Νέα

Στεγνό μουνί

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Karakitsos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 43
  • Εμφανίσεις 10K
  • Ετικέτες
    μουνί
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Karakitsos

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
49
Like
2
Πόντοι
0
Σας εχει τυχει να γαμαται γκομενακι που δεν υγρενεται ποτε το μουνι της??? ποτε ομως..οτι και να κανεται.!!τι να γλυφεται, τι να βαζεται δαχτυλακια, τι να το χαιδευεται απαλα με  κυκλικες κινησεις, τι τι τι.....και αυτη στεγνη σαν στηθος κοτοπουλο!!!
τα ειχα με μια κοκαλιαρα για 2 μηνες, το καναμε τακτικα αλλα ουτε μια φορα δεν εβγαλε υγρα. παντα εβαζα σαλιο για να μπω αλλα και αυτο στεγνωνε....και οταν τελειωνα , και το καταλαβαινε με ελεγε, τελειωσες?ελεγα ναι, και εγω λεει. εισαι φοβερος και μαλακιες.
ολο μουφες αλλα φενοταν οτι δεν το ζουσε.
τελικα την χωρησα αλλα μεχρι και σημερα μου στελνει συνεχεια μηνυματα για να τα ξαναβρουμαι. δε μπορω να καταλαβω :huh: :huh: :huh: να θελει κατι αλλο απο εμενα αποκλειεται γιατι ειμαι αφραγκος σε μονιμη φαση, και με ειχε δανησει κιολλας. αρα εμενα θελει, αλλα γιατι δεν εχει ζουμι? να εχει κανενα γυναικολογικο προβλημα? εχεται εσεις  καμια τετοια εμπηρια?
αυτα και καληνυχτα, παω για υπνο. :)
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
81.748
Κριτικές
31
Like
12.367
Πόντοι
5.097
Σας εχει τυχει να γαμαται γκομενακι που δεν υγρενεται ποτε το μουνι της??? ποτε ομως..οτι και να κανεται.!!τι να γλυφεται, τι να βαζεται δαχτυλακια, τι να το χαιδευεται απαλα με  κυκλικες κινησεις, τι τι τι.....και αυτη στεγνη σαν στηθος κοτοπουλο!!!
τα ειχα με μια κοκαλιαρα για 2 μηνες, το καναμε τακτικα αλλα ουτε μια φορα δεν εβγαλε υγρα. παντα εβαζα σαλιο για να μπω αλλα και αυτο στεγνωνε....και οταν τελειωνα , και το καταλαβαινε με ελεγε, τελειωσες?ελεγα ναι, και εγω λεει. εισαι φοβερος και μαλακιες.
ολο μουφες αλλα φενοταν οτι δεν το ζουσε.
τελικα την χωρησα αλλα μεχρι και σημερα μου στελνει συνεχεια μηνυματα για να τα ξαναβρουμαι. δε μπορω να καταλαβω :huh: :huh: :huh: να θελει κατι αλλο απο εμενα αποκλειεται γιατι ειμαι αφραγκος σε μονιμη φαση, και με ειχε δανησει κιολλας. αρα εμενα θελει, αλλα γιατι δεν εχει ζουμι? να εχει κανενα γυναικολογικο προβλημα? εχεται εσεις  καμια τετοια εμπηρια?
αυτα και καληνυχτα, παω για υπνο. :)
τα δανεικα πισω θελει :uglystupid:
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
Τί καληνύχτα, τύπε;
Δε θα περιμένεις να ακούσεις τις απαντήσεις;  :dancing:
 

CIVIL111

Μέγας
Εγγρ.
25 Δεκ 2007
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
22
Like
14
Πόντοι
4.175
Σας εχει τυχει να γαμαται γκομενακι που δεν υγρενεται ποτε το μουνι της??? ποτε ομως..οτι και να κανεται.!!τι να γλυφεται, τι να βαζεται δαχτυλακια, τι να το χαιδευεται απαλα με  κυκλικες κινησεις, τι τι τι.....και αυτη στεγνη σαν στηθος κοτοπουλο!!!
τα ειχα με μια κοκαλιαρα για 2 μηνες, το καναμε τακτικα αλλα ουτε μια φορα δεν εβγαλε υγρα. παντα εβαζα σαλιο για να μπω αλλα και αυτο στεγνωνε....και οταν τελειωνα , και το καταλαβαινε με ελεγε, τελειωσες?ελεγα ναι, και εγω λεει. εισαι φοβερος και μαλακιες.
ολο μουφες αλλα φενοταν οτι δεν το ζουσε.
τελικα την χωρησα αλλα μεχρι και σημερα μου στελνει συνεχεια μηνυματα για να τα ξαναβρουμαι. δε μπορω να καταλαβω :huh: :huh: :huh: να θελει κατι αλλο απο εμενα αποκλειεται γιατι ειμαι αφραγκος σε μονιμη φαση, και με ειχε δανησει κιολλας. αρα εμενα θελει, αλλα γιατι δεν εχει ζουμι? να εχει κανενα γυναικολογικο προβλημα? εχεται εσεις  καμια τετοια εμπηρια?
αυτα και καληνυχτα, παω για υπνο. :)


στην πυροσβεστικη υπηρεσια πηρες τηλεφωνο ?
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Σας εχει τυχει να γαμαται γκομενακι που δεν υγρενεται ποτε το μουνι της??? ποτε ομως..οτι και να κανεται.!!τι να γλυφεται, τι να βαζεται δαχτυλακια, τι να το χαιδευεται απαλα με  κυκλικες κινησεις, τι τι τι.....και αυτη στεγνη σαν στηθος κοτοπουλο!!!
τα ειχα με μια κοκαλιαρα για 2 μηνες, το καναμε τακτικα αλλα ουτε μια φορα δεν εβγαλε υγρα. παντα εβαζα σαλιο για να μπω αλλα και αυτο στεγνωνε....και οταν τελειωνα , και το καταλαβαινε με ελεγε, τελειωσες?ελεγα ναι, και εγω λεει. εισαι φοβερος και μαλακιες.
ολο μουφες αλλα φενοταν οτι δεν το ζουσε.
τελικα την χωρησα αλλα μεχρι και σημερα μου στελνει συνεχεια μηνυματα για να τα ξαναβρουμαι. δε μπορω να καταλαβω :huh: :huh: :huh: να θελει κατι αλλο απο εμενα αποκλειεται γιατι ειμαι αφραγκος σε μονιμη φαση, και με ειχε δανησει κιολλας. αρα εμενα θελει, [glow=red,2,300]αλλα γιατι δεν εχει ζουμι[/glow]? να εχει κανενα γυναικολογικο προβλημα? εχεται εσεις  καμια τετοια εμπηρια?
αυτα και καληνυχτα, παω για υπνο. :)
τυπε ειναι γρια?
γιατι ειναι γνωστο οτι η γρια κοτα εχει το ζουμι :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
ειμαι αφραγκος σε μονιμη φαση, και με ειχε δανησει κιολλας.
τυπε ζιγκολικι και ετσι?
αυτος εισαι ρε μαγκα
ετσι στηνονται οι μεγαλες δουλειες
τσιτα τα γκαζια και βουρ να ζουμι γιατι σε παω δικε μου τυπε
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
Μαλλον καποιο προβλημα εχει η κοπελα και καλο θα ηταν να δει ενα γιατρο .. και απορω πως δεν εχει.
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
αρχοντα θα αγορασεις ενα γρασσαδορο.
θα ριχνεις ενα καλο γρασσαρισμα στο μουνι τις γκομενας,και θα μπαινεις μεσα κανονικα.
το γρασσο θα την βαζεις να το πληρωνει αυτη.
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
και με ειχε δανησει κιολλας.
Ε όχι και στεγνό ρε τύπε ντροπή.
happy-144.gif
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.988
Κριτικές
1
Like
686
Πόντοι
96
Σας εχει τυχει να γαμαται γαματε γκομενακι που δεν υγρενεται ποτε το μουνι της??? ποτε ομως..οτι και να κανεται κανετε.!!τι να γλυφεται γλυφετε, τι να βαζεται βαζετε  δαχτυλακια, τι να το χαιδευεται χαιδευετε απαλα με  κυκλικες κινησεις, τι τι τι.....και αυτη στεγνη σαν στηθος κοτοπουλο!!!
τα ειχα με μια κοκαλιαρα για 2 μηνες, το καναμε τακτικα αλλα ουτε μια φορα δεν εβγαλε υγρα. παντα εβαζα σαλιο για να μπω αλλα και αυτο στεγνωνε....και οταν τελειωνα , και το καταλαβαινε με ελεγε, τελειωσες?ελεγα ναι, και εγω λεει. εισαι φοβερος και μαλακιες.
ολο μουφες αλλα φενοταν οτι δεν το ζουσε.
τελικα την χωρησα αλλα μεχρι και σημερα μου στελνει συνεχεια μηνυματα για να τα ξαναβρουμαι ξαναβρουμε. δε μπορω να καταλαβω :huh: :huh: :huh: να θελει κατι αλλο απο εμενα αποκλειεται γιατι ειμαι αφραγκος σε μονιμη φαση, και με ειχε δανησει κιολλας. αρα εμενα θελει, αλλα γιατι δεν εχει ζουμι? να εχει κανενα γυναικολογικο προβλημα? εχεται εχετε  εσεις  καμια τετοια εμπηρια?
αυτα και καληνυχτα, παω για υπνο. :)

Τυπε τα ορθογραφικα με το τελικο ε και αι βγαζουν ματι δεν περασες απο την πρωτη δημοτικου?
Αυτα τα διορθωσα.. τα αλλα λαθη δε βγαζουν ματι και τα αφησα  :grin:
Με εκτιμηση, ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟΣ!!!  :s&m_2:
 

SIRSTEPHEN

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2010
Μηνύματα
2.698
Like
7
Πόντοι
16
ειμαι αφραγκος σε μονιμη φαση, και με ειχε δανησει κιολλας. αρα εμενα θελει,


Της αρέσει να σε δανείζει . Εξαρτάσαι απ' αυτήν και αυτό την ηδονίζει . Αλλά αυτό σε επίπεδο μυαλού ... Πιθανά , όμως , αν την παροτρύνεις να σου μιλάω λίγο άσχημα σχετικά με το θέμα της αφραγκίας σου  - μαλακοτεμπέλη , πουστοάφραγκε κλπ. τότε να αρχίσει να την βρίσκει και σε επίπεδο σώματος και να υγραίνεται ... 
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Τυπε τα ορθογραφικα με το τελικο ε και αι βγαζουν ματι δεν περασες απο την πρωτη δημοτικου?
Αυτα τα διορθωσα.. τα αλλα λαθη δε βγαζουν ματι και τα αφησα  :grin:
Με εκτιμηση, ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟΣ!!!  :s&m_2:
άμα είναι βορειοηπειρώτης....δεν έχει πάει δημοτικό
αν είναι έτσι (αυτό το υγρένεται δεν σου έβγαλε το μάτι;) από ημιμάθεια δημοτικού, να μας πει το σχολείο που πήγαινε να ξέρουμε να μη στέλνουμε παιδιά....
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
πάντως δεν είναι πως η γυναίκα δεν έχει υγρά.....απλώς προφανώς έχει ια ιδιαζουσα ασθένεια που τα ρουφάει....
η μάγισσα ρουφήχτρα! (κατά του τριβιζά το μάγισσα φουφήχτρα)
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Στεγνο πορτοφολι-στεγνο μουνι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom