Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824581
Γενική βαθμολογία
 
5.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Τελικά η φράση ότι λάμπει δεν είναι χρυσός στην προκειμένη περίπτωση ισχύει και μάλλον σε πολλές άλλες!!!ΘυμόςΘυμόςΘυμός

Πρωινή επίσκεψη στο Studio για να γευτώ και εγώ την πολυσυζητημένη Ελένη.Χαμόγελο

Μπαίνοντας στο Studio η τσατσά με ενημέρωσε ότι υπάρχουν δύο κορίτσια στο Studio, η Ελένη και η Δέσποινα αμέσω της είπα ότι θέλω να δω την Ελένη μου απάντησε ότι είναι στο δωμάτιο και θα πρέπει να περιμένω λίγο στην αναμονή μέχρι να εμφανιστεί το τουμπανάκι στη αναμονή λοιπόν και να τη και η Δέσποινα ένα ψηλό κορίτσι με πεταχτό άσπρο κωλαράκι σαν μπουζουκάκι.

Μετά από 10 λεπτά ήρθε και η Ελένη το κορίτσι είναι η νέα Κλεοπάτρα τι παραπάνω να πω τα έχετε πει όλα παρακάτω συμφωνώ μαζί σας απόλυτα στα της εμφάνισης!!!!

Πέρασε με αέρα και μου έριξε ένα ναζίαρικο βλέμμα αμέσως σηκώθηκα να πληρώσω το αντίτιμο των 50€ η τσατσά μέσα στο χαμόγελο μου είπε να περάσω στο δωμάτιο 2 της απάντησα δεν μπορώ να ανέβω επάνω και μου λέει όχι καθώς είναι για άλλα προγράμματα της αναφέρω ότι σε μία άλλη επίσκεψη μπορούσα να διαλέξω το δωμάτιο που ήθελα και τότε μου απαντάει εντάξει πήγαινε στο δωμάτιο 3 από εκεί άρχισαν οι μλκςςς!!!!!

Μπαίνω στο δωμάτιο πεντακάθαρα μπανάκι και την κατάλληλη ώρα ανεβαίνει η Κλεοπάτρα!!!!!

Μία μικρή συζήτηση βγάζει τα μπομπόνια της και αρχίζω το γλείψιμο στα όμορφα βυζάκια της, μετά από 2 λεπτά μου λέει έλα κάθισε και είμαι έτοιμος να της γλύψω το νάκι η ίδια με γειώνει και μου αναφέρει ότι είναι σε άλλο πρόγραμμαΘυμός η απάντηση που έλαβε είναι ότι είχα έρθει ξανά και είχα πάρει την Αλεξάνδρα στο απλό πρόγραμμα και δεν το αρνήθηκε εσύ γιατί γελάει αμήχανα και μου λέει πάλι το ίδιο μωρό μου είναι σε άλλο πρόγραμμα εκείνη τη στιγμή εκνευρίστηκα έπρεπε να την είχα πιστολιάσειMoney Mouth αλλά τι να κάνω που ο Μήτσος εγέρθητο μετά από αυτό το χ ήμουν λίγο μαζεμένος στο να της ζητάω διάφορες ορέξεις!!!!Ντροπή

Ξεκινάμε τον αγώνα παίρνει τα ηνία και με καβαλάει αρκετές εναλλαγές πισωκολιτα και μία μεγάλη βιασύνη λες και θα έχανε κανένα αεροπλάνο για Κάιρο μετά από 10 λεπτά ήρθε το τελείωμα για σου και ευχαριστώ η απάντηση της από εμένα ένα ψυχρό γεια

Ένιωσα λες και είχα πάει σε κανένα μπουρδέλο τέτοια ξεπέτα, μήπως η ίδια συμπεριφέρεται καλά μόνο στους καλούς πελάτες οι οποίοι πάνε συχνά και της τα ακουμπάνε? Εμμμμ

Τι να πω πάντως οι παρακάτω κριτικές θα έχουν γίνει για διαφήμιση μέσο κάποιων καλόν πελατών της Λένης και για αυτό το λόγο η βαθμολογία της παραμένει σε υψηλά επίπεδα και πάνε τα κορόιδα για πρώτη φορά στο Studio και τρώνε τα μούτρα τους οι απόψεις δικές σας!!!!!!Χμμμ;

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 06, 2012
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
6 Αυγ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

23 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 20
1 2 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Αυγούστου, 2012
Aυτή η ταξινόμηση και κοστολόγηση τής καύλας σε προγράμματα έχει τρελλό γέλιο.
07 Αυγούστου, 2012
Να κοιτάξεις λίγο την συμπεριφορά σου, γιατί πολύ εύκολα γίνεσαι ρουφιάνος !
Και το λέω γιατί την πουτάνα που σου πρόσφερε το κάτι παραπάνω (Αλεξάνδρα) την "έδωσες" στεγνά στην συνάδελφό της αλλά και δημόσια στο σαιτ με επακόλουθο να έχει εξ αίτιας σου "πρόβλημα".

Έτσι εκφράζεις την ευαρέσκεια σου για κάτι που σου προσφέρουν?


Ψαχτο φίλε μου........... πριν αισθανθείς απομονωμένος!


07 Αυγούστου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Νομίζω ότι το σχολιο του stathis mayros είναι η επιτομή στην αναλυτική σκέψη κ βοηθάει να γίνει αντιληπτό που είναι η αλήθεια κ που το ψεύδος...μακαρι όλοι οι συναγωνιστές να είχαν τέτοιο τεκμηριωμένο λόγο!
07 Αυγούστου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

επειδή περασα κ γω από το στούντιο το μεσημέρι της 8ης Αυγούστου επιβεβαιώνω ότι υπήρχε χώρος να παρκάρεις το escalade σου με ρυμουλκα από πισω ολόκληρη θαλαμηγο!Κουλ οπότε ειδικά στο θέμα του πάρκινγκ η βαθμολογία είναι κακκοβουλη! Και για την καθαριότητα δε το συζητάμε...βγαζεις εμπάθεια ρε συ παίκτη...
07 Αυγούστου, 2012
Μωρό σε θυμάμαι πολύ καλά ...και τι μου ζήτησες και που αντίκρισα το Πόρτο είναι με το 69 ναι το δέχομαι εγώ είμαι εδώ για μια αμηβη και όχι τσάμπα....προσπάθησα να κανο το καλύτερο για το πρόγραμμα που πηρες. μου ζήτησες να πάμε στο μπάνιο δεν είπα τπτ ...τώρα αν εσύ χαρακτήρες από την αρχείο με το 69. Δικαίου φτεξιμω.
07 Αυγούστου, 2012
θα ήθελα να σου πω και εγώ κάτι,,,,,,,,,,,,,,,τι ποινής και δεν μας δεινής ,,,,,,,,,,,,1 αυτή με πεταχτό κολάρα και ψιλή είμαι εγώ η νεφέλη για να μάθεις το όνομα μου δεν με έχουνε βαφτίσει ακόμα με όνομα δέσποινα από δω φαίνεται που δεν ξέρεις τι γραφής,,,,,,,,,2 η οιπερεισα δεν σου είπε καν να πας στο δωμάτιο 2 γιατί την άκουσα ,,,,,,,,3 για το άλλο θέμα με την αλεξάνδρα που σε άφησε να την γλείψεις με 50ε δικαιοματης,,,,,,,,,,,,,,3 τα δάκτυλα αγάπη μου δεν είναι ίδια οποτε καθε μια είναι διαφορετική,,,,,,,,,,,,4 εμείς το πρόγραμμα 69 την έχουμε 60 ε οποτε είμαστε υποχρεωμενες να κάνουμε το σωστό
07 Αυγούστου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μια και το site του studio σε έχει καταγωγή Ελλάδα, καλό θα ήταν να αποφεύγεις τις πολλές τοποθετήσεις , γιατί το word μπορεί να βοηθά αλλά δεν μοιράζει ιθαγένειες.
Και αν δεν έχεις μια σαφή ιδέα του τονισμού, οι επιλογές που κάνεις όταν βγάζει πολλές λέξεις στον ορθογραφικό έλεγχο είναι για να γελά ο κόσμος!
C
Cr9
07 Αυγούστου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τι ποινής και δεν μας δεινής

Ελληνίδα δεν δηλώνεις??? χαχαχαχαχαχχα
07 Αυγούστου, 2012
Ρε παιδιά το παλικάρι έγραψε την γαμιμενη άποψη του γτ καθεστε και τον κραζετε?!!επειδη μπερδεψε την Δέσποινα με την νεφελη??και τιιιιιι έγινε δηλαδή που δεν ήξερε νεφελη??ποια είναι δηλαδή η νεφελη που πρέπει να την θυμομαστε όλοι??το όλο σκηνικό πάντως μου θυμίζει βίντεο απο τάκη τσουκαλα...όσοι ξέρετε..Συγνώμη τώρα δεν περνώ το μέρος κανενος αλλα να ακούω την ατζελα να σχολιάζει την βαθμολογία αν και δεν συμφωνω παει στο καλό είναι εντός θέματος αλλα να διαβάζουμε είμαι η νεφελη δεν είμαι οι Δέσποινα απο 10 συναγωνιστες έλεος!την προσβαλαμε!!τελος πάντων καλο είναι να ακούμε όλες τις κριτικές και γω θα συμφωνήσω με την ατζελα πως είναι για 10 καθαριότητα η όχι 10 αλλα 100!!αλλα ανέκαθεν έλεγα πως κατα τη δικιά μου ταπεινή γνώμη το επίπεδο των γυναικών δεν είναι πολύ ψιλό....με λιγα λογια εγώ προτειμω μακράν το κωνπολεος 92α...πρέπει να με φάτε Δλδ???
07 Αυγούστου, 2012
Για να είμαστε πάντως απόλυτα σωστοί ,πρέπει να ξεκαθαρίσουμε το εξής..Η στάση 69 ,που χρεώνουν εξτρα, είναι συγκεκριμένη και προυποθέτει αμοιβαία στοματική ικανοποίηση! Η μεμονωμένη πράξη είτε από τον άνδρα είτε από τη γυναίκα είναι άλλο πράγμα.Είναι λάθος λοιπόν και η ερμηνεία και η τιμολόγηση που κάνουν τα στούντιο.
23 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 20
1 2 3