Νέα

Επικίνδυνοι σκύλοι χωρίς φίμωτρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα erevnitis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 52K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
E

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
πως ακριβως θεωρεις οτι θα με κανει μαλακα αν μου επιτεθουν τα σκυλια σου? πως θα αποδειξεις οτι εχεις δικιο? ξεδιπλωσε τη σκεψη σου.

Συζητας με διαταραγμενο παρανοϊκο .
Που εχει φαει πολυ ξυλο απο τους συμμαθητες του ,για τον κακο χαρακτηρα του ,και με το ζορι τον ανεχονται τα σκυλια του ,επειδη τα ταϊζει!
 

Επισκέπτης
Χρειαζεσαι ψυχιατρο Politis2 .
Αφου μπερδευεις τους Ψευτοφιλοζωους κομπλεξικους με τους πραγματικους φιλοζωους ,βρισκεσαι σε διανοητικη συγχυση .
Και βεβαια δεν εχεις φιλους ,λογω του χαρακτηρα σου ,και μονο τα δυο σκυλακια σε ανεχονται επειδη τα ταϊζεις .
Και ειναι σιγουρο οτι τα κακομεταχειριζεσαι ,γιατι οι παρανοϊκοι σαν εσενα ,ειναι επιθετικοι προς ολους.


Εγώ ρε παιδιά,έχω μια απορία.....γιατί ένας άνθρωπος να αγοράσει σκύλο/γάτα/λεοπάρδαλη/ρακούν/ασβό/ή ότι σκατά τελοσπάντων αγοράσει.........ένας πρόσθετος μπελάς είναι τα κατοικίδια.......και τσάμπα λεφτά :jerking:
 

newcummer

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
639
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
6
Το φιμωτρο ειναι υποχρεωτικο για τους επιθετικους και για τους επικινδυνους σκυλους ,οπως προκυπτει απο το αρθρο 435 Π.Κ. ,αλλα και απο αλλα αρθρα του Π.Κ.

συγχωρα με αλλα διαφωνω.

δεν το ειδα πουθενα... μπορεις να μου στειλεις το λινκ που το λεει?

thanks!
 

newcummer

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
639
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
6
Πω ρε....σήμερα είδα και γω μια μαλακισμένη,που έβγαλε το σκύλο της,να χέσει στο πάρκο.......πήρες που πήρες το κωλόσκυλο μωρή......να χέσει σπίτι σου....όχι στο πάρκο :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:


Επίσης ας μαζέψει κάποιος και τα κωλοαδέσποτα......δε φταίμε σε τίποτα να μας γαυγίζουν και να έρχονται πάνω μας.... :idiot:


εμενα χεζει μεσ 'την μεση του δρομου!!!!!!!!!!

αλλα τα μαζευω
 

Επισκέπτης
Τα αδεσποτα ειναι αποτελεσμα των ελληνων φιλοζωον...απο την πολυ αγαπη που τους εχουν δεν μπορουν να τα κρατουν στο σπητι φυλακισμενα κα τα αφηνουν ελευθερα...



Να τα κρατούν σπίτι τους λέμε.....τα αγοράσανε,ας τα λουστούνε......δυστυχώς έχω συγγενείς φιλόζωους......συγκεκριμένα,ο παππούς μου είχε λόλα με τα σκυλιά....και μια φορά το μαλακισμένο με έγλυψε,και μετά έκανα μπάνιο 2 ώρες..... :S :S :S :S


 

sakter

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2010
Μηνύματα
85
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Δε μου λες ρε μεγάλε....τα κοπρόσκυλά σου που χέζουν;;;; Σπίτι σου ή τα πας και συ να χέζουν στο πάρκο;;; :jerking:

Μαθε οτι οι ιδιοκτητες οφειλουν να μαζευουν τα σκατα των σκυλων τους. Εγω αυτο κανω.
 

Επισκέπτης
εμενα χεζει μεσ 'την μεση του δρομου!!!!!!!!!!

αλλα τα μαζευω


Έτσι μπράβο.....πήρες σκύλο,και θα μάθεις και να μαζεύεις τα σκατά του και να σφουγγαρίζεις τα κατρουλιά του..... ;)


Μαθε οτι οι ιδιοκτητες οφειλουν να μαζευουν τα σκατα των σκυλων τους. Εγω αυτο κανω.


Έτσι ακριβώς...... ;) ;) ;) ;)
 

newcummer

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
639
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
6
Να τα κρατούν σπίτι τους λέμε.....τα αγοράσανε,ας τα λουστούνε......δυστυχώς έχω συγγενείς φιλόζωους......συγκεκριμένα,ο παππούς μου είχε λόλα με τα σκυλιά....και μια φορά το μαλακισμένο με έγλυψε,και μετά έκανα μπάνιο 2 ώρες..... :S :S :S :S

εισαι περιπτωση ρε φιλε...
ψυχαναγκαστικος?
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.755
Κριτικές
2
Like
2.714
Πόντοι
1.306
Να τα κρατούν σπίτι τους λέμε.....τα αγοράσανε,ας τα λουστούνε......δυστυχώς έχω συγγενείς φιλόζωους......συγκεκριμένα,ο παππούς μου είχε λόλα με τα σκυλιά....και μια φορά το μαλακισμένο με έγλυψε,και μετά έκανα μπάνιο 2 ώρες..... :S :S :S :S

το σκυλί επέζησε???
 

newcummer

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
639
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
6
Έτσι μπράβο.....πήρες σκύλο,και θα μάθεις και να μαζεύεις τα σκατά του και να σφουγγαρίζεις τα κατρουλιά του..... ;)



Έτσι ακριβώς...... ;) ;) ;) ;)

τι λες ρε... σιγα μην βγαινω με την σφουγγαριστρα.  :uglystupid:
 

politis2

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
358
Like
0
Πόντοι
1
ξεδιπλωσε τη σκεψη σου.

Δε χρειάζεται να ξεδιπλώσω καμία σκέψη.  Είτε διπλωμένη, είτε ξεδίπλωτη, δε μπορείς να την καταλάβεις.
Είναι θέμα αντίληψης.

Αρκεί να ξεδιπλώσω το σκύλο
 

Συνημμένα

  • LeMoi2.jpg
    LeMoi2.jpg
    195,7 KB · Εμφανίσεις: 42

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.755
Κριτικές
2
Like
2.714
Πόντοι
1.306
Σιχαίνομαι ρε φίλε.......να με γλύψει το σκυλί με τα 100αδες μικρόβια....λογικό δεν είναι;;;; :S

το σκυλί το ρώτησες αν σιχαίνεται που σε γλύφει? και νομίζεις ότι λίγα μικρόβια κουβαλάει ο άνθρωπος?
 

sakter

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2010
Μηνύματα
85
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Δε χρειάζεται να ξεδιπλώσω καμία σκέψη.  Είτε διπλωμένη, είτε ξεδίπλωτη, δε μπορείς να την καταλάβεις.
Είναι θέμα αντίληψης.

Αρκεί να ξεδιπλώσω το σκύλο

κανγκαλ ειναι ο κουκλος?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom