Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 64 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Πρωινή επίσκεψη στον εν λόγω οίκο. Τσατσά ευγενέστερη μου παρουσιάζει την μιλφ Ρωσίδα ως ιέρεια του σεξ. Ξανθια, τσουπωτη, αρκετά συμοαθητικη. Δε γαμιετε σκέφτομαι, θα περάσω... Έρχεται η θεία και αρχίζει μια φοβερή ρε μάγκες πίπα. Γίνομαι ατσάλι και τη βάζω στα 4. Και όπως της βουτάω τα κωλομερια της τα ανοίγω κιόλας να φαίνεται το μουνι και η ροδέλα, τι να δω? Η κωλοτρυπίδα της ήταν μέσα στα κονδυλώματα περιμετρικά. Money Mouth Εμμμμ Τα έχω δει, ξέρω να τα διακρινω, είμαι σίγουρος για το τι είδα... Μάγκες μακριά...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 16, 2020
Βάρδια επίσκεψης
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
pantero
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
186
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Paliotsarkadoros, Antonis zagouras, Μινώταυρος 45 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Οκτωβρίου, 2020
Πίπα σου έκανε ακά;
23 Οκτωβρίου, 2020
Αγαπητε συμπολεμιστη διαβασε την κριτικη μου για την μεγαλου αλεξανδρου 21 χριστινα η την μια και μοναδικη κριτικη που εχω κανει με σκοπο την ενημερωση κ μονο και θα καταλαβεις οτι ειναι πολυ δυσκολο ποια να βρεις κοπελα η milf και να μην εχει καποιο παράσημο το θεμα ειναι να μη στο μεταδωσει......
S
sxistis
23 Οκτωβρίου, 2020
ΣΥΝΤΕΚΝΕ εγω να δεις τι επαθα με μια ονοματι χριστινα μεγαλου αλεξανδρου 21 πρωτο οροφο ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΠΡΟΣΟΧΗ ΔΙΑΒΑΣΕ ΚΑΙ ΘΑ ΓΕΛΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΣΟΥ 9 ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΚ ΠΑΡΑΔΡΟΜΗΣ ΜΠΗΚΕ ΣΕ ΣΠΙΤΙ ΣΤΗΝ ΦΩΚΑΙΑΣ
S
sxistis
24 Οκτωβρίου, 2020
Ολα με πλαστικό πια.
24 Οκτωβρίου, 2020
Ρε μη γαματε εκει περα ολο το Μεταξουργειο ειναι τιγκα στα παρασημα και το θεμα ειναι μην κολησσετε και χολερα εκτος απο παρασημαΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
review reaction 1 jimakos900, argyrotoxos
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5