Νέα

Ιωάννα Τζανή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα zigiridis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 197
  • Εμφανίσεις 42K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

justG4

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
167
Like
64
Πόντοι
1
Ναι ρε παιδιά ! Κανένα ινφο για Ιωάννα !! Ευχαριστώ
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.015
Κριτικές
62
Like
40.546
Πόντοι
8.530
Κακώς χαλιέσαι, τύπε.
Οι πληροφορίες αυτές δεν δίνονται εδώ μέσα. Απλά εδώ πέρα γίνονται κάποιες πρώτες επαφές και, προϊόντος του χρόνου, γνωρίζεσαι και εκτός μπου με κάποια άτομα και προσωπικά, μπαίνεις σε ομάδες εφαρμογών (WhatsApp & Telegram), και έρχονται οι πληροφορίες από μόνες τους.
Εγώ για την περί ης ο λόγος δεν έμαθα φυσικά από εδώ μέσα (δεν ήμουν καν μέλος τότε), αλλά από αλλού, όπως και για αρκετές άλλες που δεν έχουν αναφερθεί ποτέ εδώ. Έτσι γίνονται αυτές οι δουλειές. Το μπου - για αυτές τις περιπτώσεις - είναι φάτε μάτια ψάρια, ή αλλιώς η χαρά του ματάκια.
Το νήμα, πιθανολογώ, ανοίχτηκε από κάποιον που κάτι πήρε το αυτί του, και είπε να κάνει μια προσπάθεια μπας και πάρει καμιά πληροφορία για να γλείψει κόκκαλο, αλλά έπεσε σε τοίχο.
Την καλημέρα μου και κάντε και καμιά βουτιά γιατί σήμερα η ζέστη δεν παλεύεται
Κοινώς..."άστο να μείνουμε φιλοι".
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.015
Κριτικές
62
Like
40.546
Πόντοι
8.530
Ετοιμάζουν να ρωτήσω τι επαγγελεται το κορίτσι και σε τι είναι διάσημη αλλά ξαφνικά θεώρησα περιττό το να ασχολούμαι με αυτά...
Τιμουλες;
 

Nikos P.

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2023
Μηνύματα
585
Like
686
Πόντοι
86
Ακομα μια διασημη βιζιτα πολυτελείας για γιατρους,δικηγορους,επιχειρηματίες κτλ.
πόσα να παιρνει και τι υπηρεσιες να παρεχει το κοριτσι μας αραγε??
 

justG4

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
167
Like
64
Πόντοι
1
Παιδιά οποιοδήποτε ινφο θα ήταν βάλσαμο . Ευχαριστώ εκ των προτερων
 
Εγγρ.
27 Οκτ 2018
Μηνύματα
169
Like
234
Πόντοι
21
Στο φβ έχει φίλη μια κοκκινομάλλα με βυζάρες από κάποιο νησί . Δεν ξέρω αν βυζιταρει εκείνη αλλά είναι καλό τσουμπωτο γκομενακι
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
14.002
Πόντοι
3.936
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
14.002
Πόντοι
3.936
Κακώς χαλιέσαι, τύπε.
Οι πληροφορίες αυτές δεν δίνονται εδώ μέσα. Απλά εδώ πέρα γίνονται κάποιες πρώτες επαφές και, προϊόντος του χρόνου, γνωρίζεσαι και εκτός μπου με κάποια άτομα και προσωπικά, μπαίνεις σε ομάδες εφαρμογών (WhatsApp & Telegram), και έρχονται οι πληροφορίες από μόνες τους.
Εγώ για την περί ης ο λόγος δεν έμαθα φυσικά από εδώ μέσα (δεν ήμουν καν μέλος τότε), αλλά από αλλού, όπως και για αρκετές άλλες που δεν έχουν αναφερθεί ποτέ εδώ. Έτσι γίνονται αυτές οι δουλειές. Το μπου - για αυτές τις περιπτώσεις - είναι φάτε μάτια ψάρια, ή αλλιώς η χαρά του ματάκια.
Το νήμα, πιθανολογώ, ανοίχτηκε από κάποιον που κάτι πήρε το αυτί του, και είπε να κάνει μια προσπάθεια μπας και πάρει καμιά πληροφορία για να γλείψει κόκκαλο, αλλά έπεσε σε τοίχο.
Την καλημέρα μου και κάντε και καμιά βουτιά γιατί σήμερα η ζέστη δεν παλεύεται

Θέλω μια τεραστια χάρη.

Να μας γράψεις για την «ξαφνική» συνάντηση με τον Godfather, χωρίς ονόματα και διευθύνσεις.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Σαλονικιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2023
Μηνύματα
633
Like
1.322
Πόντοι
206
Στο φβ έχει φίλη μια κοκκινομάλλα με βυζάρες από κάποιο νησί . Δεν ξέρω αν βυζιταρει εκείνη αλλά είναι καλό τσουμπωτο γκομενακι
Είναι συμμαθήτριες πήγαινε μαζί σχολείο στο Γυθειο κολλητές φίλες .
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Παιδιά οποιοδήποτε ινφο θα ήταν βάλσαμο . Ευχαριστώ εκ των προτερων
Δεν είναι για την τσέπη μας πλέον πρέπει να το βάλεις πολύ βαθιά το χέρι . Στη ΤΣΕΠΗ
 
Εγγρ.
27 Οκτ 2018
Μηνύματα
169
Like
234
Πόντοι
21
Είναι συμμαθήτριες πήγαινε μαζί σχολείο στο Γυθειο κολλητές φίλες .
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Δεν είναι για την τσέπη μας πλέον πρέπει να το βάλεις πολύ βαθιά το χέρι . Στη ΤΣΕΠΗ
Μια ερώτηση τύπου και αν ξέρεις και θες απαντάς .

Ας πούμε ότι η Χ βυζιταρει και η Ψ κάτι έχει καταλάβει αλλά κάνουν φουλ παρέα από μικρές. Το δέχεται η Ψ απλά χωρίς να συζητάνε για αυτό ή κάτι έχει αλλάξει μεταξύ τους ;
 

Drunk Sinatra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2023
Μηνύματα
594
Κριτικές
2
Like
2.883
Πόντοι
726
Μια ερώτηση τύπου και αν ξέρεις και θες απαντάς .

Ας πούμε ότι η Χ βυζιταρει και η Ψ κάτι έχει καταλάβει αλλά κάνουν φουλ παρέα από μικρές. Το δέχεται η Ψ απλά χωρίς να συζητάνε για αυτό ή κάτι έχει αλλάξει μεταξύ τους ;
Όταν δυο κοπελες είναι φίλες από παιδιά και ξέρει η μια την άλλη, τι δουλειά (κανονική) κάνει και ποσα βγάζει, είναι δυνατόν να μην καταλάβει τι παίζει, όταν την βλέπει συνέχεια να βγαίνει και να κάνει ταξίδια;
Όταν ο τρόπος ζωής σου είναι πολύ πάνω από τις οικονομικές σου δυνατότητες, αυτό προκαλεί, θες δε θες, και ερωτήματα.
Φυσικά και έχει καταλάβει η φίλη της, εκτος κι αν είναι τελειως χαϊβάνι, αλλά είτε το συζήτησαν κάποια στιγμή (το πιθανότερο) και το αποδέχθηκε, είτε κάνει το κορόιδο. Οι φίλοι γι αυτό είναι άλλωστε, για να μην σε κρίνουν για τις επιλογές σου.
 

Σαλονικιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2023
Μηνύματα
633
Like
1.322
Πόντοι
206
Μια ερώτηση τύπου και αν ξέρεις και θες απαντάς .

Ας πούμε ότι η Χ βυζιταρει και η Ψ κάτι έχει καταλάβει αλλά κάνουν φουλ παρέα από μικρές. Το δέχεται η Ψ απλά χωρίς να συζητάνε για αυτό ή κάτι έχει αλλάξει μεταξύ τους ;
Στο χωριό είχε ακουστεί ότι κάνανε βίζιτες μαζί για σαράντα ευρώ .

Η κοκκινομάλλα μάλλον δεν γούσταρε συνέχεια και πήγε Πατμο και πιθανόν θα κάνει και αυτή καμία αρπαχτή
 

Ropas

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2022
Μηνύματα
65
Like
216
Πόντοι
20
Οσοι την συναντησατε περα απο το πλαστικο σε χειλια βυζια κωλο τι αλλο ευχαριστηθηκατε? Εχω μια μικρη υποψια οτι η κοπελα ειναι παντελως βουρλο.
 

Trifonbakatsoulias

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Ιαν 2022
Μηνύματα
2.947
Κριτικές
30
Like
9.923
Πόντοι
2.046
Σταματησα να την ακολουθω στο ινστα αλλα η πουταναρα με καυλωνει.ξερουμε αν και πως ερχομαστε σε επαφη μαζι της.
 
Εγγρ.
27 Οκτ 2018
Μηνύματα
169
Like
234
Πόντοι
21
Στο χωριό είχε ακουστεί ότι κάνανε βίζιτες μαζί για σαράντα ευρώ .

Η κοκκινομάλλα μάλλον δεν γούσταρε συνέχεια και πήγε Πατμο και πιθανόν θα κάνει και αυτή καμία αρπαχτή
40+40 για duo ? Πολύ καλό !!!!!!!!!
 
Εγγρ.
27 Οκτ 2018
Μηνύματα
169
Like
234
Πόντοι
21

Σαλονικιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2023
Μηνύματα
633
Like
1.322
Πόντοι
206

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom