Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (5 μέλη και 28 επισκέπτες)

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
982
Κριτικές
4
Like
3.317
Πόντοι
446
Αδελφε ειναι μια μελαχρινηη...με ισιο μακρυ μαλλι?χειλη πρησμενα κ ισως να μν ειναι απο ελλαδα?
Φίλε μακρυ μαλλί δεν είχε μέχρι ώμους... απο Ελλάδα σιγουρα δεν
 
  • Like
Αντιδράσεις: Lalito

ambe77

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2024
Μηνύματα
77
Like
184
Πόντοι
0
Άβα από Λουξ... Μου φαίνεται τνη είχα πάρει και από το Art με άλλο όνομα... Μέτριο μασάζ και εξωφρενικό τιμοκατάλογο. Μαύρο από εμένα... Δεν παίζουν αυτά τα λεφτά πιά.
φιλος ριξε τα ποσα .... να υποθεσω αρχισε τα + 60 +100 και παει λέγοντας ... για να ριξεις ενα πιστολι διαρκειας 10 λεπτων ... μακρια μακρια
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.646
Like
8.393
Πόντοι
1.056
Ρε παληκάρια.. ακουστε τι μου έτυχε σημερα το πρωι.
Δεχτηκα μηνυμα στο κινητο (viber) με ευχές για καλό Πάσχα από μια Μαρία κινέζα που κάνει μασαζοφραπε με 70€ συν το ξενοδοχείο
Φυσικα εκτός από τις ευχες που ήταν πρόσχημα προφανώς, με ρωτούσε αν θέλω μασαζ.

Γνωρίζει κανείς τι φρούτο είναι η λέγάμενη;
ΥΓ : αναρωτιέμαι ακόμα που βρήκε το κινητό μου
 

fafoutis69

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2011
Μηνύματα
786
Κριτικές
4
Like
1.025
Πόντοι
86
Ρε παληκάρια.. ακουστε τι μου έτυχε σημερα το πρωι.
Δεχτηκα μηνυμα στο κινητο (viber) με ευχές για καλό Πάσχα από μια Μαρία κινέζα που κάνει μασαζοφραπε με 70€ συν το ξενοδοχείο
Φυσικα εκτός από τις ευχες που ήταν πρόσχημα προφανώς, με ρωτούσε αν θέλω μασαζ.

Γνωρίζει κανείς τι φρούτο είναι η λέγάμενη;
ΥΓ : αναρωτιέμαι ακόμα που βρήκε το κινητό μου
Μου έχει τύχει και σε εμένα 2 φορές. Ήταν κοπέλες που δούλευαν σε μαγαζιά μασάζ στο σπίτι που προφανώς είχα ζητήσει παλαιότερα πληροφορίες και οι οποίες παράλληλα δουλεύουν και σαν ανεξάρτητες για δικό τους όφελος και σίγουρα είναι πιο οικονομικές και στο πελάτη. Είναι γνωστή τακτική
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.571
Like
5.339
Πόντοι
2.306
Ρε παληκάρια.. ακουστε τι μου έτυχε σημερα το πρωι.
Δεχτηκα μηνυμα στο κινητο (viber) με ευχές για καλό Πάσχα από μια Μαρία κινέζα που κάνει μασαζοφραπε με 70€ συν το ξενοδοχείο
Φυσικα εκτός από τις ευχες που ήταν πρόσχημα προφανώς, με ρωτούσε αν θέλω μασαζ.

Γνωρίζει κανείς τι φρούτο είναι η λέγάμενη;
ΥΓ : αναρωτιέμαι ακόμα που βρήκε το κινητό μου
Μου έτυχε και εμένα πριν αρκετό καιρό και μου ήρθε στο άσχετο μήνυμα από κοπέλα που κάνει μασάζ και δεν την ήξερα
 

zxcv99

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2021
Μηνύματα
75
Κριτικές
5
Like
302
Πόντοι
280
Μου έτυχε και εμένα πριν αρκετό καιρό και μου ήρθε στο άσχετο μήνυμα από κοπέλα που κάνει μασάζ και δεν την ήξερα
Τίποτα δεν είναι να απαντάς σε αυτές
Και κακως στέλνουν μηνύματα γιατί μπορεί να είμαστε με κοσμο που δεν θέλουμε να ξέρει για μασάζ
Αλλά ότι να ναι...Τι να περιμένει κανείς από δαυτες ;
Με αυτά που διαβάζουμε παραπάνω περί τιμών έξτρα κλπ εδώ θα μου πεις κάνεις θα κολλήσουν
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.571
Like
5.339
Πόντοι
2.306
Τίποτα δεν είναι να απαντάς σε αυτές
Και κακως στέλνουν μηνύματα γιατί μπορεί να είμαστε με κοσμο που δεν θέλουμε να ξέρει για μασάζ
Αλλά ότι να ναι...Τι να περιμένει κανείς από δαυτες ;
Με αυτά που διαβάζουμε παραπάνω περί τιμών έξτρα κλπ εδώ θα μου πεις κάνεις θα κολλήσουν
Δεν ήταν μήνυμα ήταν τηλέφωνο τώρα που θυμήθηκα..... Απαντάω και μου λέει: έχεις φτάσει στο λακομπα??????? Η όντως έγινε λάθος η πήρε για να τσιμπήσω, αλλά απορώ πως είχε το κινητό μου
 
  • Ουάου
Αντιδράσεις: zxcv99

zxcv99

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2021
Μηνύματα
75
Κριτικές
5
Like
302
Πόντοι
280
Δεν ήταν μήνυμα ήταν τηλέφωνο τώρα που θυμήθηκα..... Απαντάω και μου λέει: έχεις φτάσει στο λακομπα??????? Η όντως έγινε λάθος η πήρε για να τσιμπήσω, αλλά απορώ πως είχε το κινητό μου
:2funny: Απίστευτο
Άντε να είσαι σε καμία δουλειά και να σου λένε τέτοια :2funny:
 
  • Like
Αντιδράσεις: j 1973

CaptainNemo

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2017
Μηνύματα
34
Κριτικές
2
Like
104
Πόντοι
0
Ρε παληκάρια.. ακουστε τι μου έτυχε σημερα το πρωι.
Δεχτηκα μηνυμα στο κινητο (viber) με ευχές για καλό Πάσχα από μια Μαρία κινέζα που κάνει μασαζοφραπε με 70€ συν το ξενοδοχείο
Φυσικα εκτός από τις ευχες που ήταν πρόσχημα προφανώς, με ρωτούσε αν θέλω μασαζ.

Γνωρίζει κανείς τι φρούτο είναι η λέγάμενη;
ΥΓ : αναρωτιέμαι ακόμα που βρήκε το κινητό μου
Ύποπτο μεν, απ την άλλη κάποια εξήγηση λογική θα υπάρχει.
Δεν γνωρίζω βέβαια σε ποιές περιπτώσεις μπορεί να έχεις αφήσει τηλέφωνο ή άλλα στοιχεία σε λαδοκόρη στο παρελθόν, αλλά δεν αποκλείεται να είναι φίλη κάποιας που γνώριζες εσύ. Το σωστό βέβαια, θα ήταν να σου πει πως "σε ξέρω μέσω αυτής" και όχι να σε αιφνιδιάσει τυλιγμένη σε ένα πέπλο μυστηρίου, αλλά νομίζω, δικαιούσαι να την ρωτήσεις ευθέως πως βρήκε τον αριθμό σου.
Κρίμα που δεν "έτυχε" σε μένα που ψάχνω χρόνια για Κινέζα Μαρία να μου κάνει μασαζοφραπέ...:cheesy:.

Καλή Ανάσταση σε όλους!
 

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.153
Κριτικές
14
Like
2.076
Πόντοι
2.487
Nελλυ απο Αρτ, χωρις πετσετα μεν χωρις καν φραπε δε.
Τιμιο μασαζ, ΑΡΤ πεταμενα λεφτα κατα τα αλλα(και απαραδεκτη τηλεφωνητρια), ειναι στα δεν
 

a.step

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.497
Κριτικές
7
Like
2.952
Πόντοι
736
Nελλυ απο Αρτ, χωρις πετσετα μεν χωρις καν φραπε δε.
Τιμιο μασαζ, ΑΡΤ πεταμενα λεφτα κατα τα αλλα(και απαραδεκτη τηλεφωνητρια), ειναι στα δεν
πως ειναι η κοπέλα? ομορφη? πηρες υπόσχεση?
 

alfred1987

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2020
Μηνύματα
52
Like
279
Πόντοι
20
Νέλλη όταν ήταν στο royal προχωρούσε φουλ, εφόσον κάποιος ενεδιδε στα υπερβολικά ποσά που ζητούσε.
Όμορφη είναι,κοντουλα,δύστροπη στην συμπεριφορά με τάσεις αρπακτικού.
 

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.153
Κριτικές
14
Like
2.076
Πόντοι
2.487
Νέλλη όταν ήταν στο royal προχωρούσε φουλ, εφόσον κάποιος ενεδιδε στα υπερβολικά ποσά που ζητούσε.
Όμορφη είναι,κοντουλα,δύστροπη στην συμπεριφορά με τάσεις αρπακτικού.
Δεν την ηξερα απο royal(δεν εχω ψωνισει απο κει γενικα) η ιδια μου ειπε οτι δουλεψε μονο 1 μερα εκει
 

kavlalex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
885
Κριτικές
5
Like
4.887
Πόντοι
726
Αναστασία από prive ! Λοιπόν το κορίτσι είναι φρέσκο ηλικία περίπου 22-23 ομορφούλα καλό σώμα όσο μπόρεσα να δω!!! Εδώ σταματάνε τα καλά!!! Είναι αρχάρια και αυτό φαίνεται αμέσως!! Προσπαθεί στο μασάζ αλλά δεν !!! Στα υπόλοιπα θα πω ότι δεν έβγαλε τίποτα μόνο το μπουφάν! Χρειάζεται πολλά χιλιόμετρα ακόμα
Έχουμε καμία άκρη ενεργή ακόμη; που την βρίσκουμε την κοπέλα;
 

alfred1987

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2020
Μηνύματα
52
Like
279
Πόντοι
20
Δεν την ηξερα απο royal(δεν εχω ψωνισει απο κει γενικα) η ιδια μου ειπε οτι δουλεψε μονο 1 μερα εκει
Δουλεψε για πολύ περισσότερο καιρό εκεί.
Τουλάχιστον 6 μήνες.
Την πήρα 2 φορές.
Ζήτησε εξωφρενικά ποσά για σεξ, τα οποία κάποιοι απ' ότι έμαθα, δυστυχώς,της τα έδωσαν.
Με κάνα 300αρι πάει μέχρι τέρμα.
Το θέμα είναι αν αξίζει να τα δώσει κάποιος.
Νομίζω πως όχι, τουλάχιστον στην συγκεκριμένη.
 

a.step

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.497
Κριτικές
7
Like
2.952
Πόντοι
736
Δουλεψε για πολύ περισσότερο καιρό εκεί.
Τουλάχιστον 6 μήνες.
Την πήρα 2 φορές.
Ζήτησε εξωφρενικά ποσά για σεξ, τα οποία κάποιοι απ' ότι έμαθα, δυστυχώς,της τα έδωσαν.
Με κάνα 300αρι πάει μέχρι τέρμα.
Το θέμα είναι αν αξίζει να τα δώσει κάποιος.
Νομίζω πως όχι, τουλάχιστον στην συγκεκριμένη.
αρα τωρα ειναι στο αρτ? αξιζει σαν γκομενα?
αλλες απο αρτ?
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.646
Like
8.393
Πόντοι
1.056
Δεν γνωρίζω βέβαια σε ποιές περιπτώσεις μπορεί να έχεις αφήσει τηλέφωνο ή άλλα στοιχεία σε λαδοκόρη στο παρελθόν,
Κρίμα που δεν "έτυχε" σε μένα που ψάχνω χρόνια για Κινέζα Μαρία να μου κάνει μασαζοφραπέ...:cheesy:.

Καλή Ανάσταση σε όλους!
Πράγματι.. λαδοκόρη από το παρελκθόν, είχαμε βρεθεί το 2017 . Εχει αλλάξει κινητό από τότε και γι'αυτό δεν μου θύμιζε κάτι το καινούριο της τηλέφωνο.

Για το "κρίμα" που γράφεις ...έλα πμ
 

zxcv99

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2021
Μηνύματα
75
Κριτικές
5
Like
302
Πόντοι
280
Νέλλη όταν ήταν στο royal προχωρούσε φουλ, εφόσον κάποιος ενεδιδε στα υπερβολικά ποσά που ζητούσε.
Όμορφη είναι,κοντουλα,δύστροπη στην συμπεριφορά με τάσεις αρπακτικού.
Royal art είναι ίδια αλυσίδα;
Εν τω μεταξύ έχουμε μπερδεύτει πολύ
Η κάθε μία από δαυτες δουλεύει σε δύο τρία site ταυτόχρονα.
Πώς γίνεται αυτό δε έχω καταλάβει
 

Amerikanakias

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2021
Μηνύματα
13
Like
114
Πόντοι
0
Νέλλη όταν ήταν στο royal προχωρούσε φουλ, εφόσον κάποιος ενεδιδε στα υπερβολικά ποσά που ζητούσε.
Όμορφη είναι,κοντουλα,δύστροπη στην συμπεριφορά με τάσεις αρπακτικού.
Full, με 300 ευρώ και χωρίς προφυλακτικό.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom