Νέα

Alexia Rossi

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tonino75

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
123
Κριτικές
14
Like
137
Πόντοι
291

stek

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2013
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Eχει παει κανεις προσφατα με την alexia rossi ???  ξερει κανεις τιμουλες ? εντυπωσεις ??
 

stek

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2013
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
alexia κοιτα τα μαιλ σου !! στα πμ!
 

stek

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2013
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
ALEXIA KOITA TA ΕΙΣΕΡΧΟΜΕΝΑ ΣΟΥ!!!!
 

sunsun

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2008
Μηνύματα
31
Like
8
Πόντοι
0
μεγαλυτερη από τις φωτογραφιες μετρια όχι καλη στυση
 

ALEXIA ROSSI

Trans
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
470
Like
278
μεγαλυτερη από τις φωτογραφιες μετρια όχι καλη στυση
Οχι  καλη  στυση...συμβαινει  αυτο  μονο  οταν  συντρεχουν  ειδικοι  λογοι..οπως  να  σε  δαγκωνει  καποιος  στην  επιμαχη  περιοχη,  να  σε  τραβολογαει  τους  ορχεις,  και  γενικα  οταν  κανει  ατσαλες  κινησεις  κ  εχει αδεξια  συμπεριφορα.Οκ...δεν  ειμαι  απο  σιδερο.
 

OUROBOROS

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
355
Κριτικές
29
Like
1.874
Πόντοι
7.316
Οχι  καλη  στυση...συμβαινει  αυτο  μονο  οταν  συντρεχουν  ειδικοι  λογοι..οπως  να  σε  δαγκωνει  καποιος  στην  επιμαχη  περιοχη,  να  σε  τραβολογαει  τους  ορχεις,  και  γενικα  οταν  κανει  ατσαλες  κινησεις  κ  εχει αδεξια  συμπεριφορα.Οκ...δεν  ειμαι  απο  σιδερο.

Η αλεξία είναι Ιέρεια του ερωτισμού, πολύ έμπειρη με πολύ όρεξη και άριστη επαγγελματίας σε όλα της.... Σαφώς και υπάρχουν στιγμές, δεν είναι ρομπότ αλλά άνθρωπος.
 

fouxter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2012
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
1
Like
1.268
Πόντοι
216
Οχι   καλη  στυση...συμβαινει  αυτο  μονο  οταν  συντρεχουν  ειδικοι  λογοι..οπως   να  σε  δαγκωνει  καποιος  στην  επιμαχη  περιοχη,  να  σε  τραβολογαει  τους   ορχεις,  και  γενικα  οταν  κανει  ατσαλες  κινησεις  κ  εχει αδεξια  συμπεριφορα.Οκ...δεν  ειμαι  απο  σιδερο.
σχολιαστηκε και η ηλικια σε σχεση με τις φοτο εκτος απο την στυση
θα παρεις θεση και γι αυτο ?????????

 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.111
Πόντοι
606
εγω τ αλεξια δεν την εχω παρει αλλα μην ξεχναμαι οτι ολοι μεγαλονουμαι παιδια....
να αναφερω ενα περιστατικο προσφατο σε μια συναντιση με μια κρος ωραιο μωρο ρωταγα εδω καποιος κ δεν μου λεγαν...καλη καρδια....δεν αναφερω ονωμα δεν ειναι τ στυγμης
της εδωσα 30 αξιζε παραπανω μετα απο παζαρι αλλα λογο υλικιας μου γιατι ειμαι ακομα νεος
με δεχτηκε .....ετσι ειναι και με τισ τρανς κροσ και ολα αυτα παιζουν πολυ .....
αρα κ μεις στα 50 θα τ σκαμε αδρα για να παρουμαι μια 25 τρανς
 

ALEXIA ROSSI

Trans
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
470
Like
278
Εσυ   προσωπικα   να  τα  σκας  στα  50   δεν  το  βλεπω...εχεις  το  παζαρι  στο  αιμα  σου....και  την  ομορφια...[b]δεν  σε  δεχτηκε  επειδη  εισαι  νεος  αλλα  επειδη  εισαι  ομορφος[/b].Δεν  σε  εχω  δει   βεβαια απο  κοντα,αλλα  το  εχω  ακουσει  απο  πολλα   κοριτσια.
 

fouxter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2012
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
1
Like
1.268
Πόντοι
216
εγω τ αλεξια δεν την εχω παρει αλλα μην ξεχναμαι οτι ολοι μεγαλονουμαι παιδια....
να αναφερω ενα περιστατικο προσφατο σε μια συναντιση με μια κρος ωραιο μωρο ρωταγα εδω καποιος κ δεν μου λεγαν...καλη καρδια....δεν αναφερω ονωμα δεν ειναι τ στυγμης
της εδωσα 30 αξιζε παραπανω μετα απο παζαρι αλλα λογο υλικιας μου γιατι ειμαι ακομα νεος
με δεχτηκε .....ετσι ειναι και με τισ τρανς κροσ και ολα αυτα παιζουν πολυ .....
αρα κ μεις στα 50 θα τ σκαμε αδρα για να παρουμαι μια 25 τρανς
εγω την εχω παρει κ αυτο που σημειωσα δεν το ειπα για να μειωσω την ιδια αλλα το να αναγραφεται σε αγγελια της 31 χρονων και να εχει αυτες τις φοτο που δεν την αντιπροσωπευουν 100% διοτι ειναι παλιες αυτο για μενα δεν ειναι οτι καλυτερο...
σιγουρα ολοι μεγαλωνουμε κ οριμαζουμε αλλωστε αυτο ειναι κ υπερ κ κατα σε καποιους τομεις αλλα εγω αναφερομαι κυριως σαν ενας πελατης
αυτη ειναι η ενσταση μου
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
Εσυ  προσωπικα  να  τα  σκας  στα  50  δεν  το  βλεπω...εχεις  το  παζαρι  στο  αιμα  σου....και  την  ομορφια...[b]δεν  σε  δεχτηκε  επειδη  εισαι  νεος  αλλα  επειδη  εισαι  ομορφος[/b].Δεν  σε  εχω  δει  βεβαια απο  κοντα,αλλα  το  εχω  ακουσει  απο  πολλα  κοριτσια.

Xαχαχαχα
 

ALEXIA ROSSI

Trans
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
470
Like
278
Μα  γιατι  γελας...ολες  λενε  οτι  ειναι  πολυ  ομορφος...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom