Νέα

Πορδοεκδρομή στην Ουκρανία θέμα μόνον για σοβαρούς Μύστες !

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα makis52
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 256
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.341
Like
7.616
Πόντοι
2.356
πανάκριβα δεν είναι γέροντα τα σεμιπρο :woldman:, δεν ήταν ακριβά όταν δεν είχε πόλεμο δλδ στα 2500-3000 γρίβνα το δίωρο/τρίωρο.
Με τετοιες τιμες δεν μπορεις να τις ονομασεις σεμιπρος αλλα κανονικες βιζιτες γιατι πρωτον στα σαλον γαμας πουτανες με 2.300 grivna (μια ωρα δυο φορες) και με αλλα 300 συνολο 2.600 δλδ 75 ευρω την βγαζεις αν θες και εξω (το εκανα με ενα νουμερο ταριφα στη μια και μοναδικη φορα που πηγα Κιεβο) και δευτερον γιατι στο Μινσκ ψωνισαμε απο καφε δυο (100 δολλαρια εκαστη δλδ 90 ευρω) για τρεις ωρες.
Σεμιπρο σημαινει δικα σου κονε για απλο χαρτζηλικι στα εικοσι ευρω αντε τριαντα μια και τωρα εχουμε υψηλο πληθωρισμο ... αυτα προς αποκατασταση της αληθειας για ενα τοσο σοβαρο θεμα :grin:
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Με τετοιες τιμες δεν μπορεις να τις ονομασεις σεμιπρος αλλα κανονικες βιζιτες γιατι πρωτον στα σαλον γαμας πουτανες με 2.300 grivna (μια ωρα δυο φορες) και με αλλα 300 συνολο 2.600 δλδ 75 ευρω την βγαζεις αν θες και εξω (το εκανα με ενα νουμερο ταριφα στη μια και μοναδικη φορα που πηγα Κιεβο) και δευτερον γιατι στο Μινσκ ψωνισαμε απο καφε δυο (100 δολλαρια εκαστη δλδ 90 ευρω) για τρεις ωρες.
Σεμιπρο σημαινει δικα σου κονε για απλο χαρτζηλικι στα εικοσι ευρω αντε τριαντα μια και τωρα εχουμε υψηλο πληθωρισμο ... αυτα προς αποκατασταση της αληθειας για ενα τοσο σοβαρο θεμα :grin:

δεν αντιλέγω Τάσο βίζιτες είναι, απλά όλοι τις ονομάζουν σεμιπρο λόγο ότι είναι ελευθέρας βοσκής. Και εγώ συμφωνώ μαζί σου ότι κακώς τις χαρακτηρίζουν σεμιπρο τις ελευθέρας βοσκής γιατί η έννοια του σεμιπρο είναι αυτή που περιέγεψες. Πάντως με 20-30 ευρώπουλα δύσκολα να υπάρχει κάτι στο Κίεβο
 
OP
OP
makis52

makis52

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
559
Like
1.180
Πόντοι
206
Πάντως με 20-30 ευρώπουλα δύσκολα να υπάρχει κάτι στο Κίεβο
ούτε στην Ταυλάνδη δε νομίζω να γαμάς κάνα μαιμουδάκι μ' αυτά τα χρήματα. Ηρεμία, αυτά τα ποσά ήταν πριν από 20 -25 χρόνια και τα ζήταγαν κστι πουτάνες της πλάκας. Σήμερα αυτές της πλάκας ζητάνε κάνα κατοστάρι
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
ούτε στην Ταυλάνδη δε νομίζω να γαμάς κάνα μαιμουδάκι μ' αυτά τα χρήματα. Ηρεμία, αυτά τα ποσά ήταν πριν από 20 -25 χρόνια και τα ζήταγαν κστι πουτάνες της πλάκας. Σήμερα αυτές της πλάκας ζητάνε κάνα κατοστάρι

δάσκαλε την τελευταία φορά που ήμουν στο Κίεβο ήταν τον Δεκέμβριο του 2021 λίγο πριν ξεσπάσει ο πόλεμος. Εγώ με αρκετό ψάξιμο βρήκα αρκετές με 2000-2500 γρίβνα το δίωρο/τρίωρο, αλλά είχε και πολλές που αρχικά ζητούσαν 500 δολάρια μπας και ψαρέψουν κανένα κορόιδο σαν τον Θύμιο που έδινε ότι ζητούσε η καθεμιά αλλά και αυτές που ζητούσαν αρχικά 500 δολάρια στην πορεία της διαπραγμάτευσης τα 500 γινόταν 100
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
ούτε στην Ταυλάνδη δε νομίζω να γαμάς κάνα μαιμουδάκι μ' αυτά τα χρήματα. Ηρεμία, αυτά τα ποσά ήταν πριν από 20 -25 χρόνια και τα ζήταγαν κστι πουτάνες της πλάκας. Σήμερα αυτές της πλάκας ζητάνε κάνα κατοστάρι

δάσκαλε οι τιμές πως κυμαίνονται τώρα εν καιρό πολέμου?
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
γέροντα δεν έχω mamba τώρα το διέγραψα
Καλα 90%.σε δούλευε. Μετα θαβσου έλεγε βαλε. Μου στην καρτα 70 50.20 κλπ χωρις ναρθει ποτε. Η θαταν κανα μπαζο 1. 50 με φεικ φωτογραφίες...που κ πάλι στα 70ε θαφευγε σε μια ωρα.. Μπορει κ πιο λιγο...
Δεν υπηρχαν αυτες οι Τιμές ουτε νικολαεφ κ χερσον προ 5ετιας , ποσο μαλλον στο Κίεβο...
Εκτος αν μιλαγες με καμμια θεια 45+ σαν αυτες του Τσιαμη
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
Ξεχαστο απλά...
δάσκαλε την τελευταία φορά που ήμουν στο Κίεβο ήταν τον Δεκέμβριο του 2021 λίγο πριν ξεσπάσει ο πόλεμος. Εγώ με αρκετό ψάξιμο βρήκα αρκετές με 2000-2500 γρίβνα το δίωρο/τρίωρο, αλλά είχε και πολλές που αρχικά ζητούσαν 500 δολάρια μπας και ψαρέψουν κανένα κορόιδο σαν τον Θύμιο που έδινε ότι ζητούσε η καθεμιά αλλά και αυτές που ζητούσαν αρχικά 500 δολάρια στην πορεία της διαπραγμάτευσης τα 500 γινόταν 100
Δεν υπάρχει ουτε μια στο εκατομυριο. Ειδικα που δεν ξέρεις ουτε ρωσσικα κ μιλάς αγγλικά. 2000 χριβνα μπορει ναρθει καποια για να πιει καφε να χουφτώσεις κ να φύγει. Μετα πεταει την καρτα σιμ κ πάει για άλλο εύπιστο γιανκη
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Δεν υοαρχει

Δεν υπάρχει ουτε μια στο εκατομυριο. Ειδικα που δεν ξέρεις ουτε ρωσσικα κ μιλάς αγγλικά. 2000 χριβνα μπορει ναρθει καποια για να πιει καφε να χουφτώσεις κ να φύγει. Μετα πεταει την καρτα σιμ κ πάει για άλλο εύπιστο γιανκη

θέλεις μώπως να σε εκθέσω κι άλλο, βάζοντας μυνήματα για το τι κάνει με 2300 γρίβνα σε 3 ώρες. Αν σε τραβάει να εκτεθείς κι άλλο πες μου να ποστάρω μυνήματα
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Καλα 90%.σε δούλευε. Μετα θαβσου έλεγε βαλε. Μου στην καρτα 70 50.20 κλπ χωρις ναρθει ποτε. Η θαταν κανα μπαζο 1. 50 με φεικ φωτογραφίες...που κ πάλι στα 70ε θαφευγε σε μια ωρα.. Μπορει κ πιο λιγο...
Δεν υπηρχαν αυτες οι Τιμές ουτε νικολαεφ κ χερσον προ 5ετιας , ποσο μαλλον στο Κίεβο...
Εκτος αν μιλαγες με καμμια θεια 45+ σαν αυτες του Τσιαμη

γαμήθηκε και πήρε 2300 για τρίωρο ούτε ξανά ζήτησε κάτι μετά
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
θέλεις μώπως να σε εκθέσω κι άλλο, βάζοντας μυνήματα για το τι κάνει με 2300 γρίβνα σε 3 ώρες. Αν σε τραβάει να εκτεθείς κι άλλο πες μου να ποστάρω μυνήματα
Τι να με εκθέσεις. Σε δουλεύουνε
ΔΕΝ υοαρχουν αυτα, η μιλας με μπαζα η ανω των 45..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

γαμήθηκε και πήρε 2300 για τρίωρο ούτε ξανά ζήτησε κάτι μετά
Μας αποστομωσες...
Φευγουμε ολοι κολυμπώντας για Κίεβο
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Τι να με εκθέσεις. Σε δουλεύουνε
ΔΕΝ υοαρχουν αυτα, η μιλας με μπαζα η ανω των 45..
πως δεν υπάρχουν σου έβαλα και αποδείξεις και εσύ λες πάλι τα δικά σου
αυτό το λες εσύ δεν σημαίνει ότι είναι έτσι George, Όταν αποφασίσεις να πας στο Κίεβο θα σου δώσω το τηλέφωνο της να την πάρεις και να δεις αν είναι 45 ή όχι :wink:
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
θέλεις μήπως να βάλω συνομιλία και από 9αρι πάσα του dragcrx με 100 ευρώ το δίωρο?

Μόνο ο Θύμιος πιάνεται κορόιδο και πληρώνει 500 εύρα
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
πως δεν υπάρχουν σου έβαλα και αποδείξεις και εσύ λες πάλι τα δικά σου
αυτό το λες εσύ δεν σημαίνει ότι είναι έτσι George, Όταν αποφασίσεις να πας στο Κίεβο θα σου δώσω το τηλέφωνο της να την πάρεις και να δεις αν είναι 45 ή όχι :wink:
Ποιες ειναι οι αποδείξεις. Ενα τσατ. Που είναι οι φωτογραγιες της τι ηλικία έχει ποσα κιλά πάει κλπ..

Δεν δινω ουτε μια στις 100 εκτος αν ειναο καμμια πάσα γνωστού αλλιως κανονικά οχι τριωρο, οθτε μια ωρα δεν ασχολούνται για τέτοια ποσα στο Κίεβο..
Τεσπα δεν θα τσακωθουμε κιόλας. Περιμένω δάσκαλο Μάκη με περισσότερα νεα, αν καο ήθελα και ολίγον απο χαρη ουκας..
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Ποιες ειναι οι αποδείξεις. Ενα τσατ. Που είναι οι φωτογραγιες της τι ηλικία έχει ποσα κιλά πάει κλπ..

Δεν δινω ουτε μια στις 100 εκτος αν ειναο καμμια πάσα γνωστού αλλιως κανονικά οχι τριωρο, οθτε μια ωρα δεν ασχολούνται για τέτοια ποσα στο Κίεβο..
Τεσπα δεν θα τσακωθουμε κιόλας. Περιμένω δάσκαλο Μάκη με περισσότερα νεα, αν καο ήθελα και ολίγον απο χαρη ουκας..

George μπορώ να σου δώσω τα τηλέφωνα από τις κοπέλες όταν θα ανέβεις στο Κίεβο να το διαπιστώσεις και μόνος σου. Δεν θα σου αλλάξω γνώμη παρόλο που βλέπω ότι επιμένεις για κάτι που θεωρώ ότι κάνεις λάθος. Είσαι επιρρεασμένος από τον Θύμιο και τα παραληλλήματα του όπως έλεγε ο δάσκαλος αυτά τα ποσά είναι μόνο για κορόιδα. Είδες ότι και ο Θείος Τάσος για τις ίδιες τιμές αναφέρει
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
George μπορώ να σου δώσω τα τηλέφωνα από τις κοπέλες όταν θα ανέβεις στο Κίεβο να το διαπιστώσεις και μόνος σου. Δεν θα σου αλλάξω γνώμη παρόλο που βλέπω ότι επιμένεις για κάτι που θεωρώ ότι κάνεις λάθος. Είσαι επιρρεασμένος από τον Θύμιο και τα παραληλλήματα του όπως έλεγε ο δάσκαλος αυτά τα ποσά είναι μόνο για κορόιδα. Είδες ότι και ο Θείος Τάσος για τις ίδιες τιμές αναφέρει
Θειος Τάσος γενικα παίρνει κονσέρβα όμως δηλ μια ωρα και σε στούντιο η διαμέρισμα όπου πάει.
Για μια ωρα το. Δέχομαι το ποσό. Οχι για 2 η 3 ομβς με καποια που είναι ομορδη κατω των 25 και ανω του 1μ70....
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Θειος Τάσος γενικα παίρνει κονσέρβα όμως δηλ μια ωρα και σε στούντιο η διαμέρισμα όπου πάει.
Για μια ωρα το. Δέχομαι το ποσό. Οχι για 3....

δυο με τρεις ώρες άλλες κάθονται 3 ώρες άλλες μπορεί να σου πούνε 2 ώρες, είπαμε κρατάω το λόγο μου θα σου δώσω τηλέφωνα από freelansers που θα έρθουν στο διαμέρισμα σου για 2000-2500 γρίβνα το δίωρο/τρίωρο όταν πας Κίεβο

Υ.Γ. ο φίλος dragcrx έχει πολύ περισσότερα τηλέφωνα από freelancers με 2000-2500 από ότι εγώ, γιατί έκατσε στο Κίεβο 6 μήνες. Εγώ 6-7 τηλέφωνα έχω μόνο
 
Τελευταία τροποποίηση:

skieros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.098
Κριτικές
26
Like
1.285
Πόντοι
976
Μάγκες γεια χαραντάν !΄Εχω διαβάσει ούλο το θρεντ του ΑΡΧΟΝΤΑ kman κι απεφάσισα να πάω στην Ουκλανία! Εννοείται ότι δε έλω να πάω μόνο για το ταξίδι, αλλά για να κάνω γούστα. Θα πάω για καμιά βδομάδα και σχεδιάζω να πάρω μαζί μου καμιά πεντακοσαριά ευραιό. Είναι καλά , θα μου φτάσουνε για ξενοδοχείο, μάσα , ντίσκο και μουνάκια το βράδυ ? Τι ρούχα να πάρω? Θα κάνει κρύο να πάρω κάνα χοντρό μπουφάν, ή σακάκι και πουλόβερ φτάνουν ? Οι τάνες δέχονται πιστωτική κάρτα στην Ουκλανία? Στην αρχή θα πάω στο Καρίμπιαν να χτυπήσω τα σέμι προ του Άρχοντα με τους ελληνικούς πυραύλους και μετά θέλω να πάω στο Χάρκοβο γιατί μου χουνε πει ότι το μέρος εκεί είναι παρθένο από τουρίστες. Αρχές Μαίου θα είναι κάνας άλλος συναγωνιστής στο Κίεβο να βγαίνουμε και να καμακώνουμε μαζί τα άτακτα πορνίδια? Α ρε μάνα μου τι έχει να γίνει....
καλα θα κανεις τυπε. το πολυ να φας κανα κινζαλ στον πατο αυτην την περιοδο
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.341
Like
7.616
Πόντοι
2.356
Θειος Τάσος γενικα παίρνει κονσέρβα όμως δηλ μια ωρα και σε στούντιο η διαμέρισμα όπου πάει.
Για μια ωρα το. Δέχομαι το ποσό. Οχι για 2 η 3 ομβς με καποια που είναι ομορδη κατω των 25 και ανω του 1μ70....
Δυνατο αβαταρ ρε μλκ ... ωραιος :cheesy:
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.341
Like
7.616
Πόντοι
2.356

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom