Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (4 μέλη και 27 επισκέπτες)

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.153
Κριτικές
14
Like
2.076
Πόντοι
2.487
Δε θυμαμαι τόσοι που ειναι. ενας απο τους τελευταίους που ειχαν μπαναρει εννοω..
λες για τον κλωνο του σκουπιδιου sexy captain, το qbathens που σκοτωνομουνα απο οταν εσπασε εξαιτιας του η Κων/να?
 

tenkate

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
109
Like
272
Πόντοι
21
λες για τον κλωνο του σκουπιδιου sexy captain, το qbathens που σκοτωνομουνα απο οταν εσπασε εξαιτιας του η Κων/να?
Οχι 2 αλλους.. αυτο δεν το παρακολούθησα να σου πω την αληθεια.. ο ιδιος με τον τωρινό με αλλο nickname θεωρω
 

pwe401rg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
116
Κριτικές
5
Like
418
Πόντοι
301
Άβα από Λουξ... Μου φαίνεται τνη είχα πάρει και από το Art με άλλο όνομα... Μέτριο μασάζ και εξωφρενικό τιμοκατάλογο. Μαύρο από εμένα... Δεν παίζουν αυτά τα λεφτά πιά.
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.068
Κριτικές
27
Like
17.446
Πόντοι
7.415
Τελικα οτι να'ναι ειναι,καθε φορα ζυγιζουν την κατασταση και ζητανε διαφορετικα ποσα.Τα 60 και τα 140 για μια μαλακια και ενα τσιμπουκι,να τα βαλουν στο πατο τους.Ηδη το σκετο μασαζ που εχουν στα 60,θα επρεπε να ειναι με φραπε.Λαδομαγαζα μονο,με 60 κανεις τα παντα.
 

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.350
Κριτικές
7
Like
2.866
Πόντοι
736
Άβα από Λουξ... Μου φαίνεται τνη είχα πάρει και από το Art με άλλο όνομα... Μέτριο μασάζ και εξωφρενικό τιμοκατάλογο. Μαύρο από εμένα... Δεν παίζουν αυτά τα λεφτά πιά.
Δώρα
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.571
Like
5.339
Πόντοι
2.306
Έχει δοκιμάσει κανείς την Εύη από το Τζόι?? Μου είπαν ότι κάνει πολύ καλό μασάζ και θέλω να επιβεβαιώσω
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.453
Κριτικές
2
Like
1.298
Πόντοι
216
Έχει δοκιμάσει κανείς την Εύη από το Τζόι?? Μου είπαν ότι κάνει πολύ καλό μασάζ και θέλω να επιβεβαιώσω
Εγώ δεν τρελάθηκα τόσο στο μασάζ της
φραπεδιά στα 30€ ζήτησε
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.571
Like
5.339
Πόντοι
2.306
Εγώ δεν τρελάθηκα τόσο στο μασάζ της
φραπεδιά στα 30€ ζήτησε
Έδωσε φραπέ η Εύη γιατί μου είπαν είναι δύσκολο.... Από μασάζ απλά χαιδεμα? Φραπέ έδωσε με όρεξη η απλά να τελειώνουμε?
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.453
Κριτικές
2
Like
1.298
Πόντοι
216
Την ξανθιά λέμε σωστά??
Αν λέμε την ίδια
Ναι εγώ πήρα φραπέ
Μια χαρά τον έδωσε όχι καταναγκαστικά
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.571
Like
5.339
Πόντοι
2.306
Την ξανθιά λέμε σωστά??
Αν λέμε την ίδια
Ναι εγώ πήρα φραπέ
Μια χαρά τον έδωσε όχι καταναγκαστικά
Ναι φίλε την ξανθιά και εκτιμώ την ενημέρωση. Αξίζει δηλαδή μια δοκιμή αν κατάλαβα σωστά. Από εμφάνιση περιποιημένη γενικά?
 

niar1988

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
7
Like
14
Πόντοι
0
Έδωσε φραπέ η Εύη γιατί μου είπαν είναι δύσκολο.... Από μασάζ απλά χαιδεμα? Φραπέ έδωσε με όρεξη η απλά να τελειώνουμε?
Βάσει δικής μου εμπειρίας το χτύπησε τελείως διεκπεραιωτικά. Με τα χίλια ζόρια έβγαλε και μπλούζα αν θυμάμαι καλά. Δεν μου ζήτησε κάτι συγκεκριμένο.
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.453
Κριτικές
2
Like
1.298
Πόντοι
216
Όπως στην φωτό
Κολάν φόραγε και μπλούζα
Καλό φραπέ και άφησε και χαδακια άνετα....
Είναι πάνω από 3 μηνός που την είδα...
Τώρα αν άλλαξε κάτι που είπαν άλλοι ότι δεν ,αυτό δεν το γνωρίζω
Μην σε πάρω στο λαιμό μου
Τότε έπαιξε μπάλα άνετα
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.453
Κριτικές
2
Like
1.298
Πόντοι
216
Ναι φίλε την ξανθιά και εκτιμώ την ενημέρωση. Αξίζει δηλαδή μια δοκιμή αν κατάλαβα σωστά. Από εμφάνιση περιποιημένη γενικά?
Μην ψάχνεις τον φραπέ τον μερακλιδικο....απλό λιτό απέριττο
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.571
Like
5.339
Πόντοι
2.306
Βάσει δικής μου εμπειρίας το χτύπησε τελείως διεκπεραιωτικά. Με τα χίλια ζόρια έβγαλε και μπλούζα αν θυμάμαι καλά. Δεν μου ζήτησε κάτι συγκεκριμένο.
Μην ψάχνεις τον φραπέ τον μερακλιδικο....απλό λιτό απέριττο
Ευχαριστώ ειλικρινά για την άμεση απάντηση!!!!! Το εκτιμώ ειλικρινά και επειδή έχω κόψει το μασάζ αρκετό καιρό αλλά ψάχνομαι αν βρεθεί κάτι καλό, εννοείται θα σας ενημερώσω προσωπικά εσάς! Καλό Πάσχα να έχετε και καλή Ανάσταση
 
Τελευταία τροποποίηση:

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.453
Κριτικές
2
Like
1.298
Πόντοι
216
Ευχαριστώ ειλικρινά για την άμεση απάντηση!!!!! Το εκτιμώ ειλικρινά και επειδή έχω κόψει το μασάζ αρκετό καιρό αλλά ψάχνονται αν βρεθεί κάτι καλό, εννοείται θα σας ενημερώσω προσωπικά εσάς! Καλό Πάσχα να έχετε και καλή Ανάσταση
Γι'αυτό ειμαστε εδώ
Να προλαβαίνουμε τις φολες και τ αρπακτικά
Και να ενημερώσουμε για καλές υπηρεσίες
Καλή Ανάσταση να έχουμε
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.571
Like
5.339
Πόντοι
2.306
Γι'αυτό ειμαστε εδώ
Να προλαβαίνουμε τις φολες και τ αρπακτικά
Και να ενημερώσουμε για καλές υπηρεσίες
Καλή Ανάσταση να έχουμε
Είσαι από τους ελάχιστους.... Δεν βοηθάνε γενικά όπως παλιά για αυτό σε ευχαριστώ και πάλι
 
  • Like
Αντιδράσεις: NEON7

ΑΛΕΚΟΣ223

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
236
Like
956
Πόντοι
81
προσφατα πηρα ελισαβετ απο joy ,μικρη ωραιο προσωπο με κοιλια και μεγαλο κωλο,δεν αφηνει πιασιματα κανει αθλιο μασαζ με το τζιν και μονο φραπε..δεν κανει παραπανω ειπε...βεβαια φραπες μετριος..και πηγε να ζητησει +40 εγω της εδωσα +20 ...δεν ειναι για 2η φορα.
Οποτε μεχρι τωρα απο Joy massage,ελισαβετ κακο μασαζ ,μετριο φραπε και μεχρι εκει,Νινα σε αλλους κανει μεχρι φραπε σε αλλους δεν κανει,αναλογα τις ορεξεις,η ξανθια Ευη μετριο μασαζ μετριο φραπε..με χαιδεματα..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom