Νέα

Πορδοεκδρομή στην Ουκρανία θέμα μόνον για σοβαρούς Μύστες !

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα makis52
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 256
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

brizola

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
79
Like
32
Πόντοι
0
ούτε στην Ταυλάνδη δε νομίζω να γαμάς κάνα μαιμουδάκι μ' αυτά τα χρήματα. Ηρεμία, αυτά τα ποσά ήταν πριν από 20 -25 χρόνια και τα ζήταγαν κστι πουτάνες της πλάκας. Σήμερα αυτές της πλάκας ζητάνε κάνα κατοστάρι
Κρακοβία εγώ θα πάω μετά τις εκλογές, αλλά ανέβασε κάποιο βίντεο απο Αρσεναλάνα ή απο Κρεσιατικ να σε πιστέψουμε ότι είσαι Κίεβο. Θα ήθελα και εγώ να ταξιδέψω εκεί. Έχω τρία χρόνια να ανέβω.
 
OP
OP
makis52

makis52

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
559
Like
1.180
Πόντοι
206
δάσκαλε την τελευταία φορά που ήμουν στο Κίεβο ήταν τον Δεκέμβριο του 2021 λίγο πριν ξεσπάσει ο πόλεμος. Εγώ με αρκετό ψάξιμο βρήκα αρκετές με 2000-2500 γρίβνα το δίωρο/τρίωρο, αλλά είχε και πολλές που αρχικά ζητούσαν 500 δολάρια μπας και ψαρέψουν κανένα κορόιδο σαν τον Θύμιο που έδινε ότι ζητούσε η καθεμιά αλλά και αυτές που ζητούσαν αρχικά 500 δολάρια στην πορεία της διαπραγμάτευσης τα 500 γινόταν 100
περίμενε , διοτι με την ισοτιμία του 2021 τα 2000-2500 γρίβεν πάλι στα 80 εβραιό πάμε, ε ναι αρκίντια σου λένε για το βράδυ και κάνα δίωρο είναι το πάρτυ με τα προεόρτια μαζί. Τον άνθρωπο δεν τον λένε Θύμιο, του προέδρου έχει κολλήσει αυτό το όνομα γιατί του' χουν κολλήσει οι φλάτζες. Κοίτα οι καλές κάνα 250 ζήταγαν το θέμα είναι ότι δεν υπάρχουν πια καλές
Κρακοβία εγώ θα πάω μετά τις εκλογές, αλλά ανέβασε κάποιο βίντεο απο Αρσεναλάνα ή απο Κρεσιατικ να σε πιστέψουμε ότι είσαι Κίεβο. Θα ήθελα και εγώ να ταξιδέψω εκεί. Έχω τρία χρόνια να ανέβω.
χμμ στην ουκλανία αραχτός σε κάτι καφέ γράφω ότι είμαι όχι σε καμιά σκηνή στην κορυφή των Ιμαλαιών. Τι το απίστευτον ? Βίντεο από την Χρετσιατικ? βεβαίως.
 

Συνημμένα

  • 20230505_184933.mp4
    23,1 MB · Εμφανίσεις: 0
OP
OP
makis52

makis52

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
559
Like
1.180
Πόντοι
206
καλα θα κανεις τυπε. το πολυ να φας κανα κινζαλ στον πατο
μάλιστα ο πάτος μου ομοιάζει με του Λιλάκου απλώς εγώ έχω προχωρήσει και πέραν από τους κώνους. Σοβαρώς τώρα, με το σανό που σας ταίζουν στην ελλάδα, εσείς δια της φαντασίας σας νομίζετε ότι είναι ωσάν τις ταινίες στο Στάλιγκραντ, που βαράνε οι συρήνες και κάνουν εφόρμηση τα Στούκας και ισοπεδώνουν ολόκληρα οικοδομικά τετράγωνα κι εμείς γυρνάμε μετά ανάμεσα στα ερείπια και τους ελευθέρους σκοπευτάς ψάχνοντας να βρούμε καμιά γάτα να σφάξουμε. Α ρε κατακαυμένη Ρούμελη
 
OP
OP
makis52

makis52

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
559
Like
1.180
Πόντοι
206
δάσκαλε οι τιμές πως κυμαίνονται τώρα εν καιρό πολέμου?
λοιπόν αρκίντια οι πουτάνες τείνουν να γίνουν προστατευόμενο είδος. Ήτανε μία χθες το βράδυ ζήταγε ένα πενηντάρι, αλλά εγώ δεν την γαμούσα, αυτή να με πλήρωνε ένα πεντακοσάρι. Στην γειτονιά του τύπου κυκλοφορεί ένα μουνί τρομερό ! Με την κλίμακα την δική σας 9-10 που βάζετε αυτή είναι 50 ! Εν πάση περιπτώση εκεί που πήγαινα στο καφέ να κάνω καζούρα, τώρα πηγαίνω να πιάσω πίτσι-πίτσι με το μουνί. Σήμερα περίμενα, περίμενα δε πέρασε. Αλλά ήρθε να καθίσει η κουμπάρα αυτουνού του μαλάκα η οποία κάνει το μονδέλο και μ' έχει δει φάτσα 4-5 φορές στο παρελθόν , αλλά επειδή είναι τελείως ζαβό, δε κατάλαβε ότι εγώ είμαι εγώ. Την κέρασα, πολύ οικονομική γκόμενα, έφαγε με 90 γρίβεν ! Αύριο θα ξανασυναντηθούμε ! Καλού- κακού θα πάρω την σιδερώστρα μαζί μου, μπας και λειτουργησε η μνήμη της και καταλαβε ποιος είμαι
 
Τελευταία τροποποίηση:

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406
Δασκαλε ακα μακη μπες λιγο μαμπα. Γραψε σε κανα καλο μουνι κ πες στης έλα σπίτι για 50 80 100ε το βραδθ η τρίωρο.. Οχι μια ωρα.. Μια ωρα κ σρην Ζυρίχη για 100ε εναν πουτσο μαι λεμε... Στο τρίωρο που λεει ο αγαπητοε κουλης χρυσος ακα παπας....
.να δουμς τι φηντ μπακ υπάρχει..
Επίσης δεν κατάλαβα. Σρο Κίεβο επικρατεί ηρεμία? Δεν εχει πολεμική ατμόσφαιρα???
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406
Ο. Μεγιστος μυστης τασος Τσιαμης παρουσιαστής του Μεγκα που βρίσκεται? Δεν τον εχεις πετύχει κάπου?
 
OP
OP
makis52

makis52

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
559
Like
1.180
Πόντοι
206
Δασκαλε ακα μακη μπες λιγο μαμπα. Γραψε σε κανα καλο μουνι κ πες στης έλα σπίτι για 50 80 100ε το βραδθ η τρίωρο.. Οχι μια ωρα.. Μια ωρα κ σρην Ζυρίχη για 100ε εναν πουτσο μαι λεμε... Στο τρίωρο που λεει ο αγαπητοε κουλης χρυσος ακα παπας....
.να δουμς τι φηντ μπακ υπάρχει..
Επίσης δεν κατάλαβα. Σρο Κίεβο επικρατεί ηρεμία? Δεν εχει πολεμική ατμόσφαιρα???
ναι τώρα έχουν μαζευτεί όξω οι ινδιάνοι, έχουν ανάψει φωτιές κι ετοιμάζονται να κάνουν ντου στο ράντσο...Ε πόσες φορές θα τα πούμε πιά ??? ΟΚ εάν κάποιος είναι καρδιακός καλύτερα να μην έλθει διότι αντιλαμβάνομαι ότι δεν ημπορούν όλοι να κάνουν τις ταρζανιές που κάνω εγώ, αλλά δεν έχουν σχέση με τον πόλεμο ! Ναι σιγά μην έρθει κάνα καλό μουνί με αυτά τα λεφτά, δουλευόμαστε και οι δύο, εκτός εάν έρθει κανας τράβελος, εχουν ΦΥΓΕΙ οι καλές τανες
 
OP
OP
makis52

makis52

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
559
Like
1.180
Πόντοι
206
Ο. Μεγιστος μυστης τασος Τσιαμης παρουσιαστής του Μεγκα που βρίσκεται? Δεν τον εχεις πετύχει κάπου?
δεν τον ξέρω , ούτε καν φατσικώς πώς είναι δεν βλέπω τελεόραση. Με ηρώτησαν και εις τας Αθήνας οι φίλοι του κ. Κούλη Χρυσού, δεν τους γνωρίζω όλοι δαύτοι είναι καινούργιοι και μάλλον ανήκουν στην κατηγορία του πορδο-τουρίστα
 
Τελευταία τροποποίηση:

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
δεν τον ξέρω , ούτε καν φατσικώς πώς είναι δεν βλέπω τελεόραση. Με ηρώτησαν και εις τας Αθήνας οι φίλοι του κ. Κούλη Χρυσού, δεν τους γνωρίζω όλοι δαύτοι είναι καινούργιοι και μάλλον ανήκουν στην κατηγορία του πορδο-τουρίστα

δάσκαλε αν θα είσαι στο Κίεβο αυτό το σαββατοκύριακο και δεν επιστρέψεις πίσω Ελλάδα, θα τον πετύχεις στο Boho εκεί είναι το στέκι του Παρασκευές και Σάββατα βράδια. Καθημερινές πλέον δεν βγαίνει γιατί δεν έχει τίποτα λόγο του πολέμου.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
λοιπόν αρκίντια οι πουτάνες τείνουν να γίνουν προστατευόμενο είδος.

πωωω δηλαδή τόσο χάλια?

Ήτανε μία χθες το βράδυ ζήταγε ένα πενηντάρι

τα λεφτά που ζήτησε ήταν νορμάλ, αλλά φαντάζομαι θα ήταν καμιά τροφαντή σαύρα...:confused:

εχουν ΦΥΓΕΙ οι καλές τανες

από αυτές που γνωρίζω εγώ οι μισές έχουν φύγει για Ευρώπη και οι άλλες είναι στο Κίεβο. Δεν μπορεί κάτι καλό θα έχει με λίγο ψάξιμο στο mamba
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
OP
OP
makis52

makis52

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
559
Like
1.180
Πόντοι
206
πωωω δηλαδή τόσο χάλια?



τα λεφτά που ζήτησε ήταν νορμάλ, αλλά φαντάζομαι θα ήταν καμιά τροφαντή σαύρα...:confused:



από αυτές που γνωρίζω εγώ οι μισές έχουν φύγει για Ευρώπη και οι άλλες είναι στο Κίεβο. Δεν μπορεί κάτι καλό θα έχει με λίγο ψάξιμο στο mamba
από περιέργεια άνοιξα το ΜΑΠΑ το οποίο δε δουλεύει, έβανα VPN άνοιξε η εφαρμογή αλλά πάλι βγάζει internal error . Αρκίντια τζάμπα χάσιμο χρόνου τα πουλάκια έχουν πετάξει, θα κάνω κάνα 2 δουλειές που μου' χουν μείνει σήμερα και αύριο και θα την κάνω με πηδηματάκια . Η πορδο-εκδρομή και το θέμα θα συνεχιστεί σε προσφορώτερα πεδία
 
OP
OP
makis52

makis52

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
559
Like
1.180
Πόντοι
206
είστε γκαντέμηδες , με προιδεάζετε με την δειλία σας, εχθές γαμηθήκανε οι συρήνες, πέσαν κάτι αντιαεροπορικά, κάνας γάμος θα' ταν. Είχα βάνει πλυντήριο το βράδυ. Σε κάποια φάση ο κάδος άρχισε να γυρνάει τόσο δυνατά, που από την αυθυποβολή νόμισα ότι πέσει κάνα βλήμα στην πολυκατοικία. Το μοντέλο δεν ήρθε σήμερα στο καφέ, ελπίζω ότι κλασσικά μ' έγραψε στο μουνί της και δεν κάναν επαφή τα συρματάκια ποιός είμαι. Πρέπει οπωσδήποτε να την κάνω και εδώ αρχίζει το επικίνδυνο κομμάτι του ταξιδίου...
 

mick11

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
107
Κριτικές
44
Like
1.813
Πόντοι
2.391
σ φχαριστώ φίλε κι εγώ έτσι νομίζω, άνοιξη ούτε κρύο ούτε ζέστη. Απλώς δεν είμαι σίγουρος άμα κάνει κρύο το βράδυ. Να πάρω κάνα χοντρό μπουφάν?
Αλεξισφαιρο να παρεις
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406
είστε γκαντέμηδες , με προιδεάζετε με την δειλία σας, εχθές γαμηθήκανε οι συρήνες, πέσαν κάτι αντιαεροπορικά, κάνας γάμος θα' ταν. Είχα βάνει πλυντήριο το βράδυ. Σε κάποια φάση ο κάδος άρχισε να γυρνάει τόσο δυνατά, που από την αυθυποβολή νόμισα ότι πέσει κάνα βλήμα στην πολυκατοικία. Το μοντέλο δεν ήρθε σήμερα στο καφέ, ελπίζω ότι κλασσικά μ' έγραψε στο μουνί της και δεν κάναν επαφή τα συρματάκια ποιός είμαι. Πρέπει οπωσδήποτε να την κάνω και εδώ αρχίζει το επικίνδυνο κομμάτι του ταξιδίου...
Πως θα φύγεις μακό δάσκαλε? Μασρουτκα για πολωνια? Η με τρενο? Μια ωραια κ υσηχη φαση ισως ναναι να πας ουσκγκοροντ. Κι από εκεί ουγγαρια. Ο πουτιν με τιποτα δεν θα πέταγε πύραυλο προς ορμπαν μεριά, ενω προς πολωνια γίνονται και... Λαθη...
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Πως θα φύγεις μακό δάσκαλε? Μασρουτκα για πολωνια? Η με τρενο? Μια ωραια κ υσηχη φαση ισως ναναι να πας ουσκγκοροντ. Κι από εκεί ουγγαρια. Ο πουτιν με τιποτα δεν θα πέταγε πύραυλο προς ορμπαν μεριά, ενω προς πολωνια γίνονται και... Λαθη...

Σεβασμιώτατε ότι και να λέμε το πιο δύσκολο κομμάτι είναι το πως θα πας και θα φύγεις από το Κίεβο και όχι τόσο όσο θα βρίσκεσαι εκεί. Ίσως η μετάβαση με τρένο μπορεί να χαρακτηριστεί κάπως ''ασφαλής'' όταν μια χώρα βρίσκεται σε πόλεμο αλλά και πάλι εγκυμωνεί ρίσκο όλο το ταξίδι του δασκάλου.
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.225
Like
6.975
Πόντοι
1.056
Αφού όλες οι ουκρανεζες πλέον είναι Κύπρο τι να κάνουμε Κιέβο ;
 

Xaris Shaolin

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2023
Μηνύματα
170
Like
195
Πόντοι
1
πως δεν υπάρχουν σου έβαλα και αποδείξεις και εσύ λες πάλι τα δικά σου
αυτό το λες εσύ δεν σημαίνει ότι είναι έτσι George, Όταν αποφασίσεις να πας στο Κίεβο θα σου δώσω το τηλέφωνο της να την πάρεις και να δεις αν είναι 45 ή όχι :wink:
ημουν κιεβο προπερσι το καλοκαιρι μετα απο 10 χρονια που ειχα να παω!
ειχα τηλεφωνα απο τον σπυρο και μου ειπε μην δωσεις πανω απο αυτα που εδινα
αλλα καμια δεν δεχτηκε η με εστησαν η δεν απαντησαν και μια χαζη που περιμενα
ωρες μου λεει ειμαι λβιβ τωρα!νομιζε ημουν λβιβ τωρα ο δασκαλος λβιβ ειναι και ειναι
τινκα λεει μουνια.βρηκα σαλον στο ιτερνετ αλλα δεν ηξερα πως να βρω τις διευθηνσεις
και πηρα 3 σαλον στο χρισατικ που ηταν αδεια τελικα!στο ενα ειχε μια γκομενα μπαζο
που ηθελαν νομιζω 3000 γριβνα ισως λιγοτερα και δεν πηγα τελικα.
οδυσσο δεν ειχε για δειγμα τελευταια χρονια πουτανες ουτε σε σαλον!
πηγαινα και εβλεπα τα ιδια μπαζα,μονο πριν 7 με 8 χρονια ισως ημουν τυχερος.
διπλα μου ανοιξε μπουρδελο με 6 τοπ μουνια 6 με 8 μουνια!
τις πηρα ολες εχτος την μια που εβαλα πρωτα στο ματι!οταν πγγα εβγαινε πελατης
απο αυτην και αηδιασα να την πηδηξω!οι αλλες οταν πηγαινα πρωι αδεια ηταν.
 

Xaris Shaolin

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2023
Μηνύματα
170
Like
195
Πόντοι
1
δυο με τρεις ώρες άλλες κάθονται 3 ώρες άλλες μπορεί να σου πούνε 2 ώρες, είπαμε κρατάω το λόγο μου θα σου δώσω τηλέφωνα από freelansers που θα έρθουν στο διαμέρισμα σου για 2000-2500 γρίβνα το δίωρο/τρίωρο όταν πας Κίεβο

Υ.Γ. ο φίλος dragcrx έχει πολύ περισσότερα τηλέφωνα από freelancers με 2000-2500 από ότι εγώ, γιατί έκατσε στο Κίεβο 6 μήνες. Εγώ 6-7 τηλέφωνα έχω μόνο
απο αυτες του σπυρου η μια που ανταλαξαμε μυνηματα ηθελε πιο πολλα και μετα απο οδιγιες
του σπυρου αρνηθηκα αν και δεν θα ηταν προβλημα να δωσω πιο πολλα.
μετα δεν μου απαντουσε οταν αρνηθηκα στην αρχη στο γουοτσ αππ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

κουλη μην ξεχνας 5 θα ερθω σαλονικη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom