Νέα

Ζηλεύουν οι εκδιδόδεμενες κορασίδες η μία την άλλη;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tepes
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

οι εκδιδόμενες κοπέλες ζηλεούν μεταξύ τους?

  • ναι ,

    Ψήφοι: 55 90,2%
  • οχι

    Ψήφοι: 6 9,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    61

tepes

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2023
Μηνύματα
67
Like
71
Πόντοι
0
οι εκδιδόμενες κοπέλες ζηλεύουν μεταξύ τους?
 

ypotaktikos97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
1.205
Κριτικές
21
Like
5.973
Πόντοι
2.846
Γνώμη μου ειναι ξεκάθαρα ναι, αν και οι κοπέλες ισως πουν το αντίθετο. Για μένα ειναι και απολύτως λογικο (οταν δεν ξεπερνά τα ορια βέβαια) , καθώς ο χώρος αυτός είναι ιδιαίτερα ανταγωνιστικος και οι επιλογές πάρα πολλές και διαφορετικές.
Οταν πχ μια κοπέλα δεν έχει δουλειά και τηλέφωνα για ραντεβού και βλέπει κριτικές αβέρτα για άλλες συναδέλφισσες της , δεν θα αναρωτηθεί γιατί διαλέγουν τις άλλες κοπέλες και οχι εκείνη ; Η οταν βλέπει πως το νήμα της δεν κινείται , ενώ αντίστοιχα σε άλλα νήματα κοριτσιών υπάρχει μεγαλύτερο ενδιαφέρον δεν θα αναρωτηθεί τι κάνουν αυτές καλύτερα που δεν το κάνει εκεινη; Οπως αντίστοιχα και ένα μαγαζί αν έχει λιγότερη πελατεία απο ένα διπλανό δεν θα αναρωτηθεί γιατι ο κόσμος επιλέγει εκείνο και οχι το δικο τους ; Ολα αυτά για μένα ειναι αποδεκτά, αρκεί να μην ξεπερνάνε τα όρια και η ζήλεια μετατραπεί σε κακία ... Το έχω δει και αυτο δυστυχώς, να λένε δηλαδή κάποιες κοπέλες κακα λόγια για συναδέλφισσες της, ακομα και απο το ίδιο γραφείο, επειδή εκείνες έχουν μεγαλύτερη απήχηση στον κόσμο..
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.657
Like
13.638
Πόντοι
2.256
Όχι όλες, όπως και στην υπόλοιπη κοινωνία αλλά αυτές που ζηλεύουν, ζηλεύουν πολύ!!! Είναι όπως τα μαγαζιά!!! Θεωρεί κάποιος πως όταν ένα μαγαζί έχει δουλειά, οι υπόλοιποι μαγαζάτορες (του ίδιου είδους) δε ζηλεύουν;;;
Εδώ βγάζουν ματιά και κατεβάζουν μούρες με τα νύχια!!!
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.505
Like
65.466
Πόντοι
11.956
οι εκδιδόμενες κοπέλες ζηλεύουν μεταξύ τους?
Χαχαχα εσύ τι λες μύστη όταν στην μέση υπάρχουν και λεφτά ....είναι σίγουρο η μία σκάβει τον λακο της άλλης
 

gpap@13

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Νοε 2018
Μηνύματα
2.962
Κριτικές
7
Like
9.014
Πόντοι
1.336

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.505
Like
65.466
Πόντοι
11.956
Και βλέπουν παντού εχθρούς ότι ανεβάζουν άλλες κορασίδες στις κριτικές και αυτές τις θαβουν
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.941
Κριτικές
18
Like
15.763
Πόντοι
4.546
οι εκδιδόμενες κοπέλες ζηλεύουν μεταξύ τους?
Είναι τόσο σπάνιο να ζηλεύει κάποιος τον συνάδελφό του, για χ,ψ λόγους;
Δηλαδή, σε ΟΛΟΥΣ τους υπόποιπους επαγγελματικούς χώρους της καθημερινότητάς μας δεν συμβαίνει αυτό;
Μην πιάσω τις παρέες και τις φιλίες.
 

tsontopoulos

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2012
Μηνύματα
126
Κριτικές
4
Like
169
Πόντοι
1
φυσικά και ζηλεύουν πριν από μερικά χρόνια πήγαινα να γαμήσω ενα στανταράκι και είχαν φέρει ενα καινουργίο εργαλείο ,οπου κι τιμήθηκε.
Το στανταράκι δεν με ξαναδέχτηκε ποτέ ξανά
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.963
Κριτικές
37
Like
20.428
Πόντοι
4.646
Τά φράγκα και τούς πελάτες που θά χάσουν ζηλεύουν καί ειδικά σέ χώρους όπου είναι μαζεμένες αρκετές κοπέλες.
Έχω τύχει σέ σκηνικό νά περιμένει ή μία έξω από τό δωμάτιο ποτέ θά βγεί ή άλλη νά τής τά χώσει γιατί είχε αργήσει δέκα λεπτά μέσα με "δικό της" πελάτη.
Ή συνέχεια όταν βγήκε από τό δωμάτιο ξεκατινιασμα κανονικό, ότι επίτηδες άργησε μέσα για να τής φάει τόν πελάτη κλπ κλπ.....:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny: την συνέχεια την φαντάζεστε.....
Κάτι τέτοια σκηνικά έπρεπε να τά έχω σέ βίντεο :2funny::2funny::2funny:
 

tsontopoulos

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2012
Μηνύματα
126
Κριτικές
4
Like
169
Πόντοι
1
Μαλλον σε γουσταρε
Δεν εξηγειται αλλιως
Αν ηταν μονο το οικονομικο θα σε ξαναδεχοταν
Δεν νομίζω να γούσταρε πιο πολύ φαντάζομαι οτι θα ένιωσε προδομένη επαγγελματικά και της βγήκε σε καργιολίαση.
Φαντάσου η νέα νατησ φάει εναν καλό πελάτη , και όλοι περνουμε τα εξτραδακια μας το στανταράκι μας
 

tsontopoulos

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2012
Μηνύματα
126
Κριτικές
4
Like
169
Πόντοι
1
Δε ξερω ρε φιλε
Αν δηλαδη εισαι ελευθερος επαγγελματιας και ενας πελατης δε σε παρει για δουλεια και παρει εναν αλλο
Και μετα στην επομενη σε ξαναπαρει, θα του πεις οχι;
Και θα του κανεις και σκηνη ζηλιας μη με ξαναπαρεις;
Ναι γιατι ηταν ενα πιτσιρίκι κακομαθημένο που νόμιζε οτι ήταν κάποια , που κλωνίστηκε οταν ένασ τακτικός πελάτης τησ έριξε άκυρο.
Μπορεί και ν γούσταρε δεν ξέρω , αλλα εγώ έτσι το πήρα,
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.377
Κριτικές
94
Like
46.688
Πόντοι
17.311
ζηλευουν εννοειται.
για εμφανιση, σερβις, πελατεια αλλα και ιδιως οταν ειναι για καποιον, που εχουν πιο πολυ "ενδιαφερον" η' εχουν ερθει "πιο κοντα".
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.429
Πόντοι
3.296
Ζηλευουν το χρημα.
Με τους πελατες σπανια να υπαρχει καποιο δεσιμο.
Αυτο ειναι περισσοτερο στο μυαλο των αγαπουληδων που ψαρωνουν απο τα λογια της ιεροδουλης.
Κι εμενα υπηρξαν κατα καιρους εροδουλες που μου δειξαν μια αδυναμια η μου καναν ζηλιες αν δεν περναγα η αν επελεγα αλλη ιεροδουλο αλλα δεν ψαρωσα.
 

Σαλονικιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2023
Μηνύματα
634
Like
1.322
Πόντοι
206
Από όσες έχω γνωρίσει εδώ μέσα οι περισσότερες δείχνουν αλληλοϋποστήριξη μετάξι τους εκτός από μια που για οποία και να της επιφανές την κουβέντα προσπαθούσε να την θάψει μην τυχόν της φάει κάνα πελάτη υπογραμμίζω ( αλλοδαπής καταγωγής )
 
  • Like
Αντιδράσεις: tepes

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.117
Like
4.738
Πόντοι
1.756
Γνώμη μου ειναι ξεκάθαρα ναι, αν και οι κοπέλες ισως πουν το αντίθετο. Για μένα ειναι και απολύτως λογικο (οταν δεν ξεπερνά τα ορια βέβαια) , καθώς ο χώρος αυτός είναι ιδιαίτερα ανταγωνιστικος και οι επιλογές πάρα πολλές και διαφορετικές.
Οταν πχ μια κοπέλα δεν έχει δουλειά και τηλέφωνα για ραντεβού και βλέπει κριτικές αβέρτα για άλλες συναδέλφισσες της , δεν θα αναρωτηθεί γιατί διαλέγουν τις άλλες κοπέλες και οχι εκείνη ; Η οταν βλέπει πως το νήμα της δεν κινείται , ενώ αντίστοιχα σε άλλα νήματα κοριτσιών υπάρχει μεγαλύτερο ενδιαφέρον δεν θα αναρωτηθεί τι κάνουν αυτές καλύτερα που δεν το κάνει εκεινη; Οπως αντίστοιχα και ένα μαγαζί αν έχει λιγότερη πελατεία απο ένα διπλανό δεν θα αναρωτηθεί γιατι ο κόσμος επιλέγει εκείνο και οχι το δικο τους ; Ολα αυτά για μένα ειναι αποδεκτά, αρκεί να μην ξεπερνάνε τα όρια και η ζήλεια μετατραπεί σε κακία ... Το έχω δει και αυτο δυστυχώς, να λένε δηλαδή κάποιες κοπέλες κακα λόγια για συναδέλφισσες της, ακομα και απο το ίδιο γραφείο, επειδή εκείνες έχουν μεγαλύτερη απήχηση στον κόσμο..
αμα ζηλευει και δε παει καλα, τοτε να παρεχει καλυτερες υπηρεσιες. να φροντιζει τον εαυτο της. τοσα λεφτα παιρνουν ας δωσουν και σε κανεναν πλαστικο τιποτα!

αμα περιμενουν να τους ακουμπουν τα λεφτα και να κλεβουν απο δω και να κλεβουν απο εκει καλα να παθουν. οι κουτοπονηριες μαθαινονται ειδικα εδω μεσα!
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
552
Like
604
Πόντοι
86
Παλια το 2011-2012 απο γνωστο στουντιο που ειχε μεγαλη διαφιμηση εδω μεσα τοτε ,πλεον δεν εχει, τοτε ηταν τα καλα χρονια ακομα στον αγοραιο ερωτα και στο συγκεκριμένο στουντιο κανανε βαρδιες 5-5, ακομα και 6 ειχαν γινει μια βραδια :headbang: 2-3 απο αυτές ηταν κουτπόνηρες και πουλούσαν ερωτα σε τελιωμενα ναυαγια και πιρφορους και φουκαραδες :2funny::2funny::2funny: νομιζαν οι φουκαραδες οτι θα κοψουν ιεροδουλες την δουλεια και θα παντρευτουν με αυτους, 2 μπλεξανε ασχημα γιατι πηγαιναν οι αγαπουληδες καθε μερα, ζητηθηκε βοηθεια απο νταβατζηδες μεχρι αστυνομια,οταν κατέβηκα απο Ρωσια τοτε πηγα κανα δυο φορες ,η μια εκανε κοινωνικη ζωη στο στουντιο αυτο, και στο δωματιο εθαβε ολες, της μιας μυριζει το μουνι, της αλλη τα ποδια, την αλλη λεει την περνανε κωλο και χεζοταν:jerking:,η αλλη βαζει δοντι στην πιπα, και μου πεταει σποντα εγω θα σου κανω οτι θες, ηθελε με δολιο τροπο να με κατακτησει σαν πελατη να μην παω με αλλες, ελα που εγω ομως πηγα και αυτες που εθαβε αυτη, θαβανε την ιδια, οτι ειναι χοντρη γιατι ειχε λιγα κιλα και δεν ξερει να γαμιεται :headbang: εφυγα και δεν ξαναπηγα, αλλα θυμαμαι στο συγκεκριμενο σουντιο υπηρχαν απιστευτες ιντριγκες μεταξυ ολων,επαγγελματιων,πελατων κλπ εριξα τρομερα γελια τοτε,δεν ξαναρθα Ελλαδα για χρονια και πηγα φετος λεωφ αθηνων και πετυχα μια που ηταν γνωστη τοτε στο στουντιο αυτο, την ρωτησα τι κανει, ηπιαμε ενα ποτο αλλα δεν περασα της αφησα και 10 ευρω, ελεγε τα χειροτερα για ολες της εργαζομενες :2funny: εμενα μου παραξενευει εντυπωση οτι μπροστα ειναι χαμογελαστες και ολες φιλες... Η μεγαλυτερη καταντια ειναι ο ανταγωνισμος στο μεταξουργειο,ποια α παρει τον τελευταιο πακιστανο :headbang:
 

koutavoulias

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.179
Κριτικές
60
Like
20.010
Πόντοι
14.936
Καλά ο ανταγωνισμός τα θαψίματα και γενικά το χαλί της ζήλιας
τείνουν να γίνουν άποψη...
Way of life...
Δεν έχει να κάνει μόνο με τον συμπαθεστατο κλάδο στον οποίο
δραστηριοποιουμαστε εμεις για να περνάμε καλά..
Είναι παντού αυτά πλέον..
Δεν θα ξεχάσω συμπαθεστατη ιερόδουλη με την οποία βγάζαμε ένα βράδυ τα μάτια μας
σε γαμιστρα-ξενοδοχειο και μου πρότεινε να βιντεοσκόπησει την τσιμπουκια που μου έκανε
και πάνω που με βρήκε σύμφωνο το ακύρωσε μόνη της λέγοντας μου ότι θα της σπάσουν τα ουμπαλα
δύο πελατακια της παντρεμένα ναυάγια γιατί τα ανεβάζει εδώ και της κάνουν σκηνές ζήλιας..
Η ίδια σε άλλη φάση μου έκανε σκηνή ζήλιας γιατί γάμησα Φυλής και δεν περίμενα να τελειώσει αυτή τα γαμησια της για να πάω να την γαμησω...
Μιλάμε για ΕΠΟΣ...
Μπεν Χουρ και βάλε σου λέω...
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.434
Κριτικές
8
Like
11.282
Πόντοι
3.786
ειδικά στα κωλόμπαρα συνέχεια θάβει η μία την άλλη.

Είναι η φύση του επαγγέλματος. Είναι όπως στο ελεύθερο επάγγελμα. Σκέψου ότι πας σε ένα οδοντίατρο και λες "ναι αλλά ο άλλος που πήγαινα παλιότερα είχε χέρι πούπουλο" λες να το πάρει έτσι στο αδιάφορο;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom