Νέα

Ζήτησε νυχτιάτικα τσιτσι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Χύσανθος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 350
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Νταλαβεριζομαι με μια γκομενα εδω κ μερικους μηνες. Εχθες δεν θα βρισκομασταν γιατι ειχε μαθημα μεχρι αργα το βραδυ. Ομως γυρω στις 1 το βραδυ μου τηλεφωνησε κ μου ζητησε να παω σπιτι της γιατι ηθελε τσιτσι. Απ'οτι μου ειπε, ειχε προηγηθει συζήτηση με κατι μαλακισμενες φιλες της για γαμισια κ ειχε αναψει. Εγω ομως εκεινη την ωρα ειχα ηδη ξαπλωσει γιατι θα σηκωνομουν πρωι για δουλεια και ετσι της αρνηθηκα να παω. Μου ειπε σε αγριο τονο οτι αν δεν παω, να μης της ξανα τηλεφωνησω. :idiot: Σημερα δεν μιλησαμε καθολου. Μηπως το εκανε επιτηδες για να δει ποσο μουνοδουλος ειμαι? Εσεις τι θα κανατε σε παρομοια περιπτωση ε?

1. Τι ειναι το τσιτσι?

2. ΘΑ κοιμομουν!
 

Pantherfighter21

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
30
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Νταλαβεριζομαι με μια γκομενα εδω κ μερικους μηνες. Εχθες δεν θα βρισκομασταν γιατι ειχε μαθημα μεχρι αργα το βραδυ. Ομως γυρω στις 1 το βραδυ μου τηλεφωνησε κ μου ζητησε να παω σπιτι της γιατι ηθελε τσιτσι. Απ'οτι μου ειπε, ειχε προηγηθει συζήτηση με κατι μαλακισμενες φιλες της για γαμισια κ ειχε αναψει. Εγω ομως εκεινη την ωρα ειχα ηδη ξαπλωσει γιατι θα σηκωνομουν πρωι για δουλεια και ετσι της αρνηθηκα να παω. Μου ειπε σε αγριο τονο οτι αν δεν παω, να μης της ξανα τηλεφωνησω. :idiot: Σημερα δεν μιλησαμε καθολου. Μηπως το εκανε επιτηδες για να δει ποσο μουνοδουλος ειμαι? Εσεις τι θα κανατε σε παρομοια περιπτωση ε?

Παρόμοια φάση μου είχε συμβει πριν 2 χρόνια με μια γκόμενα.Μου τηλεφωνεί στις 01:00 τη νύχτα να μου πει να πάω από το σπίτι της (10χλμ απόσταση) να κάνουμε σεξ,ενώ το μεσημέρι που της είχα ζητήσει μου είχε πει είχε πόνο στο στομάχι.Εν τω μεταξύ το πρωί στις 10:00 έφευγα για την Ιαπωνία σε επαγγελματικό ταξίδι,της είπα δεν υπάρχει περίπτωση κι έκανε να μου τηλεφωνήσει 1 μήνα.Την έγραψα στ'αρχίδια μου,βρήκα άλλη και μετά με παρακάλαγε να τα ξαναβρούμε.Βρε ουστ παπάρω.Και ήταν εντυπωσιακή γκόμενα,αλλά νόμιζε ότι θα γίνω το σκυλάκι της.
 

digenis87

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2010
Μηνύματα
768
Like
3
Πόντοι
6
ελα ρε φιλος γιατι δεν σηκωθηκες,να ντυθεις,να μπανιαριστεις να παρεις το καρο να πας 10ψωρο χιλιομετρακια να ριξεις εναν μπουτζον?  :2funny: :2funny: :2funny:

Γαμιοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοολες  ;)
 

Pantherfighter21

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
30
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Και μετά να ξυπνήσω αφού το αεροπλάνο θα ήταν στα 30000ft να χάσω τη δουλειά μου,και μετά να χάσω και την γκόμενα αφού όντας άφραγκος δε θα με χρειαζόταν.Δεν πειράζει,μάζεψα ενέργεια για call girl στην Yokohama και πέρασα τέλεια.  :2funny:
 

Pantherfighter21

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
30
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Η κοπελια να φανταστω ανεργη ε?

Εργαζόταν.720€ στο χέρι,και χάλαγε 200€ στάνταρ για καλλυντικά,είχε 350€ δόση για ένα Audi A3 που είχε πάρει,και τα άλλα δεν την έφταναν να βγάλει το μήνα.Είχε όμως το κορόιδο-εμένα- που και διακοπές την πήγαινα δωρεάν,και τα δωράκια της.Μέχρι τότε δεν έκανε μαλακίες,και αναγνωρίζω τα σωστά άτομα.Αλλά δεν ανέχομαι με καμία δύναμη την παραμικρή μαλακία από γκόμενα.Όπως είμαι εξηγημένος γουστάρω να είναι εξηγημένες.Δεν της ειπα ποτέ "σε πληρώνω",αν και θα μπορούσα.Πόναγε το στομάχι της το σεβάστηκα (δεν ξέρω βεβαίως αν έλεγε αλήθεια,δεν είμαι γιατρός) αλλά ας σεβόταν κι εμένα και τον ύπνο μου.
 

digenis87

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2010
Μηνύματα
768
Like
3
Πόντοι
6
Φιλε αμα δεν σεβετε την ξεκουραση σου και αμα δεν ειχε το μυαλο να σκεφτει πως ειχες ενα τοσο μικρο ταξιδακι μεχρι το Τζαπαν για δουλεια κιολας,ε τοτε η γκομενα ειναι μονο για κρεας ;)

Τελικα την σουταρες?
 

Pantherfighter21

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
30
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Τελικα την σουταρες?

Της τηλεφώνησα 3 φορές από την Ιαπωνία,δεν απάνταγε.Γυρνάω της τηλεφωνώ ξανά το ίδιο.Αυτή δεν είχε τηλ/σει,οπότε αυτοδικαίως η σχέση τελειώνει.Μου τηλ/σε μετά από 1 μήνα και κάτι,αλλα είχε βρει άλλη ήδη,λίγο υποδεέστερη αυτής αλλά μια χαρά κοπέλα,ούτε οικονομικά με επιβάρυνε μιας και έχει καλή δουλειά και είμαστε ακόμα μαζί.Δεν παρακαλάω.Το σταμάτησα μετά από την Γ'Λυκείου.Και όχι δεν είμαι ο Κλούνει ούτε ο Κρουζ,ούτε ο Μπραντ Πιτ.Είμαι απλώς ο εαυτός μου.
 

digenis87

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2010
Μηνύματα
768
Like
3
Πόντοι
6
Ετσι μπραβο και γω τα σταματησα αυτα στα 20,εχοντας κανει βεβαια απ τα 17-20 πολλα κασκαντεριλικια και αλλες μλκιες που τωρα θα θυμαμαι και γελαω.Και φυσικα τις μλκιες που μας εκαναν/κανουν θα τις βρουν μπροστα τους γιατι η ζωη ροδα ειναι και γυρνα...Αλλα οταν ερθουν σαν βρεγμενα γατια με την ουρα στα σκελια τοτε θα ειναι αργα.......
 

Pantherfighter21

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
30
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Άσε φίλε,στο σχολείο παρακάλαγα μια γκόμενα και έτρωγα το ένα πήλινο μετά το άλλο,και το είχε μάθει όλο το σχολείο και μοιυ έκαναν πλάκα!!!Τελικά αποφάσισα να φύγω από την Ελλάδα για σπουδές και βρήκα την υγειά μου.Αυτή τη συμμαθήτρια μου την πέτυχα πριν 1 χρόνο σε ένα μαγαζί με τον "άντρα" της.Για πολλά γέλια και οι 2.Μόλις με είδε με την γκόμενα που έχω τώρα,σίγουρα λύσαξε.Αυτή είναι η καλύτερη ικανοποίηση.Τώρα η τύπισα είναι κάπου 100 κιλά ενώ στο σχολείο θα ήταν 60!Και μόλις 38 ετών!!!Η κοινωνία είναι γεμάτη γκόμενες.Όλο και κάποια θα βρεις,δε χρειάζεται να παρακαλάς και να κολλάς σε κάποια.
 

digenis87

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2010
Μηνύματα
768
Like
3
Πόντοι
6
Και γω για γαμο πηγαινα αλλα καταλαβα νωρις τι ζειπαι και τιγκανεριο με ελαφρα...Η "δικια" με κατηγορουσε γιατι δεν πηγαινα συχνα να την δω...Εγω σπουδαζα Αθηνα και αυτη Ξανθη...Και ηθελε να πηγαινω να την βλεπω συχνα...Εντωμεταξυ εγω δουλευα οικοδομη και μιλαμε για τις καλες εποχες 2005-2007...Να αφηνα μεροκαματα να πηγαινα Ξανθη...Αλλωστε τι ειναι το ΑΘηνα-Ξανθη ενα στριφτο δρομος...Μετα με ελεγε δεν θελω να γυρισω πισω στο σπιτι μου μετα τις σπουδες παμε να ζησουμε μονοι μας και κατι τετοιες πιπες...καλα μωρη καριολα οι δικοι σου?Αυτοι σε μεγαλωσαν αυτοι σε καναν ανθρωπο και συ τους γραφεις για μενα?Γαμησετα καταστασεις ευτυχως ξεμπλεξα νωρις :2funny: :2funny: :2funny:
 

chantal-99

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2011
Μηνύματα
5.283
Like
41
Πόντοι
66
Η συμπεριφορα αυτη δειχνει κακομαθημενο ατομο σε επιπεδο νηπιαγωγειου..
ηθελε παιχνιδακι, δεν της το εδωσαν, και κραταει μουτρα...

αυτο θα μπορουσε να το σωσει βεβαια, αν επαιρνε ενα τηλ την αλλη μερα, να μαθει αν κοιμηθηκε καλα ...

πιο ακυρη ακομα βρισκω ομως την κινηση της, να τα συζητησει ολα με τον 'κολλητο' της, και να τον βαλει να επεμβει.
εδω υπαρχει οριο, αλλα απ'οτι ειδα αποσπασματικα, ειναι ενα κοριτσακι των 20 οπωτε...

kindergarden  :uglystupid:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom