Νέα

Ζήτησαν ταυτότητα κοπέλας (cg) στον Πρίαμο/απαράδεκτη συμπεριφορά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα akis5496
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 563
  • Εμφανίσεις 65K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
280
Πόντοι
86
Ναι ρε τύπε αλλά ο νόμος λέει γι΄αυτούς που πάνε να μείνουν. Εγώ δε μένω, γαμάω και φεύγω.  Δηλαδή άμα γάμαγα πάνω σε δένδρο θα έπρεπε να σκαλίζω τα αρχικά μας στον κορμό;  Τι να κάνουμε δηλαδή, πάλι σε αυτοκίνητο θα γαμάμε, έχουμε μαζέψει και κάποια χρόνια, θέλουμε και κάποιες ανέσεις.

Α και το έβαλα το μυαλό μου να σκεφτεί, τόσα χρόνια δεν έχει γίνει τίποτα στα ξενοδοχεία ημιδιαμονής.  Γαμάμε και φεύγουμε.  Δε με ενδιαφέρει να γνωριστώ επειδή έτσι γουστάρουν ούτε με τη receptionist, ούτε με τη καθαρίστρια, ούτε τη φιλενάδα της καθαρίστριας, ούτε με τον ιδιοκτήτη, ούτε με την πουτάνα, ούτε με το νταβά της πουτάνας, τον οδηγό,  το μπάτσο που πουλάει προστασία κτλ.  Αν όλοι αυτοί ενδιαφέρονται να ξέρουν ποια και πότε γαμάω και θυμήθηκαν το νόμο, οκ, υπάρχουν και άλλες λύσεις.
Σε μπουρδελάκι τύπε, μια χαρά θα'σαι.
 

Επισκέπτης
Ρε παιδιά ο Πρίαμος δεν ειναι στη Βαρυμπόμπη με ενα καράφλα στη ρεσεψιόν?
Αν ειναι αυτό το ξενοδοχείο φυσικό να ζήτησε ταυτότητα, ειναι πολυ μαλάκας ο καραφλός.
 

curie29

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.742
Like
54
Πόντοι
16
Πρέπει να έχει παιχτεί κάτι με τον Πρίαμο γενικότερα...πριν απο κανα 2 μέρες πέρασα απο αυτό του Μοσχάτου και είδα κοριτσάκια με "βραχιολάκια" να κάθονται μέσα σε ασφαλίτικο αυτοκίνητο ακριβώς απέξω...έχει πλάκα να αρχίζουν να χτυπάνε και τις πόρτες τώρα... :headbang:

μπορει να ψαχνουν τον Χριστοδουλα τον Ξηρο..μπας κ πηγε να ξεχαρμανιασει με κανα cg :grin:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.058
Κριτικές
1
Like
30.753
Πόντοι
8.006
Έλα , σαν κακομαθημένος μπούλης κάνεις, ρίσκαρε λίγο στη ζωή σου.
Όλο εκ του ασφαλούς τζάμπα μάγκας δηλαδή;  :grin:
Αν θελησω να ρισκαρω, θα παω για σαφαρι στην Αφρικη ή θα πονταρω τρια χιλιαρικα στην ισοπαλια στο Ολυμπιακος-Βεροια.
Οταν γαμαω δεν θελω ρισκα.
 

CIVIL111

Μέγας
Εγγρ.
25 Δεκ 2007
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
22
Like
14
Πόντοι
4.175
ανοιξτε θεμα με τιτλο : ΗΜΕΡΗΣΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΓΑΜΗΣΙ ΣΕ ΧΟΤΕΛΙ ΧΩΡΙΣ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ  :S
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
280
Πόντοι
86
Αν θελησω να ρισκαρω, θα παω για σαφαρι στην Αφρικη ή θα πονταρω τρια χιλιαρικα στην ισοπαλια στο Ολυμπιακος-Βεροια.
Οταν γαμαω δεν θελω ρισκα.
κο-κο-κο-κοοοο  :grin:
Πάρε και το λάκη στο σαφάρι!
 

deuka75

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.599
Κριτικές
16
Like
123
Πόντοι
356
Δυο πραγματα δεν ανεχομαι, και ΧΕΣΤΗΚΑ αν το προβλεπει ο νομος.
Καφετερια που να απαγορευει το τσιγαρο, και γαμοξενοδοχειο που ζηταει ταυτοτητες.
Επαναλαμβανω, ΧΕΣΤΗΚΑ αν το επιβαλλει ο νομος.
Να τα βρουν με τους μπατσους να μην ζητανε. Ας το ρισκαρουν. Ας κλεισουν. Ας αλλαξουν δουλεια. Δεν με ενδιαφερει.
Οποιος μου ζητησει ταυτοτητα (δεν εχει τυχει ως τωρα), απλα θα σηκωθω να φυγω.

Alex τα είπες όλα, δε χρειάζεται κάτι παραπάνω.

Είπα στη κοπέλα αυτό που συνέβη με το τηλέφωνο (έχω γράψει παραπάνω), την παραξένεψε και μου είπε ότι γενικά έχει πέσει πολύ πέσιμο τις τελευταίες μέρες.  Γενικά τι πέσιμο μπορούν να τους κάνουν πέρα από ραντεβού σε δωμάτιο;  Σε ξενοδοχείο πχ τι μπορούν να κάνουν;  Μόνο για εξακρίβωση στοιχείων να σταματάνε στην είσοδο όσες μπαίνουν ή κατεβαίνουν φαντάζομαι.  Οι συλλήψεις που περιγράφουν τα παιδιά στο Πρίαμο πως μπορεί να έγιναν και πως μπορούν να τις στηρίξουν; Το όλο σκηνικό αν έγινε έτσι μάλλον ως μέσο πίεσης φαίνεται.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.058
Κριτικές
1
Like
30.753
Πόντοι
8.006
Alex τα είπες όλα, δε χρειάζεται κάτι παραπάνω.

Είπα στη κοπέλα αυτό που συνέβη με το τηλέφωνο (έχω γράψει παραπάνω), την παραξένεψε και μου είπε ότι γενικά έχει πέσει πολύ πέσιμο τις τελευταίες μέρες.  Γενικά τι πέσιμο μπορούν να τους κάνουν πέρα από ραντεβού σε δωμάτιο;  Σε ξενοδοχείο πχ τι μπορούν να κάνουν;  Μόνο για εξακρίβωση στοιχείων να σταματάνε στην είσοδο όσες μπαίνουν ή κατεβαίνουν φαντάζομαι.  Οι συλλήψεις που περιγράφουν τα παιδιά στο Πρίαμο πως μπορεί να έγιναν και πως μπορούν να τις στηρίξουν; Το όλο σκηνικό αν έγινε έτσι μάλλον ως μέσο πίεσης φαίνεται.
Κατ' αρχην στην Ελλαδα, ο πελατης ΔΕΝ διωκεται (οπως π.χ. εγινε τωρα στην Γαλλια).
Αρα εμεις ΔΕΝ κινδυνευουμε.
Βεβαια, επειδη ακριβως μπορει οταν μπουκαρουν οι αστυνομικοι, εγω να πω "τι λετε ρε παιδια, γκομενα μου ειναι η κοπελα, βρισκεται εδω για να κανουμε σεξ επειδη γουσταρουμε, σας παρακαλω να φυγετε", γι αυτο οι αστυνομικοι οργανωνουν συνηθως ραντεβου οι ιδιοι, με προσημειωμενα χαρτονομισματα, ωστε να στηριχθεί η κατηγορια.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
κανονικα πρεπει να ζητανε απο τον εναν οχι και απο τα 2 ατομα. αυτοι ζητανε και απο την κοπελα ταυτοτητα. αυτο δεν ειναι λογικο
Λογικοτατο ειναι ανθρωπε μου.Πες οτι ερχεται η γκομενα,και φευγει.Και σε βρισκουν εσενα στο δωματιο σφαγμενο.
Η δεμενο,και σου εχει κλεψει οτι εχεις και δεν εχεις.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Λογικοτατο ειναι ανθρωπε μου.Πες οτι ερχεται η γκομενα,και φευγει.Και σε βρισκουν εσενα στο δωματιο σφαγμενο.
την σαρον στοουν θα πας να γαμησεις τυπε? :grin:
images
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.058
Κριτικές
1
Like
30.753
Πόντοι
8.006
Νοικιαζεις ενα δωματιακι ρε Αλεξ αν χεζεσαι μην σε βρει η γυναικα σου.Δεν ζητας απο τον αλλον
να παραβει τον νομο.
Εγω δεν ζηταω τιποτα τύπε.
Μην μπερδευεσαι.
Εγω ειμαι ΠΕΛΑΤΗΣ.
Ο επιχειρηματιας ειναι αυτος που οφειλει να γινει δελεαστικος.
Προβλημα του πώς θα το καταφερει.
Τι δεν καταλαβαινεις?
 

deuka75

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.599
Κριτικές
16
Like
123
Πόντοι
356
Λογικοτατο ειναι ανθρωπε μου.Πες οτι ερχεται η γκομενα,και φευγει.Και σε βρισκουν εσενα στο δωματιο σφαγμενο.
Η δεμενο,και σου εχει κλεψει οτι εχεις και δεν εχεις.

Ρε τύπε, μη γράφεις την παπαριά για την παπαριά.  Αυτά που περιγράφεις το πιθανότερο είναι να σου συμβούν στο δρόμο.  Δε κυκλοφορούμε ξέρεις με χαραγμένο το όνομα στο κούτελο.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.058
Κριτικές
1
Like
30.753
Πόντοι
8.006
Λογικοτατο ειναι ανθρωπε μου.Πες οτι ερχεται η γκομενα,και φευγει.Και σε βρισκουν εσενα στο δωματιο σφαγμενο.
Η δεμενο,και σου εχει κλεψει οτι εχεις και δεν εχεις.
Τοτε να ζηταμε ταυτοτητα και σε οποιον μπαινει σε καταστημα, γιατι μπορει να σφαξει τον καταστηματαρχη.
Τι λετε μωρε πια?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.058
Κριτικές
1
Like
30.753
Πόντοι
8.006
Ρε τύπε, μη γράφεις την παπαριά για την παπαριά.  Αυτά που περιγράφεις το πιθανότερο είναι να σου συμβούν στο δρόμο.  Δε κυκλοφορούμε ξέρεις με χαραγμένο το όνομα στο κούτελο.
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Αντε μπραβο, γιατι εχουμε ξεχασει και τα αυτονοητα πλεον.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Ρε τύπε, μη γράφεις την παπαριά για την παπαριά.  Αυτά που περιγράφεις το πιθανότερο είναι να σου συμβούν στο δρόμο.  Δε κυκλοφορούμε ξέρεις με χαραγμένο το όνομα στο κούτελο.
Στον δρομο ρε φιλε,οχι σε ξενοδοχειο,που ειναι ιδιοκτησια καποιου.Και μην πεις οτι δεν εχουν συμβει,εχουν συμβει πολλες φορες.Τι θα πουν στην αστυνομια οταν θα κανει ερευνα;Οτι δεν εγραψαν τα στοιχεια του επισκεπτη;Θα τους πανε γαμωντας.
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
και γω το θεωρω μαλακια να ζητανε ταυτοτητα
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Τοτε να ζηταμε ταυτοτητα και σε οποιον μπαινει σε καταστημα, γιατι μπορει να σφαξει τον καταστηματαρχη.
Τι λετε μωρε πια?
Ρε τρελαμενε,τι συγκριση ειναι αυτη που κανεις; :S
Εχεις κερδισει καμια δικη,χωρις μαλακιες τωρα.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
Ρε παιδια πηγα σημερα στο πριαμος καλλιμαρμαρο και την κοπελα που καλεσα της ζητησαν ταυτοτητα και δεν την αφησαν να ανεβει πανω.....ξερει κανεισ τι παιζει ????
εμοιαζε πρεζου;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom