Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (4 μέλη και 39 επισκέπτες)

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
394
Κριτικές
19
Like
2.105
Πόντοι
1.191
Χθες βράδυ βόλτα στους οίκους, δεν μπήκα σε πολλά

Ποισον παολα αδύνατο ωραίο κωλαρακι από 40

Σεξ εν δε Σίτι μια Άννα ψιλή με φόρεμα βγήκε μεγάλο κολο και

Ινσαιντ καταλινα δωμάτιο ήταν δεν την είδα

Πλειμποι Αφροδίτη ωραίο χαμόγελο πιασίματα θα δοκιμαστή

Βισ69 μια κοντουλα με κωλαρακι αφράτο και βυζάκια βγήκε αγέλαστη αλλιώς θα έμπαινα

Βέλους σούζη το άλογο

Στο ξύλινο της Νατάσας μια Μόνικα ψιλή αλλά δεν με ενθουσίασε

Π.ερημητη στα καινούργια το νούμερο 5 είχε 2 κοπέλες μια αδύνατη ψιλή μπιανκα συναγωνιστής είπε πολύ καλά σχόλια και μια αλβανιδα με μικρή μπυροκιλια και βυζάκια κρεμαστά

Διπλα προς ακριβό στο 3 μιανοοπελα χωρίς υπηρεσία και ψιλοσαικο

Κλασικά στο 1 ρεμπεκα

Δυστυχώς δεν βλέπω κοπέλες να περάσω ούτε με το απλο των 30-40 έχουμε κοπέλες και μπουρδελα Μεταξουργείο

Αν από αυτές που είπα έχετε άποψη για καμιά παραθέσετε την παρακαλώ..

Βραδινές ώρες πήγα κατά την 1
Επέστρεψε η Καταλίνα η Κολομβιανή; :boff:
 

gt13

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
9
Like
403
Πόντοι
21
Επέστρεψε η Καταλίνα η Κολομβιανή; :boff:
Πέρασα από καταλινα ,πήρα πρόγραμμα 69 και στο 15λεπτο η τσα2 είχε βαρεσει δύο φορές την πόρτα και η καταλινα έφυγε τρέχοντας χωρίς να τελειωσω. Πρώτη φορά μου συμβαίνει αυτό, ούτε στο απλό πρόγραμμα με 30€ δεν συμπεριλαμβάνονται έτσι. Ούτε έξω από το inside δεν ξαναπερναω.
 

Ben2020

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
185
Κριτικές
9
Like
655
Πόντοι
361
Με το απλο που πέρασες σε αφήνει να χαϊδε
Πέρασμα πριν από λίγο από την περιοχή.

Γενικά τα ίδια σε γενικές γραμμές. Πήγα πρώτα στο καινούργιο στην Λήμνου να δω την κοπέλα, Μιλφοειδες με πλαστικές βυζαρες. Στο playboy στην Φρίξου είχε ουρα για δωμάτιο, μου είπαν τα παιδιά που περίμεναν ότι είναι παρά πολύ καλή μέσα. Εμφανισιακά καλούτσικη, με λίγα κιλά εξτρα, ψηλή , δεν την είχα ξαναδεί, θα έμπαινα αν δεν είχε τόσα άτομα να περιμένουν να μπουν στο δωμάτιο.

Π. Ερημίτη Μιρελλα και στο δίπλα μια που δηλώνει Ιταλίδα, Καλουτσικο φάνηκε γιατί δεν την πολυειδα, πρώτη φορά είδα Τσάτσο στο συγκεκριμένο μαγαζί.

Τελικά περασα με την Μαρια (;) στο παλιό VIS9 δεν θυμάμαι πως τ λένε τώρα. Την είχα σταμπαρισμένη μέρες τώρα. 20 χρόνων από Ρουμανία, λίγο καιρό στο κλαρί. Απειρη γενικα αλλα πρόθυμη και δεκτική στο δωμάτιο, περασα με 30αρι. Έκατσε αρκετή ώρα χωρίς να πει τπτ. Η κοπέλα είναι κοντή με καλό κωλαρακι και μικρά βυζια. Από πρόσωπο είναι οκ, είναι κορίτσι της διπλανής πόρτας που λέμε. Ίσως ξαναπεράσω κάποια

Πέρασμα πριν από λίγο από την περιοχή.

Γενικά τα ίδια σε γενικές γραμμές. Πήγα πρώτα στο καινούργιο στην Λήμνου να δω την κοπέλα, Μιλφοειδες με πλαστικές βυζαρες. Στο playboy στην Φρίξου είχε ουρα για δωμάτιο, μου είπαν τα παιδιά που περίμεναν ότι είναι παρά πολύ καλή μέσα. Εμφανισιακά καλούτσικη, με λίγα κιλά εξτρα, ψηλή , δεν την είχα ξαναδεί, θα έμπαινα αν δεν είχε τόσα άτομα να περιμένουν να μπουν στο δωμάτιο.

Π. Ερημίτη Μιρελλα και στο δίπλα μια που δηλώνει Ιταλίδα, Καλουτσικο φάνηκε γιατί δεν την πολυειδα, πρώτη φορά είδα Τσάτσο στο συγκεκριμένο μαγαζί.

Τελικά περασα με την Μαρια (;) στο παλιό VIS9 δεν θυμάμαι πως τ λένε τώρα. Την είχα σταμπαρισμένη μέρες τώρα. 20 χρόνων από Ρουμανία, λίγο καιρό στο κλαρί. Απειρη γενικα αλλα πρόθυμη και δεκτική στο δωμάτιο, περασα με 30αρι. Έκατσε αρκετή ώρα χωρίς να πει τπτ. Η κοπέλα είναι κοντή με καλό κωλαρακι και μικρά βυζια. Από πρόσωπο είναι οκ, είναι κορίτσι της διπλανής πόρτας που λέμε. Ίσως ξαναπεράσω κάποια στιγμή.
Με το απλο σε άφησε να χαιδεψεις και να πιάνεις βιζια κολο κτλ?η είναι σκατα και επίσης στο δωμάτιο ήταν ευδιάθετα?
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.002
Κριτικές
9
Like
3.307
Πόντοι
456
Σαββατο κατα τις 19.00 στο μεσαιο της Φριξου (το 3ο απο τα 5 που ειναι ανοιχτα).Τζωρτζινα, Ρουμανα που λεει ειναι 19 χρονων.Ζαρωμενο καπως το βυζι με ωραια ρωγα.Ωραια κωλομαγουλα,αλλα το αριστερο με σπυρακια οποτε εφαγε πουτσοσκαμπιλα μονο στο δεξι.Ωραιο κωλοτρυπιδι,λεει ειναι παρθενο αλλα ακομη κκι αν ειναι πιστευω δεν θα αντεξει πανω απο 2-3 μηνες.Χυσιμο στα βυζια,λιγα πηγαν στο ματι..δεν γκρινιαξε,της το αναγνωριζω.ΓΚΑΒΛΑ η Ρουμανα τσατσα!
 

ivanovi

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2023
Μηνύματα
56
Like
216
Πόντοι
20
Με το απλο που πέρασες σε αφήνει να χαϊδε



Με το απλο σε άφησε να χαιδεψεις και να πιάνεις βιζια κολο κτλ?η είναι σκατα και επίσης στο δωμάτιο ήταν ευδιάθετα?
Ήταν πολύ ευδιάθετη και μου φάνηκε γενικά πρόθυμη. Όμως μπήκε κατευθείαν στο ψητό, κάτι που με χάλασε λίγο. Βέβαια δεν είπα κάτι και εγώ.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.096
Κριτικές
89
Like
10.546
Πόντοι
25.015
Ναι βγες να την κατηγορήσεις κιόλας τώρα που έφαγες την πόρτα σου από το στούντιο!
Βρε τρολλ της τελευταιας τρυπας. Τι μαλακειες καθεσαι και γραφεις ? τα σκεφτεσαι αυτα που γραφεις ?
 

toymoii

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2011
Μηνύματα
185
Κριτικές
9
Like
664
Πόντοι
301
Επιτελους ξυπνησαν οι τσοσμπα και εμασαν αυτες που δουλευαν παρανομα,χωρις χαρτια και χωρις εξετασεις!!!
Ο γερμανοτσολιας που εχει τις πλατες απο το Αρειανακι την πατησε... Τα περαστικα μου και την αλλη φορα να δινεις μεροκαματο σε ολους...
Της μάζεψαν όλες η μερικες;
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.096
Κριτικές
89
Like
10.546
Πόντοι
25.015
Της μάζεψαν όλες η μερικες;
Δεν νομιζω ολες γιατι αμα κοιταξεις και το προγραμμα στο αλλο σαιτ υπαρχουν μερικες που τις εχουν κανονικα στο προγραμμα π.χ Συλβια.
 

Georgios4

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2022
Μηνύματα
21
Like
48
Πόντοι
0
Την καλησπέρα μου σε όλους τους φίλους μιστες πέρασμα σήμερα με αλινα σε ένα red κάτι δεν θυμάμαι καλά αυτό που θυμάμαι είναι οτι πήρα ασανσέρ
Πραγματικά πέρασα πολύ ωραία με αυτήν την τύπισσα με ωραία σώμα και πολύ καλή διάθεση και πολύ δοτική το πρόγραμμα απλό στα 40 από μένα είναι ΝΑΙ! θα ξανα πάω και κυρά Μαίρη στην είσοδο όλα τα λεφτά
Τώρα μιστες μου εαν κάποιος έχει κάτι αντίστοιχο στα τα του αγώνα είναι όλος αυτιά
Μπορεί να αργώ αλλά όσες φορές πήγα της έγραψα όχι σαν κάποιους εδω που μόνο ρωτάνε και οταν πάνε δεν έρχονται να γράψουν κριτικές ευχαριστώ εκ τον προτέρων όλους
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.078
Κριτικές
11
Like
17.469
Πόντοι
3.796
Αλινα σίγουρα πράγματα, χρόνια τώρα. Μια χαρα κορμι, φάτσα, υπηρεσίες. Απορώ γτ δεν αναφέρεται πουθενά με τόσα νεα μέλοι...
Τα έχουμε πει γιατί ...γιατί οι περισσότεροι θεωρούν μπουρδέλοτσαρκα να μπαίνουν στο άλλο σάιτ ,να βλέπουν τις φωτό από τα κορίτσια και μετά να μας λένε την γνώμη τους ..
Έχω δώσει κριτική παλιότερα για Αλινα και είχα εκφράσει και εγώ την απορία μου ,όπως και για άλλες κοπέλες.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.078
Κριτικές
11
Like
17.469
Πόντοι
3.796
Δουκισσα μάγκες!!! Κρητικοαλβανιδα κάνεις δεν έκανε σχόλια αλλά πάντα περνούσα και γαμω!!
Τι σκατα διασταύρωση είναι αυτή φίλε μου ;
Κρητικόαλβανιδα Δούκισσα;
 

horhitto4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2014
Μηνύματα
361
Κριτικές
3
Like
824
Πόντοι
361
Τι σκατα διασταύρωση είναι αυτή φίλε μου ;
Κρητικόαλβανιδα Δούκισσα;
Σε τη θυμάσαι;; ένα μελαχρινό πιτσιρίκι με πεταχτη κολαρα συνήθως ήταν στην αλυσίδα lips red diamond red light εμφανίστηκε πρώτη φορά με το όνομα δουκισσα μετά Μόνικα και λίγο πριν εξαφανιστεί δλδ πέρυσι Νάταλι!!!!
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.078
Κριτικές
11
Like
17.469
Πόντοι
3.796
Σε τη θυμάσαι;; ένα μελαχρινό πιτσιρίκι με πεταχτη κολαρα συνήθως ήταν στην αλυσίδα lips red diamond red light εμφανίστηκε πρώτη φορά με το όνομα δουκισσα μετά Μόνικα και λίγο πριν εξαφανιστεί δλδ πέρυσι Νάταλι!!!!
Νομίζω κατάλαβα ποια λες ,δεν την είχα πάρει .
Αλλά σαν Δούκισσα δεν την είχα συναντήσει ! Χαχαχα
 

horhitto4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2014
Μηνύματα
361
Κριτικές
3
Like
824
Πόντοι
361
Νομίζω κατάλαβα ποια λες ,δεν την είχα πάρει .
Αλλά σαν Δούκισσα δεν την είχα συναντήσει ! Χαχαχα
Δούκισσα ήταν στα πρώτα της βήματα κοντα στο 19" δλδ και είχε έρθει εδώ με τη κολλητη της Αφροδίτη από Κρήτη.... Ήρθαν για σεζόν δηλαδή τα κορίτσια
 

ivanovi

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2023
Μηνύματα
56
Like
216
Πόντοι
20
Έκανε κανένας καμία βόλτα στην περιοχή από τότε που βγαλανε τις λατινες ας από το σάιτ να μας πεις αν όντως σταμάτησαν ή απλά τις βγαλανε από την σελίδα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom