Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 98 10
Ξενοδοχεία 128758
Γενική βαθμολογία
 
4.4
Χώρος (γενικά)
 
7.0
Καθαριότητα
 
6.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
3.0
Διακριτικότητα
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Επίσκεψη στο εν λόγω ξενοδοχείο στις 18/8, 9:40 μ.μ., με σκοπό ένα ραντεβού με callgirl. Πηγαίνω μόνος, και ζητώ δωμάτιο για ημιδιαμονή απ’τη ρεσεψιόν, και μου ζητάει να δώσω ταυτότητα (ή δίπλωμα)!! Ζητάω το λόγο, τους λέω ότι είμαι πολλά χρόνια πελάτης (πράγμα αλήθεια), και τίποτα εκείνοι! Το μόνο που μου λέει η ρεσεψιονίστ ότι ζητάνε την ταυτότητα "για την εφορία", ότι είναι «πολιτική του ξενοδοχείου», και ότι «εδώ και κάποιο καιρό ισχύει αυτή η πολιτική»! Αυτό μας έλλειπε τώρα! Τους πληρώνουμε απο πάνω, και μας φακελώνουν και ρουφιανεύουν! Ντροπή τους!

Εννοείται πως δεν πήρα δωμάτιο! Οφείλω να ενημερώσω τους συναγωνιστές που σκοπεύουν να επισκεφθούν το συγκεκριμένο ξενοδοχείο για το τι παίζει εκεί. Για δική σας διευκόλυνση, και για να γλυτώσετε χρόνο, κόπο, και ενέργεια, πηγαίνετε σε άλλο ξενοδοχείο και τελειώνει η υπόθεση!

Το μόνα θετικά που έχει το συγκεκριμένο ξενοδοχείο είναι η διακόσμηση, ο χώρος, ατμόσφαιρα, και η καθαριότητα.

Υ.Γ. Μια παράκληση: Επειδή δεν είναι όλοι οι χρήστες του internet μέλη στο bou, να γραφτεί κριτική και στο Google επίσης, έτσι ώστε να το μάθουν και οι υπόλοιποι που σκοπεύουν να το επισκεφθούν. Όταν αρχίσουν να χάνουν έσοδα λόγω αρνητικών κριτικών (που θα λένε την αλήθεια), μόνο έτσι θα καταλάβουν!
jasmlez
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
5 Μαρ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
194
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ntinosspa14, Antonis_Greece4, Conor Mcgregor και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 13
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
(Updated: 22 Αυγούστου, 2019) 21 Αυγούστου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

@ Londoner, Καταρχήν εγώ δε σ'έβρισα! Άλλα επειδή ξεκίνησες έτσι, πολύ ευχαρίστως θα σου απαντήσω! Τι σχέση έχει η προσωπική μου ευχαρίστηση για οτιδήποτε (είτε λέγεται call girls, ποτά, αγορές, και τα ρέστα) με το να μαθαίνει ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ; Επίσης, τι σχέση έχει το ότι το γράφω εδώ δημόσια με να το μαθαίνει το κράτος; ΔΕΝ ΑΦΟΡΑ το κράτος τι κάνω! Γιατί; Γιατί έτσι γουστάρω! Δε θα δώσω λογαριασμό σε κανέναν!

Εσύ τι πρόβλημα έχεις; Άμα εσύ θες τόσο πολύ να λες δημόσια τι κάνεις, κόλλα την ταυτότητά σου στο μέτωπό σου και βγάζε ανακοίνωση κάθε φορά που κάνεις κάτι! Μεγιά σου και χαρά σου! Δε σου είπα κάτι! Όσο για την κατηγορία των παντρεμένων, είναι πασιφανές να μη θέλουν να πάει στην εφορία τους γιατί θα το μάθει η γυναίκα τους!

Βλέπω ότι θίχτηκες μ'αυτά που έγραψα! Τι απ'τα παρακάτω 7 είσαι;


1. Ένας βλάκας που δεν έχει ουδεμιά επαφή με την πραγματικότητα;

2. Ένας κακομοίρης που δεν έχει τίποτα καλύτερο να κάνει, έχει νεύρα με τα προβλήματα στη ζωή του και ξεσπάει σε άτομα που δεν του φταίνε;

3. Υπάλληλος του Priamos Παγκρατίου ή του Priamos Group γενικά;

4. Εφοριακός;

5. Ένα troll;

6. Κάποιος τραμπούκος;

7. Βαλτός απο κάπου;


Τι απ'αυτά τα 7 είσαι; Σε ρωτάω


Απ'τη συμπεριφορά σου και τον τρόπο που μιλάς, έδειξες οτι είσαι:

α) Ένας βλάκας που δεν ξέρεις να διαβάζεις και να ακούς, και πέφτεις γρήγορα σε συμπεράσματα

β) Δεν έχεις επιχειρήματα για να μου κάνεις αντίλογο και να με αντιμετωπίσεις, και καταφεύγεις στις βρισιές μόνο

γ) Θρασύδειλος που δεν έχεις το θάρρος να με συναντήσεις απο κοντά, να μου πεις κατάμουτρα τις βρισιές και συκοφαντίες που μόλις τώρα έγραψες, άλλα και τι σ'ενόχλησε απ'τα γραφόμενα μου, τι είναι ψέμα και λάθος απ'αυτά που έγραψα, και κάθεσαι και τα γράφεις πίσω απο μια οθόνη!

Βρίζε με όσο θέλεις! Δεκάρα δε δίνω για τι το λέει για μένα ο κάθε θρασύδειλος πίσω απ'την ασφάλεια της οθόνης του!

Στο λέω απο τώρα πως θα συνεχίσω να γράφω αυτά που έγραψα, είτε σ'αρέσει, είτε όχι!! Ξυδάκι! Ψέματα δεν είναι, και μάλιστα θα παραθέτω links για αποδείξεις! Αν είπα ψέματα, ή ενοχλούσα το site μ'αυτά, νά'σαι σίγουρος ότι θα είχα φάει ban απ'τους διαχειριστές του!

Αν σ'ενοχλούν ακόμα αυτά που έγραψα και θα γράφω απο'δώ και στο εξής, έχεις 3 επιλογές:

1. Να μη διαβάζεις τι ποστάρω εγώ, να μη μου δίνεις σημασία, και να μην ασχολείσαι μαζί μου

2. Να μη μπαίνεις καθόλου σ'αυτό το site
3. Να συναντηθούμε απο κοντά ένας προς έναν, να μιλήσουμε όχι σαν χρήστης προς χρήστη του bou, άλλα σαν άντρας προς άντρα, και να μου πεις:

α) Που διαφώνησες
β) Τι σ'ενόχλησε απ'αυτά που είπα
γ) Τι δε σου άρεσε απ'αυτά που είπα
δ) Που έκανα λάθος, και τι ψέματα είπα

Αυτό που έγραψες για εμένα περί λαμογίου είναι πάρα πολύ σοβαρές κατηγορίες! Αν έχεις στοιχεία και αποδείξεις για αυτό που είπες, παρουσίασέ εδώ δημόσια, ή στον εισαγγελέα! Να αποδείξεις αυτό που λες!
21 Αυγούστου, 2019
Αν τα στοιχεία δεν δίνονται φειγ βολάν τότε δεν υπάρχει λόγος Ανησυχίας
Οι παντρεμένοι έχουν ένα λόγο παραπάνω να φοβούνται.
Να σας πω κάτι όμως ... αν είναι να σε καταλάβουν θα γίνει το γαμημενο !!!!
Την προηγούμενη Παρασκευή δεν ειχα χρήματα και πλήρωσα με την κάρτα
Είδε την κίνηση η γυναίκα μου ....δεν ξέρω ακόμα αν την έπεισα ....
Πλήρωμη σε άλλο ΑΦΜ και κατι τέτοιες μαλακιες έλεγα για να τα Μπαλώσω
Το θετικό είναι ότι στην κάρτα δεν αναγράφεται ως πριαμος αλλά ξενοδοχειακή κτλ. ....
21 Αυγούστου, 2019
ashootingstar Ο νόμος είναι του 2018 και ζητάνε ταυτότητα τώρα; 15 μήνες μετά;;!! Και πάλι τι σχέση έχουν η εφορία και τα λογιστικά βιβλία με την ταυτότητα; Εκτός και αν είναι αυτό που λες chris papardelas. Και Londoner εἰναι θέμα ιδιωτικότητας και διακριτικότητας, δεν πρέπει να ξέρει το ξενοδοχείο ΚΑΙ ΑΚΟΜΗ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΟΙ ΚΡΑΤΙΚΈΣ ΑΡΧΕΣ ΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΚΑΙ ΤΙ ΟΧΙ!!! ΑΥΤΑ ΤΑ ΕΚΑΝΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΘΕΣΤΩΤΑ ΟΠΩΣ Η ΝΑΖΙΣΤΙΚΗ ΓΕΡΜΑΝΙΑ, Η ΠΡΩΗΝ ΣΟΒΙΤΕΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ, Η ΚΙΝΑ ΚΛΠ. ΚΛΠ!!
13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 13
1 2