Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 825366
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Λοιπόν, ένα έχω να πω για το συγκεκριμένο στούντιο, κάποιος από τους πελάτες πρέπει να κάνει το ηρωικό να πηδήξει αυτή τη ΔΥΣΤΡΟΠΗ ΑΓΑΜΗΤΗ ΓΡΙΑ ΤΣΑΤΣΑ που έχει εκεί!!
Έχω πάει σε πολλά μαγαζιά αλλά τέτοια κακομούτσουνη αγένεια δεν έχω ξαναδεί ποτέ μου!!
Εξηγώ:

Μας ανήγει με την τρίτη-τέταρτη το κουδούνι, ούτε χαιρετάει ούτε τίποτα, μας λέει τώρα θα περάσουν να δείτε τα κορίτσια. Της βλέπουμε, γυρνάει απότομα και μου λέει εσύ ΓΙΑΤΙ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣ (?!?).. Ούτε λοχίας σε επιθεώρηση να ήταν. Μετά κάνω το σφάλμα να τη ρωτήσω ευγενικά αν υπάρχει γενικά αναμονή. Η απότομη απάντηση στον πελάτη ήταν "ΤΙ ΛΕΤΕ ΚΥΡΙΕ; ΠΩΣ ΤΟΛΜΑΣ;"Χμμμ;ΜαλακίαΜαλακία
Η τσατσά σατράπης μετά συνέχισε τις ευγενικές χειρονομίες με φωνές στις κοπέλες σε στυλ: "κουνήσου, σου μιλάω, δεν ακους;" και στην καθαρίστρια σε στυλ: "μάζεψε και φύγε από δω γρήγορα!"

Anyway, μπαίνω μέσα, κάνει να έρθει η κοπέλα 20 λεπτά!! Γδύθηκα, ξαναντύθηκα, είδα σχεδόν μια ολόκληρη τσόντα σε μια τηλεόραση με χιόνια, ξαναγδύθηκα, βγήκα έξω και τα'λεγα μ'1 φίλο, ακουσα κάτι τραγούδια Παντελίδη (!) στο σαν μπαράκι που έχουνε, ήρθε η κοπέλα τελικά!!

Σε γενικές γραμμές το σεξ ψιλοκαλό! 2 στάσεις, αξιόλογη πίπα, ευγενική.Η κοπέλα η Δέσποινα μπορώ να πω ήταν το μόνο που άξιζε εκεί! Ωστόσο είχα ξενερώσει τόσο που αν δεν είχα προπληρώσει θα έφευγα ανετότατα!

Btw, η ντεκαβλέ κακομούτσουνη τσατσά δεν έκανε καν τον κόπο να μας πει ένα γεια έστω χαιρετώντας φεύγοντας..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 06, 2013
Όνομα κοπέλας
Δέσποινα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
11 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

14 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 14
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 14
1 2