Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (4 μέλη και 24 επισκέπτες)

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.347
Like
2.920
Πόντοι
456
Χάλασε στο ενδιάμεσο;
Είχε αφήσει τη γυμναστική και φάνηκε αλλά νομίζω το έφτιαξε. Πριν χρόνια είχε ίσως το πιο ωραίο σώμα σε τρανς.Βυζάρες φοβερές ,πόδια γυμνασμένα και κωλαρα γυναικεία εντελώς .Κοιλιακοί, δέρμα βελούδινο άσε σου λέω ήταν δύναμη.
 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
401
Like
1.443
Πόντοι
201
Την έχω στο ραντάρ.

Αχ, τρανς <3

Μάστερ ρέις
 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
401
Like
1.443
Πόντοι
201
Η Αντριάνα είναι κορμάρα αλλά δύσκολα την πετυχαίνεις πλέον.

Δυστυχώς, κατά τα λεγόμενά της, σχεδόν αποκλειστικά παθητική. Αν είναι να γαμήσω, πάω με τις γυναίκες του κύκλου μου. Άλλα ψάχνω στις τρανς
 

Travesti_Nicole

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2022
Μηνύματα
7
Like
44
Πόντοι
0
Ήταν τελείως αντιεπαγγελματική συμπεριφορά φίλε daeva2.

Αυτές τρώνε φρίκη γιατί πολλοί τους ακυρώνουν ραντεβού ή δεν πάνε καν με αποτέλεσμα να χάνουν λεφτά... Απλό και κατανοητό από την πλευρά τους όμως σε καινούργιο υποψήφιο πελάτη δεν απαντάς έτσι...Χάνεις έναν εν δυνάμει χορηγό σου να το πω κ έτσι.

Ήταν τελείως αντιεπαγγελματική συμπεριφορά φίλε daeva2.

Αυτές τρώνε φρίκη γιατί πολλοί τους ακυρώνουν ραντεβού ή δεν πάνε καν με αποτέλεσμα να χάνουν λεφτά... Απλό και κατανοητό από την πλευρά τους όμως σε καινούργιο υποψήφιο πελάτη δεν απαντάς έτσι...Χάνεις έναν εν δυνάμει χορηγό σου να το πω κ έτα

Ήταν τελείως αντιεπαγγελματική συμπεριφορά φίλε daeva2.

Αυτές τρώνε φρίκη γιατί πολλοί τους ακυρώνουν ραντεβού ή δεν πάνε καν με αποτέλεσμα να χάνουν λεφτά... Απλό και κατανοητό από την πλευρά τους όμως σε καινούργιο υποψήφιο πελάτη δεν απαντάς έτσι...Χάνεις έναν εν δυνάμει χορηγό σου να το πω κ έτσι.
Τρώμε φρίκη όχι για το χρήμα αλλά από την συμπεριφορά το ότι δεν είναι κάποιος συνεπής στο ραντεβού του φυσικά μας εξοργίζει γιατί μπαίνουμε σε κάποια διαδικασία είναι ανέντιμο αυτό ,το χρήμα είναι το τελευταίο. Είμαστε άνθρωποι και εμείς άσχετα με την εργασία..
Να σου πω και κάτι άλλο ας μάθει ο καθένας πρώτα από όλα που μπαίνει στην διαδικασία τι σημαίνει τραβεστί ,τρανς, Σίσσυ και μετά να απευθύνεται στην εκάστοτε κατηγορία..
 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
401
Like
1.443
Πόντοι
201
Μην το βλέπεις έτσι έτυχε μια κακιά στιγμή όλα είναι μέσα στο πρόγραμμα μου έχει τύχει σε πελάτη να είναι απότομος και άξεστος στην αρχή ,όταν ήρθε εδώ το μετάνιωσε και μου ζήτησε και συγνώμη ίσως είχε κακιά προηγούμενη εμπειρία ή κάποιο προσωπικό πρόβλημα , μην ξεχνάμε ότι είμαστε άνθρωποι και όχι ζώα ισχύει προς όλες τις κατευθύνσεις...
Εντάξει, συμφωνώ.

Παραμένει σκατένια συμπεριφορά, όμως.

Πραγματικά, το εννοώ, προτιμώ τον ύπουλο και τον υποκριτή από τον αγενή. Είναι στον άνθρωπο φαντάζομαι.

Σίγουρα πάντως η στιγμή είναι παντοδύναμη, θα συμφωνήσω.
 

Travesti_Nicole

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2022
Μηνύματα
7
Like
44
Πόντοι
0
Εντάξει, συμφωνώ.

Παραμένει σκατένια συμπεριφορά, όμως.

Πραγματικά, το εννοώ, προτιμώ τον ύπουλο και τον υποκριτή από τον αγενή. Είναι στον άνθρωπο φαντάζομαι.

Σίγουρα πάντως η στιγμή είναι παντοδύναμη, θα συμφωνήσω.
Εγώ δεν προτιμώ κανένα θέλω ξεκάθαρη συμπεριφορά έτσι είμαι εγώ.Αν δω ότι κάποιος απλά δεν είναι ξεκάθαρος στο τι θέλει τον αποφεύγω ευγενικά . κομπλεξικοι και πονηροι να πάνε σε άλλη εγώ δεν μπορώ να κάθομαι να λύνω τα θέματα τούς και στο τέλος να μην είναι συνεπής στο ραντεβού μας επειδή μπορεί να τύχει ανθρώπινα να μηλισω λίγο παραπάνω στο τηλέφωνο γιατί το έχω δει και αυτό κατευθείαν υπάρχει εκμετάλλευση..
Είναι πάρα πολλά τα θέματα που δυστυχώς μια κακιά να βρεθεί την πληρώνουν οι υπόλοιπες + ότι οι περισσότεροι δύσκολα να πουν καλό λόγο και ας το αξίζει κάποια .. Τα κουλά πάντα υπάρχουν καραδοκούν για εμάς...
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
871
Κριτικές
1
Like
1.809
Πόντοι
206
εγω ξεκινησα το σπορ οταν πριν 6 χρονια στο πΟΥΚΕΤ ΟΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΩ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ,ΠΕΡΑΣΕ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΜΙΑ ΜΟΥΝΑΡΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗς ΟΜΟΡΦΙΑς ΠΟΥ ΗΤΑΝ Ladyboy.και γιατι κου αρεσει οπ κωλος και πολλες δεν δινουν η οταν δινουν ειναι χαλια ...Εδω στην Ελλάδα για να παω πρεπει να οδηγησω 110 περιπου χλμ, αφου μετακομισα απο Αθηνα πριν 25 χρονια.Ξερετε ποσες φορες εχω συνενοηθει προσεκτικα τι θα κανουμε και οταν πηγα πχ μου λεει η άλλη δεκ κανω πιπα ακαποτη ξαφνικα,και μιλαμε για υπερβολικα ισως στη καθαριοτητα.Να φας φόλα ενω ρυθμισες ολη σου τη ημερα για να πας Αθηνα, οδηγησες τρεις ωρες πηγαινε ελα πανω απο 35 ευρω βενζινη διοδια και εφαγες φολα.Που να ρισκαρω τωρα που οικονομικως παει κατα διαολου ,τα λεω για να ξερουν και οι επαγγελματιες πως ναι πρεπει να ρωταμε πρεπει να μπορουμε να καταλαβουμε τι θα δουμε πως θα ειναι ,παντως οντως η Φενια εχει επιδερμιδα πιτσιρικας, και εισικα η αγγαλια μετα το σεξ σαν γκομανα σου, μπραβο της εχω γραψει και σχολια
 

κλειδαρας

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2018
Μηνύματα
12
Like
6
Πόντοι
0
Kαλησπέρα σε όλους !! μηπως έχει κανεις εικόνα για εδώ, σκεφτομαι να κλεισω και φοβαμαι μην παω ακλαφτα τα φραγκα
 

freeGk87

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2022
Μηνύματα
5
Like
4
Πόντοι
0
Kαλησπέρα σε όλους !! μηπως έχει κανεις εικόνα για εδώ, σκεφτομαι να κλεισω και φοβαμαι μην παω ακλαφτα τα φραγκα
Ωραία φαίνεται πάντως.
Τιμή σαν παθητική μόνο ξέρουμε?
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
Οταν κανεις μια δουλεια κ βαζεις αγγελια προφανως θ σ παρεο κ ο μαλακας ολα τ αλλα ειναι ν χ μ ν λεγαμε....
 
  • Like
Αντιδράσεις: abcxyz

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
401
Like
1.443
Πόντοι
201
Kαλησπέρα σε όλους !! μηπως έχει κανεις εικόνα για εδώ, σκεφτομαι να κλεισω και φοβαμαι μην παω ακλαφτα τα φραγκα

Σε ξενερώνω τώρα που δεν έχω μια συμβουλή να σου δώσω, το ξέρω και συγγνώμη.

Αν θέλεις πάντως, αν πας, μοιράσου την εμπειρία σου, γιατί την έχω κι εγώ στο ραντάρ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom