Νέα

Επιχείρηση «Μουνί»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vais77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 78
  • Εμφανίσεις 9K
  • Ετικέτες
    μουνί
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
vais77

vais77

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2013
Μηνύματα
1.270
Κριτικές
9
Like
5.166
Πόντοι
1.436
Οκ, άρα δεν μπορείς να φέρεις κανένα παράδειγμα πουτάνας που να έμεινε χωρίς πελάτες λόγω συμπεριφοράς.
Δεν θέλω. Δεν πάμε να δικασουμε καμία. Είναι πιο καλά να είναι μια γενική κουβεντα
 

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.317
Κριτικές
1
Like
4.976
Πόντοι
1.756
Εγώ θα πίστευα λόγω ηλικίας και παρουσιαστικο από 80 έως 100 θα ήταν καλά.
αυτα οταν ανεβει κατηγορια τυπε. 50 ευρω ειναι 2 μεροκαματα και τα βγαζει σε μια ωρα! της φτανουν μια χαρα
 
OP
OP
vais77

vais77

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2013
Μηνύματα
1.270
Κριτικές
9
Like
5.166
Πόντοι
1.436
αυτα οταν ανεβει κατηγορια τυπε. 50 ευρω ειναι 2 μεροκαματα και τα βγαζει σε μια ωρα! της φτανουν μια χαρα
Σεβαστή η άποψη σου. Και γιαυτό είπα να γράφουμε τις απόψεις μας γενικά για να δούμε και λίγο το σκεπτικό του καθενός.
 

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.317
Κριτικές
1
Like
4.976
Πόντοι
1.756
γενικα επειδη παρατηρω γενικα τιμες βλεπω οτι υπαρχει μια ταση η σχετικα δικαιη ταριφα των 140 να παει στα 200...

με 200 τυποι πρεπει να γαμας αφρο σε εσκορτ αλλιως πρεπει να εχει μεσα anal και cim.

για οτιδηποτε που τα ξεπερνα ως τιμη θα πρεπει να γαμας καποιο δημοσιο προσωπο εστω και της πολης.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Για μένα το βασικότερο, πέρα από το αυτονόητο δηλαδή να παρέχει όλες τις υπηρεσίες που υπόσχεται, είναι να μη σου συμπεριφέρεται σαν να είσαι κατώτερος και σου κάνει χάρη που τη γαμάς. Να είναι ανθρώπινη και ευγενική, όχι να βαριέται τη ζωή της και να ασχολείται συνέχεια με το κινητό. Επίσης να ξέρει ελληνικά ή τουλάχιστον καλά αγγλικά. Δεν περιμένω να πιάσουμε καμιά μεγάλη συζήτηση, αλλά να μπορείς να συνεννοηθείς λίγο για τα βασικά.
 
OP
OP
vais77

vais77

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2013
Μηνύματα
1.270
Κριτικές
9
Like
5.166
Πόντοι
1.436
Για μένα το βασικότερο, πέρα από το αυτονόητο δηλαδή να παρέχει όλες τις υπηρεσίες που υπόσχεται, είναι να μη σου συμπεριφέρεται σαν να είσαι κατώτερος και σου κάνει χάρη που τη γαμάς. Να είναι ανθρώπινη και ευγενική, όχι να βαριέται τη ζωή της και να ασχολείται συνέχεια με το κινητό. Επίσης να ξέρει ελληνικά ή τουλάχιστον καλά αγγλικά. Δεν περιμένω να πιάσουμε καμιά μεγάλη συζήτηση, αλλά να μπορείς να συνεννοηθείς λίγο για τα βασικά.
Πολύ σωστά. Δεν θέλω μια πλαστική κούκλα δίπλα μου με ανοιχτά τα πόδια.
Πας και σε στούντιο αν είναι να πας για άδειασμα μόνο.
Προσωπικά οταν κλείνω μια ώρα με μια κοπέλα δεν είναι απαραίτητο να προλάβω 2 εκτονωσεις. Αν έψαχνα 2 εκτονωσεις απλά πήγαινα στα Μπουρδελα με 2 διαφορετικές με 40 ευρώ.
Πας για μια πιο στενή επαφή από όλες τις αποψεις
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Πολύ σωστά. Δεν θέλω μια πλαστική κούκλα δίπλα μου με ανοιχτά τα πόδια.
Πας και σε στούντιο αν είναι να πας για άδειασμα μόνο.
Προσωπικά οταν κλείνω μια ώρα με μια κοπέλα δεν είναι απαραίτητο να προλάβω 2 εκτονωσεις. Αν έψαχνα 2 εκτονωσεις απλά πήγαινα στα Μπουρδελα με 2 διαφορετικές με 40 ευρώ.
Πας για μια πιο στενή επαφή από όλες τις αποψεις
Α γεια σου. Και το να με αφήνει στα 40 λεπτά για να κάνει μπάνιο και να ετοιμαστεί, δήθεν επειδή δεν προλαβαίνω να τελειώσω 2η φορά, επίσης δεν είναι καθόλου ωραίο. Δε σε πήρα κοπελιά για να τελειώσω 2 φορές, σώνει και καλά. Σε πήρα για μια στενή επαφή μιας ώρας, όπως σωστά είπες.
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.063
Like
1.494
Πόντοι
216
50! και αυτο γιατι ΔΕΝ ειναι επαγγελματιας. δε ξερει τα βασικα απο τη στιγμη που δεν ειναι του χωρου. οποτε αν θες να μαζεψεις πελατεια ξεκινας απο χαμηλα και μετα που βλεπεις τι γινεται και βελτιωνεσαι κιολας πληρωνεται η εμπειρια σου...
ισως βεβαια η λεζαντα της να ειναι απλα για να τραβηξει πελατεια και να ναι "επιθετικο μαρκετινγκ" το αβγαλτη φοιτητρια σε προκαλει να την θωπευσεις και να την διακορευσεις
Δεν πάει έτσι. Το amateurιλίκι πουλάει. Όταν είναι δε και διανθισμένο με μια καλή παρουσίαση η τιμή ανεβαίνει. Εξ' άλλου στη συγκεκριμένη περίπτωση πρόκειται περί αρπαχτής ή και χτίσιμο συγκεκριμένου κύκλου.
 
OP
OP
vais77

vais77

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2013
Μηνύματα
1.270
Κριτικές
9
Like
5.166
Πόντοι
1.436
Δεν πάει έτσι. Το amateurιλίκι πουλάει. Όταν είναι δε και διανθισμένο με μια καλή παρουσίαση η τιμή ανεβαίνει. Εξ' άλλου στη συγκεκριμένη περίπτωση πρόκειται περί αρπαχτής ή και χτίσιμο συγκεκριμένου κύκλου.
Σωστο αλλά κατά την γνώμη σου για όλα αυτά που λες που θα ήταν το πρέπον ποσό?
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.768
Κριτικές
6
Like
3.443
Πόντοι
736
κακο δεν ειναι απλα τυπε το χρημα μιλαει! και φυσικα δε μπορω να ανταγωνιστω ενα κοροιδο που θα της τα σκασει χοντρα χωρις λογο!

εχω μαθει στη ζωη μου καθε πραγμα να το παιρνω στην τιμη του
Την ίδια διαφωνία είχαν άλλα μέλη και στο νήμα για τα στούντιο της θεσσαλονίκης , το θέμα είναι οτι αν κάνεις παζάρι , έστω οτι δέχεται η ιερόδουλη η η τσατσά ανάλογα με ποιά θα συνεννοηθείς , πως ξέρεις οτι δεν θα έχει μειωμένη απόδοση (η χειρότερη συμπεριφορά) λόγω οτι της έκοψες 10 , 20 ευρώ ;

Θα μου πεις αν μιλάμε για στούντιο και σου φανεί ακριβό μπορείς να μην μπείς καθόλου και να πας στο επόμενο. Η δεν παίρνεις την ακριβή έσκορτ και βρίσκεις άλλη πιό φτηνή.

Εμένα παράδειγμα η τελευταία επίσκεψη στα στούντιο μου βγήκε λίγο ακριβή αλλά πέρασα καλά , δηλαδή υπολόγιζα να βγεί στα 80 ευρώ το πρόγραμμα που πήρα και βγήκε 100 , αν έκανα παζάρια μπορεί και να το έριχνα στα 80 αλλά θα περνούσα το ίδιο καλά ; Μπορεί ναι μπορεί και όχι ποιός ξέρει.
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.063
Like
1.494
Πόντοι
216
Σωστο αλλά κατά την γνώμη σου για όλα αυτά που λες που θα ήταν το πρέπον ποσό?
Απλα περιγράφουμε χοντρικά τι συμβαινει. Κατά την άποψή μου ένα 100μπαλο με επιφύλαξη.
 
  • Like
Αντιδράσεις: vais77

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
Για τη σχέση υπηρεσίας-τιμής και το παρουσιαστικό είναι λογικό. Για τη συμπεριφορά θέλεις να πεις κανένα όνομα; Μέχρι και η Helena-Nayomi εξακολουθεί και είναι full booked.
φιλαρακι μην ξεχνας οτι η ελενα - ναιομι ,περαν της συμπεριφορας εδω μεσα,ειναι γκομενα που γαμιεται οπως με τον γκομενο της,συν οτι ειναι κορμαρα,σε σχεση με τον ανταγωνισμο της.γιαυτο και προφανως εχει δουλεια.τα σεβη μου φιλε μου.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
πιστεύω είναι λίγες που το "έχουν" αυτό με τους περισσότερους από τους πελάτες τους. σίγουρα όχι με όλους και σίγουρα λίγες.
το επόμενο που μπορεί να κάνει κανείς είναι παραπάνω ραντεβού με την ίδια ανεξάρτητη ή μόνιμη κοπέλα γραφείου εφόσον διαισθάνεται και υπάρχει κάποια χημεία. υπάρχουν κοπέλες που βγάζουν εντελώς διαφορετικό εαυτό σε μια τέτοια περίπτωση. κακά τα ψέματα η οικειότητα που επέρχεται με την επανάληψη, μπορεί (εφόσον ξαναλέω υφίσταται κάποια αλληλοσυμπάθεια) να αλλάξει εντελώς τη συμπεριφορά της κοπέλας (προς το καλύτερο)
Για όσους όμως αρέσκονται στην ποικιλία δεν είναι και το πλέον ιδανικό. Προσωπικά ελπίζω να μην ξαναμπώ στον πειρασμό να πάρω call girl, γιατί μόλις συνειδητοποίησα ότι μέσα σε μια ώρα ξοδεύεις όσα βγάζεις δουλεύοντας 3 μέρες. :P
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.060
Like
2.930
Πόντοι
456
Νομίζω ότι αν θέλει να ξεκινήσει μια amateur η καλύτερη επιλογή είναι ο χώρος του μασάζ κατ'οικον, εκεί θα προχωρήσει με όσους θέλει χωρίς να είναι υποχρεωμένη να πεί ναι σε όλους ,θα δει τι τιμή θα πιάσει στην πιάτσα ανάλογα το πρόγραμμα και των προσόντων της και γενικώτερα θα εξοικιωθεί με την όλη ''φάση'',στη συνέχεια αποφασίζει αν θα συνεχίσει και με τι τιμή.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.617
Κριτικές
62
Like
41.397
Πόντοι
8.530
Ξεκινώντας να πω το πιο απλό πράγμα.
Όπως η καθε κοπελα θέλει τον πελάτη να κάνει το ντουζάκι του πριν την συνεδρία έτσι πρέπει να πράττει κιόλας.
Δεν είναι δικαιολογία ότι ήρθα από το δίπλα δωμάτιο έτοιμη.
Δεν το γνωρίζω αυτό. Απαιτω όπως απαιτείς να κάνεις ντουζάκι μπροστά μου
Το καλυτερο και πιο ερεθιστικο δεν ειναι να κανουν μαζι ντουζ;Αν και συχνα αυτο χρεωνεται παραπανω ως εξτρα παροχη κατι που δεν με βρισκει συμφωνο αλλα δυστυχως συμβαινει...
 

Danky88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2020
Μηνύματα
205
Κριτικές
2
Like
1.156
Πόντοι
201
Με την ίδια λογικη Επίσης γιατί να χρεώνουν χοντρούς γέρους και άσχημους όσο εμάς τους νέους όμορφους και έξυπνους το ίδιο ?
 
OP
OP
vais77

vais77

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2013
Μηνύματα
1.270
Κριτικές
9
Like
5.166
Πόντοι
1.436
Με την ίδια λογικη Επίσης γιατί να χρεώνουν χοντρούς γέρους και άσχημους όσο εμάς τους νέους όμορφους και έξυπνους το ίδιο ?
Γιατί και η σοκολάτα στο περίπτερο είτε είναι για χοντους είτε για μοντέλα την ίδια τιμή εχει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom