Νέα

Επιχείρηση «Μουνί»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vais77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 78
  • Εμφανίσεις 9K
  • Ετικέτες
    μουνί
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
vais77

vais77

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2013
Μηνύματα
1.263
Κριτικές
9
Like
5.162
Πόντοι
1.436
Σωστα αν και στο μελλον η τιμη της σοκαλατας θα ανεβαινει ραγδαια και ηδη πολλα σοκολατοειδη μπασταρδευονται με αλλα υλικα για να εχουν λιγοτερη ποσοτητα κακαο.
Και πάλι όμως θα εχουν την ίδια τιμή για όλους. ?
 
OP
OP
vais77

vais77

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2013
Μηνύματα
1.263
Κριτικές
9
Like
5.162
Πόντοι
1.436
Άλλο ένα πράγμα που με χαλάει σε κάποιες γυναίκες που ενώ ζητάνε 100+ είναι ότι δεν πάνε να κάνουν μια αποτρίχωση στα επίμαχα σημεία και μπορεί να σου έρθουν στο ραντεβού με 3 ημερών αξυρισια. Πουλάς το μουνι σου και μάλιστα ακριβά. Πουλά το σωστα
 
OP
OP
vais77

vais77

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2013
Μηνύματα
1.263
Κριτικές
9
Like
5.162
Πόντοι
1.436
Την ίδια διαφωνία είχαν άλλα μέλη και στο νήμα για τα στούντιο της θεσσαλονίκης , το θέμα είναι οτι αν κάνεις παζάρι , έστω οτι δέχεται η ιερόδουλη η η τσατσά ανάλογα με ποιά θα συνεννοηθείς , πως ξέρεις οτι δεν θα έχει μειωμένη απόδοση (η χειρότερη συμπεριφορά) λόγω οτι της έκοψες 10 , 20 ευρώ ;

Θα μου πεις αν μιλάμε για στούντιο και σου φανεί ακριβό μπορείς να μην μπείς καθόλου και να πας στο επόμενο. Η δεν παίρνεις την ακριβή έσκορτ και βρίσκεις άλλη πιό φτηνή.

Εμένα παράδειγμα η τελευταία επίσκεψη στα στούντιο μου βγήκε λίγο ακριβή αλλά πέρασα καλά , δηλαδή υπολόγιζα να βγεί στα 80 ευρώ το πρόγραμμα που πήρα και βγήκε 100 , αν έκανα παζάρια μπορεί και να το έριχνα στα 80 αλλά θα περνούσα το ίδιο καλά ; Μπορεί ναι μπορεί και όχι ποιός ξέρει.
Στο θέμα παζάρι με βρίσκει αντίθετο. Από την στιγμή που γνωρίζω την κοπέλα.
Έχει τύχει να κάνω παζάρι που δεν ήταν ακριβώς παζάρι, αλλά να μιλήσω με μια κοπέλα που δεν είχε καν τηλέφωνο δεν είχε καν κριτικές, και μιλώντας μαζί της μου φάνηκε εντάξει σαν άτομο αλλά για τα δικα μου δεδομένα τόσο ρίσκο για τα λεφτά που ζήταγε δεν ήμουν διαθέτημενος να το πάρω.
Η κοπελα από μόνη της με ρώτησε ποιο θα ήταν για μένα πρέπον να δώσω και το συμφωνήσαμε. Δεν το έκανα όμως για να το παίξω ότι και καλά την ξεγέλασα. Θεώρησα ότι τέτοιο ρίσκο δεν το παιρνω
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Βιταμούλη την τρως γάλακτος ή μαύρη? :confused:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Πάντως αυτό σπάνια συμβαινει...σε μενα τουλάχιστον
Ναι δεν λέω. Όμως υπάρχουν.
 
OP
OP
vais77

vais77

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2013
Μηνύματα
1.263
Κριτικές
9
Like
5.162
Πόντοι
1.436
Όπως επίσης πρέπει να προσέχουν με την στοματική υγιεινή.
Είναι κρίμα πχ να έχεις ένα όμορφο και συμπαθέστατο κουκλάκι και να μυρίζεις τον προηγούμενο.
Γενικά μικρές λεπτομέρειες μπορεί να κάνουν μεγάλες διαφορες
Και τσιγαριλα επίσης. Όπως μου έχει τύχει να καταλαβαίνω και τι έφαγε για μεσημέρι.
 

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.216
Κριτικές
1
Like
4.847
Πόντοι
1.756
Δεν πάει έτσι. Το amateurιλίκι πουλάει. Όταν είναι δε και διανθισμένο με μια καλή παρουσίαση η τιμή ανεβαίνει. Εξ' άλλου στη συγκεκριμένη περίπτωση πρόκειται περί αρπαχτής ή και χτίσιμο συγκεκριμένου κύκλου.
το μονο αματεριλικι που πουλαει ειναι καμια πιαρ και γενικα γλαστρες...
η καθε χωριατισσα που εφυγε απο το χωριο της (και οταν γυριζει πισω το παιζει κυρια) δεν αξιζει κατι παραπανω
 

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.216
Κριτικές
1
Like
4.847
Πόντοι
1.756
Για όσους όμως αρέσκονται στην ποικιλία δεν είναι και το πλέον ιδανικό. Προσωπικά ελπίζω να μην ξαναμπώ στον πειρασμό να πάρω call girl, γιατί μόλις συνειδητοποίησα ότι μέσα σε μια ώρα ξοδεύεις όσα βγάζεις δουλεύοντας 3 μέρες. :P
αυτα τα πραγματα τυπε δεν ειναι για καθε μερα! και ενα μπουκαλι να ανοιξεις να πιεις με την παρεα τα ιδια τρως...

αυτα ειναι παροχες που προσφερεις στον εαυτο σου (και εξαρταται απο τη συχνοτητα που το θες)

αν θες καθε μερα εσκορτ πρεπει να το φυσας αδρα! αλλιως μεταξι και 10-20 ευρω...
 

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.216
Κριτικές
1
Like
4.847
Πόντοι
1.756
Με την ίδια λογικη Επίσης γιατί να χρεώνουν χοντρούς γέρους και άσχημους όσο εμάς τους νέους όμορφους και έξυπνους το ίδιο ?
γιατι κοστολογει τον χρονο της και το προγραμμα της τυπε ανεξαρτητα αν τον εχεις 5 η 25 ποντους η εισαι 50 η 150 κιλα...
μια ωρα μαζι της κοστιζει τοσο (συν τα εξτρα)
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
αυτα τα πραγματα τυπε δεν ειναι για καθε μερα! και ενα μπουκαλι να ανοιξεις να πιεις με την παρεα τα ιδια τρως...

αυτα ειναι παροχες που προσφερεις στον εαυτο σου (και εξαρταται απο τη συχνοτητα που το θες)

αν θες καθε μερα εσκορτ πρεπει να το φυσας αδρα! αλλιως μεταξι και 10-20 ευρω...
Και ποιος σου είπε ότι ανοίγω μπουκάλι; :P Ναι οκ, δεν είναι για κάθε μέρα, αλλά δεδομένου σε μια ώρα χαλάς όσα βγάζεις σε 3 μέρες, το ρίσκο είναι πολύ μεγάλο, οπότε καλύτερα να πάω σε μασατζίδικο ή Φυλής να έχω το κεφάλι μου ήσυχο. Άποψή μου.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.724
Κριτικές
61
Like
40.233
Πόντοι
22.785
:wanker: :kiss-mark:
Ας συνεισφέρω και εγώ κάτι στο topic τώρα ένα φρέσκο..
Αν δεν σας αρέσει πείτε μου να το διαγράψω....
 

Συνημμένα

  • received_689907511636754.jpeg
    received_689907511636754.jpeg
    53,5 KB · Εμφανίσεις: 101

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.724
Κριτικές
61
Like
40.233
Πόντοι
22.785
:smiling-face-with-heart-eyes: :hi:
Περνάει η ώρα και δεν θα μπορέσουμε να το διαγράψουμε...
.... σας ακούω...
 

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.216
Κριτικές
1
Like
4.847
Πόντοι
1.756
Και ποιος σου είπε ότι ανοίγω μπουκάλι; :P Ναι οκ, δεν είναι για κάθε μέρα, αλλά δεδομένου σε μια ώρα χαλάς όσα βγάζεις σε 3 μέρες, το ρίσκο είναι πολύ μεγάλο, οπότε καλύτερα να πάω σε μασατζίδικο ή Φυλής να έχω το κεφάλι μου ήσυχο. Άποψή μου.
ελευθερη αγορα εχουμε τυπε! προτιμω να ψωνιζω απο το πανω ραφι και ας ειναι πιο ακριβο! ο,τι πληρωνεις παιρνεις (εκτος αν πιαστεις κωτσος)
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
ελευθερη αγορα εχουμε τυπε! προτιμω να ψωνιζω απο το πανω ραφι και ας ειναι πιο ακριβο! ο,τι πληρωνεις παιρνεις (εκτος αν πιαστεις κωτσος)
Δυστυχώς δεν ισχύει πάντα αυτό και ειδικά στον αγοραίο έρωτα. Πολλές φορές και η βίζιτα που την έχεις χρυσοπληρώσει σου βγαίνει μέτρια εμπειρία. Τέλος πάντων, αρκετά βγήκαμε off topic, οπότε το σταματάω.
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
81.885
Κριτικές
31
Like
12.560
Πόντοι
5.097
τα κανατε ΜΟΥΝΙ. :confused: :confused: :confused:
υγ τα γνωστα :smitten:
 
  • Like
Αντιδράσεις: amjik
OP
OP
vais77

vais77

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2013
Μηνύματα
1.263
Κριτικές
9
Like
5.162
Πόντοι
1.436
Δυστυχώς δεν ισχύει πάντα αυτό και ειδικά στον αγοραίο έρωτα. Πολλές φορές και η βίζιτα που την έχεις χρυσοπληρώσει σου βγαίνει μέτρια εμπειρία. Τέλος πάντων, αρκετά βγήκαμε off topic, οπότε το σταματάω.
Δεν είναι off topic γιατι Και αυτές είναι σκέψεις στο πως διαλέγει κάποιος μια κοπέλα. Απλά θα διαφωνήσω με τον συναγωνιστεί ότι δεν είναι απαραίτητο ότι είναι πιο ακριβό να είναι και πιο καλό.
Από την άλλη όμως τι θεωρεί ο καθένας καλό?
Σε κάποιους αρκεί να είναι ξαπλωμένη δίπλα του το top μουνι σε ομορφιά.
Σε άλλους με μέτρια ομορφιά αλλά σούπερ υπηρεσίες
Άλλοι αρκούνται στο φθηνό αφού θεωρούν ότι όλες οι τρύπες είναι ιδιες
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Δεν είναι off topic γιατι Και αυτές είναι σκέψεις στο πως διαλέγει κάποιος μια κοπέλα. Απλά θα διαφωνήσω με τον συναγωνιστεί ότι δεν είναι απαραίτητο ότι είναι πιο ακριβό να είναι και πιο καλό.
Από την άλλη όμως τι θεωρεί ο καθένας καλό?
Σε κάποιους αρκεί να είναι ξαπλωμένη δίπλα του το top μουνι σε ομορφιά.
Σε άλλους με μέτρια ομορφιά αλλά σούπερ υπηρεσίες
Άλλοι αρκούνται στο φθηνό αφού θεωρούν ότι όλες οι τρύπες είναι ιδιες
Για μένα το καλό είναι σίγουρα μια μέτρια ομορφιά με σούπερ υπηρεσίες, παρά ένα τοπ μουνί που είναι τυπική, απαθής και μηχανική. Αγοράζεις και μια πλαστική κούκλα, αν είναι έτσι. Και δεν είναι καθόλου εγγυημένες οι καλύτερες υπηρεσίες στην ακριβότερη κατηγορία. Πόσοι εξάλλου δε την έχουμε πατήσει; Και ειδικά με τις προμοτόρικες κριτικές που πάνε σύννεφο. Αλλά μπαίνει στη μέση και ο υποκειμενικός παράγοντας και η χημεία μεταξύ δύο διαφορετικών ανθρώπων, το οποίο είναι κάτι που δεν εξαγοράζεται εύκολα. Για όλους αυτούς τους λόγους το ακριβότερο δεν είναι πάντα καλύτερο, όσον αφορά τις υπηρεσίες πάντα. Σε ομορφιά από την άλλη σίγουρα τα παραπάνω λεφτά πιάνουν τόπο, κι αυτό πολλές φορές χάρη στις πλαστικές.
 
OP
OP
vais77

vais77

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2013
Μηνύματα
1.263
Κριτικές
9
Like
5.162
Πόντοι
1.436
Για μένα το καλό είναι σίγουρα μια μέτρια ομορφιά με σούπερ υπηρεσίες, παρά ένα τοπ μουνί που είναι τυπική, απαθής και μηχανική. Αγοράζεις και μια πλαστική κούκλα, αν είναι έτσι. Και δεν είναι καθόλου εγγυημένες οι καλύτερες υπηρεσίες στην ακριβότερη κατηγορία. Πόσοι εξάλλου δε την έχουμε πατήσει; Και ειδικά με τις προμοτόρικες κριτικές που πάνε σύννεφο. Αλλά μπαίνει στη μέση και ο υποκειμενικός παράγοντας και η χημεία μεταξύ δύο διαφορετικών ανθρώπων, το οποίο είναι κάτι που δεν εξαγοράζεται εύκολα. Για όλους αυτούς τους λόγους το ακριβότερο δεν είναι πάντα καλύτερο, όσον αφορά τις υπηρεσίες πάντα. Σε ομορφιά από την άλλη σίγουρα τα παραπάνω λεφτά πιάνουν τόπο, κι αυτό πολλές φορές χάρη στις πλαστικές.
Συμφωνώ 100%. Είμαι και εγώ αυτής της άποψης.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Πάντως 9 στις 10 φορές που έχω πάρει βίζιτα δεν μπορώ να πω ότι ένιωσα ότι πήρα μία εμπειρία που άξιζε 100-150 ευρώ. Μόνο στα μασατζίδικα είχα την αίσθηση ότι η εμπειρία άξιζε τα λεφτά της και στις μισές καταθέσεις στη Φυλής που εκεί τα 20 ευρώ δεν τα κλαις έτσι κι αλλιώς.
 
OP
OP
vais77

vais77

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2013
Μηνύματα
1.263
Κριτικές
9
Like
5.162
Πόντοι
1.436
Πάντως 9 στις 10 φορές που έχω πάρει βίζιτα δεν μπορώ να πω ότι ένιωσα ότι πήρα μία εμπειρία που άξιζε 100-150 ευρώ. Μόνο στα μασατζίδικα είχα την αίσθηση ότι η εμπειρία άξιζε τα λεφτά της και στις μισές καταθέσεις στη Φυλής που εκεί τα 20 ευρώ δεν τα κλαις έτσι κι αλλιώς.
Σε αυτά τα λεφτά προσέχω τι θα πάρω. Όχι όμως ότι δεν την έχω πατήσει κιόλας προσπαθώ να εκμεταλλευτώ αυτό το σαιτ στο επαρκο ώστε να έχω την ελάχιστη περίπτωση στο να την πατήσω χοντρα
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Σε αυτά τα λεφτά προσέχω τι θα πάρω. Όχι όμως ότι δεν την έχω πατήσει κιόλας προσπαθώ να εκμεταλλευτώ αυτό το σαιτ στο επαρκο ώστε να έχω την ελάχιστη περίπτωση στο να την πατήσω χοντρα
Εννοείται, κι εγώ κάνω πολύ εξονυχιστική έρευνα πρώτα, αλλά και πάλι την πατάς από προμοτόρικες κριτικές και το photoshop.
 

ftshslv

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2011
Μηνύματα
503
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
366
Ξεκινώντας να πω το πιο απλό πράγμα.
Όπως η καθε κοπελα θέλει τον πελάτη να κάνει το ντουζάκι του πριν την συνεδρία έτσι πρέπει να πράττει κιόλας.
Δεν είναι δικαιολογία ότι ήρθα από το δίπλα δωμάτιο έτοιμη.
Δεν το γνωρίζω αυτό. Απαιτω όπως απαιτείς να κάνεις ντουζάκι μπροστά μου
Και στοματικο διαλυμα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom