Νέα

Alexia Rossi

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ALEXIA ROSSI

Trans
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
470
Like
278
Πάλι Κύπρο ; Εδώ την έχουμε κάνει χρυσή να κανει μια βόλτα Αθήνα και δεν έρχεται!!!!!
Αθηνα....ποσες  φορες  την  εβαλα    στο  προγραμμα  ....και  ολο  κατι  συνεβαινε..μετα  το  καλοκαιρι  σιγουρα...για  1  μηνα....
 

koti

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2008
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Γιαννενα θα σε δουμε καθολου?
 

mcleod79

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2018
Μηνύματα
9
Like
4
Πόντοι
0
Μιλάμε όμως για τελειως αρχάριους....δεν ξέρω καν αν θέλω κάτι εξτριμ...πως κάνω pm εδώ μέσα; Θέλω να σε ρωτήσω...
 

trans_addicted

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2018
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Την καλησπέρα από έναν ευχαριστημένο από τις υπηρεσίες σου φίλο! Να σαι πάντα καλά!
 

ALEXIA ROSSI

Trans
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
470
Like
278
Την καλησπέρα από έναν ευχαριστημένο από τις υπηρεσίες σου φίλο! Να σαι πάντα καλά!
Ευχαριστω  πολυ...για  το  '' νασαι   παντα  καλα''
Επισης   χαιρομαι  που  εμεινες  ευχαριστημενος.. :-* :rose:
 

OUROBOROS

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
355
Κριτικές
29
Like
1.880
Πόντοι
7.316
εξαιρετική επαγγελματίας, ακομπλεξαριστη και ευχάριστη. Ιδιαίτερα θετικό ότι αναλαμβάνει την πρωτοβουλία των κινήσεων.

Γραψε ενα review κανονικο να υπαρχει ολοκληρωμενη εικονα.Κριμα ειναι οι καλεσ υπηρεσιες να μην λεγονται!!!
 

ibizapower

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
9
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Γειά σου ρε αστέρι μου. Έχουμε να τα πούμε χρόνια και χαίρομαι που σε βρίσκω μια χαρά. Αλεξια παίδες αστέρι σαν άνθρωπος σαν χαρακτήρας αλλά και επαγγελματίας από τις λίγες.Σε φιλώ μαναρι μου
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.717
Κριτικές
2
Like
5.448
Πόντοι
1.056

Καλημέρα,

από την εμπειρία σας με την Αλέξία πιστεύετε ότι είναικαλή επιλογή για κάποιον να δοκιμάσει πρώτη φορά παθητικό;

Ευχαριστώ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom