Νέα

Ζήτησαν ταυτότητα κοπέλας (cg) στον Πρίαμο/απαράδεκτη συμπεριφορά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα akis5496
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 563
  • Εμφανίσεις 65K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

selena

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2013
Μηνύματα
567
Κριτικές
2
Like
31
Πόντοι
6
κάπου στο '14 που είχα πάει μια φορά μου είχαν ζητήσει ταυτότητα

την έδωσα γιατί είχα μαζί μου την εργαζόμενη και ανεβαίναμε στο δωμάτιο

μαλακία....δεν ξαναπήγα ποτέ
τοτε το 13 14 κατι εχει γινει στο μοσχατο
μια φορα το 2020 που πηγα κ μονο 1 φορα δε ζητησαν κατι ο καφες ειναι ως 4 δωρεαν,αυτο το βιτσιο δε το καταλαβα.τεσπα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

για να πω αληθεια μονο στο πριαμος της βουλιαγμενης εχω παει πουθενα αλλου
 

selena

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2013
Μηνύματα
567
Κριτικές
2
Like
31
Πόντοι
6
προσεγμενα δωματια ειχε κ μονο ο καφες μου τη βιδωσε και εκτοτε δεν εχω ξαναπαει ποτε.
 

Sokni

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2017
Μηνύματα
236
Like
174
Πόντοι
1
Ξέρετε εάν τώρα ζητάνε στα ξενοδοχεία ημιπαραμονης πιστοποιητικό εμβολιασμού ή rapid test;
 

FIDEL Sk

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
1.523
Κριτικές
54
Like
7.215
Πόντοι
11.836
Ακόμα δεν βρήκα χρόνο να επισκεφθω κάποιο ξενοδοχείο.
Ενημερώστε ρε μάγκες αν παιζει σκηνικό με πιστοπ. Και ταυτ να ξέρουμε.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.566
Κριτικές
190
Like
48.178
Πόντοι
41.443
Ακόμα δεν βρήκα χρόνο να επισκεφθω κάποιο ξενοδοχείο.
Ενημερώστε ρε μάγκες αν παιζει σκηνικό με πιστοπ. Και ταυτ να ξέρουμε.
σε χθεσινη μου επισκεψη στο Mary Plaza ζητησαν και τα δυο.
αλλου δεν ξερω ακομα τι γινεται.
 

xratsas

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
492
Κριτικές
19
Like
1.922
Πόντοι
1.191
πεμπτη στον πριαμο παγκρατι μου ζητησαν πιστοποιητικο και ταυτοτητα και μου ειπαν να ενημερωσω το ραντεβου μου πως θα ζητησουν τα ιδια .ενημερωσα το γραφειο μου ειπε πως η κοπελα τα εχει ...οταν εφτασε στο δωματιο μου ειπε πως της τα ελεξαν και αυτης
 

Πολυχρόνης

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
41
Like
4.242
Πόντοι
5.646
πεμπτη στον πριαμο παγκρατι μου ζητησαν πιστοποιητικο και ταυτοτητα και μου ειπαν να ενημερωσω το ραντεβου μου πως θα ζητησουν τα ιδια .ενημερωσα το γραφειο μου ειπε πως η κοπελα τα εχει ...οταν εφτασε στο δωματιο μου ειπε πως της τα ελεξαν και αυτης
Σε όλα τα Πρίαμος ζητάνε πλέον...
 

Katz

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Οκτ 2017
Μηνύματα
471
Κριτικές
32
Like
3.216
Πόντοι
2.591

Πολυχρόνης

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
41
Like
4.242
Πόντοι
5.646
Επιβεβαιώνω για τον Πριαμο Μεταμόρφωσης - πιστοποιητικό ή τεστ και από τους δυο
Εκεί πήγα το Σάββατο το μεσημέρι.Ετσι είναι πλέον από τη προηγούμενη εβδομάδα
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.179
Like
10.499
Πόντοι
2.256
Αν θέλουν να κάνουν τους μπάτσους ας φάνε μαύρο. Υπάρχουν και τα πριβέ ενοικιαζόμενα.
 

Katz

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Οκτ 2017
Μηνύματα
471
Κριτικές
32
Like
3.216
Πόντοι
2.591
Αν θέλουν να κάνουν τους μπάτσους ας φάνε μαύρο. Υπάρχουν και τα πριβέ ενοικιαζόμενα.
Δεν είναι επιλογή του Πριάμου, είναι ο νόμος. Σε όλα τα ξενοδοχεία ισχύει εκτός αν νοικιάσεις -μάλλον- μέσω Airbnb .
 

George_1969

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Νοε 2021
Μηνύματα
177
Κριτικές
50
Like
4.255
Πόντοι
11.461
Δεν είναι επιλογή του Πριάμου, είναι ο νόμος. Σε όλα τα ξενοδοχεία ισχύει εκτός αν νοικιάσεις -μάλλον- μέσω Airbnb .
CONFIRMED.
Ισχυει, ειναι τα νεα μέτρα. Εχεις το πιστοποιτικο στο κινητο, το σκαναρουν και ταυτοτητα/καρτα/διπλωμα.
Και απο τις κοπέλες ζητανε το ιδιο. Νο big deal για τους εμβολιασμενους. αλλιως rapid 2 μερες χαχα.

Και στις καφετεριες εξω (οχι μονο μέσα) τα ιδια.

Δεν φταινε αυτοι , γινονται συχνα ελεγχοι και το προστιμο ειναι 10Κ και σου βγαινει κατευθειαν τσιμπουρι στο Taxis.....

Να δειτε ενας χαμος που γινοταν στα ξεναδοχεια μας τις πρωτες μερες, χαχα, ουρες και 7 στους 10 τρωγαν πορτα :)
 

koukos19

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.690
Κριτικές
38
Like
4.803
Πόντοι
2.846
CONFIRMED.
Ισχυει, ειναι τα νεα μέτρα. Εχεις το πιστοποιτικο στο κινητο, το σκαναρουν και ταυτοτητα/καρτα/διπλωμα.
Και απο τις κοπέλες ζητανε το ιδιο. Νο big deal για τους εμβολιασμενους. αλλιως rapid 2 μερες χαχα.

Και στις καφετεριες εξω (οχι μονο μέσα) τα ιδια.

Δεν φταινε αυτοι , γινονται συχνα ελεγχοι και το προστιμο ειναι 10Κ και σου βγαινει κατευθειαν τσιμπουρι στο Taxis.....

Να δειτε ενας χαμος που γινοταν στα ξεναδοχεια μας τις πρωτες μερες, χαχα, ουρες και 7 στους 10 τρωγαν πορτα :)
Ναι ναι πλέον δεν είναι ελεύθερη η είσοδος στα ημιδιαμονης...
Και στο lacoba ζήτησαν...
 

xlm

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Σεπ 2018
Μηνύματα
1.603
Κριτικές
78
Like
7.411
Πόντοι
17.436

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.566
Κριτικές
190
Like
48.178
Πόντοι
41.443
CONFIRMED.
Ισχυει, ειναι τα νεα μέτρα. Εχεις το πιστοποιτικο στο κινητο, το σκαναρουν και ταυτοτητα/καρτα/διπλωμα.
Και απο τις κοπέλες ζητανε το ιδιο. Νο big deal για τους εμβολιασμενους. αλλιως rapid 2 μερες χαχα.

Και στις καφετεριες εξω (οχι μονο μέσα) τα ιδια.

Δεν φταινε αυτοι , γινονται συχνα ελεγχοι και το προστιμο ειναι 10Κ και σου βγαινει κατευθειαν τσιμπουρι στο Taxis.....

Να δειτε ενας χαμος που γινοταν στα ξεναδοχεια μας τις πρωτες μερες, χαχα, ουρες και 7 στους 10 τρωγαν πορτα :)
και πολυ καλα κανουν που ζητανε χαρτια και πολυ καλα κανουν που γινονται ελεγχοι (δεν γινονται ομως οσοι θα επρεπε)
για αναρωτηθειτε τι προτιμανε -με οι περισσοτεροι?
θελει κανεις να μας ξανακλεισουν παλι μπουρδελα,μασαζ,εστιατορια,καφε ξενοδοχεια,μαγαζια κλπ κλπ?
για μενα οι ψεκασμενοι,ανεγκεφαλοι,ανευθυνοι ανεμβολιαστοι θελουν κι αλλο κυνηγητο.
να μην τους επιτρεπεται η εισοδος πουθενα οπου παει κοσμος. ή εστω μονο με καθημερινο ραπιντ.
οι εντατικες ειναι γεματες.
ο Κουλης ακομα τους χαιδευει γιατι φοβαται το πολιτικο κοστος.
γρηγορα ξεχασαμε τα περσινα μου φαινεται. ας ευχηθουμε να μην τα ξαναζησουμε αν και πολυ το φοβαμαι.
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
43.998
Like
24.981
Πόντοι
5.006
και πολυ καλα κανουν που ζητανε χαρτια και πολυ καλα κανουν που γινονται ελεγχοι (δεν γινονται ομως οσοι θα επρεπε)
για αναρωτηθειτε τι προτιμανε -με οι περισσοτεροι?
θελει κανεις να μας ξανακλεισουν παλι μπουρδελα,μασαζ,εστιατορια,καφε ξενοδοχεια,μαγαζια κλπ κλπ?
για μενα οι ψεκασμενοι,ανεγκεφαλοι,ανευθυνοι ανεμβολιαστοι θελουν κι αλλο κυνηγητο.
να μην τους επιτρεπεται η εισοδος πουθενα οπου παει κοσμος. ή εστω μονο με καθημερινο ραπιντ.
οι εντατικες ειναι γεματες.
ο Κουλης ακομα τους χαιδευει γιατι φοβαται το πολιτικο κοστος.
γρηγορα ξεχασαμε τα περσινα μου φαινεται. ας ευχηθουμε να μην τα ξαναζησουμε αν και πολυ το φοβαμαι.
Έτσι μαν σωστος:hi:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom