Νέα

Ζητείται μασέρ (άντρας) για ζευγάρι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα MARIOS32
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 44
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
M

MARIOS32

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Νοε 2009
Μηνύματα
588
Κριτικές
14
Like
1.893
Πόντοι
2.477
Αν ήμουν στη θέση σου θα έψαχνα να βρώ κανένα τύπο απο γνωστά μασατζίδικα (site, μη ρωτήσεις ποια, δεν τα θυμάμαι απ'εξω) κάποια έχουν και φωτογραφίες (γιατί φαντάζομαι η δικιά σου θα θέλει να είναι στα γούστα της). Δεν νομίζω straight άντρας που κάνει αυτή τη δουλειά, ακόμα και πολύ σοβαρά, θα πει όχι αν του εξηγήσεις τι θέλεις και δείξετε σοβαρά άτομα.
Αν η δικια σου είναι απλά γκόμενα και στ αρχδίδια σου οκ αλλά αν μιλάμε για τη γυναίκα σου καλύτερα να κάνετε ότι κάνετε σε κάποιο ξενοδοχείο και ανώνυμα μην έχεις τρεχάματα αν παρα-είναι καλός ο τύπος.

Έχεις την καλοσύνη να μου στείλεις κάποια σιτε από αυτά τα γραφεία μασάζ που λες; Εγώ μόνο μασάζ με γυναίκες βρισκω
 
OP
OP
M

MARIOS32

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Νοε 2009
Μηνύματα
588
Κριτικές
14
Like
1.893
Πόντοι
2.477
  με τετοιο θεμα Κυριακη βραδυ με 100 μπακουρια online τι περιμενες???  και λιγα τρολαρισματα εχουν πέσει .

  Κατα τα αλλα με το "αισθησιακο" μασαζ μας εμπλεξες .

  Πες ξεκαθαρα αν ο μασερ πρεπει να ξερει μασαζ και αν θα πήδηξει γυναικα αντρα ή και τους 2 ή αν θα του φορμαρουν και κανεναν στην αναμπουμπουλα.


Θεώρησα ότι ήμουν ξεκάθαρος. Είναι μία φαντασίωση της γυναίκας μου. Μασάζ και σιγά σιγά δάκτυλο στην κλειτορίδα και έπειτα σεξ. Είμαι στρέιτ και ο μασέρ δεν θα ασχοληθεί μαζί μου ούτε εγώ μαζί του. Θέλουμε όμως να δούμε αρχικά καποιες φωτο του.
 

polax

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.067
Κριτικές
57
Like
704
Πόντοι
3.995
Θεώρησα ότι ήμουν ξεκάθαρος. Είναι μία φαντασίωση της γυναίκας μου. Μασάζ και σιγά σιγά δάκτυλο στην κλειτορίδα και έπειτα σεξ. Είμαι στρέιτ και ο μασέρ δεν θα ασχοληθεί μαζί μου ούτε εγώ μαζί του. Θέλουμε όμως να δούμε αρχικά καποιες φωτο του.

Εσυ τυπε δεν ζητάς μασέρ. Ζητάς call boy που να κατέχει μασάζ σε κάποιο βαθμο..
Ξέρω εναν πολυ καλο μασέρ με εξειδίκευση στ αθλητικό μασάζ που κανω τακτικά και  ο οποίος με την καμμια δεν θα δεχόταν κατι τετοιο. Κανένας σοβαρός επαγγελματιας μασέρ δεν θα έκανε το "αισθησιακό" μασάζ ως προκαταρκτικό ενός γαμησιου. Αυτός που ζητάς θα μπορούσα να το κανω και εγω και ασφαλώς πολλοί αλλοι που κατέχουν καποιες βασικές τεχνικές μασάζ.
 

Virginios_Richter

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2016
Μηνύματα
196
Κριτικές
41
Like
2.336
Πόντοι
5.191

Πάντως λογικά δεν θα έχεις πρόβλημα να βρεις να σου γαμήσουνε τη γυναίκα... Το δύσκολο γενικά είναι το αντίθετο.
 
OP
OP
M

MARIOS32

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Νοε 2009
Μηνύματα
588
Κριτικές
14
Like
1.893
Πόντοι
2.477
Εσυ τυπε δεν ζητάς μασέρ. Ζητάς call boy που να κατέχει μασάζ σε κάποιο βαθμο..
Ξέρω εναν πολυ καλο μασέρ με εξειδίκευση στ αθλητικό μασάζ που κανω τακτικά και  ο οποίος με την καμμια δεν θα δεχόταν κατι τετοιο. Κανένας σοβαρός επαγγελματιας μασέρ δεν θα έκανε το "αισθησιακό" μασάζ ως προκαταρκτικό ενός γαμησιου. Αυτός που ζητάς θα μπορούσα να το κανω και εγω και ασφαλώς πολλοί αλλοι που κατέχουν καποιες βασικές τεχνικές μασάζ.

Ισως να έχεις δίκιο, αν και ποτέ μην λες ποτέ. Σε κάθε περίπτωση το μασαζ δεν είναι προτεραιότητα!
 
OP
OP
M

MARIOS32

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Νοε 2009
Μηνύματα
588
Κριτικές
14
Like
1.893
Πόντοι
2.477
ευχαριστώ για τα πολλά pm που έλαβα
 

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
698
Κριτικές
128
Like
6.548
Πόντοι
17.336
στο σεξ ολα τα γουστα ειναι δεκτα.....
 
OP
OP
M

MARIOS32

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Νοε 2009
Μηνύματα
588
Κριτικές
14
Like
1.893
Πόντοι
2.477
OP
OP
M

MARIOS32

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Νοε 2009
Μηνύματα
588
Κριτικές
14
Like
1.893
Πόντοι
2.477
παιδες χωρις φωτο ξεχαστε το .
Είμαστε Αθήνα
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.600
Πόντοι
2.606

Συνημμένα

  • bald man.jpg
    bald man.jpg
    16,8 KB · Εμφανίσεις: 110
OP
OP
M

MARIOS32

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Νοε 2009
Μηνύματα
588
Κριτικές
14
Like
1.893
Πόντοι
2.477
και όμως έχω πετύχει και καλές περιπτώσεις. Αν κάποιος γνωρίζεικάποιον στο fb ή σε κάποιο site ας με ενημερώσει

ευχαριστώ
 

athensstef

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2009
Μηνύματα
563
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
6
λεπτομερη περιγραφη της γυναικας σου ? ηλικα ? κατι εχω στο μυαλο μου...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom