
Πόντοι
0
Ρε παιδιά στο άλλο Σιτέ βάλανε μια Βανέσα η οποία γράφει ότι παίζει σε τσόντες έχουμε κάνα link ή άλλο ένα σάπιο marketing τρικ
Πρέπει να έχει παίξει σε κάποιες στο sugar babe αν μπορώ να καταλάβω από τις φωτόγραφίες, αλλά δεν θυμάμαι με ποιο όνομα. Μπορεί κάποιος να μας πει ωράριο της και από υπηρεσίες τι λέει;
 

Throaway

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2024
Μηνύματα
1
Like
2
Πόντοι
0
Πέρασα πριν 2 μέρες με την Βανέσσα. Πολύ όμορφη για τα γούστα μου μεγάλο στήθος και στο σαλόνι φάνηκε πολύ ευδιάθετη και με θετική ενέργεια. Γι'αυτό και μπήκα αλλά μέσα στο δωμάτιο μια τραγωδία. Δεν ήθελε χουφτωματα, δεν ήθελε φιλιά, το στήθος της τάχα πονούσε οπότε δεν έπρεπε να το αγγίζω. Μια άθλια πίπα 30 δευτερόλεπτα (και φανταστείτε είχα πληρώσει και πρόγραμμα με ελεύθερο) και απευθείας ξάπλωσε και έκανε τον αστερία. Καμία συμμετοχή στο σεξ, τον μόνο που έκανε ήταν να τραβιέται και να μην με αφήνει να μπω μέσα καν ολόκληρος. Τελείωμα με το χέρι γιατί προφανώς είχε αρχίσει να μου πέφτει και με το που έχυσα είχε ήδη εξαφανιστεί. Δεν ξέρω αν λόγω εμφάνισης κάποιοι θα θελήσετε να δοκιμάσετε αλλά εγώ επειδή πραγματικά ξενέρωσα πάρα πολύ ήρθα και ενημέρωσα.

Όσον αφορά την συζήτηση για την Χρύσα πάνω, εγώ όσες φορές έχω πάει πέρασα πολύ καλά και από υπηρεσίες ήταν σούπερ.
 

djinos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2024
Μηνύματα
13
Like
42
Πόντοι
0
Πρέπει να έχει παίξει σε κάποιες στο sugar babe αν μπορώ να καταλάβω από τις φωτόγραφίες, αλλά δεν θυμάμαι με ποιο όνομα. Μπορεί κάποιος να μας πει ωράριο της και από υπηρεσίες τι λέει;
Alice Alice alicaki sugarebabes tv
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom