Νέα

Καλύτερα νυχού, παρά γιατρός

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tellystalone6969
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 86
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.967
Like
16.699
Πόντοι
3.656



Ξεπεράστε τον αρνητισμό και την τοξικότητα της εποχής των Μνημονίων .
Ήρθε η Ανάπτυξη και η Κανονικότητα.
Μην υποκύπτετε στο λαϊκισμό των άκρων .

Φάτε επενδυτική βαθμίδα στην τελική.

Σαρανταένατακατο .
 

DayStalker

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
2.593
Like
5.535
Πόντοι
1.056
Νυχού είχα γκόμενα. Τοπ γαμήσια αλλά έπρεπε να την έχεις μόνιμα με μια πούτσα στο στόμα γιατί όταν το χρησιμοποιούσε για να μιλήσει μ' επιανε ημικρανία απ' τις μαλακίες που έλεγε. Γιατρίνα είναι το απόλυτο απωθημένο μου. :(
 

irobot

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.358
Like
488
Πόντοι
36
γιατρόι και δικηγόροι μετά τα μνημόνια πεθάνανε οικονομικά
και μηχανικοί ..... εδω στο κολωνακι εχω γνωστη νυχού με 3 μαγαζιά που βγάζει 10 χιλ καθαρα το μηνα με αλβανιδες κι ρωσοποντιες ......
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.890
Κριτικές
20
Like
23.967
Πόντοι
8.346
Νυχού είχα γκόμενα. Τοπ γαμήσια αλλά έπρεπε να την έχεις μόνιμα με μια πούτσα στο στόμα γιατί όταν το χρησιμοποιούσε για να μιλήσει μ' επιανε ημικρανία απ' τις μαλακίες που έλεγε. Γιατρίνα είναι το απόλυτο απωθημένο μου. :(
Βγάζουν γούστα οι γιατρινες
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.389
Like
3.697
Πόντοι
456
και μηχανικοί ..... εδω στο κολωνακι εχω γνωστη νυχού με 3 μαγαζιά που βγάζει 10 χιλ καθαρα το μηνα με αλβανιδες κι ρωσοποντιες ......
μηχανικοι δεν ξέρω γτ στην οικοδομή κάτι έχει εδώ και λιγα χρονια
 

irobot

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.358
Like
488
Πόντοι
36
μηχανικοι δεν ξέρω γτ στην οικοδομή κάτι έχει εδώ και λιγα χρονια
Είμαι στα Η/Μ και η αγορά είναι στα κατω της ,,,, φιλος 8 χρόνια στα UAE γυρισε ελλάνατ γιατι οι μισθοί επεσαν στα 2-3 χιλιαρικα γιατι γεμισαν απο ινδους πακιστανους που εργαζονατι με λιγα χρηματα .... μονο βρετανοι συμβουλοι με 10 χιλ ...... οι ελληνες μισθοι πακιστανων ...
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.389
Like
3.697
Πόντοι
456
Είμαι στα Η/Μ και η αγορά είναι στα κατω της ,,,, φιλος 8 χρόνια στα UAE γυρισε ελλάνατ γιατι οι μισθοί επεσαν στα 2-3 χιλιαρικα γιατι γεμισαν απο ινδους πακιστανους που εργαζονατι με λιγα χρηματα .... μονο βρετανοι συμβουλοι με 10 χιλ ...... οι ελληνες μισθοι πακιστανων ...
ελπιζω να βρει ακρη ελλαδα ή ευρώπη γτ πραγματικά οι μηχανικοί στις σπουδες τους τρώνε απιστευτη πουτσα και δεν τους αξίζει μισθός επιβίωσης αλλά άνετης ζωής
 

irobot

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.358
Like
488
Πόντοι
36
ελπιζω να βρει ακρη ελλαδα ή ευρώπη γτ πραγματικά οι μηχανικοί στις σπουδες τους τρώνε απιστευτη πουτσα και δεν τους αξίζει μισθός επιβίωσης αλλά άνετης ζωής
βγαινει συνταξη και θα δουλευει μαυρα στα βαλκανια σε ελληνικες κατασκευαστικες Ρουμανια Σκοπια Σερβια και οπου βγαλει ο δρομος ....
 

irobot

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.358
Like
488
Πόντοι
36
βγαινει συνταξη και θα δουλευει μαυρα στα βαλκανια σε ελληνικες κατασκευαστικες Ρουμανια Σκοπια Σερβια και οπου βγαλει ο δρομος ....
με εξαγορα χρονου σπουδων για 6χιλ και κλεινει 40 χρονια εργασιας
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.537
Κριτικές
8
Like
11.511
Πόντοι
3.786
και για όσους δεν το κατάλαβαν:

Με τα μνημόνια η νοοτροπία "θα κάνω δική μου δουλειά, να μου έρχονται οι συγγενείς και οι φίλοι μου" πάει ψόφησε. Από τη μια τα επαγγέλματα έχουν κορεστεί ,ο κόσμος κοιτάει πρώτα το κόστος για αυτό ιδιωτικοί υπάλληλοι σε μεγάλες εταιρείες.

Οι νυχούδες κονομάνε πολλά επειδή δουλεύουν με μαύρα. Και στην καραντίνα πήγαιναν στα σπίτια των πελατισών και έκαναν χρυσές δουλειές. Γενικά όποιος δουλεύει με μαύρα, πάντα θα έχει λεφτά.
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.204
Like
4.121
Πόντοι
456
γιατρόι και δικηγόροι μετά τα μνημόνια πεθάνανε οικονομικά
Γι αυτό δίνουν εντολή σε αστυνόμους να κάνουν ελέγχους και για τρίματα θυμαρορίγανης, METOO, κακοποίηση ζώου, παραβιαστικές συμπεριφορές, μπας και κονομήσει δικαστήριο κανένας κακόμοιρος δικηγόρος να φάει λίγο ψωμάκι. Οι γιατροί καλά είναι ακόμη.
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.216
Like
16.131
Πόντοι
3.556
γιατρόι και δικηγόροι μετά τα μνημόνια πεθάνανε οικονομικά
ισχυει τύπε. δεν τον βλεπεις τον δικο μας το λιμοταγαρο ολη μερα δω μεσα ειναι γραφει σοτα. :coffee:
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
20.568
Κριτικές
8
Like
27.790
Πόντοι
6.536
ισχυει τύπε. δεν τον βλεπεις τον δικο μας το λιμοταγαρο ολη μερα δω μεσα ειναι γραφει σοτα. :coffee:
Έχεις γαμηθεί με τον Αλέξανδρο Κατσαντώνη του μπού....
Έχεις γαμηθεί....

:tooth::tooth::tooth:
 
  • Like
Αντιδράσεις: RETRO

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.426
Κριτικές
6
Like
10.568
Πόντοι
3.936
Γιατρίνα είναι το απόλυτο απωθημένο μου. :(
Γιατρινες το δινουν αερα μονο σε γιατρους ή δικηγορους.
Βεβαια ειναι μονο για φακ γιατι στο γαμο φημολογουνται οτι ειναι μεγαλες κ@ργιολες.
Βεβαια αρκετοι τις αποφευγουν για κατι πιο σοβαρο.
 

HollywoodInRosa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
1
Like
3.333
Πόντοι
456
Νυχού είχα γκόμενα. Τοπ γαμήσια αλλά έπρεπε να την έχεις μόνιμα με μια πούτσα στο στόμα γιατί όταν το χρησιμοποιούσε για να μιλήσει μ' επιανε ημικρανία απ' τις μαλακίες που έλεγε. Γιατρίνα είναι το απόλυτο απωθημένο μου. :(

δεν υπαρχουν χειροτερες εχω γαμησει μερικες.... καταναγκαστικες στα παντα.... να μην σου καθονται τη νυχτα γιατι την επομενη μερα θα πανε δουλεια και θελουν να ειναι φρεσκες

τυχερος εισαι τυπε
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.389
Like
3.697
Πόντοι
456
Γιατρινες το δινουν αερα μονο σε γιατρους ή δικηγορους.
Βεβαια ειναι μονο για φακ γιατι στο γαμο φημολογουνται οτι ειναι μεγαλες κ@ργιολες.
Βεβαια αρκετοι τις αποφευγουν για κατι πιο σοβαρο.
λες να ξεσπανε απο το πολυ διαβασμα και να γαμιουνται τοσο πολυ; χαχα
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.389
Like
3.697
Πόντοι
456
Γι αυτό δίνουν εντολή σε αστυνόμους να κάνουν ελέγχους και για τρίματα θυμαρορίγανης, METOO, κακοποίηση ζώου, παραβιαστικές συμπεριφορές, μπας και κονομήσει δικαστήριο κανένας κακόμοιρος δικηγόρος να φάει λίγο ψωμάκι. Οι γιατροί καλά είναι ακόμη.
ισως εχεις δικιο αν και θεωρω τα λεφτα των γιατρών πολυ λιγα για την δουλεια που κανουν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom