Νέα

Στεγνό μουνί

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Karakitsos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 43
  • Εμφανίσεις 10K
  • Ετικέτες
    μουνί
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
τυπε ζιγκολικι και ετσι?
αυτος εισαι ρε μαγκα
ετσι στηνονται οι μεγαλες δουλειες
τσιτα τα γκαζια και βουρ να ζουμι γιατι σε παω δικε μου τυπε


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

εισαι απιστευτος τυπος δικιε μου  :rockon: :rockon:
 

villyboy

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2010
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
πάντως δεν είναι πως η γυναίκα δεν έχει υγρά.....απλώς προφανώς έχει ια ιδιαζουσα ασθένεια που τα ρουφάει....
η μάγισσα ρουφήχτρα! (κατά του τριβιζά το μάγισσα φουφήχτρα)


η μαλακια σπαει τα κοντερ στη περιπτωση σου!!! οπως και του βλακουλα με τις  :jerking: ερωτησεις του

:thefinge: :thefinge: :thefinge: :thefinge: :thefinge: :blowup: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

ΖΩΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΙΤΣ ΦΑΚ ΤΑ`Ι`Μ !!!!! ΤΟ ΚΟΛΙ ΚΑΙ ΤΟ ΝΟΥ ΣΑΣ
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
η μαλακια σπαει τα κοντερ στη περιπτωση σου!!! οπως και του βλακουλα με τις  :jerking: ερωτησεις του

:thefinge: :thefinge: :thefinge: :thefinge: :thefinge: :blowup: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

ΖΩΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΙΤΣ ΦΑΚ ΤΑ`Ι`Μ !!!!! ΤΟ ΚΟΛΙ ΚΑΙ ΤΟ ΝΟΥ ΣΑΣ

εσύ είσ'αυτή που γαμιέται? :think:
 

villyboy

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2010
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
Σας εχει τυχει να γαμαται γκομενακι που δεν υγρενεται ποτε το μουνι της??? ποτε ομως..οτι και να κανεται.!!τι να γλυφεται, τι να βαζεται δαχτυλακια, τι να το χαιδευεται απαλα με  κυκλικες κινησεις, τι τι τι.....και αυτη στεγνη σαν στηθος κοτοπουλο!!!
τα ειχα με μια κοκαλιαρα για 2 μηνες, το καναμε τακτικα αλλα ουτε μια φορα δεν εβγαλε υγρα. παντα εβαζα σαλιο για να μπω αλλα και αυτο στεγνωνε....και οταν τελειωνα , και το καταλαβαινε με ελεγε, τελειωσες?ελεγα ναι, και εγω λεει. εισαι φοβερος και μαλακιες.
ολο μουφες αλλα φενοταν οτι δεν το ζουσε.
τελικα την χωρησα αλλα μεχρι και σημερα μου στελνει συνεχεια μηνυματα για να τα ξαναβρουμαι. δε μπορω να καταλαβω :huh: :huh: :huh: να θελει κατι αλλο απο εμενα αποκλειεται γιατι ειμαι αφραγκος σε μονιμη φαση, και με ειχε δανησει κιολλας. αρα εμενα θελει, αλλα γιατι δεν εχει ζουμι? να εχει κανενα γυναικολογικο προβλημα? εχεται εσεις  καμια τετοια εμπηρια?
αυτα και καληνυχτα, παω για υπνο. :)



τι ειναι εδω πεασχημοπουστα?νοσοκομειο???????
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.492
Κριτικές
31
Like
1.332
Πόντοι
6.305
Οι πιο συνηθισμένοι λόγοι που αναστέλλουν την ύγρανση κατά τη σεξουαλική επαφή είναι ψυχολογικά ή μαθησιακά προβλήματα ( ο τρόπος που έχει μεγαλώσει και αντιλαμβάνεται το σεξ) ή τα χαμηλά επίπεδα οιστρογόνων στον οργανισμό της γυναίκας. Έτσι, στην εμμηνόπαυση, που η παραγωγή οιστρογόνων περιορίζεται λόγω ηλικίας, οι γυναίκες συχνά παραπονούνται για ξηρότητα του κόλπου όταν κάνουν σεξ.
Η ανεπαρκής ύγρανση σε νεαρές γυναίκες οφείλεται στην πλειονότητα των περιπτώσεων σε ψυχολογικά αίτια(πχ προηγούμενη σεξουαλική κακοποίηση)

 
OP
OP
K

Karakitsos

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
49
Like
2
Πόντοι
0
άμα είναι βορειοηπειρώτης....δεν έχει πάει δημοτικό
αν είναι έτσι (αυτό το υγρένεται δεν σου έβγαλε το μάτι;) από ημιμάθεια δημοτικού, να μας πει το σχολείο που πήγαινε να ξέρουμε να μη στέλνουμε παιδιά....


Και προβλημα μαθησης να εχω, ειναι κατι που δε σε αφορα...
Κοιτα την παρτη σου και μη ζοριζεσαι πολυ με τους αλλους , γαιτι απ`το πολυ το σφηξημο μονο το στριγκακι σου θα λερωσεις !!!
 
OP
OP
K

Karakitsos

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
49
Like
2
Πόντοι
0
Της αρέσει να σε δανείζει . Εξαρτάσαι απ' αυτήν και αυτό την ηδονίζει . Αλλά αυτό σε επίπεδο μυαλού ... Πιθανά , όμως , αν την παροτρύνεις να σου μιλάω λίγο άσχημα σχετικά με το θέμα της αφραγκίας σου  - μαλακοτεμπέλη , πουστοάφραγκε κλπ. τότε να αρχίσει να την βρίσκει και σε επίπεδο σώματος και να υγραίνεται ... 




Λες με 860 να ειμαι ανετα? Εσυ αν επαιρνες τοσα θα το επαιζες φραγκαιβερ?? Σπασε τη μπουρμπουληθρα και βγες στη ζωη, να σε περασει και`σενα ενα χερι, να δεις πως τα βγαζει ο κοσμος περα. Εκτως και αν μονο εγω εχω υποχρεωσεις και μου τυχαινουν και απροοπτα.... :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 
OP
OP
K

Karakitsos

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
49
Like
2
Πόντοι
0
Οι πιο συνηθισμένοι λόγοι που αναστέλλουν την ύγρανση κατά τη σεξουαλική επαφή είναι ψυχολογικά ή μαθησιακά προβλήματα ( ο τρόπος που έχει μεγαλώσει και αντιλαμβάνεται το σεξ) ή τα χαμηλά επίπεδα οιστρογόνων στον οργανισμό της γυναίκας. Έτσι, στην εμμηνόπαυση, που η παραγωγή οιστρογόνων περιορίζεται λόγω ηλικίας, οι γυναίκες συχνά παραπονούνται για ξηρότητα του κόλπου όταν κάνουν σεξ.
Η ανεπαρκής ύγρανση σε νεαρές γυναίκες οφείλεται στην πλειονότητα των περιπτώσεων σε ψυχολογικά αίτια(πχ προηγούμενη σεξουαλική κακοποίηση)

αυτη ειναι απαντηση, χωρις πιπες και προλογο :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

Dino Velvet

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2009
Μηνύματα
1.076
Like
0
Πόντοι
16
καλα και αυτη δεν εχει κανα σπυρακι η κανα μπιμπικι  κοντα στην ευαισθητη περιοχη να το σπασεις μπας και γινει δουλεια?
 

katsikaras

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2010
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
το στεγνό μουνί μαλάκες ναι μαλάκες γιατι δεν ξέρετε κάνει τρελό γαμήσι μπορεί να γαμάς όλοι μέρα γιατί δεν γίνετε σαν φλάντζα απο τα πολλά υγρά
  :fuck1:
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.831
Πόντοι
9.295
στεγνο μουνι σκληρο γαμησι
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.831
Πόντοι
9.295
αρχοντα θα αγορασεις ενα γρασσαδορο.
θα ριχνεις ενα καλο γρασσαρισμα στο μουνι τις γκομενας,και θα μπαινεις μεσα κανονικα.
το γρασσο θα την βαζεις να το πληρωνει αυτη.
:2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom