Νέα

Zimbabwe zambia 2022 καταρράκτες Βικτώριας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sex volcano
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 62
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

matzafasoula

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2012
Μηνύματα
1.247
Like
874
Πόντοι
96
Πάντοτε περιποιητικες οι αραπινες αλλά .....
Hπιαμε κ φυσικά μετά συνέχεια για μάχη στην πισίνα βραδιάτικα κ μετά δωματιο
Screenshot_20220213_211400.jpg
'Αξια κοπέλλα
Αντε και καλούς απογόνους :)
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.066
Κριτικές
2
Like
8.750
Πόντοι
2.456
Πάντοτε περιποιητικες οι αραπινες αλλά .....
Hπιαμε κ φυσικά μετά συνέχεια για μάχη στην πισίνα βραδιάτικα κ μετά δωματιο
Screenshot_20220213_211400.jpg
:respect: υφαιστειε μύστη με τις λάγνες αραπινες σου..
:rockon::rockon::rockon:
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
Θε
Πάντοτε με συνάρπαζε η Ζιμπάμπουε ως η χώρα με την μοναδική φύση κ τα περισσότερα νερά ποτάμια

Αφού Ουγκάντα πήγα στη λίμνη Βικτώρια ,ήταν καιρός να κατέβω και καταρράκτες Βικτώρια ....οι καταρράκτες με το περισσότερο νερό παγκοσμίως κ να τους συγκρίνω με τους ιγκοθασου! Στη βραζιλια!!
Ζιμπάμπουε ή Ζάμπια να εμένα ;;; Ιδού το ερώτημα;
Victoria falls town τριάντα χιλιάδων πόλεων πιο κοντά στους καταρράκτες αλλά χωρίς πολλά κορίτσια ή Livingston city zambia με πληθώρα κοριτσιών αλλά δέκα χιλιόμετρα πιο μακριά;;
Ο κύβος έπεσε να πάω στο πιο κυριλέ vf town
K το ταξίδι με british attways μόλις ξεκινά

Αεροδρόμιο στη Ζιμπάμπουε πιπίλα με εσωτερικούς καταρράκτες on arrival visa σε ένα λεπτό φυσουνες Μαρμάρι κ λέω δε γίνεται να συμβαίνει αυτό στη Ζιμπάμπουε κ στη Θεσσαλονίκη να παρακαλάμε για δύο τρεις φυσουνες για τους απόρους ανάπηρους;;;!!!

Ταξί και στο ξενοδοχείο που εύκολα έκλεισα με πισίνα

Ο καιρός τέλειος στους 27 βαθμούς κ νομίζω έχει από το πιο όμορφα κλίματα που έχω επισκευτεί ενώ η χρηση της british ayrwaays μέσω jobeg για τη σιγουριά ....βέβαια Αφρική γίνονται αυτά αφού δεν υπάρχει καποταζ λόγω share code

Η Ζιμπάμπουε κ Ζάμπια νότια κ βόρεια Ροδεσία ήταν η χώρες με το μεγαλύτερο πληθωρισμό ποτέ αφού πλέον το γνήσιο 100 τρισεκατομμύρι χαρτονόμισμα δεν το βρίσκεις κ οποίος πάει να το πουλήσει να ξέρετε για τους συλλέκτες είμαι πλαστό

Φυσικά σαν ξένος δουλεύεις ευρώ δολλάρια οπότε όλα καλά
Τιντερ χωριά πράγματα κ ενώ είχε πολλές γυναίκες από τις μεριάς της ζάμπιας αποφάσισα ζιμπαμπουε κ είχα μόνο μια κοπέλα ματσαρει!!!!!

Από μαγαζιά συθονα κυριλέ μαγαζιά όπως τη μπιραρία river brewery απέναντι το κυριλέ μαγαζί με σπεσιαλιτέ βούβαλου three momkeys xκσι τελικά οι ταξιτζήδες όσες πουτανεε θέλεις να σε φέρουν ενώ για νυχτερινό φόρτωμα comfort disco με χορό κ ζωντανή μουσική!!!!

Πάντοτε με συνάρπαζε η Ζιμπάμπουε ως η χώρα με την μοναδική φύση κ τα περισσότερα νερά ποτάμια

Αφού Ουγκάντα πήγα στη λίμνη Βικτώρια ,ήταν καιρός να κατέβω και καταρράκτες Βικτώρια ....οι καταρράκτες με το περισσότερο νερό παγκοσμίως κ να τους συγκρίνω με τους ιγκοθασου! Στη βραζιλια!!
Ζιμπάμπουε ή Ζάμπια να εμένα ;;; Ιδού το ερώτημα;
Victoria falls town τριάντα χιλιάδων πόλεων πιο κοντά στους καταρράκτες αλλά χωρίς πολλά κορίτσια ή Livingston city zambia με πληθώρα κοριτσιών αλλά δέκα χιλιόμετρα πιο μακριά;;
Ο κύβος έπεσε να πάω στο πιο κυριλέ vf town
K το ταξίδι με british attways μόλις ξεκινά

Αεροδρόμιο στη Ζιμπάμπουε πιπίλα με εσωτερικούς καταρράκτες on arrival visa σε ένα λεπτό φυσουνες Μαρμάρι κ λέω δε γίνεται να συμβαίνει αυτό στη Ζιμπάμπουε κ στη Θεσσαλονίκη να παρακαλάμε για δύο τρεις φυσουνες για τους απόρους ανάπηρους;;;!!!

Ταξί και στο ξενοδοχείο που εύκολα έκλεισα με πισίνα

Ο καιρός τέλειος στους 27 βαθμούς κ νομίζω έχει από το πιο όμορφα κλίματα που έχω επισκευτεί ενώ η χρηση της british ayrwaays μέσω jobeg για τη σιγουριά ....βέβαια Αφρική γίνονται αυτά αφού δεν υπάρχει καποταζ λόγω share code

Η Ζιμπάμπουε κ Ζάμπια νότια κ βόρεια Ροδεσία ήταν η χώρες με το μεγαλύτερο πληθωρισμό ποτέ αφού πλέον το γνήσιο 100 τρισεκατομμύρι χαρτονόμισμα δεν το βρίσκεις κ οποίος πάει να το πουλήσει να ξέρετε για τους συλλέκτες είμαι πλαστό

Φυσικά σαν ξένος δουλεύεις ευρώ δολλάρια οπότε όλα καλά
Τιντερ χωριά πράγματα κ ενώ είχε πολλές γυναίκες από τις μεριάς της ζάμπιας αποφάσισα ζιμπαμπουε κ είχα μόνο μια κοπέλα ματσαρει!!!!!

Από μαγαζιά συθονα κυριλέ μαγαζιά όπως τη μπιραρία river brewery απέναντι το κυριλέ μαγαζί με σπεσιαλιτέ βούβαλου three momkeys xκσι τελικά οι ταξιτζήδες όσες πουτανεε θέλεις να σε φέρουν ενώ για νυχτερινό φόρτωμα comfort disco με χορό κ ζωντανή μουσική!!!!

IMG_20220208_101544.jpg
Ρισπεκτ στον μεγαλύτερο πορνομεταναστη εβερ
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.150
Κριτικές
496
Like
61.960
Πόντοι
39.662
Το βράδυ ραντεβού με φoιτητρια ντόπια που σπουδάζει στο μπαλαβουγιο ciyy στο three monkeys για φαγητό βουβάλι μαλάκιο με μανηταρια
τυπε τι ηπιες για να χωνεψεις το βουβαλι ? εχουνε γκαζοζα εκει ?:think::think:
 

matzafasoula

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2012
Μηνύματα
1.247
Like
874
Πόντοι
96

Attackαδόρος

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2015
Μηνύματα
217
Κριτικές
6
Like
204
Πόντοι
1
Όταν είδα τον τίτλο του νήματος πίστεψα πως αναφερόσουν στην πλατεία Βικτωρίας που συναντάς περίπου όσα εδώ περιγράφεις..συντριβάνι,αραπίνες, όλα τα χουμε κι εδω..
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.779
Κριτικές
178
Like
39.330
Πόντοι
21.896
Όταν είδα τον τίτλο του νήματος πίστεψα πως αναφερόσουν στην πλατεία Βικτωρίας που συναντάς περίπου όσα εδώ περιγράφεις..συντριβάνι,αραπίνες, όλα τα χουμε κι εδω..
Είδες πόσο κοντά είναι τελικά ο καταρράκτες στην Αθήνα

Οι Ζιμπάμπουανοι είναι υπέροχος λαός σε αντίθεση με τους μαύρους νοτιοσφρικανους
 

Attackαδόρος

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2015
Μηνύματα
217
Κριτικές
6
Like
204
Πόντοι
1
Είδες πόσο κοντά είναι τελικά ο καταρράκτες στην Αθήνα

Οι Ζιμπάμπουανοι είναι υπέροχος λαός σε αντίθεση με τους μαύρους νοτιοσφρικανους
απολαμβάνω και με καλή εννοια ζηλεύω τις περιηγήσεις σου φίλε μου!
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
597
Πόντοι
246
τυπε βολκανο επειδη ψαχνομαι κι εγω για αφρικη στη μετα κοβιντ εποχη, τις τσαρκες σου τις κανεις με οδηγο ή σκας μονος σου κασκαντερ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom