Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 47 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επίσκεψη στον υπόγειο οίκο όπου στο σαλόνι εμφανίστηκε η πολύ όμορφη Εντζυ με καταγωγή από την Αλβανία.
Το πρόγραμμα της απλό στα 20 €.
Είναι μετρίου προς ψηλού αναστήματος, έχει πολύ όμορφο σέξι θηλυκό πρόσωπο.
Το μαλλί της μακρυ σκούρο καστανό ελαφρώς σπαστό.
Το κορμί της είναι αδύνατο αρκετά καλό ενώ το στήθος της 1,5αρι πολύ ελαφρώς πεσμένο και καλο την αφή.
Φορούσε όμορφα εσώρουχα καθώς και ψηλές κόκκινες δερμάτινες μπότες τις οποίες δεν βγάζει στο δωμάτιο άλλωστε θα της έτρωγε αρκετό χρόνο να το κάνει.

Είσοδος της Εντζυ στο δωμάτιο όπου ήταν ευδιάθετη και χαμογελαστή αρχίσαμε για λίγο το social όπου μου είπε ότι είναι 35 χρονών, εμφανισιακά την κανείς άνετά από 25 έως 28 ετών.
Με βρήκε ξαπλωμένο στο κρεβάτι και φουλ καυλωμένο, με καβάλησε προσεκτικά χωρίς να έχουμε είσοδο και άρχισε να παίζει μαζί μου με φιλάκια χαϊδέματά και μερικά πεταχτά στοματόφιλα που όμως δεν έγιναν γλωσσόφιλα. Τα χέρια μου χουφτωναν τα όμορφα καπούλια της την μέση της και τα στήθη της ενώ ίδια μου έκανε νάζια και χαριτωμενιές.
Πέρασμα καπότας και ξεκίνημα μιας καλής πίπας όχι ιδιαίτερα βαθιάς με μέτρια ηδανικότητα, σίγουρα δεν έδωσε τον καλύτερό της εαυτό, ενώ δεν πέρνα κι από όρχεις.
Την έστησα στα τέσσερα και χωρίς να βάλει κάποιο τζελ μπήκα φουριόζος μέσα στην μούνα της και κόλλησα πάνω της.
Την γάμησα δυνατά με βαθιές πουτσιες χωρίς να κλέβει ενώ βογκούσε ηδονικά.
Ξάπλωσα στο κρεβάτι και της είπα να με καβαλήσει ήμουνα φουλ καυλωμένος και το πρόσεξε...
Με καβάλησε όπου τον πήρε όλο μέσα της χωρίς εκπτώσεις και άρχισε να κοπανιέται πάνω στην πούτσα μου, γαμήθηκε έτσι για 3-4 λεπτά όπου την είδα ότι κουράστηκε και την έβαλα σε κανονική στάση. Το καβάλημα πάντως το έχει και το κάνει με όρεξη και χάρη ενώ χαζεύει τον εαυτό της να γαμιέται στο διπλανό καθρέφτη.
Ξάπλωσα πάνω στο κορμί της σε κανονική στάση όπου πιάστηκα από τα καπούλια της και άρχισα να την γαμω δυνατά.
Δεν έκλεψε καθόλου στο γαμήσι τον έφαγε κανονικότατα. Οσο την γαμούσα σε αυτή τη στάση μου ψιθυριζε στο αυτί "έτσι μωρό μου γάμησε το μου, σκίσε με, χύσε με"

Μετά από ολιγόλεπτο σκίσιμο την έχυσα καρφωτός όπου με κράτησε μέσα στο ζεστό μουνί της και στράγγιξα ολοκληρωτικά.
Το μόνο μελανό σημείο στην κατάθεση μου με την Εντζυ ήταν ότι όταν την έχυσα και έβγαλα τον πούτσο μου έξω από το μουνί της μου μύρισε λίγο ψαρίλα, όχι να βρομίσει το δωμάτιο αλλά μύριζε, ίσως και γι' αυτό δεν έχει 69 στο πρόγραμμα.

Δεν έδειξε σημάδια βιασύνης έκατσε σίγουρο δεκάλεπτο plus, ο χώρος πολύ καθαρός και περιποιημένος.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 29, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Έντζυ
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
496
Likes:
62.809
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Οξαποδω, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, n.smirni76 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Μαΐου, 2024
Χμμ... History channel: Εντζυ 35χρονη με ελαφρά ψαρίλα, το 2024 .. Να σημειώσω ότι το 2008-9 είχαν έρθει στο RIP. Ιουλιανού 61-63, δύο,τότε 19χρονες Αλβανίδες ,η Μαρία και η > Άντζυ
review reaction 1 review reaction 2 Ilovecg, DmtrsxXx
01 Μαΐου, 2024
Καποιος "αγαπητικος" θα την κρεμπιεδιαζει κι οταν δεν ξεπλενει το σπε.. απο την μ@υνα της μετα μυριζει ψαροκαβουριλα η κατασταση.
review reaction 1 review reaction 2 review reaction 3 Ilovecg, DmtrsxXx, Johnny Red2
01 Μαΐου, 2024
Εγώ την θυμάμαι εποχή 2015 -16επαιζε φυλής πάλι κ στούντιο, καλή περίπτωση τότε από τα δυνατά χαρτιά
01 Μαΐου, 2024
Mαλλον πάει να γίνει μανούλα για να αποκατασταθεί και να κυκλοφορεί με καθαρό κούτελο στην κενωνια ,εξ ου και τα κρεμ πιε που βγαζουν ψαρίλα....
01 Μαΐου, 2024
Μπα έχει ήδη παιδί δεν παίζει κάτι τέτοιο
01 Μαΐου, 2024
Τύπε και απλό σε σένα και ψαρίλα. Σαν πολύ δεν πάει για 20€.
review reaction 3 DmtrsxXx
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6