Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 21 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Ελενη ειναι μια νεοτατη κορασιδα 18 ετων.
Η νιοτη ειναι ζωγραφισμενη στο προσωπο της και στο κορμι της.
Ειναι ενα μικρο αβγαλτο κοριτσι και φαινεται.
Η Ελενη ειναι μετριου προς υψηλου αναστηματος, το δερμα της ειναι λευκο. Το προσωπο της ειναι ομορφο και απλο δε μου εβγαλε κατι σεξι η προστυχο.
Το κορμι της ειναι κανονικο οχι σκινυ.Το στηθος 1,5αρι στητο και σφιχτο.
Η κορασις βγηκε στο σαλονι γυμνη και ειπε ενα απλο "Γεια"
χωρις χαμογελο.
Η τσατσα ανακοινωσε το προγραμμα της το οποιο ειναι απλο στα 10 ευρω.
Αφιξη της κορασιδος στο δωματιο οπου επιχειρησα λιγο σοσιαλ αλλα δεν τα καταφερα μιας και η κοπελα δεν καταλαβαινε ελληνικα η αγγλικα.
Χωρις να την ρωτησω λοιπον την ξαπλωσα στο κρεβατι της ανοιξα τα ποδια και αρχισα να ρουφαω το νεανικο μουνι της.
Αν και η τσατσα δεν το ειπε στο σαλονι η Ελενη δεχτηκε
δυνατο μουνογλειψιμο με τη γλωσσα να μπαινει βαθια μεσα στο μουνι και να μαζευει υγρα, της ανασηκωσα τα ποδια και ρουφηξα και την γλυκια της κωλοτρυπα η οποια ηταν πολυ τρυφερη και απαλη.
Η κορασις εδειξε να το απολαμβανει με μικρα βογγητα, επισης εβαλε και το μαξιλαρι κατω απο τη μεση της για να εχω καλυτερη προσβαση στις τρυπες της.

Μπραβο Ελενακι !!

Ξαπλωσα στο κρεβατι και μου εβαλε καποτα, αρχισε μια πιπα απαλη και ρηχη. Απεφυγε να ακουμπησει την γυρω περιοχη
και επιανε τον πουτσο απο την καποτα.
Η πιπα της κατω του μετριου στο δεικτη ηδονικοτητας.
Για να μη χανω χρονο την εβαλα στα τεσσερα και της τον εχωσα ολο μεσα.
Η Ελενη τον πηρε βαθια μεχρι τη μητρα της χωρις κλεψιματα, ωστοσο μου ζητησε να το κανω με αργο ρυθμο οπως και το εκανα, η αληθεια ειναι οτι θα ηθελα να την σφυροκοπησω λιγο αλλα δεν ηθελε, παρολα αυτα μου ηταν αρκετο που επιανα μουνισιο πατο μιας και η αργη διαδρομη διεισδυσης μεσα της ηταν αρκετα ηδονικη.
Γυρισμα σε κανονικη σταση οπου εγλειψα τα βυζια της απο ακρη σε ακρη,ρουφηξα και τις ρωγες με αμεση αποκριση αυτων.
Της τον εχωσα στο μουνι και γαντζωθηκα απο τα μπουτια της οπου την γαμησα σε πιο δυνατο ρυθμο σε σχεση με το πισοκολητο.
Χορτασα να τη χουφτωνω τη μικρη και σε λιγο την εχυσα τερμα μεσα της.
Η κορασις κατα τη διαρκεια του γαμησιου αρνηθηκε γλωσσοφιλα η στοματοφιλα.

Συμπερασματικα η Ελενη ειναι μια νεοτατη κορασιδα.
Δεν ειναι για σφυροκοπημα και επομενως το γαμησι θα γινει
σε χαμηλους ρυθμους χωρις αυτο να σημαινει οτι η κοπελα ειναι gfe.
Ειναι υπομονετικη και δεκτικη.
Η υπηρεσια φωναζει την Ελενη στο δεκαλεπτο.
Οταν την ειχα εγω στο δωματιο της μιλησε 3 φορες.
Την καθυστερησα αρκετα την κορασιδα, θα εκατσε κανα 15λεπτο μεσα, το μουνι κατεβαζε υγρα και δε μπορουσα
να τα χασω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
60.620
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Elganador, sweeper, Ημεδαπος και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Ιουλίου, 2021
Φίλε xxx η κοπέλα είναι η ίδια με την κριτική τού Σμύρνη? Γιατί εκεί λέει για 15 ευρωπουλάκια και εσύ για 10. Αν είναι η ίδια κοπέλα ρίξαν το αντίτιμο ή έχει γίνει κάποιο λαθάκι?
28 Ιουλίου, 2021
εμένα πάντως μου είπε 21...πάντως ελπίζω να μην τη βγάλουν κάποιο και αυτήν ανήλικη ???
28 Ιουλίου, 2021
Την είδα σήμερα που ήταν με την Εύα με τα ωραία βυζια αλλά μυρίστηκα φόλα και δεν πέρασα . Είναι όντως ωραίο μωράκι η Ελένη !
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3